Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 11. forduló

2023.11.04 - 14:00

Csengele, Csengelei Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
KASNYIK DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR , KISS MÁRKÓ
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
90'
45'

Gólok

VERSEGI ZSOLT

49'

1 - 0

 

 

1 - 1

53'

BURKA ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  11 11 0 0 56 4 52 33
2 Deszk SC Deszk SC 11 8 2 1 44 12 32 26
3 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 11 7 2 2 40 27 13 23
4 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 11 7 1 3 42 20 22 22
5 St. Mihály FC St. Mihály FC 11 6 1 4 28 18 10 19
6 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 11 5 3 3 23 28 -5 18
7 Mártély SK Mártély SK 11 5 1 5 28 23 5 16
8 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 11 5 0 6 22 42 -20 15
9 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 11 4 1 6 18 33 -15 13
10 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 11 3 3 5 24 22 2 12
11 Csanytelek SC Csanytelek SC 11 3 1 7 15 19 -4 10
12 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 11 2 4 5 17 34 -17 10
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 11 1 0 10 10 41 -31 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 11 0 1 10 6 50 -44 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 5 5 0 0 14 0 14 15 6 4 2 0 14 0 14 14 11 9 2 0 28 0 28 29
2 Apátfalva SC Deszk SC 5 4 1 0 12 2 10 13 6 3 2 1 7 3 4 11 11 7 3 1 19 5 14 24
3 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 5 4 1 0 10 2 8 13 6 3 0 3 7 8 -1 9 11 7 1 3 17 10 7 22
4 Apátfalva SC Mártély SK 6 3 2 1 6 1 5 11 5 1 1 3 6 8 -2 4 11 4 3 4 12 9 3 15
5 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 6 3 1 2 10 9 1 10 5 1 2 2 7 7 0 5 11 4 3 4 17 16 1 15
6 Apátfalva SC CSENGELE KSE 6 3 2 1 9 4 5 11 5 1 1 3 2 7 -5 4 11 4 3 4 11 11 0 15
7 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 6 3 1 2 7 4 3 10 5 1 1 3 4 11 -7 4 11 4 2 5 11 15 -4 14
8 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 5 2 1 2 4 5 -1 7 6 2 1 3 3 9 -6 7 11 4 2 5 7 14 -7 14
9 Apátfalva SC St. Mihály FC 6 2 3 1 5 8 -3 9 5 1 2 2 5 5 0 5 11 3 5 3 10 13 -3 14
10 Apátfalva SC Csanytelek SC 5 2 2 1 2 1 1 8 6 1 2 3 1 5 -4 5 11 3 4 4 3 6 -3 13
11 Apátfalva SC RÖSZKE SK 6 1 3 2 3 4 -1 6 5 1 1 3 3 5 -2 4 11 2 4 5 6 9 -3 10
12 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 6 2 1 3 5 8 -3 7 5 0 2 3 1 7 -6 2 11 2 3 6 6 15 -9 9
13 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 5 1 2 2 2 7 -5 5 6 0 3 3 2 6 -4 3 11 1 5 5 4 13 -9 8
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 5 0 2 3 2 9 -7 2 6 1 2 3 2 10 -8 5 11 1 4 6 4 19 -15 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 5 5 0 0 30 2 28 15 6 6 0 0 26 2 24 18 11 11 0 0 56 4 52 33
2 Apátfalva SC Deszk SC 5 5 0 0 25 3 22 15 6 3 2 1 19 9 10 11 11 8 2 1 44 12 32 26
3 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 6 5 0 1 24 13 11 15 5 2 2 1 16 14 2 8 11 7 2 2 40 27 13 23
4 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 5 4 1 0 20 4 16 13 6 3 0 3 22 16 6 9 11 7 1 3 42 20 22 22
5 Apátfalva SC St. Mihály FC 6 4 0 2 16 11 5 12 5 2 1 2 12 7 5 7 11 6 1 4 28 18 10 19
6 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 6 4 1 1 13 10 3 13 5 1 2 2 10 18 -8 5 11 5 3 3 23 28 -5 18
7 Apátfalva SC Mártély SK 6 3 1 2 15 8 7 10 5 2 0 3 13 15 -2 6 11 5 1 5 28 23 5 16
8 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 6 3 0 3 16 20 -4 9 5 2 0 3 6 22 -16 6 11 5 0 6 22 42 -20 15
9 Apátfalva SC CSENGELE KSE 6 3 1 2 16 14 2 10 5 1 0 4 2 19 -17 3 11 4 1 6 18 33 -15 13
10 Apátfalva SC RÖSZKE SK 6 2 2 2 16 10 6 8 5 1 1 3 8 12 -4 4 11 3 3 5 24 22 2 12
11 Apátfalva SC Csanytelek SC 5 2 0 3 9 8 1 6 6 1 1 4 6 11 -5 4 11 3 1 7 15 19 -4 10
12 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 5 1 3 1 9 11 -2 6 6 1 1 4 8 23 -15 4 11 2 4 5 17 34 -17 10
13 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 5 1 0 4 7 19 -12 3 6 0 0 6 3 22 -19 0 11 1 0 10 10 41 -31 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 5 0 1 4 3 21 -18 1 6 0 0 6 3 29 -26 0 11 0 1 10 6 50 -44 1
 
ALGYŐ SK II.
--4 - 0---1 - 7--0 - 5-5 - 20 - 56 - 1
Apátfalva SC
0 - 1---0 - 6-0 - 6-0 - 5---3 - 3-
Csanytelek SC
-5 - 0--0 - 3--0 - 31 - 2---3 - 0-
CSENGELE KSE
-8 - 02 - 0-1 - 6-1 - 5----1 - 1-3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
5 - 06 - 12 - 16 - 1---5 - 30 - 7-----
Deszk SC
----5 - 1-7 - 1--2 - 1-6 - 0-5 - 0
Mártély SK
7 - 12 - 03 - 20 - 1---2 - 21 - 2-----
MINDSZENTI SC SE
--2 - 0-3 - 3-4 - 0----7 - 1-4 - 0
RÖSZKE SK
3 - 4--5 - 0-1 - 1-----2 - 32 - 23 - 0
Sándorfalvi SKE I.
7 - 0----5 - 1-4 - 14 - 0---10 - 0-
St. Mihály FC
-4 - 1-4 - 02 - 3-5 - 1-1 - 00 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
-4 - 10 - 0-3 - 3-1 - 6---1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 22 - 43 - 2--3 - 1-2 - 11 - 0
ZSOMBÓ SE
--2 - 3-1 - 6-3 - 2--0 - 41 - 4---

Meccsek

CSENGELE KSE

2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
CSENGELE KSE
2023. 09. 03. 18:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 03. 18:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Deszk SC
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
2023. 09. 22. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 22. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Csanytelek SC
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSENGELE KSE
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
CSENGELE KSE
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Apátfalva SC
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSENGELE KSE
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
CSENGELE KSE
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÉLBESZAKADT
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 03. 14:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 09. 10:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 16. 15:00
Zsombó Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
03. 16. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 23. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 31. 16:00
RÖSZKE SK
2024. 04. 07. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 07. 16:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 14. 16:30
St. Mihály FC
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 20. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 27. 17:00
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 27. 17:00
ALGYŐ SK II.
2024. 05. 05. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 05. 17:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 05. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 05. 11. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 11. 17:30
Mártély SK
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:30
CSENGELE KSE
2024. 05. 25. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 25. 17:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
06. 01. 17:30
CSENGELE KSE

TÖMÖRKÉNY KSE

2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
St. Mihály FC
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Mártély SK
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Csanytelek SC
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Apátfalva SC
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ZSOMBÓ SE
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 09. 14:30
RÖSZKE SK
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
03. 16. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 23. 15:00
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 30. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 06. 16:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 13. 16:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 20. 17:00
Deszk SC
2024. 04. 27. 17:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 27. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 11. 17:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:30
CSENGELE KSE
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 25. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 06. 01. 17:30
Zsombó Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
06. 01. 17:30
TÖMÖRKÉNY KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL