Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Vármegyei II. "A" csoport 1. forduló

2023.08.19 - 14:30

Csabacsűd, Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület

Békés

Vármegyei II. "A" csoport

Játékvezető
ZAHORÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RUBÁS ZOLTÁN , PÁLFI JÁNOS
CSABACSŰDI GYLSE
FÜZESGYARMATI SK II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

63'

PÁLFI MÁTÉ
SZÍN ÁKOS

74'

1 - 1

 

GERHÁT KRISZTIÁN ZSOLT

86'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZABADKÍGYÓSI SZSC SZABADKÍGYÓSI SZSC 1 1 0 0 5 1 4 3
2 P3-BÉKÉSI FC P3-BÉKÉSI FC 1 1 0 0 4 1 3 3
3 DÉVAVÁNYAI SE DÉVAVÁNYAI SE 1 1 0 0 5 3 2 3
4 CSABACSŰDI GYLSE CSABACSŰDI GYLSE 1 1 0 0 2 1 1 3
5 DOBOZI SE DOBOZI SE 1 1 0 0 2 1 1 3
6 BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE 1 0 1 0 3 3 0 1
7 MEZŐMEGYER SE MEZŐMEGYER SE 1 0 1 0 3 3 0 1
8 KONDOROSI TE KONDOROSI TE 1 0 1 0 2 2 0 1
9 MEZŐBERÉNYI LE MEZŐBERÉNYI LE 1 0 1 0 2 2 0 1
10 FÜZESGYARMATI SK II. FÜZESGYARMATI SK II. 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 OMTK-RÁKÓCZI OMTK-RÁKÓCZI 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 ELEKI USE ELEKI USE 1 0 0 1 3 5 -2 0
13 BÉKÉSCSABAI MÁV SE BÉKÉSCSABAI MÁV SE 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET 1 0 0 1 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET P3-BÉKÉSI FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
2 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET DÉVAVÁNYAI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
4 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET MEZŐMEGYER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
5 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET DOBOZI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET KONDOROSI TE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET MEZŐBERÉNYI LE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET OMTK-RÁKÓCZI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET SZABADKÍGYÓSI SZSC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET CSABACSŰDI GYLSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET FÜZESGYARMATI SK II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET BÉKÉSCSABAI MÁV SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET ELEKI USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET SZABADKÍGYÓSI SZSC 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
2 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET P3-BÉKÉSI FC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET DÉVAVÁNYAI SE 1 1 0 0 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 2 3
4 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET CSABACSŰDI GYLSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET DOBOZI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
7 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET MEZŐMEGYER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
8 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET KONDOROSI TE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET MEZŐBERÉNYI LE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
10 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET FÜZESGYARMATI SK II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET OMTK-RÁKÓCZI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET ELEKI USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
13 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET BÉKÉSCSABAI MÁV SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
 
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
-------------
P3-BÉKÉSI FC
4 - 1------------
CSABACSŰDI GYLSE
-----2 - 1-------
DÉVAVÁNYAI SE
----5 - 3--------
DOBOZI SE
-----------2 - 1-
ELEKI USE
-------------
FÜZESGYARMATI SK II.
-------------
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
----------3 - 3--
KONDOROSI TE
-------------
MEZŐBERÉNYI LE
--------2 - 2----
MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET
-------------
MEZŐMEGYER SE
-------------
OMTK-RÁKÓCZI
-------------
SZABADKÍGYÓSI SZSC
----------5 - 1--

Meccsek

CSABACSŰDI GYLSE

2023. 08. 19. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 08. 19. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
FÜZESGYARMATI SK II.
2023. 08. 27. 17:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 08. 27. 17:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
ELEKI USE
2023. 09. 02. 16:30
Békés Városi Sporttelep
2023. 09. 02. 16:30
Békés Városi Sporttelep
P3-BÉKÉSI FC
CSABACSŰDI GYLSE
2023. 09. 17. 16:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 09. 17. 16:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
DOBOZI SE
2023. 09. 23. 16:00
Békésszentandrási Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Békésszentandrási Sportpálya
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
CSABACSŰDI GYLSE
2023. 10. 01. 16:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 10. 01. 16:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
KONDOROSI TE
2023. 10. 07. 15:00
Szabadkígyós Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Szabadkígyós Sportpálya
SZABADKÍGYÓSI SZSC
CSABACSŰDI GYLSE
2023. 10. 15. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 10. 15. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
DÉVAVÁNYAI SE
2023. 10. 21. 14:30
Sári Ferenc Sportközpont
2023. 10. 21. 14:30
Sári Ferenc Sportközpont
MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET
CSABACSŰDI GYLSE
2023. 10. 29. 14:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 10. 29. 14:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
MEZŐBERÉNYI LE
2023. 11. 04. 13:30
Mezőmegyeri Sporttelep
2023. 11. 04. 13:30
Mezőmegyeri Sporttelep
MEZŐMEGYER SE
CSABACSŰDI GYLSE
2023. 11. 11. 10:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 11. 11. 10:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
OMTK-RÁKÓCZI
2023. 11. 17. 19:15
Békéscsaba UFC
2023. 11. 17. 19:15
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 03. 09. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 03. 09. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
03. 09. 14:30
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 03. 17. 15:00
Elek Sportpálya
2024. 03. 17. 15:00
Elek Sportpálya
ELEKI USE
03. 17. 15:00
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 03. 24. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2024. 03. 24. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
03. 24. 15:00
P3-BÉKÉSI FC
2024. 03. 30. 15:00
Doboz Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Doboz Sportpálya
DOBOZI SE
03. 30. 15:00
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 04. 07. 16:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2024. 04. 07. 16:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
04. 07. 16:30
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
2024. 04. 13. 16:30
Kondorosi Sporttelep
2024. 04. 13. 16:30
Kondorosi Sporttelep
KONDOROSI TE
04. 13. 16:30
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 04. 21. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2024. 04. 21. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
04. 21. 17:00
SZABADKÍGYÓSI SZSC
2024. 04. 27. 17:00
Dévaványa Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Dévaványa Sportpálya
DÉVAVÁNYAI SE
04. 27. 17:00
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 05. 05. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2024. 05. 05. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
05. 05. 17:00
MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET
2024. 05. 11. 17:00
Mezőberény Sporttelep
2024. 05. 11. 17:00
Mezőberény Sporttelep
MEZŐBERÉNYI LE
05. 11. 17:00
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 05. 19. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2024. 05. 19. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
05. 19. 17:00
MEZŐMEGYER SE
2024. 05. 26. 17:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OMTK-RÁKÓCZI
05. 26. 17:00
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 06. 02. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2024. 06. 02. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
06. 02. 17:00
BÉKÉSCSABAI MÁV SE

FÜZESGYARMATI SK II.

2023. 08. 19. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2023. 08. 19. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
FÜZESGYARMATI SK II.
2023. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
P3-BÉKÉSI FC
2023. 09. 02. 16:30
Doboz Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Doboz Sportpálya
DOBOZI SE
FÜZESGYARMATI SK II.
2023. 09. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 09. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
2023. 09. 23. 16:00
Kondorosi Sporttelep
2023. 09. 23. 16:00
Kondorosi Sporttelep
KONDOROSI TE
FÜZESGYARMATI SK II.
2023. 09. 30. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 09. 30. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
SZABADKÍGYÓSI SZSC
2023. 10. 07. 12:00
Dévaványa Sportpálya
2023. 10. 07. 12:00
Dévaványa Sportpálya
DÉVAVÁNYAI SE
FÜZESGYARMATI SK II.
2023. 10. 14. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 10. 14. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET
2023. 10. 21. 14:30
Mezőberény Sporttelep
2023. 10. 21. 14:30
Mezőberény Sporttelep
MEZŐBERÉNYI LE
FÜZESGYARMATI SK II.
2023. 10. 28. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 10. 28. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
MEZŐMEGYER SE
2023. 11. 03. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2023. 11. 03. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OMTK-RÁKÓCZI
FÜZESGYARMATI SK II.
2023. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
2023. 11. 18. 13:00
Elek Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Elek Sportpálya
ELEKI USE
FÜZESGYARMATI SK II.
2024. 03. 09. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 03. 09. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
03. 09. 14:30
CSABACSŰDI GYLSE
2024. 03. 16. 15:00
Békés Városi Sporttelep
2024. 03. 16. 15:00
Békés Városi Sporttelep
P3-BÉKÉSI FC
03. 16. 15:00
FÜZESGYARMATI SK II.
2024. 03. 24. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 03. 24. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
03. 24. 15:00
DOBOZI SE
2024. 03. 30. 15:00
Békésszentandrási Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Békésszentandrási Sportpálya
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
03. 30. 15:00
FÜZESGYARMATI SK II.
2024. 04. 07. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 04. 07. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
04. 07. 11:00
KONDOROSI TE
2024. 04. 14. 16:30
Szabadkígyós Sportpálya
2024. 04. 14. 16:30
Szabadkígyós Sportpálya
SZABADKÍGYÓSI SZSC
04. 14. 16:30
FÜZESGYARMATI SK II.
2024. 04. 20. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 04. 20. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
04. 20. 17:00
DÉVAVÁNYAI SE
2024. 04. 27. 17:00
Sári Ferenc Sportközpont
2024. 04. 27. 17:00
Sári Ferenc Sportközpont
MEZŐKOVÁCSHÁZI TORNA EGYLET
04. 27. 17:00
FÜZESGYARMATI SK II.
2024. 05. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 05. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
05. 04. 17:00
MEZŐBERÉNYI LE
2024. 05. 11. 17:00
Mezőmegyeri Sporttelep
2024. 05. 11. 17:00
Mezőmegyeri Sporttelep
MEZŐMEGYER SE
05. 11. 17:00
FÜZESGYARMATI SK II.
2024. 05. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 05. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
05. 18. 17:00
OMTK-RÁKÓCZI
2024. 05. 26. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2024. 05. 26. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
05. 26. 13:00
FÜZESGYARMATI SK II.
2024. 06. 01. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 06. 01. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK II.
06. 01. 17:00
ELEKI USE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL