Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Vas Vármegyei III.o. "Szombathely" 8. forduló

2023.10.08 - 12:00

Rábahídvég, Rábahídvég Sportpálya (Rábahidvég Sportpálya)

Vas

Vas Vármegyei III.o. "Szombathely"

Játékvezető
HOSSZÚ GYULA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS CSABA
RÁBAHIDVÉG KSK
TORONY KSK
90'
45'

Gólok

AMBRUS ZOLTÁN

38'

1 - 0

 

 

1 - 1

62'

SIKLÓSI SZABOLCS
VASS PÉTER

80'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KŐSZEGSZERDAHELYI SE KŐSZEGSZERDAHELYI SE 8 6 1 1 25 5 20 19
2 KŐSZEGFALVI SE KŐSZEGFALVI SE 8 6 1 1 25 14 11 19
3 NEMESBŐD SE NEMESBŐD SE 7 6 0 1 36 7 29 18
4 BUCSU KSK BUCSU KSK 8 5 0 3 25 17 8 15
5 PERENYE SE PERENYE SE 7 3 2 2 20 17 3 11
6 ACSÁD-MESZLEN SE ACSÁD-MESZLEN SE 7 3 2 2 16 13 3 11
7 Guri Serház SÖPTE SE Guri Serház SÖPTE SE 7 3 1 3 20 16 4 10
8 TORONY KSK TORONY KSK 7 3 0 4 15 15 0 9
9 CÁK SKSE CÁK SKSE 8 2 2 4 9 22 -13 8
10 RÁBAHIDVÉG KSK RÁBAHIDVÉG KSK 8 2 1 5 23 33 -10 7
11 NEMESKOLTAI KSK NEMESKOLTAI KSK 7 1 2 4 15 24 -9 5
12 GYÖNGYÖSFALU SE GYÖNGYÖSFALU SE 7 1 1 5 13 35 -22 4
13 TÁPLÁN SE II. TÁPLÁN SE II. 7 0 1 6 8 32 -24 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁPLÁN SE II. KŐSZEGFALVI SE 4 2 2 0 6 4 2 8 4 4 0 0 8 2 6 12 8 6 2 0 14 6 8 20
2 TÁPLÁN SE II. NEMESBŐD SE 3 2 1 0 8 1 7 7 4 3 0 1 6 5 1 9 7 5 1 1 14 6 8 16
3 TÁPLÁN SE II. KŐSZEGSZERDAHELYI SE 4 3 1 0 11 1 10 10 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 3 4 1 12 3 9 13
4 TÁPLÁN SE II. ACSÁD-MESZLEN SE 3 2 0 1 5 3 2 6 4 2 0 2 5 4 1 6 7 4 0 3 10 7 3 12
5 TÁPLÁN SE II. CÁK SKSE 4 1 1 2 3 8 -5 4 4 2 0 2 4 7 -3 6 8 3 1 4 7 15 -8 10
6 TÁPLÁN SE II. Guri Serház SÖPTE SE 4 0 3 1 2 3 -1 3 3 2 1 0 5 1 4 7 7 2 4 1 7 4 3 10
7 TÁPLÁN SE II. PERENYE SE 4 2 1 1 11 6 5 7 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 2 2 3 12 11 1 8
8 TÁPLÁN SE II. TORONY KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 2 2 1 8 5 3 8 7 2 2 3 9 8 1 8
9 TÁPLÁN SE II. NEMESKOLTAI KSK 4 1 1 2 4 6 -2 4 3 1 1 1 4 4 0 4 7 2 2 3 8 10 -2 8
10 TÁPLÁN SE II. RÁBAHIDVÉG KSK 4 2 0 2 8 7 1 6 4 0 2 2 3 11 -8 2 8 2 2 4 11 18 -7 8
11 TÁPLÁN SE II. BUCSU KSK 5 1 3 1 6 5 1 6 3 0 2 1 4 5 -1 2 8 1 5 2 10 10 0 8
12 TÁPLÁN SE II. GYÖNGYÖSFALU SE 4 0 1 3 2 6 -4 1 3 1 1 1 5 9 -4 4 7 1 2 4 7 15 -8 5
13 TÁPLÁN SE II. TÁPLÁN SE II. 3 0 0 3 1 4 -3 0 4 1 1 2 3 8 -5 4 7 1 1 5 4 12 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁPLÁN SE II. KŐSZEGSZERDAHELYI SE 4 4 0 0 18 1 17 12 4 2 1 1 7 4 3 7 8 6 1 1 25 5 20 19
2 TÁPLÁN SE II. KŐSZEGFALVI SE 4 2 1 1 10 10 0 7 4 4 0 0 15 4 11 12 8 6 1 1 25 14 11 19
3 TÁPLÁN SE II. NEMESBŐD SE 3 3 0 0 21 1 20 9 4 3 0 1 15 6 9 9 7 6 0 1 36 7 29 18
4 TÁPLÁN SE II. BUCSU KSK 5 3 0 2 15 13 2 9 3 2 0 1 10 4 6 6 8 5 0 3 25 17 8 15
5 TÁPLÁN SE II. PERENYE SE 4 2 1 1 15 8 7 7 3 1 1 1 5 9 -4 4 7 3 2 2 20 17 3 11
6 TÁPLÁN SE II. ACSÁD-MESZLEN SE 3 2 1 0 8 6 2 7 4 1 1 2 8 7 1 4 7 3 2 2 16 13 3 11
7 TÁPLÁN SE II. Guri Serház SÖPTE SE 4 1 1 2 8 9 -1 4 3 2 0 1 12 7 5 6 7 3 1 3 20 16 4 10
8 TÁPLÁN SE II. TORONY KSK 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 2 0 3 11 10 1 6 7 3 0 4 15 15 0 9
9 TÁPLÁN SE II. CÁK SKSE 4 0 2 2 3 10 -7 2 4 2 0 2 6 12 -6 6 8 2 2 4 9 22 -13 8
10 TÁPLÁN SE II. RÁBAHIDVÉG KSK 4 2 1 1 19 15 4 7 4 0 0 4 4 18 -14 0 8 2 1 5 23 33 -10 7
11 TÁPLÁN SE II. NEMESKOLTAI KSK 4 1 0 3 6 13 -7 3 3 0 2 1 9 11 -2 2 7 1 2 4 15 24 -9 5
12 TÁPLÁN SE II. GYÖNGYÖSFALU SE 4 1 0 3 6 15 -9 3 3 0 1 2 7 20 -13 1 7 1 1 5 13 35 -22 4
13 TÁPLÁN SE II. TÁPLÁN SE II. 3 0 0 3 3 8 -5 0 4 0 1 3 5 24 -19 1 7 0 1 6 8 32 -24 1
 
ACSÁD-MESZLEN SE
------2 - 12 - 1---4 - 4--
BUCSU KSK
--5 - 2---0 - 32 - 6---6 - 12 - 1-
CÁK SKSE
1 - 1--1 - 1-0 - 4------1 - 4-
Guri Serház SÖPTE SE
--1 - 3---1 - 1--0 - 16 - 4---
GYÖNGYÖSFALU SE
1 - 51 - 5-0 - 3----4 - 2-----
AGS JÁKI SZSE
--------------
KŐSZEGFALVI SE
3 - 10 - 3------4 - 4---3 - 2-
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
--4 - 1------5 - 06 - 03 - 0--
NEMESBŐD SE
--7 - 1-------3 - 011 - 0--
NEMESKOLTAI KSK
---2 - 7---1 - 20 - 4-3 - 0---
PERENYE SE
-3 - 2--8 - 0-1 - 3--3 - 3----
RÁBAHIDVÉG KSK
----11 - 6-2 - 4---4 - 4-2 - 1-
TÁPLÁN SE II.
--0 - 1---1 - 4-----2 - 3-
TORONY KSK
2 - 1-------2 - 4-----
VASSZÉCSENY TORNA KLUB
--------------

Meccsek

RÁBAHIDVÉG KSK

2023. 08. 19. 10:30
Nemeskoltai Sportelep
2023. 08. 19. 10:30
Nemeskoltai Sportelep
NEMESKOLTAI KSK
RÁBAHIDVÉG KSK
2023. 08. 27. 14:30
Rábahídvég Sportpálya
2023. 08. 27. 14:30
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
PERENYE SE
2023. 09. 03. 14:00
Söpte Sporttelep
2023. 09. 03. 14:00
Söpte Sporttelep
Guri Serház SÖPTE SE
RÁBAHIDVÉG KSK
2023. 09. 10. 17:00
Rábahídvég Sportpálya
2023. 09. 10. 17:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
GYÖNGYÖSFALU SE
2023. 09. 17. 14:00
Kőszegszerdahely Sportpálya
2023. 09. 17. 14:00
Kőszegszerdahely Sportpálya
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
RÁBAHIDVÉG KSK
2023. 09. 24. 16:00
Rábahídvég Sportpálya
2023. 09. 24. 16:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
KŐSZEGFALVI SE
2023. 10. 01. 16:00
Nemesbőd SE
2023. 10. 01. 16:00
Nemesbőd SE
NEMESBŐD SE
RÁBAHIDVÉG KSK
2023. 10. 08. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
2023. 10. 08. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
TORONY KSK
2023. 10. 15. 15:00
Táplán Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Táplán Sporttelep
TÁPLÁN SE II.
RÁBAHIDVÉG KSK
2023. 10. 22. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
2023. 10. 22. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
ACSÁD-MESZLEN SE
2023. 10. 29. 11:30
Cák Sportpálya
2023. 10. 29. 11:30
Cák Sportpálya
CÁK SKSE
RÁBAHIDVÉG KSK
2023. 11. 05. 13:30
Rábahídvég Sportpálya
2023. 11. 05. 13:30
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
BUCSU KSK
2024. 03. 10. 12:00
Nemeskoltai Sportelep
2024. 03. 10. 12:00
Nemeskoltai Sportelep
NEMESKOLTAI KSK
03. 10. 12:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 03. 17. 15:00
Perenye Sportpálya
2024. 03. 17. 15:00
Perenye Sportpálya
PERENYE SE
03. 17. 15:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 03. 24. 13:00
Rábahídvég Sportpálya
2024. 03. 24. 13:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
03. 24. 13:00
Guri Serház SÖPTE SE
2024. 03. 31. 13:30
Gyöngyösfalu Sportpálya
2024. 03. 31. 13:30
Gyöngyösfalu Sportpálya
GYÖNGYÖSFALU SE
03. 31. 13:30
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 04. 07. 16:30
Rábahídvég Sportpálya
2024. 04. 07. 16:30
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
04. 07. 16:30
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
2024. 04. 14. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
2024. 04. 14. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
04. 14. 14:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 04. 21. 14:00
Nemesbőd SE
2024. 04. 21. 14:00
Nemesbőd SE
NEMESBŐD SE
04. 21. 14:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 04. 28. 17:00
Torony Sportpálya
2024. 04. 28. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
04. 28. 17:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 05. 05. 17:30
Rábahídvég Sportpálya
2024. 05. 05. 17:30
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
05. 05. 17:30
TÁPLÁN SE II.
2024. 05. 12. 14:30
Acsádi Sporttelep
2024. 05. 12. 14:30
Acsádi Sporttelep
ACSÁD-MESZLEN SE
05. 12. 14:30
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 05. 19. 17:30
Rábahídvég Sportpálya
2024. 05. 19. 17:30
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
05. 19. 17:30
CÁK SKSE
2024. 05. 26. 17:30
Bucsu Sportpálya
2024. 05. 26. 17:30
Bucsu Sportpálya
BUCSU KSK
05. 26. 17:30
RÁBAHIDVÉG KSK

TORONY KSK

2023. 08. 13. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
2023. 08. 13. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
TORONY KSK
2023. 08. 27. 14:30
Torony Sportpálya
2023. 08. 27. 14:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
NEMESBŐD SE
2023. 09. 10. 17:00
Táplán Sporttelep
2023. 09. 10. 17:00
Táplán Sporttelep
TÁPLÁN SE II.
TORONY KSK
2023. 09. 17. 17:00
Torony Sportpálya
2023. 09. 17. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
ACSÁD-MESZLEN SE
2023. 09. 24. 13:00
Cák Sportpálya
2023. 09. 24. 13:00
Cák Sportpálya
CÁK SKSE
TORONY KSK
2023. 10. 01. 16:00
Bucsu Sportpálya
2023. 10. 01. 16:00
Bucsu Sportpálya
BUCSU KSK
TORONY KSK
2023. 10. 08. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
2023. 10. 08. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
TORONY KSK
2023. 10. 15. 15:00
Torony Sportpálya
2023. 10. 15. 15:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
NEMESKOLTAI KSK
2023. 10. 22. 15:00
Perenye Sportpálya
2023. 10. 22. 15:00
Perenye Sportpálya
PERENYE SE
TORONY KSK
2023. 10. 29. 14:30
Torony Sportpálya
2023. 10. 29. 14:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
Guri Serház SÖPTE SE
2023. 11. 05. 13:30
Gyöngyösfalu Sportpálya
2023. 11. 05. 13:30
Gyöngyösfalu Sportpálya
GYÖNGYÖSFALU SE
TORONY KSK
2023. 11. 12. 10:30
Torony Sportpálya
2023. 11. 12. 10:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
2024. 03. 10. 15:00
Torony Sportpálya
2024. 03. 10. 15:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
03. 10. 15:00
KŐSZEGFALVI SE
2024. 03. 17. 15:00
Nemesbőd SE
2024. 03. 17. 15:00
Nemesbőd SE
NEMESBŐD SE
03. 17. 15:00
TORONY KSK
2024. 03. 31. 13:30
Torony Sportpálya
2024. 03. 31. 13:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
03. 31. 13:30
TÁPLÁN SE II.
2024. 04. 07. 13:30
Acsádi Sporttelep
2024. 04. 07. 13:30
Acsádi Sporttelep
ACSÁD-MESZLEN SE
04. 07. 13:30
TORONY KSK
2024. 04. 14. 17:00
Torony Sportpálya
2024. 04. 14. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
04. 14. 17:00
CÁK SKSE
2024. 04. 21. 17:00
Torony Sportpálya
2024. 04. 21. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
04. 21. 17:00
BUCSU KSK
2024. 04. 28. 17:00
Torony Sportpálya
2024. 04. 28. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
04. 28. 17:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 05. 05. 14:30
Nemeskoltai Sportelep
2024. 05. 05. 14:30
Nemeskoltai Sportelep
NEMESKOLTAI KSK
05. 05. 14:30
TORONY KSK
2024. 05. 12. 17:30
Torony Sportpálya
2024. 05. 12. 17:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
05. 12. 17:30
PERENYE SE
2024. 05. 19. 14:30
Söpte Sporttelep
2024. 05. 19. 14:30
Söpte Sporttelep
Guri Serház SÖPTE SE
05. 19. 14:30
TORONY KSK
2024. 05. 26. 14:30
Torony Sportpálya
2024. 05. 26. 14:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
05. 26. 14:30
GYÖNGYÖSFALU SE
2024. 06. 02. 14:30
Kőszegszerdahely Sportpálya
2024. 06. 02. 14:30
Kőszegszerdahely Sportpálya
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
06. 02. 14:30
TORONY KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL