Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Vármegyei III. Észak 12. forduló

2023.11.11 - 13:30

Kecskemét, Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum

Bács-Kiskun

Vármegyei III. Észak

Játékvezető
PETYARITY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZOMBOS ZOLTÁN , RONYECZ ERIK CSABA
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
HELVÉCIAI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

KALLÓ MÁRK

 

0 - 2

17'

SZABÓ GÁBOR

 

0 - 3

24'

BÖRÖNDE FERENC
SZRAPKÓ ÁDÁM

45'

1 - 3

 

BAGÓ BALÁZS

72'

2 - 3

 

BAGÓ BALÁZS

90'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LADÁNYBENEI LC LADÁNYBENEI LC 12 8 1 3 52 22 30 25
2 TISZAUG KSE TISZAUG KSE 12 8 1 3 34 18 16 25
3 HELVÉCIAI SE HELVÉCIAI SE 12 8 1 3 37 27 10 25
4 JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE 12 7 2 3 21 21 0 23
5 PÁLMONOSTORA SE PÁLMONOSTORA SE 12 7 1 4 35 17 18 22
6 KATONATELEPI SE KATONATELEPI SE 12 7 1 4 35 19 16 22
7 BALLÓSZÖGI FK BALLÓSZÖGI FK 12 5 5 2 35 32 3 20
8 ÁGASEGYHÁZA SE ÁGASEGYHÁZA SE 12 6 1 5 29 21 8 19
9 KEREKEGYHÁZI SE II. KEREKEGYHÁZI SE II. 12 5 1 6 37 38 -1 16
10 VASUTAS SK VASUTAS SK 12 5 1 6 25 38 -13 16
11 SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II. SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II. 12 4 4 4 28 19 9 16
12 BUGAC KSE BUGAC KSE 12 4 4 4 23 23 0 16
13 TISZASASI FSE TISZASASI FSE 12 4 1 7 26 37 -11 13
14 TISZAALPÁRI SE TISZAALPÁRI SE 12 4 0 8 19 41 -22 12
15 JAKABSZÁLLÁS KSE JAKABSZÁLLÁS KSE 12 1 1 10 11 25 -14 4
16 FÜLÖPJAKAB SE FÜLÖPJAKAB SE 12 0 1 11 15 64 -49 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FÜLÖPJAKAB SE HELVÉCIAI SE 4 3 0 1 10 3 7 9 8 5 0 3 13 6 7 15 12 8 0 4 23 9 14 24
2 FÜLÖPJAKAB SE TISZAUG KSE 7 4 2 1 8 2 6 14 5 3 1 1 11 7 4 10 12 7 3 2 19 9 10 24
3 FÜLÖPJAKAB SE BALLÓSZÖGI FK 6 3 1 2 11 8 3 10 6 3 2 1 11 4 7 11 12 6 3 3 22 12 10 21
4 FÜLÖPJAKAB SE PÁLMONOSTORA SE 7 5 2 0 9 1 8 17 5 0 3 2 3 5 -2 3 12 5 5 2 12 6 6 20
5 FÜLÖPJAKAB SE LADÁNYBENEI LC 7 3 2 2 8 7 1 11 5 2 2 1 14 5 9 8 12 5 4 3 22 12 10 19
6 FÜLÖPJAKAB SE ÁGASEGYHÁZA SE 5 2 2 1 5 3 2 8 7 3 2 2 7 4 3 11 12 5 4 3 12 7 5 19
7 FÜLÖPJAKAB SE KATONATELEPI SE 7 3 2 2 11 9 2 11 5 1 4 0 4 3 1 7 12 4 6 2 15 12 3 18
8 FÜLÖPJAKAB SE KEREKEGYHÁZI SE II. 6 3 1 2 9 9 0 10 6 1 3 2 5 6 -1 6 12 4 4 4 14 15 -1 16
9 FÜLÖPJAKAB SE TISZASASI FSE 7 1 4 2 5 8 -3 7 5 2 2 1 5 4 1 8 12 3 6 3 10 12 -2 15
10 FÜLÖPJAKAB SE JAKABSZÁLLÁS KSE 7 1 3 3 4 8 -4 6 5 2 2 1 4 2 2 8 12 3 5 4 8 10 -2 14
11 FÜLÖPJAKAB SE SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II. 5 0 4 1 4 6 -2 4 7 2 4 1 6 4 2 10 12 2 8 2 10 10 0 14
12 FÜLÖPJAKAB SE VASUTAS SK 5 2 0 3 2 6 -4 6 7 2 1 4 9 13 -4 7 12 4 1 7 11 19 -8 13
13 FÜLÖPJAKAB SE BUGAC KSE 6 2 3 1 6 4 2 9 6 0 3 3 3 7 -4 3 12 2 6 4 9 11 -2 12
14 FÜLÖPJAKAB SE TISZAALPÁRI SE 5 3 1 1 7 4 3 10 7 0 1 6 3 17 -14 1 12 3 2 7 10 21 -11 11
15 FÜLÖPJAKAB SE JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE 5 1 3 1 3 3 0 6 7 1 2 4 3 11 -8 5 12 2 5 5 6 14 -8 11
16 FÜLÖPJAKAB SE FÜLÖPJAKAB SE 7 0 2 5 7 22 -15 2 5 1 0 4 2 11 -9 3 12 1 2 9 9 33 -24 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FÜLÖPJAKAB SE LADÁNYBENEI LC 7 4 0 3 18 13 5 12 5 4 1 0 34 9 25 13 12 8 1 3 52 22 30 25
2 FÜLÖPJAKAB SE TISZAUG KSE 7 5 1 1 17 7 10 16 5 3 0 2 17 11 6 9 12 8 1 3 34 18 16 25
3 FÜLÖPJAKAB SE HELVÉCIAI SE 4 4 0 0 20 7 13 12 8 4 1 3 17 20 -3 13 12 8 1 3 37 27 10 25
4 FÜLÖPJAKAB SE JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE 5 4 0 1 11 6 5 12 7 3 2 2 10 15 -5 11 12 7 2 3 21 21 0 23
5 FÜLÖPJAKAB SE PÁLMONOSTORA SE 7 4 0 3 21 9 12 12 5 3 1 1 14 8 6 10 12 7 1 4 35 17 18 22
6 FÜLÖPJAKAB SE KATONATELEPI SE 7 4 0 3 26 13 13 12 5 3 1 1 9 6 3 10 12 7 1 4 35 19 16 22
7 FÜLÖPJAKAB SE BALLÓSZÖGI FK 6 2 3 1 17 15 2 9 6 3 2 1 18 17 1 11 12 5 5 2 35 32 3 20
8 FÜLÖPJAKAB SE ÁGASEGYHÁZA SE 5 4 0 1 17 6 11 12 7 2 1 4 12 15 -3 7 12 6 1 5 29 21 8 19
9 FÜLÖPJAKAB SE KEREKEGYHÁZI SE II. 6 4 0 2 28 18 10 12 6 1 1 4 9 20 -11 4 12 5 1 6 37 38 -1 16
10 FÜLÖPJAKAB SE VASUTAS SK 5 2 0 3 7 12 -5 6 7 3 1 3 18 26 -8 10 12 5 1 6 25 38 -13 16
11 FÜLÖPJAKAB SE SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II. 5 0 4 1 10 12 -2 4 7 4 0 3 18 7 11 12 12 4 4 4 28 19 9 16
12 FÜLÖPJAKAB SE BUGAC KSE 6 2 3 1 12 8 4 9 6 2 1 3 11 15 -4 7 12 4 4 4 23 23 0 16
13 FÜLÖPJAKAB SE TISZASASI FSE 7 2 1 4 13 24 -11 7 5 2 0 3 13 13 0 6 12 4 1 7 26 37 -11 13
14 FÜLÖPJAKAB SE TISZAALPÁRI SE 5 3 0 2 10 11 -1 9 7 1 0 6 9 30 -21 3 12 4 0 8 19 41 -22 12
15 FÜLÖPJAKAB SE JAKABSZÁLLÁS KSE 7 0 1 6 4 14 -10 1 5 1 0 4 7 11 -4 3 12 1 1 10 11 25 -14 4
16 FÜLÖPJAKAB SE FÜLÖPJAKAB SE 7 0 0 7 11 45 -34 0 5 0 1 4 4 19 -15 1 12 0 1 11 15 64 -49 1
 
ÁGASEGYHÁZA SE
---0 - 22 - 1-2 - 16 - 2------7 - 0
BALLÓSZÖGI FK
--3 - 3--0 - 2--3 - 3-4 - 1--3 - 24 - 4
BUGAC KSE
1 - 13 - 33 - 0-3 - 11 - 1--1 - 2------
FÜLÖPJAKAB SE
2 - 4---0 - 3---2 - 151 - 41 - 10--3 - 62 - 3
HELVÉCIAI SE
--4 - 3--7 - 0-----6 - 23 - 2--
JAKABSZÁLLÁS KSE
-0 - 3--0 - 1-0 - 11 - 3-2 - 20 - 21 - 2---
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
2 - 1----4 - 1-4 - 1--1 - 0---0 - 3
KATONATELEPI SE
-1 - 31 - 28 - 03 - 1------8 - 23 - 12 - 4-
KEREKEGYHÁZI SE II.
-3 - 57 - 2-7 - 1------4 - 16 - 51 - 4-
LADÁNYBENEI LC
1 - 3---5 - 12 - 12 - 4--2 - 10 - 1---6 - 2
PÁLMONOSTORA SE
-7 - 10 - 2----2 - 35 - 0--4 - 01 - 22 - 1-
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
--1 - 1-3 - 3--2 - 22 - 2-2 - 4----
TISZAALPÁRI SE
3 - 2--2 - 1--4 - 1--1 - 4--0 - 3--
TISZASASI FSE
1 - 03 - 3-3 - 0--1 - 2--2 - 10-0 - 4--3 - 5
TISZAUG KSE
5 - 1-2 - 1-0 - 3-0 - 0----1 - 05 - 1-4 - 1
VASUTAS SK
----2 - 5--0 - 22 - 1-1 - 3-2 - 1--

Meccsek

SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.

2023. 12. 10. 13:00
Tiszasasi FSE
2023. 12. 10. 13:00
Tiszasasi FSE
TISZASASI FSE
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 09. 03. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
2023. 09. 03. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 09. 10. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 09. 10. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
BUGAC KSE
2023. 09. 16. 16:00
Tiszaug Sporttelep
2023. 09. 16. 16:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 09. 23. 12:00
Ballószög Sporttelep
2023. 09. 23. 12:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 10. 01. 16:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 10. 01. 16:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
PÁLMONOSTORA SE
2023. 10. 07. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2023. 10. 07. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKAB SE
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 10. 15. 15:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 10. 15. 15:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
KATONATELEPI SE
2023. 10. 21. 14:30
Ladánybene Sporttelep
2023. 10. 21. 14:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 10. 29. 13:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 10. 29. 13:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
KEREKEGYHÁZI SE II.
2023. 11. 04. 13:30
Jászszentlászló Győrök Imre Sporttelep
2023. 11. 04. 13:30
Jászszentlászló Győrök Imre Sporttelep
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
HELVÉCIAI SE
2023. 11. 19. 13:00
Ágasegyháza Sporttelep
2023. 11. 19. 13:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 11. 25. 13:00
Tiszaalpár Sporttelep
2023. 11. 25. 13:00
Tiszaalpár Sporttelep
TISZAALPÁRI SE
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2023. 12. 02. 13:00
Kiskunfélegyháza Miskolczy István Sportpálya Molnár telep
2023. 12. 02. 13:00
Kiskunfélegyháza Miskolczy István Sportpálya Molnár telep
VASUTAS SK
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2024. 03. 10. 14:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 03. 10. 14:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
03. 10. 14:30
TISZASASI FSE
2024. 03. 17. 15:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 03. 17. 15:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
03. 17. 15:00
JAKABSZÁLLÁS KSE
2024. 03. 23. 15:00
Bugac Sporttelep
2024. 03. 23. 15:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
03. 23. 15:00
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2024. 03. 31. 16:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
03. 31. 16:00
TISZAUG KSE
2024. 04. 07. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 04. 07. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
04. 07. 16:30
BALLÓSZÖGI FK
2024. 04. 13. 16:30
Pálmonostora Sporttelep
2024. 04. 13. 16:30
Pálmonostora Sporttelep
PÁLMONOSTORA SE
04. 13. 16:30
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2024. 04. 21. 17:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 04. 21. 17:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
04. 21. 17:00
FÜLÖPJAKAB SE
2024. 04. 27. 17:00
Katonatelep Sport- és Szabadidőcentrum
2024. 04. 27. 17:00
Katonatelep Sport- és Szabadidőcentrum
KATONATELEPI SE
04. 27. 17:00
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2024. 05. 05. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 05. 05. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
05. 05. 17:30
LADÁNYBENEI LC
2024. 05. 11. 17:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
05. 11. 17:30
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2024. 05. 19. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 05. 19. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
05. 19. 17:30
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
2024. 05. 25. 17:30
Helvécia Sporttelep
2024. 05. 25. 17:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
05. 25. 17:30
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2024. 06. 02. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 06. 02. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
06. 02. 17:30
ÁGASEGYHÁZA SE
2024. 06. 09. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 06. 09. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
06. 09. 17:30
TISZAALPÁRI SE
2024. 06. 16. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 06. 16. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
06. 16. 17:30
VASUTAS SK

HELVÉCIAI SE

2023. 08. 26. 17:30
Katonatelep Sport- és Szabadidőcentrum
2023. 08. 26. 17:30
Katonatelep Sport- és Szabadidőcentrum
KATONATELEPI SE
HELVÉCIAI SE
2023. 09. 02. 16:30
Ladánybene Sporttelep
2023. 09. 02. 16:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
HELVÉCIAI SE
2023. 09. 09. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2023. 09. 09. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
HELVÉCIAI SE
2023. 09. 16. 16:00
Helvécia Sporttelep
2023. 09. 16. 16:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
2023. 09. 23. 16:00
Tiszaug Sporttelep
2023. 09. 23. 16:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
HELVÉCIAI SE
2023. 10. 01. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
2023. 10. 01. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
HELVÉCIAI SE
2023. 10. 07. 15:00
Helvécia Sporttelep
2023. 10. 07. 15:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
TISZAALPÁRI SE
2023. 10. 14. 15:00
Kiskunfélegyháza Miskolczy István Sportpálya Molnár telep
2023. 10. 14. 15:00
Kiskunfélegyháza Miskolczy István Sportpálya Molnár telep
VASUTAS SK
HELVÉCIAI SE
2023. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
2023. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
TISZASASI FSE
2023. 10. 29. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
2023. 10. 29. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
HELVÉCIAI SE
2023. 11. 04. 13:30
Helvécia Sporttelep
2023. 11. 04. 13:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
BUGAC KSE
2023. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
HELVÉCIAI SE
2023. 11. 18. 13:00
Helvécia Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
BALLÓSZÖGI FK
2023. 11. 25. 13:00
Pálmonostora Sporttelep
2023. 11. 25. 13:00
Pálmonostora Sporttelep
PÁLMONOSTORA SE
HELVÉCIAI SE
2023. 12. 02. 13:00
Helvécia Sporttelep
2023. 12. 02. 13:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
FÜLÖPJAKAB SE
2024. 03. 09. 14:30
Helvécia Sporttelep
2024. 03. 09. 14:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
03. 09. 14:30
KATONATELEPI SE
2024. 03. 16. 15:00
Helvécia Sporttelep
2024. 03. 16. 15:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
03. 16. 15:00
LADÁNYBENEI LC
2024. 03. 23. 15:00
Helvécia Sporttelep
2024. 03. 23. 15:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
03. 23. 15:00
KEREKEGYHÁZI SE II.
2024. 03. 30. 15:00
Jászszentlászló Győrök Imre Sporttelep
2024. 03. 30. 15:00
Jászszentlászló Győrök Imre Sporttelep
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
03. 30. 15:00
HELVÉCIAI SE
2024. 04. 06. 16:30
Helvécia Sporttelep
2024. 04. 06. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
04. 06. 16:30
TISZAUG KSE
2024. 04. 13. 16:30
Helvécia Sporttelep
2024. 04. 13. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
04. 13. 16:30
ÁGASEGYHÁZA SE
2024. 04. 20. 17:00
Tiszaalpár Sporttelep
2024. 04. 20. 17:00
Tiszaalpár Sporttelep
TISZAALPÁRI SE
04. 20. 17:00
HELVÉCIAI SE
2024. 04. 27. 17:00
Helvécia Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
04. 27. 17:00
VASUTAS SK
2024. 05. 04. 17:30
Tiszasasi FSE
2024. 05. 04. 17:30
Tiszasasi FSE
TISZASASI FSE
05. 04. 17:30
HELVÉCIAI SE
2024. 05. 11. 17:30
Helvécia Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
05. 11. 17:30
JAKABSZÁLLÁS KSE
2024. 05. 18. 17:30
Bugac Sporttelep
2024. 05. 18. 17:30
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
05. 18. 17:30
HELVÉCIAI SE
2024. 05. 25. 17:30
Helvécia Sporttelep
2024. 05. 25. 17:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
05. 25. 17:30
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET II.
2024. 06. 01. 17:30
Ballószög Sporttelep
2024. 06. 01. 17:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
06. 01. 17:30
HELVÉCIAI SE
2024. 06. 08. 17:30
Helvécia Sporttelep
2024. 06. 08. 17:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI SE
06. 08. 17:30
PÁLMONOSTORA SE
2024. 06. 16. 17:30
Fülöpjakab Sporttelep
2024. 06. 16. 17:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKAB SE
06. 16. 17:30
HELVÉCIAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL