Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

HORFER BLSZ I. OSZTÁLY 2. forduló

2011.08.26 - 17:30

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

HORFER BLSZ I. OSZTÁLY

Játékvezető
FARKAS MÁTYÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ GÁBOR, VAD ANITA
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

ERDŐ-LAHNER TAS
BALLA GERGELY

44'

1 - 1

 

ORBÁN BALÁZS ANDRÁS

54'

2 - 1

 

FISI BENCE

72'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK  XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK  2 2 0 0 5 1 4 6
2 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 2 2 0 0 4 2 2 6
3 VOYAGE SE VOYAGE SE 2 1 1 0 3 1 2 4
4 XVII. KER. RÁKOSMENTI TK XVII. KER. RÁKOSMENTI TK 2 1 1 0 6 5 1 4
5 UNIONE FC UNIONE FC 2 1 1 0 3 2 1 4
6 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 1 1 0 2 1 1 4
7 KELEN SC KELEN SC 2 1 0 1 6 5 1 3
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 0 1 4 3 1 3
9 CSMTE ROJIK FC KFT. CSMTE ROJIK FC KFT. 2 1 0 1 4 5 -1 3
10 MLTC MLTC 2 0 2 0 4 4 0 2
11 THSE-Sashalom THSE-Sashalom 2 0 2 0 4 4 0 2
12 NAGYTÉTÉNYI SE NAGYTÉTÉNYI SE 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 3 5 -2 1
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 0 0 2 3 5 -2 0
15 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 0 0 2 2 6 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐV. VÍZMŰVEK SK IKARUS BSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
2 FŐV. VÍZMŰVEK SK THSE-Sashalom 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
3 FŐV. VÍZMŰVEK SK UNIONE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
4 FŐV. VÍZMŰVEK SK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK BUDATÉTÉNY SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 FŐV. VÍZMŰVEK SK VOYAGE SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 FŐV. VÍZMŰVEK SK NAGYTÉTÉNYI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 FŐV. VÍZMŰVEK SK XVII. KER. RÁKOSMENTI TK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 FŐV. VÍZMŰVEK SK MLTC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
12 FŐV. VÍZMŰVEK SK KELEN SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
13 FŐV. VÍZMŰVEK SK CSMTE ROJIK FC KFT. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 FŐV. VÍZMŰVEK SK RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 FŐV. VÍZMŰVEK SK TESTVÉRISÉG SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
16 FŐV. VÍZMŰVEK SK GRUND 1986 FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐV. VÍZMŰVEK SK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
2 FŐV. VÍZMŰVEK SK GRUND 1986 FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
3 FŐV. VÍZMŰVEK SK VOYAGE SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 FŐV. VÍZMŰVEK SK XVII. KER. RÁKOSMENTI TK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 6 5 1 4
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK UNIONE FC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
6 FŐV. VÍZMŰVEK SK RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
7 FŐV. VÍZMŰVEK SK KELEN SC 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 6 5 1 3
8 FŐV. VÍZMŰVEK SK BUDATÉTÉNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK CSMTE ROJIK FC KFT. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
10 FŐV. VÍZMŰVEK SK MLTC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
11 FŐV. VÍZMŰVEK SK THSE-Sashalom 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
12 FŐV. VÍZMŰVEK SK NAGYTÉTÉNYI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 FŐV. VÍZMŰVEK SK TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 5 -2 1
14 FŐV. VÍZMŰVEK SK IKARUS BSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 5 -2 0
15 FŐV. VÍZMŰVEK SK MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
 
BUDATÉTÉNY SE
--------1 - 2------
CSMTE ROJIK FC KFT.
---3 - 2-----------
FŐV. VÍZMŰVEK SK
----1 - 3----------
GRUND 1986 FC
-----2 - 1---------
IKARUS BSE
---1 - 2-----------
KELEN SC
--------------3 - 4
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
-------------0 - 2-
MLTC
-------2 - 2-------
NAGYTÉTÉNYI SE
-----------0 - 1---
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
------------0 - 0--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 3--------------
THSE-Sashalom
----------2 - 2----
UNIONE FC
-----------2 - 2---
VOYAGE SE
-3 - 1-------------
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
--3 - 1------------
XVII. KER. RÁKOSMENTI TK
-------2 - 2-------

Meccsek

XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK

2011. 10. 12. 20:15
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2011. 10. 12. 20:15
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2011. 08. 26. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2011. 08. 26. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 09. 28. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011. 09. 28. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
GRUND 1986 FC
2011. 09. 11. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2011. 09. 11. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
XVII. KER. RÁKOSMENTI TK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2011. 09. 20. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011. 09. 20. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
CSMTE ROJIK FC KFT.
2011. 09. 24. 17:00
Nagytétényi SE
2011. 09. 24. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI SE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2011. 10. 01. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011. 10. 01. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2011. 10. 08. 12:30
RAFC Sporttelep
2011. 10. 08. 12:30
RAFC Sporttelep
THSE-Sashalom
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2011. 10. 15. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011. 10. 15. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
TESTVÉRISÉG SE
2011. 10. 22. 14:30
Budatétény SE
2011. 10. 22. 14:30
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2011. 10. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011. 10. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
UNIONE FC
2011. 11. 05. 19:00
Vasas Sporttelep
2011. 11. 05. 19:00
Vasas Sporttelep
VOYAGE SE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2011. 11. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011. 11. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
MLTC
2011. 11. 19. 14:00
Ikarus BSE
2011. 11. 19. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2011. 11. 26. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011. 11. 26. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
KELEN SC
2012. 03. 09. 20:15
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 03. 09. 20:15
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
2012. 03. 16. 20:15
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 03. 16. 20:15
Goldball '94 FC - Siketek -
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 03. 25. 12:00
Grund 1986 FC
2012. 03. 25. 12:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 03. 31. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2012. 03. 31. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
XVII. KER. RÁKOSMENTI TK
2012. 04. 07. 11:00
Külker SC
2012. 04. 07. 11:00
Külker SC
CSMTE ROJIK FC KFT.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 04. 14. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 04. 14. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
NAGYTÉTÉNYI SE
2012. 04. 22. 14:30
RAFC Sporttelep
2012. 04. 22. 14:30
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 04. 27. 20:15
Vasas Sporttelep
2012. 04. 27. 20:15
Vasas Sporttelep
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
THSE-Sashalom
2012. 05. 05. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2012. 05. 05. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
BUDATÉTÉNY SE
2012. 05. 19. 10:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2012. 05. 19. 10:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
UNIONE FC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 05. 26. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2012. 05. 26. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
VOYAGE SE
2012. 06. 02. 11:00
Mátyásföldi LTC
2012. 06. 02. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 06. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 06. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
IKARUS BSE
2012. 06. 15. 18:00
Kelen SC
2012. 06. 15. 18:00
Kelen SC
KELEN SC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK

FŐV. VÍZMŰVEK SK

2011. 08. 20. 09:30
Fővárosi Vízművek SK
2011. 08. 20. 09:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2011. 08. 26. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2011. 08. 26. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 09. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2011. 09. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
XVII. KER. RÁKOSMENTI TK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 09. 10. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2011. 09. 10. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
NAGYTÉTÉNYI SE
2011. 09. 17. 13:30
RAFC Sporttelep
2011. 09. 17. 13:30
RAFC Sporttelep
THSE-Sashalom
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 09. 24. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2011. 09. 24. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BUDATÉTÉNY SE
2011. 10. 01. 18:00
Vasas Sporttelep
2011. 10. 01. 18:00
Vasas Sporttelep
VOYAGE SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 10. 09. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2011. 10. 09. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE
2011. 10. 15. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2011. 10. 15. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 10. 23. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2011. 10. 23. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
GRUND 1986 FC
2011. 10. 29. 11:00
Külker SC
2011. 10. 29. 11:00
Külker SC
CSMTE ROJIK FC KFT.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 11. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2011. 11. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2011. 11. 12. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2011. 11. 12. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2011. 11. 20. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2011. 11. 20. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2011. 11. 26. 13:00
Mátyásföldi LTC
2011. 11. 26. 13:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 03. 10. 11:00
Kelen SC
2012. 03. 10. 11:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 03. 16. 20:15
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 03. 16. 20:15
Goldball '94 FC - Siketek -
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 03. 25. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2012. 03. 25. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XVII. KER. RÁKOSMENTI TK
2012. 03. 31. 16:00
Nagytétényi SE
2012. 03. 31. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 04. 07. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2012. 04. 07. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
THSE-Sashalom
2012. 04. 14. 17:00
Budatétény SE
2012. 04. 14. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 04. 22. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2012. 04. 22. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
VOYAGE SE
2012. 04. 28. 16:00
Ikarus BSE
2012. 04. 28. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 05. 05. 09:30
Fővárosi Vízművek SK
2012. 05. 05. 09:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
2012. 05. 12. 18:00
Grund 1986 FC
2012. 05. 12. 18:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 05. 19. 18:00
Fővárosi Vízművek SK
2012. 05. 19. 18:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
CSMTE ROJIK FC KFT.
2012. 05. 26. 16:00
RAFC Sporttelep (Sasvár u)
2012. 05. 26. 16:00
RAFC Sporttelep (Sasvár u)
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 06. 02. 18:00
Fővárosi Vízművek SK
2012. 06. 02. 18:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG SE
2012. 06. 09. 10:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2012. 06. 09. 10:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 06. 16. 09:30
Fővárosi Vízművek SK
2012. 06. 16. 09:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
MLTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol