Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NESS HUNGARY NB II. 29. forduló

2014.05.24 - 16:30

Zalaegerszeg, ZTE Aréna

MLSZ

NESS HUNGARY NB II.

Játékvezető
ERDŐS JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
MÓRI TAMÁS
Asszisztensek
KIRÁLY KRISZTIÁN, HUSZÁR BALÁZS
ZTE FC
KISVÁRDA-MASTER GOOD
90'
45'

Gólok

VITTMAN ÁDÁM GYULA

63'

1 - 0

 

 

1 - 1

90'

FODOR ANDRÁS

Csapatok

6 BOGUNOVIC MILAN
10 HAJDÚ NORBERT 75'
11 VITTMAN ÁDÁM GYULA 63'
12 KALMÁR ADRIÁN
13 SIMONFALVI GÁBOR
14 19 PREKLET CSABA KOCSIS ADRIÁN 17'
18 KOVÁCS GERGŐ
20 GRBIC DENIS
23 SLUKA MARIÁN
24 25 FRIZONI DA CRUZ DIAS BERNARDO BABATI BENJAMIN 55'
32 HOLDAMPF GERGŐ
CSERÉK
16 TÓTH LÁSZLÓ DÁNIEL
17 BATISTA DOS SANTOS MARCUS VINICIUS
19 14 KOCSIS ADRIÁN PREKLET CSABA 17'85'81'
21 NAGY ZOLTÁN DÁNIEL
22 CZIRJÉK ZOLTÁN
25 24 BABATI BENJAMIN FRIZONI DA CRUZ DIAS BERNARDO 55'
26 19 BÍRÓ ANDRÁS KOCSIS ADRIÁN 85'
VEZETŐEDZŐ
STÁBTAGOK
JANDOVICS JENŐ - edző (nem választható ki, lejárt poszt)
NÉMETH OTTÓ - Technikai vezető
BORONYÁK RÓBERT - gyúró (nem választható ki, lejárt poszt)
MOLNÁR LÁSZLÓ - gyúró (nem választható ki, lejárt poszt)
MAGYAR LÁSZLÓ - Orvos
HORVÁTH GYŐZŐ - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
LENDVAI MIKLÓS - edző (nem választható ki, lejárt poszt)

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 29 19 6 4 56 23 33 63
2 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 29 18 5 6 47 25 22 59
3 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 29 16 6 7 56 33 23 54
4 VASAS FC VASAS FC 29 15 4 10 53 41 12 49
5 FGSZ SIÓFOK FGSZ SIÓFOK 29 12 10 7 40 36 4 46
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 29 12 7 10 50 40 10 43
7 FC AJKA FC AJKA 29 12 7 10 44 38 6 43
8 ZTE FC ZTE FC 29 9 12 8 42 46 -4 39
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 29 10 8 11 47 47 0 38
10 SOPRONI VSE-GYSEV SOPRONI VSE-GYSEV 29 10 8 11 40 43 -3 38
11 SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 29 10 6 13 38 39 -1 36
12 SZTK-ERIMA SZTK-ERIMA 29 9 7 13 29 40 -11 34
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 29 9 4 16 33 51 -18 31
14 KISVÁRDA-MASTER GOOD KISVÁRDA-MASTER GOOD 29 6 10 13 37 44 -7 28
15 KOZÁRMISLENY KOZÁRMISLENY 29 5 6 18 24 48 -24 21
16 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 29 4 6 19 24 66 -42 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC GYIRMÓT FC GYŐR 14 7 4 3 13 6 7 25 15 9 4 2 14 7 7 31 29 16 8 5 27 13 14 56
2 TATABÁNYA FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 7 6 2 12 6 6 27 14 7 6 1 11 3 8 27 29 14 12 3 23 9 14 54
3 TATABÁNYA FC FGSZ SIÓFOK 14 6 7 1 12 4 8 25 15 4 7 4 10 11 -1 19 29 10 14 5 22 15 7 44
4 TATABÁNYA FC VASAS FC 15 8 3 4 11 6 5 27 14 2 8 4 7 9 -2 14 29 10 11 8 18 15 3 41
5 TATABÁNYA FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 15 6 6 3 14 11 3 24 14 4 5 5 6 8 -2 17 29 10 11 8 20 19 1 41
6 TATABÁNYA FC DUNAÚJVÁROS PASE 14 6 7 1 8 1 7 25 15 2 8 5 7 10 -3 14 29 8 15 6 15 11 4 39
7 TATABÁNYA FC SOPRONI VSE-GYSEV 15 7 6 2 13 7 6 27 14 2 5 7 5 11 -6 11 29 9 11 9 18 18 0 38
8 TATABÁNYA FC FC AJKA 14 5 6 3 12 9 3 21 15 3 7 5 7 10 -3 16 29 8 13 8 19 19 0 37
9 TATABÁNYA FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 15 3 9 3 9 8 1 18 14 4 6 4 10 10 0 18 29 7 15 7 19 18 1 36
10 TATABÁNYA FC KISVÁRDA-MASTER GOOD 14 4 6 4 6 5 1 18 15 3 9 3 8 10 -2 18 29 7 15 7 14 15 -1 36
11 TATABÁNYA FC CEGLÉDI VSE 15 3 10 2 9 8 1 19 14 3 7 4 6 7 -1 16 29 6 17 6 15 15 0 35
12 TATABÁNYA FC ZTE FC 15 5 7 3 14 11 3 22 14 1 6 7 5 12 -7 9 29 6 13 10 19 23 -4 31
13 TATABÁNYA FC SZTK-ERIMA 14 5 6 3 9 6 3 21 15 1 7 7 4 11 -7 10 29 6 13 10 13 17 -4 31
14 TATABÁNYA FC KOZÁRMISLENY 14 4 4 6 7 8 -1 16 15 2 6 7 6 15 -9 12 29 6 10 13 13 23 -10 28
15 TATABÁNYA FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 14 3 7 4 9 8 1 16 15 1 8 6 5 11 -6 11 29 4 15 10 14 19 -5 27
16 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 15 1 8 6 3 10 -7 11 14 2 3 9 3 16 -13 9 29 3 11 15 6 26 -20 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 11 2 2 34 11 23 35 14 8 4 2 22 12 10 28 29 19 6 4 56 23 33 63
2 TATABÁNYA FC DUNAÚJVÁROS PASE 14 11 2 1 23 4 19 35 15 7 3 5 24 21 3 24 29 18 5 6 47 25 22 59
3 TATABÁNYA FC GYIRMÓT FC GYŐR 14 9 2 3 34 14 20 29 15 7 4 4 22 19 3 25 29 16 6 7 56 33 23 54
4 TATABÁNYA FC VASAS FC 15 9 2 4 32 16 16 29 14 6 2 6 21 25 -4 20 29 15 4 10 53 41 12 49
5 TATABÁNYA FC FGSZ SIÓFOK 14 6 5 3 21 19 2 23 15 6 5 4 19 17 2 23 29 12 10 7 40 36 4 46
6 TATABÁNYA FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 15 5 5 5 24 22 2 20 14 7 2 5 26 18 8 23 29 12 7 10 50 40 10 43
7 TATABÁNYA FC FC AJKA 14 7 3 4 22 16 6 24 15 5 4 6 22 22 0 19 29 12 7 10 44 38 6 43
8 TATABÁNYA FC ZTE FC 15 6 7 2 29 20 9 25 14 3 5 6 13 26 -13 14 29 9 12 8 42 46 -4 39
9 TATABÁNYA FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 15 6 5 4 28 22 6 23 14 4 3 7 19 25 -6 15 29 10 8 11 47 47 0 38
10 TATABÁNYA FC SOPRONI VSE-GYSEV 15 6 4 5 24 20 4 22 14 4 4 6 16 23 -7 16 29 10 8 11 40 43 -3 38
11 TATABÁNYA FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 14 8 1 5 26 17 9 25 15 2 5 8 12 22 -10 11 29 10 6 13 38 39 -1 36
12 TATABÁNYA FC SZTK-ERIMA 14 8 3 3 19 13 6 27 15 1 4 10 10 27 -17 7 29 9 7 13 29 40 -11 34
13 TATABÁNYA FC CEGLÉDI VSE 15 6 3 6 21 26 -5 21 14 3 1 10 12 25 -13 10 29 9 4 16 33 51 -18 31
14 TATABÁNYA FC KISVÁRDA-MASTER GOOD 14 4 5 5 17 14 3 17 15 2 5 8 20 30 -10 11 29 6 10 13 37 44 -7 28
15 TATABÁNYA FC KOZÁRMISLENY 14 4 3 7 14 17 -3 15 15 1 3 11 10 31 -21 6 29 5 6 18 24 48 -24 21
16 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 15 4 4 7 18 23 -5 16 14 0 2 12 6 43 -37 2 29 4 6 19 24 66 -42 18
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
0 - 32 - 20 - 12 - 31 - 13 - 11 - 22 - 23 - 32 - 02 - 14 - 03 - 31 - 02 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
1 - 22 - 23 - 30 - 33 - 22 - 11 - 22 - 32 - 01 - 10 - 14 - 02 - 11 - 10 - 0
FGSZ SIÓFOK
3 - 00 - 31 - 00 - 00 - 30 - 02 - 01 - 1-2 - 21 - 05 - 22 - 01 - 53 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 12 - 71 - 02 - 10 - 03 - 20 - 41 - 13 - 31 - 21 - 01 - 04 - 12 - 30 - 1
DUNAÚJVÁROS PASE
1 - 0-1 - 02 - 02 - 13 - 02 - 00 - 13 - 10 - 02 - 01 - 11 - 02 - 03 - 0
FC AJKA
3 - 22 - 04 - 11 - 01 - 22 - 01 - 20 - 30 - 02 - 00 - 03 - 02 - 5-1 - 1
KOZÁRMISLENY
1 - 12 - 10 - 12 - 30 - 10 - 11 - 2-0 - 12 - 11 - 11 - 03 - 11 - 30 - 0
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 11 - 20 - 13 - 01 - 03 - 03 - 11 - 13 - 23 - 42 - 0-1 - 14 - 05 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2 - 42 - 02 - 21 - 04 - 01 - 03 - 12 - 20 - 11 - 06 - 12 - 01 - 04 - 03 - 0
SOPRONI VSE-GYSEV
2 - 11 - 21 - 02 - 31 - 23 - 41 - 11 - 10 - 12 - 01 - 03 - 13 - 10 - 03 - 3
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL
-3 - 11 - 22 - 13 - 21 - 03 - 02 - 31 - 01 - 21 - 14 - 01 - 33 - 10 - 1
SZTK-ERIMA
0 - 30 - 32 - 21 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 01 - 01 - 03 - 01 - 11 - 2-
TATABÁNYA FC
2 - 10 - 00 - 12 - 11 - 42 - 30 - 00 - 11 - 21 - 21 - 13 - 21 - 13 - 21 - 2
KISVÁRDA-MASTER GOOD
1 - 11 - 20 - 2-1 - 10 - 00 - 20 - 00 - 11 - 11 - 02 - 05 - 02 - 33 - 1
VASAS FC
3 - 01 - 10 - 23 - 01 - 21 - 54 - 02 - 11 - 21 - 03 - 11 - 15 - 04 - 12 - 0
ZTE FC
2 - 23 - 11 - 12 - 02 - 22 - 22 - 13 - 11 - 44 - 00 - 04 - 22 - 21 - 10 - 1

Meccsek

ZTE FC

2013. 08. 17. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2013. 08. 17. 16:30
Kozármislenyi Stadion
KOZÁRMISLENY
ZTE FC
2013. 08. 24. 19:00
ZTE Aréna
2013. 08. 24. 19:00
ZTE Aréna
ZTE FC
FC AJKA
2013. 08. 31. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2013. 08. 31. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2013. 09. 07. 18:00
ZTE Aréna
2013. 09. 07. 18:00
ZTE Aréna
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2013. 09. 14. 16:30
Illovszky Rudolf Stadion
2013. 09. 14. 16:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
ZTE FC
2013. 09. 20. 15:30
ZTE Aréna
2013. 09. 20. 15:30
ZTE Aréna
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2013. 09. 28. 16:00
2013. 09. 28. 16:00
TATABÁNYA FC
ZTE FC
2013. 10. 05. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2013. 10. 05. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2013. 10. 12. 17:00
ZTE Aréna
2013. 10. 12. 17:00
ZTE Aréna
ZTE FC
SOPRONI VSE-GYSEV
2013. 10. 20. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2013. 10. 20. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2013. 10. 26. 16:00
ZTE Aréna
2013. 10. 26. 16:00
ZTE Aréna
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2013. 11. 02. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2013. 11. 02. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL
ZTE FC
2013. 11. 08. 15:30
ZTE Aréna
2013. 11. 08. 15:30
ZTE Aréna
ZTE FC
FGSZ SIÓFOK
2013. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
ZTE FC
2013. 11. 23. 15:00
ZTE Aréna
2013. 11. 23. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC
SZTK-ERIMA
2013. 11. 30. 15:00
ZTE Aréna
2013. 11. 30. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC
KOZÁRMISLENY
2014. 03. 01. 14:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2014. 03. 01. 14:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ZTE FC
2014. 03. 08. 16:00
ZTE Aréna
2014. 03. 08. 16:00
ZTE Aréna
ZTE FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2014. 03. 14. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2014. 03. 14. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2014. 03. 22. 16:00
ZTE Aréna
2014. 03. 22. 16:00
ZTE Aréna
ZTE FC
VASAS FC
2014. 03. 28. 15:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2014. 03. 28. 15:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2014. 04. 05. 16:00
ZTE Aréna
2014. 04. 05. 16:00
ZTE Aréna
ZTE FC
TATABÁNYA FC
2014. 04. 12. 18:00
ZTE Aréna
2014. 04. 12. 18:00
ZTE Aréna
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2014. 04. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
2014. 04. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
SOPRONI VSE-GYSEV
ZTE FC
2014. 04. 26. 18:00
ZTE Aréna
2014. 04. 26. 18:00
ZTE Aréna
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2014. 05. 02. 17:00
ALCUFER Stadion
2014. 05. 02. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
ZTE FC
2014. 05. 09. 15:30
ZTE Aréna
2014. 05. 09. 15:30
ZTE Aréna
ZTE FC
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL
2014. 05. 17. 18:00
Siófok Városi Stadion
2014. 05. 17. 18:00
Siófok Városi Stadion
FGSZ SIÓFOK
ZTE FC
2014. 05. 24. 16:30
ZTE Aréna
2014. 05. 24. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 05. 31. 18:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
2014. 05. 31. 18:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
SZTK-ERIMA
ZTE FC

KISVÁRDA-MASTER GOOD

2013. 08. 17. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 08. 17. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
SOPRONI VSE-GYSEV
2013. 08. 24. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2013. 08. 24. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2013. 08. 31. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 08. 31. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
GYIRMÓT FC GYŐR
2013. 09. 08. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2013. 09. 08. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2013. 09. 14. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 09. 14. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
FGSZ SIÓFOK
2013. 09. 21. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 09. 21. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
TATABÁNYA FC
2013. 09. 28. 16:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
2013. 09. 28. 16:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
SZTK-ERIMA
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2013. 10. 05. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 10. 05. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
KOZÁRMISLENY
2013. 10. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2013. 10. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2013. 10. 19. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 10. 19. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
DUNAÚJVÁROS PASE
2013. 10. 26. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2013. 10. 26. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2013. 11. 02. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 11. 02. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
VASAS FC
2013. 11. 09. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2013. 11. 09. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2013. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2013. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
ZTE FC
2013. 11. 23. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2013. 11. 23. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2013. 11. 30. 14:00
Soproni Városi Stadion
2013. 11. 30. 14:00
Soproni Városi Stadion
SOPRONI VSE-GYSEV
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 03. 01. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2014. 03. 01. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2014. 03. 08. 17:00
ALCUFER Stadion
2014. 03. 08. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 03. 16. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2014. 03. 16. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL
2014. 03. 22. 15:00
Siófok Városi Stadion
2014. 03. 22. 15:00
Siófok Városi Stadion
FGSZ SIÓFOK
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 03. 29. 15:00
2014. 03. 29. 15:00
TATABÁNYA FC
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 04. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2014. 04. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
SZTK-ERIMA
2014. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2014. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
KOZÁRMISLENY
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 04. 19. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2014. 04. 19. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
FC AJKA
2014. 04. 26. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2014. 04. 26. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS PASE
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 05. 03. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2014. 05. 03. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2014. 05. 10. 18:00
Illovszky Rudolf Stadion
2014. 05. 10. 18:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 05. 17. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2014. 05. 17. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2014. 05. 24. 16:30
ZTE Aréna
2014. 05. 24. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC
KISVÁRDA-MASTER GOOD
2014. 05. 31. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2014. 05. 31. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA-MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->