Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 25. forduló

2014.05.04 - 17:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
ANTAL SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZALAI KRISZTIÁN, SCHNELLBACH IMRE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDA KFT. II.
90'
45'

Gólok

MÉSZÁROS DOMINIK

'

1 - 0

 

KOVÁCS DÁVID

'

2 - 0

 

ÉRSEK RÓBERT

'

3 - 0

 

FRITZ BALÁZS

'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 25 22 1 2 98 29 69 67
2 KISE KISE 25 17 4 4 76 25 51 55
3 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 25 17 3 5 76 28 48 54
4 SZT. PÁL AKADÉMIA SZT. PÁL AKADÉMIA 25 16 4 5 72 37 35 52
5 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 25 12 4 9 50 42 8 40
6 MAFC MŰEGYETEMI FC MAFC MŰEGYETEMI FC 25 12 4 9 56 50 6 40
7 ÚJBUDA KFT. II. ÚJBUDA KFT. II. 25 11 1 13 46 65 -19 34
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 25 9 7 9 50 47 3 34
9 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 25 9 5 11 51 50 1 32
10 RÁKOSSZENTMIHÁLY RÁKOSSZENTMIHÁLY 25 9 3 13 41 68 -27 30
11 MLTC MLTC 25 8 5 12 45 54 -9 29
12 SZABADKIKÖTŐ SE SZABADKIKÖTŐ SE 25 8 5 12 51 61 -10 29
13 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 25 7 5 13 32 56 -24 26
14 1908 SZAC KSE 1908 SZAC KSE 25 4 3 18 34 76 -42 15
15 GOLDBALL `94. FC GOLDBALL `94. FC 25 3 2 20 30 92 -62 11
16 BÜSKE BÜSKE 25 5 6 14 46 74 -28 -1 Büntetőpont: -22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÜSKE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 12 2 1 28 5 23 38 10 5 4 1 12 5 7 19 25 17 6 2 40 10 30 57
2 BÜSKE KISE 13 9 4 0 20 3 17 31 12 5 3 4 11 5 6 18 25 14 7 4 31 8 23 49
3 BÜSKE ASR GÁZGYÁR 12 8 3 1 19 8 11 27 13 6 4 3 19 8 11 22 25 14 7 4 38 16 22 49
4 BÜSKE SZT. PÁL AKADÉMIA 13 7 4 2 14 6 8 25 12 5 5 2 16 8 8 20 25 12 9 4 30 14 16 45
5 BÜSKE MAFC MŰEGYETEMI FC 13 5 6 2 11 7 4 21 12 6 2 4 13 11 2 20 25 11 8 6 24 18 6 41
6 BÜSKE BUDATÉTÉNY SE 13 9 1 3 15 6 9 28 12 3 1 8 7 13 -6 10 25 12 2 11 22 19 3 38
7 BÜSKE PESTSZENTIMREI SK 11 5 2 4 13 13 0 17 14 3 6 5 9 11 -2 15 25 8 8 9 22 24 -2 32
8 BÜSKE SZABADKIKÖTŐ SE 12 6 1 5 12 9 3 19 13 3 3 7 8 17 -9 12 25 9 4 12 20 26 -6 31
9 BÜSKE ÚJBUDA KFT. II. 12 6 3 3 18 11 7 21 13 2 4 7 8 17 -9 10 25 8 7 10 26 28 -2 31
10 BÜSKE MLTC 11 4 5 2 10 7 3 17 14 3 5 6 10 16 -6 14 25 7 10 8 20 23 -3 31
11 BÜSKE CSILLAGHEGYI MTE 13 5 5 3 13 8 5 20 12 2 3 7 8 14 -6 9 25 7 8 10 21 22 -1 29
12 BÜSKE 1908 SZAC KSE 12 4 5 3 11 14 -3 17 13 2 3 8 7 23 -16 9 25 6 8 11 18 37 -19 26
13 BÜSKE KÖZTERÜLET SC 13 3 3 7 7 16 -9 12 12 2 6 4 4 9 -5 12 25 5 9 11 11 25 -14 24
14 BÜSKE RÁKOSSZENTMIHÁLY 13 4 2 7 8 12 -4 14 12 2 3 7 8 17 -9 9 25 6 5 14 16 29 -13 23
15 BÜSKE GOLDBALL `94. FC 12 0 6 6 3 15 -12 6 13 2 2 9 6 19 -13 8 25 2 8 15 9 34 -25 14
16 BÜSKE BÜSKE 12 2 6 4 9 16 -7 12 13 2 4 7 10 18 -8 -12 25 4 10 11 19 34 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÜSKE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 14 0 1 63 15 48 42 10 8 1 1 35 14 21 25 25 22 1 2 98 29 69 67
2 BÜSKE KISE 13 9 3 1 44 12 32 30 12 8 1 3 32 13 19 25 25 17 4 4 76 25 51 55
3 BÜSKE ASR GÁZGYÁR 12 10 1 1 45 14 31 31 13 7 2 4 31 14 17 23 25 17 3 5 76 28 48 54
4 BÜSKE SZT. PÁL AKADÉMIA 13 8 2 3 35 17 18 26 12 8 2 2 37 20 17 26 25 16 4 5 72 37 35 52
5 BÜSKE CSILLAGHEGYI MTE 13 7 2 4 27 17 10 23 12 5 2 5 23 25 -2 17 25 12 4 9 50 42 8 40
6 BÜSKE MAFC MŰEGYETEMI FC 13 7 2 4 28 22 6 23 12 5 2 5 28 28 0 17 25 12 4 9 56 50 6 40
7 BÜSKE ÚJBUDA KFT. II. 12 7 1 4 32 28 4 22 13 4 0 9 14 37 -23 12 25 11 1 13 46 65 -19 34
8 BÜSKE BUDATÉTÉNY SE 13 9 2 2 36 20 16 29 12 0 5 7 14 27 -13 5 25 9 7 9 50 47 3 34
9 BÜSKE PESTSZENTIMREI SK 11 6 1 4 35 22 13 19 14 3 4 7 16 28 -12 13 25 9 5 11 51 50 1 32
10 BÜSKE RÁKOSSZENTMIHÁLY 13 4 3 6 18 29 -11 15 12 5 0 7 23 39 -16 15 25 9 3 13 41 68 -27 30
11 BÜSKE MLTC 11 4 2 5 23 20 3 14 14 4 3 7 22 34 -12 15 25 8 5 12 45 54 -9 29
12 BÜSKE SZABADKIKÖTŐ SE 12 5 3 4 32 22 10 18 13 3 2 8 19 39 -20 11 25 8 5 12 51 61 -10 29
13 BÜSKE KÖZTERÜLET SC 13 2 3 8 17 34 -17 9 12 5 2 5 15 22 -7 17 25 7 5 13 32 56 -24 26
14 BÜSKE 1908 SZAC KSE 12 3 2 7 18 30 -12 11 13 1 1 11 16 46 -30 4 25 4 3 18 34 76 -42 15
15 BÜSKE GOLDBALL `94. FC 12 0 0 12 11 38 -27 0 13 3 2 8 19 54 -35 11 25 3 2 20 30 92 -62 11
16 BÜSKE BÜSKE 12 2 4 6 20 30 -10 10 13 3 2 8 26 44 -18 -11 25 5 6 14 46 74 -28 -1
 
1908 SZAC KSE
-1 - 05 - 23 - 30 - 13 - 40 - 51 - 21 - 61 - 20 - 0--2 - 51 - 0
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 03 - 02 - 04 - 16 - 37 - 21 - 04 - 16 - 06 - 0-3 - 15 - 14 - 54 - 0
ASR GÁZGYÁR
7 - 2-1 - 07 - 12 - 26 - 03 - 22 - 33 - 23 - 23 - 04 - 0--4 - 0
BUDATÉTÉNY SE
2 - 11 - 21 - 42 - 23 - 14 - 12 - 15 - 22 - 2-1 - 03 - 06 - 14 - 3-
BÜSKE
2 - 1-2 - 6-1 - 22 - 21 - 30 - 02 - 12 - 32 - 21 - 31 - 1-4 - 6
CSILLAGHEGYI MTE
2 - 20 - 1-2 - 1-1 - 23 - 40 - 13 - 13 - 21 - 06 - 12 - 11 - 13 - 0
GOLDBALL `94. FC
-1 - 41 - 3-1 - 41 - 20 - 31 - 20 - 2-2 - 31 - 42 - 31 - 60 - 2
KISE
3 - 15 - 31 - 10 - 0-1 - 06 - 0-3 - 04 - 04 - 13 - 42 - 22 - 010 - 0
KÖZTERÜLET SC
2 - 30 - 50 - 5-3 - 11 - 1-0 - 54 - 52 - 10 - 02 - 31 - 2-0 - 1
MAFC MŰEGYETEMI FC
-2 - 32 - 13 - 13 - 25 - 2-0 - 1-1 - 13 - 13 - 21 - 50 - 03 - 0
MLTC
-1 - 60 - 01 - 13 - 03 - 56 - 0---0 - 22 - 35 - 00 - 22 - 1
PESTSZENTIMREI SK
4 - 21 - 31 - 43 - 37 - 4-5 - 0-6 - 0-1 - 2-3 - 11 - 23 - 1
RÁKOSSZENTMIHÁLY
2 - 1--1 - 11 - 20 - 32 - 21 - 40 - 32 - 54 - 31 - 12 - 10 - 22 - 1
SZABADKIKÖTŐ SE
4 - 0-2 - 03 - 37 - 3-5 - 21 - 11 - 10 - 21 - 24 - 1-3 - 51 - 2
SZT. PÁL AKADÉMIA
2 - 11 - 10 - 24 - 12 - 32 - 15 - 11 - 31 - 02 - 22 - 0-8 - 25 - 0-
ÚJBUDA KFT. II.
8 - 12 - 70 - 52 - 11 - 0-2 - 3-1 - 0-2 - 25 - 23 - 04 - 12 - 6

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2013. 09. 24. 19:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2013. 09. 24. 19:30
Szamosi Mihály Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC KSE
2013. 08. 25. 10:00
Külker SC
2013. 08. 25. 10:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2013. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2013. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
SZT. PÁL AKADÉMIA
2013. 09. 08. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2013. 09. 08. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
KISE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2013. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2013. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDATÉTÉNY SE
2013. 09. 21. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2013. 09. 21. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
MAFC MŰEGYETEMI FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2013. 09. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2013. 09. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
GOLDBALL `94. FC
2013. 10. 05. 16:00
MLTC Sportpálya
2013. 10. 05. 16:00
MLTC Sportpálya
MLTC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2013. 10. 13. 18:30
Vasas Sporttelep
2013. 10. 13. 18:30
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KÖZTERÜLET SC
2013. 10. 22. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 10. 22. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2013. 10. 27. 17:00
Vasas Sporttelep
2013. 10. 27. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BÜSKE
2013. 11. 02. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2013. 11. 02. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2013. 11. 10. 18:30
Vasas Sporttelep
2013. 11. 10. 18:30
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2013. 11. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
2013. 11. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
SZABADKIKÖTŐ SE
2013. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2013. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RÁKOSSZENTMIHÁLY
2014. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2014. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC KSE
2014. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2014. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSILLAGHEGYI MTE
2014. 03. 16. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2014. 03. 16. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
SZT. PÁL AKADÉMIA
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2014. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KISE
2014. 03. 29. 15:00
Budatétény Sporttelep
2014. 03. 29. 15:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 04. 06. 18:00
Vasas Sporttelep
2014. 04. 06. 18:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
MAFC MŰEGYETEMI FC
2014. 04. 12. 21:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2014. 04. 12. 21:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GOLDBALL `94. FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 04. 16. 19:30
Vasas Sporttelep
2014. 04. 16. 19:30
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
MLTC
2014. 04. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2014. 04. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 05. 04. 17:00
Vasas Sporttelep
2014. 05. 04. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 05. 11. 19:00
Elektromos SE Sportcentrum
2014. 05. 11. 19:00
Elektromos SE Sportcentrum
BÜSKE
ELMARDT
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 05. 14. 20:00
Vasas Sporttelep
2014. 05. 14. 20:00
Vasas Sporttelep
BÜSKE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 05. 18. 19:00
Vasas Sporttelep
2014. 05. 18. 19:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2014. 05. 24. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2014. 05. 24. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 05. 31. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2014. 05. 31. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2014. 06. 07. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2014. 06. 07. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLY
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

ÚJBUDA KFT. II.

2013. 08. 18. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 08. 18. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
GOLDBALL `94. FC
2013. 08. 25. 17:00
MLTC Sportpálya
2013. 08. 25. 17:00
MLTC Sportpálya
MLTC
ÚJBUDA KFT. II.
2013. 09. 01. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 09. 01. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
KÖZTERÜLET SC
2013. 09. 08. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 09. 08. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
1908 SZAC KSE
2013. 09. 15. 19:00
Elektromos SE Sportcentrum
2013. 09. 15. 19:00
Elektromos SE Sportcentrum
BÜSKE
ÚJBUDA KFT. II.
2013. 09. 22. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 09. 22. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
PESTSZENTIMREI SK
2013. 09. 28. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2013. 09. 28. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJBUDA KFT. II.
2013. 10. 06. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 10. 06. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
SZABADKIKÖTŐ SE
2013. 10. 12. 12:30
RAFC Sporttelep
2013. 10. 12. 12:30
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLY
ÚJBUDA KFT. II.
2013. 10. 22. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 10. 22. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2013. 10. 26. 11:00
Külker SC
2013. 10. 26. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
ÚJBUDA KFT. II.
2013. 11. 03. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 11. 03. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
SZT. PÁL AKADÉMIA
2013. 11. 10. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2013. 11. 10. 11:00
Merkapt Maraton Sportközpont
KISE
ÚJBUDA KFT. II.
2013. 11. 17. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 11. 17. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
BUDATÉTÉNY SE
2013. 11. 24. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2013. 11. 24. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAFC MŰEGYETEMI FC
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 03. 02. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2014. 03. 02. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GOLDBALL `94. FC
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 03. 08. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 03. 08. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
MLTC
2014. 03. 16. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2014. 03. 16. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 03. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2014. 03. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC KSE
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 03. 29. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 03. 29. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
BÜSKE
2014. 04. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2014. 04. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 04. 12. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 04. 12. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
ASR GÁZGYÁR
2014. 04. 19. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2014. 04. 19. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SE
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 04. 27. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 04. 27. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
RÁKOSSZENTMIHÁLY
2014. 05. 04. 17:00
Vasas Sporttelep
2014. 05. 04. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 05. 10. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 05. 10. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
CSILLAGHEGYI MTE
2014. 05. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2014. 05. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
SZT. PÁL AKADÉMIA
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 05. 25. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 05. 25. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
KISE
2014. 06. 01. 18:00
Budatétény Sporttelep
2014. 06. 01. 18:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ÚJBUDA KFT. II.
2014. 06. 08. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 06. 08. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA KFT. II.
MAFC MŰEGYETEMI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->