Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 1. forduló

2014.08.16 - 17:30

Nagyatád, Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
PILLÓK ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI TAMÁS, SZÉP II. SÁNDOR
NAGYATÁDI FC
DOROGI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

SZEDLÁR ZOLTÁN

 

0 - 2

80'

PEROVIC DAVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 1 0 0 3 0 3 3
2 GYŐRI ETO FC GYŐRI ETO FC 1 1 0 0 3 0 3 3
3 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 1 0 0 4 2 2 3
4 ÚJBUDA FC ÚJBUDA FC 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 2 0 2 3
6 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 1 0 0 1 0 1 3
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 TÖKÖL VSK TÖKÖL VSK 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 2 0 2 -1 Büntetőpont: -4
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 -1 1 1 0 0 2 0 2 -1
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALATONFÜREDI FC
-----2 - 0---------
BKV ELŐRE
-------------4 - 2-
BUDAÖRS
---------------
CSEPEL FC
---------------
DOROGI FC
---------------
DIÓSDI TC-SELECT
--0 - 3------------
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
---------------
GYŐRI ETO FC
----------3 - 0----
III. KER. TVE
---------------
NAGYATÁDI FC
----0 - 2----------
RÁKOSMENTE KSK
---------------
SÁRVÁR FC
---------------
TATABÁNYA FC
----------0 - 1----
ÚJBUDA FC
--------3 - 1------
TÖKÖL VSK
---------------
VESZPRÉM FC
---------------

Meccsek

NAGYATÁDI FC

2014. 08. 16. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 08. 16. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
DOROGI FC
2014. 08. 23. 17:30
Tököl VSE Sporttelep
2014. 08. 23. 17:30
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
NAGYATÁDI FC
2014. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYA FC
2014. 09. 06. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2014. 09. 06. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2014. 09. 13. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 09. 13. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
NAGYATÁDI FC
2014. 09. 20. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2014. 09. 20. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
NAGYATÁDI FC
2014. 09. 27. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 09. 27. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2014. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2014. 10. 12. 15:00
ETO Stadion
2014. 10. 12. 15:00
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
NAGYATÁDI FC
2014. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VESZPRÉM FC
2014. 10. 26. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2014. 10. 26. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
NAGYATÁDI FC
2014. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2014. 11. 08. 13:30
Budaörsi Városi Stadion
2014. 11. 08. 13:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
NAGYATÁDI FC
2014. 11. 15. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 11. 15. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CSEPEL FC
2014. 11. 22. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2014. 11. 22. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
NAGYATÁDI FC
2015. 02. 28. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 02. 28. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NAGYATÁDI FC
2015. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TÖKÖL VSK
2015. 03. 14. 14:30
2015. 03. 14. 14:30
TATABÁNYA FC
NAGYATÁDI FC
2015. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2015. 03. 28. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 03. 28. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÚJBUDA FC
2015. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
RÁKOSMENTE KSK
2015. 04. 12. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 04. 12. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2015. 04. 18. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2015. 04. 18. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2015. 04. 25. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 04. 25. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GYŐRI ETO FC
2015. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2015. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
06. 30.
NAGYATÁDI FC
2015. 05. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 05. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2015. 05. 23. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 05. 23. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BUDAÖRS
2015. 05. 30. 18:00
Csepel Stadion
2015. 05. 30. 18:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
NAGYATÁDI FC
2015. 06. 07. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 06. 07. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SÁRVÁR FC

DOROGI FC

2014. 08. 16. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 08. 16. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
DOROGI FC
2014. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYŐRI ETO FC
2014. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2014. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
DOROGI FC
2014. 09. 06. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 09. 06. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 09. 13. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2014. 09. 13. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DOROGI FC
2014. 09. 20. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 09. 20. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2014. 09. 27. 16:00
Csepel Stadion
2014. 09. 27. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DOROGI FC
2014. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SÁRVÁR FC
2014. 10. 12. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2014. 10. 12. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2014. 10. 18. 14:30
Tököl VSE Sporttelep
2014. 10. 18. 14:30
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
DOROGI FC
2014. 10. 25. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 10. 25. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TATABÁNYA FC
2014. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2014. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
DOROGI FC
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ÚJBUDA FC
2014. 11. 15. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2014. 11. 15. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
DOROGI FC
2014. 11. 22. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 11. 22. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BKV ELŐRE
2015. 02. 28. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 02. 28. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NAGYATÁDI FC
2015. 03. 07. 14:30
ETO Stadion
2015. 03. 07. 14:30
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
DOROGI FC
2015. 06. 30.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 06. 30.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
06. 30.
VESZPRÉM FC
2015. 03. 21. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 03. 21. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 03. 28. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 03. 28. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALATONFÜREDI FC
2015. 04. 04. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
2015. 04. 04. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2015. 04. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 04. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSEPEL FC
2015. 04. 18. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 04. 18. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DOROGI FC
2015. 04. 25. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 04. 25. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2015. 05. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 05. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TÖKÖL VSK
2015. 05. 09. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 05. 09. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
DOROGI FC
2015. 05. 16. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 05. 16. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
DOROGI FC
2015. 05. 30. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 05. 30. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
RÁKOSMENTE KSK
2015. 06. 07. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 06. 07. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->