Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 4. forduló

2014.09.06 - 16:30

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion (Buzánszky Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
PILLÓK ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
REINICZ GÁBOR, HORVÁTH EDINA ILONA
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
90'
45'

Gólok

VÍGH ÁDÁM

1'

1 - 0

 

VÍGH ÁDÁM

18'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 4 0 0 13 2 11 12
2 ÚJBUDA FC ÚJBUDA FC 4 4 0 0 9 1 8 12
3 GYŐRI ETO FC GYŐRI ETO FC 4 3 0 1 14 3 11 9
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 2 1 1 9 8 1 7
5 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 2 0 1 6 3 3 6
6 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 4 2 0 2 5 5 0 6
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 4 1 2 1 9 11 -2 5
8 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 4 1 1 2 8 11 -3 4
9 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 1 0 3 4 8 -4 3
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 1 0 2 1 5 -4 3
11 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 4 1 0 3 2 8 -6 3
12 TÖKÖL VSK TÖKÖL VSK 3 0 1 2 3 8 -5 1
13 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 4 0 1 3 2 10 -8 1
14 FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 0 4 1 8 -7 0
15 DOROGI FC DOROGI FC 3 3 0 0 6 1 5 -3 Büntetőpont: -12
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 4 0 4 7 4 3 1 0 5 0 5 10
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 3 2 1 3 4 3 0 1 7 2 5 9
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 3 2 1 0 5 0 5 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 5 0 5 8
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5 4 2 2 0 3 1 2 8
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 3 1 0 2 4 6 -2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 0 2 5 6 -1 6
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 1 2 2 2 0 4
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 5 8 -3 4
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 1 2 1 4 -3 4
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 0 3 -3 1
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 0 1 3 0 5 -5 1
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 2 2 0 0 3 0 3 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 3 3 0 0 4 0 4 -3
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 1 1 0 0 5 1 4 3 3 3 0 0 8 1 7 9 4 4 0 0 13 2 11 12
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 3 3 0 0 8 1 7 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 9 1 8 12
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 0 1 8 3 5 3 4 3 0 1 14 3 11 9
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 2 1 1 9 8 1 7
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 2 1 0 1 4 2 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 6 3 3 6
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 3 4 -1 3 4 2 0 2 5 5 0 6
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 2 1 1 0 6 4 2 4 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 1 2 1 9 11 -2 5
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 3 0 1 2 4 11 -7 1 1 1 0 0 4 0 4 3 4 1 1 2 8 11 -3 4
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 0 3 4 8 -4 3
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 1 5 -4 3
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 0 3 2 8 -6 3
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 0 1 2 3 8 -5 1
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 1 3 2 10 -8 1
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 1 8 -7 0
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 2 2 0 0 4 1 3 -2 1 1 0 0 2 0 2 -1 3 3 0 0 6 1 5 -3
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALATONFÜREDI FC
--1 - 2--2 - 0---------
BKV ELŐRE
-------2 - 2-----4 - 2-
BUDAÖRS
5 - 1--------------
CSEPEL FC
--1 - 2-3 - 0----------
DOROGI FC
----2 - 0-2 - 1--------
DIÓSDI TC-SELECT
--0 - 3-------2 - 0----
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
--0 - 3---------0 - 1--
GYŐRI ETO FC
----------3 - 0--3 - 0-
III. KER. TVE
--------3 - 13 - 2-----
NAGYATÁDI FC
----0 - 2------0 - 4---
RÁKOSMENTE KSK
------2 - 1--------
SÁRVÁR FC
1 - 0--------------
TATABÁNYA FC
-3 - 3-----1 - 7--0 - 1----
ÚJBUDA FC
-4 - 0------3 - 1-1 - 0----
TÖKÖL VSK
---------1 - 1-----
VESZPRÉM FC
---------------

Meccsek

DOROGI FC

2014. 08. 16. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 08. 16. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
DOROGI FC
2014. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYŐRI ETO FC
2014. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2014. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
DOROGI FC
2014. 09. 06. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 09. 06. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 09. 13. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2014. 09. 13. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DOROGI FC
2014. 09. 20. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 09. 20. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2014. 09. 27. 16:00
Csepel Stadion
2014. 09. 27. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DOROGI FC
2014. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SÁRVÁR FC
2014. 10. 12. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2014. 10. 12. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2014. 10. 18. 14:30
Tököl VSE Sporttelep
2014. 10. 18. 14:30
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
DOROGI FC
2014. 10. 25. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 10. 25. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TATABÁNYA FC
2014. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2014. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
DOROGI FC
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ÚJBUDA FC
2014. 11. 15. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2014. 11. 15. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
DOROGI FC
2014. 11. 22. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 11. 22. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BKV ELŐRE
2015. 02. 28. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 02. 28. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NAGYATÁDI FC
2015. 03. 07. 14:30
ETO Stadion
2015. 03. 07. 14:30
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
DOROGI FC
2015. 06. 30.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 06. 30.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
06. 30.
VESZPRÉM FC
2015. 03. 21. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 03. 21. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 03. 28. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 03. 28. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALATONFÜREDI FC
2015. 04. 04. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
2015. 04. 04. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2015. 04. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 04. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSEPEL FC
2015. 04. 18. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 04. 18. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DOROGI FC
2015. 04. 25. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 04. 25. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2015. 05. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 05. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TÖKÖL VSK
2015. 05. 09. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 05. 09. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
DOROGI FC
2015. 05. 16. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 05. 16. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
DOROGI FC
2015. 05. 30. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 05. 30. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
RÁKOSMENTE KSK
2015. 06. 07. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 06. 07. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DOROGI FC

DIÓSDI TC-SELECT

2014. 08. 16. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2014. 08. 16. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BUDAÖRS
2014. 08. 22. 17:00
Csepel Stadion
2014. 08. 22. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 08. 30. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2014. 08. 30. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
2014. 09. 06. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 09. 06. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 09. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2014. 09. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TÖKÖL VSK
2014. 09. 20. 16:00
2014. 09. 20. 16:00
TATABÁNYA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 09. 27. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2014. 09. 27. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2014. 10. 04. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 04. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 10. 12. 12:30
Diósdi TC Sporttelep
2014. 10. 12. 12:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
RÁKOSMENTE KSK
2014. 10. 19. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2014. 10. 19. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 10. 26. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2014. 10. 26. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
NAGYATÁDI FC
2014. 11. 02. 13:30
ETO Stadion
2014. 11. 02. 13:30
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 11. 08. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2014. 11. 08. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
VESZPRÉM FC
2014. 11. 15. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2014. 11. 15. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2014. 11. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2014. 11. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 02. 28. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
2015. 02. 28. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 03. 07. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 03. 07. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSEPEL FC
2015. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 03. 21. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 03. 21. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 03. 28. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
2015. 03. 28. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 04. 04. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 04. 04. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TATABÁNYA FC
2015. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2015. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 04. 18. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 04. 18. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ÚJBUDA FC
2015. 04. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2015. 04. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 05. 02. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 05. 02. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BKV ELŐRE
2015. 05. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 05. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 05. 16. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 05. 16. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
GYŐRI ETO FC
2015. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2015. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
06. 30.
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 05. 30. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2015. 05. 30. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 06. 07. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 06. 07. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BALATONFÜREDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->