Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2014.10.18 - 14:30

Budapest, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GYARMATI II TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZALAI BALÁZS, BAGHY CSABA
ÚJBUDA FC
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

51'

BOGÁTI PÉTER

 

0 - 2

57'

BOGÁTI PÉTER

 

0 - 3

78'

BOGÁTI PÉTER
KHIESZ KORNÉL

88'

1 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAÖRS BUDAÖRS 10 8 1 1 25 9 16 25
2 GYŐRI ETO FC GYŐRI ETO FC 10 6 1 3 24 9 15 19
3 ÚJBUDA FC ÚJBUDA FC 9 6 1 2 13 8 5 19
4 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 9 5 2 2 22 14 8 17
5 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 10 5 0 5 10 14 -4 15
6 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 9 4 1 4 14 10 4 13
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 3 4 2 16 15 1 13
8 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 10 3 3 4 14 14 0 12
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 3 1 5 11 10 1 10
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 3 1 5 10 18 -8 10
11 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 2 3 4 15 19 -4 9
12 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 3 5 5 20 -15 6
13 FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 10 1 2 7 6 18 -12 5
14 DOROGI FC DOROGI FC 9 7 2 0 15 5 10 2 Büntetőpont: -21
15 TÖKÖL VSK TÖKÖL VSK 9 0 1 8 5 22 -17 1
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 4 4 0 0 7 0 7 12 6 2 3 1 4 1 3 9 10 6 3 1 11 1 10 21
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 6 4 2 0 8 1 7 14 4 1 1 2 3 3 0 4 10 5 3 2 11 4 7 18
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 6 2 2 2 6 7 -1 8 3 2 1 0 2 0 2 7 9 4 3 2 8 7 1 15
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 3 2 1 0 2 0 2 7 6 1 5 0 3 2 1 8 9 3 6 0 5 2 3 15
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 7 3 4 0 6 0 6 13 2 0 1 1 0 3 -3 1 9 3 5 1 6 3 3 14
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 5 2 2 1 5 1 4 8 5 1 1 3 1 3 -2 4 10 3 3 4 6 4 2 12
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 5 2 3 0 3 1 2 9 5 0 3 2 0 4 -4 3 10 2 6 2 3 5 -2 12
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 1 4 0 2 1 1 7 9 2 5 2 4 4 0 11
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 5 2 2 1 2 2 0 8 5 0 2 3 0 4 -4 2 10 2 4 4 2 6 -4 10
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 6 1 5 0 3 2 1 8 3 0 1 2 2 6 -4 1 9 1 6 2 5 8 -3 9
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 4 2 0 2 2 2 0 6 5 0 2 3 1 7 -6 2 9 2 2 5 3 9 -6 8
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 4 1 3 0 2 1 1 6 5 0 2 3 2 6 -4 2 9 1 5 3 4 7 -3 8
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 3 1 2 0 2 1 1 5 6 0 1 5 1 10 -9 1 9 1 3 5 3 11 -8 6
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 4 0 2 2 0 2 -2 2 5 0 2 3 0 4 -4 2 9 0 4 5 0 6 -6 4
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 4 3 1 0 6 0 6 0 5 2 1 2 2 2 0 -4 9 5 2 2 8 2 6 -4
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 4 4 0 0 14 3 11 12 6 4 1 1 11 6 5 13 10 8 1 1 25 9 16 25
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 6 5 0 1 15 4 11 15 4 1 1 2 9 5 4 4 10 6 1 3 24 9 15 19
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 7 5 1 1 12 5 7 16 2 1 0 1 1 3 -2 3 9 6 1 2 13 8 5 19
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 6 3 1 2 14 12 2 10 3 2 1 0 8 2 6 7 9 5 2 2 22 14 8 17
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 5 4 0 1 8 5 3 12 5 1 0 4 2 9 -7 3 10 5 0 5 10 14 -4 15
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 3 2 1 0 7 1 6 7 6 2 0 4 7 9 -2 6 9 4 1 4 14 10 4 13
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 6 3 2 1 12 7 5 11 3 0 2 1 4 8 -4 2 9 3 4 2 16 15 1 13
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 5 2 1 2 8 5 3 7 5 1 2 2 6 9 -3 5 10 3 3 4 14 14 0 12
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 4 1 0 3 5 6 -1 3 5 2 1 2 6 4 2 7 9 3 1 5 11 10 1 10
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 3 3 0 0 5 1 4 9 6 0 1 5 5 17 -12 1 9 3 1 5 10 18 -8 10
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 4 2 2 0 8 5 3 8 5 0 1 4 7 14 -7 1 9 2 3 4 15 19 -4 9
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 4 1 1 2 2 7 -5 4 5 0 2 3 3 13 -10 2 9 1 3 5 5 20 -15 6
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 2 2 5 8 -3 5 5 0 0 5 1 10 -9 0 10 1 2 7 6 18 -12 5
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 4 3 1 0 7 2 5 0 5 4 1 0 8 3 5 2 9 7 2 0 15 5 10 2
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 4 0 1 3 3 9 -6 1 5 0 0 5 2 13 -11 0 9 0 1 8 5 22 -17 1
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALATONFÜREDI FC
--1 - 21 - 2-2 - 0-----1 - 13 - 0--
BKV ELŐRE
----0 - 22 - 01 - 12 - 2-3 - 0---4 - 2-
BUDAÖRS
5 - 1------3 - 2--3 - 0--3 - 0-
CSEPEL FC
--1 - 20 - 13 - 0------1 - 3---
DOROGI FC
--0 - 0-2 - 0-2 - 1---3 - 1----
DIÓSDI TC-SELECT
--0 - 3----3 - 1-2 - 12 - 0--1 - 0-
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
--0 - 31 - 01 - 1-----3 - 3-0 - 1--
GYŐRI ETO FC
------3 - 03 - 13 - 00 - 33 - 0--3 - 0-
III. KER. TVE
2 - 2--0 - 0----3 - 13 - 2-----
NAGYATÁDI FC
-1 - 1--0 - 2-1 - 0----0 - 4---
RÁKOSMENTE KSK
0 - 0-----2 - 1--5 - 0-----
SÁRVÁR FC
1 - 0--2 - 1---------2 - 0-
TATABÁNYA FC
-3 - 34 - 0--3 - 0-1 - 7--0 - 13 - 1---
ÚJBUDA FC
-4 - 01 - 3--1 - 0-1 - 03 - 11 - 11 - 0----
TÖKÖL VSK
1 - 3--0 - 31 - 2----1 - 1-----
VESZPRÉM FC
---------------

Meccsek

ÚJBUDA FC

2014. 08. 17. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 08. 17. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
III. KER. TVE
2014. 08. 23. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2014. 08. 23. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
ÚJBUDA FC
2014. 08. 31. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 08. 31. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
RÁKOSMENTE KSK
2014. 09. 05. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 09. 05. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
BKV ELŐRE
2014. 09. 13. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 09. 13. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
NAGYATÁDI FC
2014. 09. 21. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 09. 21. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
GYŐRI ETO FC
2014. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2014. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
ÚJBUDA FC
2014. 10. 04. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 04. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 10. 12. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2014. 10. 12. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÚJBUDA FC
2014. 10. 18. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 18. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
BUDAÖRS
2014. 10. 25. 14:30
Csepel Stadion
2014. 10. 25. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÚJBUDA FC
2014. 10. 31. 13:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 31. 13:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
SÁRVÁR FC
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ÚJBUDA FC
2014. 11. 16. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 11. 16. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
TÖKÖL VSK
2014. 11. 22. 13:00
2014. 11. 22. 13:00
TATABÁNYA FC
ÚJBUDA FC
2015. 02. 28. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2015. 02. 28. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÚJBUDA FC
2015. 03. 07. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 03. 07. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2015. 03. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2015. 03. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
ÚJBUDA FC
2015. 03. 22. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 03. 22. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÚJBUDA FC
2015. 03. 28. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 03. 28. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÚJBUDA FC
2015. 04. 04. 16:30
ETO Stadion
2015. 04. 04. 16:30
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
ÚJBUDA FC
2015. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
06. 30.
VESZPRÉM FC
2015. 04. 18. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 04. 18. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ÚJBUDA FC
2015. 04. 25. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 04. 25. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
BALATONFÜREDI FC
2015. 05. 02. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
2015. 05. 02. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
ÚJBUDA FC
2015. 05. 09. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 05. 09. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
CSEPEL FC
2015. 05. 16. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 05. 16. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÚJBUDA FC
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
DOROGI FC
2015. 05. 30. 18:00
Tököl VSE Sporttelep
2015. 05. 30. 18:00
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
ÚJBUDA FC
2015. 06. 07. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 06. 07. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
TATABÁNYA FC

BUDAÖRS

2014. 08. 16. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2014. 08. 16. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BUDAÖRS
2014. 08. 23. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
2014. 08. 23. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
BALATONFÜREDI FC
2014. 08. 30. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2014. 08. 30. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2014. 09. 06. 16:30
Csepel Stadion
2014. 09. 06. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAÖRS
2014. 09. 13. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
2014. 09. 13. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
SÁRVÁR FC
2014. 09. 20. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 09. 20. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2014. 09. 27. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2014. 09. 27. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
TÖKÖL VSK
2014. 10. 04. 15:00
2014. 10. 04. 15:00
TATABÁNYA FC
BUDAÖRS
2014. 10. 12. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
2014. 10. 12. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
III. KER. TVE
2014. 10. 18. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 18. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
BUDAÖRS
2014. 10. 25. 14:30
Budaörsi Városi Stadion
2014. 10. 25. 14:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
RÁKOSMENTE KSK
2014. 11. 02. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2014. 11. 02. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BUDAÖRS
2014. 11. 08. 13:30
Budaörsi Városi Stadion
2014. 11. 08. 13:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
NAGYATÁDI FC
2014. 11. 15. 13:00
ETO Stadion
2014. 11. 15. 13:00
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
BUDAÖRS
2014. 11. 22. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
2014. 11. 22. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
VESZPRÉM FC
2015. 02. 28. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
2015. 02. 28. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BUDAÖRS
2015. 03. 14. 14:30
Budaörsi Városi Stadion
2015. 03. 14. 14:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2015. 03. 21. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
2015. 03. 21. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
CSEPEL FC
2015. 03. 28. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 03. 28. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BUDAÖRS
2015. 04. 04. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
2015. 04. 04. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2015. 04. 11. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2015. 04. 11. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
BUDAÖRS
2015. 04. 18. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
2015. 04. 18. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
TATABÁNYA FC
2015. 04. 25. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2015. 04. 25. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BUDAÖRS
2015. 05. 02. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
2015. 05. 02. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
ÚJBUDA FC
2015. 05. 09. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
2015. 05. 09. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
BUDAÖRS
2015. 05. 16. 18:00
Budaörsi Városi Stadion
2015. 05. 16. 18:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
BKV ELŐRE
2015. 05. 23. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 05. 23. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BUDAÖRS
2015. 05. 30. 18:00
Budaörsi Városi Stadion
2015. 05. 30. 18:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
GYŐRI ETO FC
2015. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2015. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
06. 30.
BUDAÖRS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->