Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 09. 21

MLSZ U-19 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD-MFA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
5 2018.09.21 11:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
5 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HONVÉD-MFA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
5 2018.09.21 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HONVÉD-MFA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
5 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VESZPRÉMI FC USE
4 2018.09.21 10:00 Jegyzőköny
részleges
SZEKSZÁRDI UFC
PVSK
4 2018.09.21 14:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VESZPRÉMI FC USE
4 2018.09.21 10:00 Jegyzőköny
részleges
SZEKSZÁRDI UFC
PVSK
4 2018.09.21 14:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE
VÁC VÁROS LSE
4 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE
VÁC VÁROS LSE
4 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAÖRS
REAC SPORTISKOLA SE
4 2018.09.21 15:15 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA ASZFALT TVSE
MONORI SE
3 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
CSEPEL FC
2 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-16 NP Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONFÜREDI FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAFC-MITRE
5 STARS - ÉRDI VSE
4 2018.09.21 20:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
TOMPA SE
KELEBIAI KNSK
2 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "B"
BUGACI KSE
1 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
SC HÍRÖS-ÉP
KEREKEGYHÁZI SE
1 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI FOCI-SULI SE
SZANKI OLAJBÁNYÁSZ SE
1 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
HAJÓS FC
1 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
SOLTI FC
MIKLÓSI GYFE
1 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KOMLÓI BÁNYÁSZ
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
7 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVÁSZHETÉNYI FC
KÉTÚJFALUI SE
7 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
BAKSAI SE
1 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
PELLÉRD SE Fürge Nyuszi
BÓDI FC
5 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Bajnokság - Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
CSABACSŰDI GYLSE
KAMUTI SK
6 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Bajnokság - Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNÁGOTA TE
-
CSANÁDAPÁCAI EFC
5 2018.09.21 16:00 Jövőbeli
mérkőzés
Békés U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEDGYESEGYHÁZA SE
TÓTKOMLÓSI TC
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
KUNÁGOTA TE
-
ELEK USE
4 2018.09.21 16:00 Jövőbeli
mérkőzés
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SARKADI KINIZSI LE
SZEGHALMI FC
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BERÉNYI GYERMEK FC
KONDOROSI TE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
GYOMAENDRŐD GYLE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSI FC
DÉVAVÁNYAI SE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Mezőkövesd Zsóry II.
Encs
7 2018.09.21 19:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ENCS VSC
TAKTAHARKÁNYI SE
1 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
ALSÓZSOLCAI KSC
3 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Balmaz FC-Olasz FS
FC TISZAÚJVÁROS
3 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
ALSÓZSOLCAI KSC
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
Balmaz FC-Olasz FS
FC TISZAÚJVÁROS
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
II. KER. UFC
6 2018.09.21 20:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI FC
ERŐS VÁR F.C.
4 2018.09.21 20:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ISTENHEGY FC
2011 CHAMPION FC
4 2018.09.21 20:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
RTK
BUDAKESZI SC
5 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
BUDAFOKI LC
NAGYTÉTÉNYI SE
5 2018.09.21 19:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENIOR SE SZ.BATTA
ESMTK
5 2018.09.21 18:30 Jegyzőköny
részleges
DINI SE
DUNAVARSÁNYI TE
5 2018.09.21 19:00 Jegyzőköny
részleges
DIÓSDI TC
MLTC
5 2018.09.21 19:30 Jegyzőköny
részleges
IKARUS BSE
BUDATÉTÉNY SE
5 2018.09.21 19:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
MALÉV SC
POMÁZ-ICO SE
5 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
HIDEGKÚTI SC
BEAC
5 2018.09.21 18:30 Jegyzőköny
részleges
MFC FAVORIT SE
M. TELEKOM
5 2018.09.21 19:00 Jegyzőköny
részleges
RÓNA SC
MAC
5 2018.09.21 20:00 Jegyzőköny
részleges
DUNA SK
GOLDBALL `94. FC
5 2018.09.21 20:15 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC
HALÁSZTELEK FC
5 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
CITY TAXI SE
TBZS CSEPEL FC
5 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
CSHC 94.
Szent Pál Akadémia - HSE
5 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
ALSÓNÉMEDI SE
VASLÓ LC
5 2018.09.21 19:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAHARASZTI MTK
GRUND-DINI
5 2018.09.21 19:30 Jegyzőköny
részleges
KÖZTERÜLET
1908 SZAC BUDAPEST
5 2018.09.21 20:00 Jegyzőköny
részleges
PESTSZENTIMREI SK
BP. ERŐMŰ SE
5 2018.09.21 20:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED I.
-
SZABADNAPOS
3 2018.09.21 15:00 Jövőbeli
mérkőzés
CSONGRÁD TSE
MAROS-MENTI UFC
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
FK 1899 SZEGED
BORDÁNY SK
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
SZENTESI KINIZSI SZITE I.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYMÁGOCS SE
BAKS BARÁTI SE
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
MAROS-MENTI UFC II.
TÖMÖRKÉNY KSE
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
ALGYŐ SK
KISTELEKI TE
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
MOCORGÓ UFC
APÁTFALVA SC
3 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
RUZSA KSE
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
MÓRAHALOM VSE
MAROS-MENTI UFC III.
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
RÖSZKE SK
ÁSOTTHALMI TE
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
ZSOMBÓ SE
KSE BALÁSTYA
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ELITSPORT GOLD KFT.
FÖLDEÁK TC
3 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
ST. MIHÁLY FC
DAFC SZEGED II.
3 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei Leány U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC I.
MAROS-MENTI UFC II.
2 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
5 2018.09.21 12:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
5 2018.09.21 14:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Török György +35
A1
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Török György +35
A1
4 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Török György +35
A1
4 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Közép Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁTKA
ETYEK
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
KÁPOLNÁSNYÉK
PÁKOZD
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
LOVASBERÉNY
VELENCE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
PÁZMÁND
TORDAS
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS-MAROSHEGY
ALBA KÖLYÖK
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
ENYING
SÁRBOGÁRD
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADEGYHÁZA
DUFK
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
DPASE
RÁCALMÁS
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BARACS
ELŐSZÁLLÁS
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
ERCSI KINIZSI
PERKÁTA
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Campus II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
IRAPUATO
KEMI-KER KFT
4 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
TÍZPRÓBÁSOK
GYALOG GALOPP
4 2018.09.21 19:00 Jegyzőköny
részleges
GASZISPORTVIDEO
BLACK & WHITE
4 2018.09.21 20:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BONGÓ
ROKKANT JÓK
3 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FAST FOX
DR INK TEAM
2 2018.09.21 19:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
5 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
5 2018.09.21 18:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
HÉDERVÁR KSE
HEGYESHALMI SC
5 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
HALÁSZI SE
JÁNOSSOMORJAI SE
5 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
SZANY SE
KAPUVÁRI SE
4 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei Női Kispálya
mérkőzés ford. dátum státusz
ENESE SC
GYŐRZÁMOLYI SE
2 2018.09.21 18:30 Jegyzőköny
részleges
Heves U15 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ANDORNAKTÁLYA SE
EGERSZALÓK SE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
HEVESI LSC
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BORSODNÁDASDI LASE
FELSŐTÁRKÁNY SC
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BODON FC Pétervására
MAKLÁR SE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Heves U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
LŐRINCI VSC
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
ZAGYVASZÁNTÓ SE
BODON FC Recsk
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNTFÜRDŐ U-14 M.II.O. KELET
mérkőzés ford. dátum státusz
TÉG-Felsőgalla
BAR-NUL SZOMÓDI SE
4 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Nógrád Megyei I. osztály ifjúsági/U16
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÉCSÉNY VSE
CERED VSE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
PÁSZTÓI ULC
CSÉCSE SE.
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
MÁTRATERENYE SE
KISTERENYEI SE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
KARANCS UNITED SE
ÉRSEKVADKERTI UFC
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
KARANCSLAPUJTŐ KSE
RIMÓC SE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U15-ös bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kartal SE
Tura VSK
3 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakeszi Vasutas SE I.
Vác-Deákvár SE
1 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aszód FC
Iklad KFC
3 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Mendei LSE
VS Dunakeszi
4 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tolna VFC
Csakacsel SE
1 2018.09.21 20:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei női futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Amazon Foci SE I.
Amazon Foci SE II.
6 2018.09.21 20:30 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megye II. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
1 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megye II. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
1 2018.09.21 14:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy MLSZ U-19 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
SZENTLŐRINC SE
4 2018.09.21 14:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
SZENTLŐRINC SE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONLELLE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
LENGYELTÓTI VSE
MARCALI VFC
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
NKSE BALATONSZÁRSZÓ
KAPOSVÖLGYE LUE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megyei U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
IGAL SE
MAGYAREGRES SZ.E.
3 2018.09.21 14:00 Jegyzőköny
részleges
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
KAPOSFÜRED SC
NAGYATÁDI FC
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Somogy Megyei Leány U-16 félpályás
mérkőzés ford. dátum státusz
CSURGÓI TK
FC BARCS
2 2018.09.21 14:30 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IBRÁNY SE
NAGYHALÁSZI SE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
PAP SE
ZÁHONYI VSC
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
GSE B
TUZSÉR SE B
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
FÉNYESLITKEI SE
TUZSÉR SE A
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRMADAI ISE
TARPA SC
4 2018.09.21 14:00 Jegyzőköny
részleges
FEHÉRGYARMAT SC
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
LEVELEK SE
MÁTÉSZALKAI MTK
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
VAJAI SE
JÁNKMAJTIS KSE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
TISZTABEREK SE
NYÍRGYULAJ KSE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
CSENGER FC
4 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GFSE OROS B
APAGY SE
4 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
NAPKORI SZABADIDŐ SE
GFSE OROS A
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
MONBEBE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
TISZAVASVÁRI SK
NYÍRPAZONY SE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
FILO SE
TISZAVASVÁRI SE
4 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
SPARTACUS 1928
BALKÁNYI SE
4 2018.09.21 17:30 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DEBRECENI EAC
5 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DEBRECENI EAC
5 2018.09.21 15:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER PETŐFI DSZSE
GSE
2 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJFEHÉRTÓI SK
NYÍRTELEKI SE
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Tolna Megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBÓVÁRI FE
SZEDRESI SE
2 2018.09.21 15:30 Jegyzőköny
részleges
Tolna Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYMÁNYOKI SE
TEVELI MEDOSZ SE
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAFÖLDVÁRI FC
FADDI SE
2 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
TOLNA VFC
MAJOSI SE
2 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE.
JÁNOSHÁZA VSE
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
RÁBAPATYI KSK.
RÉPCELAKI SE
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
UFC KŐSZEG
KŐSZEGI FC
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
URAIÚJFALU SE
CSEPREGI SE
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RUM KSC.
KÖRMENDI FC
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
JÁKI SE
2 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRPALOTAI BSK
NEMESVÁMOS LSE
3 2018.09.21 16:45 Jegyzőköny
részleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SÜMEG VSE
DEVECSER SE
3 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
ZVFC
ZALALÖVŐI TK
3 2018.09.21 16:30 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
FEMAT CSESZTREG SE
CREATON LENTI TE
3 2018.09.21 16:00 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TECHNOROLL TESKÁND KSE
ZALAWARE BOTFA
1 2018.09.21 17:00 Jegyzőköny
részleges
Zala Zalaegerszegi Kispályás bajnokság II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BABOSDÖBRÉTE SE
KGB
2 2018.09.21 19:30 Jegyzőköny
részleges
GÉBÁRT
PD All STAR
2 2018.09.21 20:15 Jegyzőköny
részleges
ZALA TRANS NEMESSZENTA.
JÁTÉK CSATÁROK NÉLKÜL
2 2018.09.21 20:15 Jegyzőköny
részleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol