Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 05. 16

MLSZ Merkantil Bank Liga NB II.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
22 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-19 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
17 2018.05.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
15 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
24 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-17 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
VESZPRÉMI FC USE
MERCEDES-KECSKEMÉTI LA
17 2018.05.16 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
VESZPRÉMI FC USE
MERCEDES-KECSKEMÉTI LA
17 2018.05.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
DVSC-DLA
24 2018.05.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
PMFC
MTK BUDAPEST
21 2018.05.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
DVSC-DLA
24 2018.05.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SALGÓTARJÁNI BTC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
15 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉSZÖLY FOCISULI SE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
26 2018.05.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSI SE DUNAKESZI
MONORI SE
22 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
VIADUKT SE BIATORBÁGY
16 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
VIADUKT SE BIATORBÁGY
16 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
19 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
19 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ JET-SOL Liga Női NB I - Alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPEST FC
ASTRA-4IG-HFC
5 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRSÉG NSC
GYULAI AMAZONOK
13 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
KBSC
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
DVSC-DLA Leány U-19
20 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁZLÁRI FC
TABDI KSE
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEBIA KNSK
LUA-BAJA
11 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI FOCI-SULI SE
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
14 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
HAJÓS FC
MÉHECSKÉK SE KALOCSA
17 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya GIENGER Megyei I. osztály ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
PVSK LABDARÚGÓ KFT
SELLYE VSK O és R
17 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya NK ÉPÍTŐK Megyei II. o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉTÚJFALUI SE
DIANA SE
17 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
NAGYKOZÁR KSE
19 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U19
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓLYI SE
SIKLÓSI FC
26 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
MERENYE SE
PEAC
26 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
ÓCSÁRD SE
26 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
26 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U16
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓLYI SE
SIKLÓSI FC
26 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
MERENYE SE
PEAC
26 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
ÓCSÁRD SE
26 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
26 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
DIANA SE
SZEDERKÉNYI SE
26 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TOLNA VFC
RÓNA FE DOMBÓVÁR
25 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-14 II. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI VSK
MOHÁCSI TE 1888
17 2018.05.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
TOLNA VFC
RÓNA FE DOMBÓVÁR
25 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Békés Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
OMTK-ULE 1913
VÉSZTŐI SE
4 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYSZÉNÁS SE
MEZŐBERÉNYI LE
4 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BERÉNYI GYERMEK FC
KÖRÖSLADÁNYI MSK
13 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Békés MLSZ U-15 II. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
BÉKÉSCSABA UFC
24 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KÖRÖS UFC
24 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Békés MLSZ U-14 II. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
BÉKÉSCSABA UFC
24 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KÖRÖS UFC
24 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Harsány
Tiszakeszi
21 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Közép U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Harsány
Tiszakeszi
21 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÜKKZSÉRC LE
VARBÓ BSE
18 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén Strandlabdarúgás Diákolimpia
mérkőzés ford. dátum státusz
Baross Szakközép Miskolc
Lévay Gimnázium Miskolc
1 2018.05.16 08:00 Jegyzőköny
végleges
Don Bosco Kazincbarcika
Fáy Szakgimi Miskolc
2 2018.05.16 08:35 Jegyzőköny
végleges
Baross Szakközép Miskolc
II.Rákóczi Vásárosnamény
3 2018.05.16 09:10 Jegyzőköny
végleges
Fáy Szakgimi Miskolc
Lévay Gimnázium Miskolc
4 2018.05.16 09:45 Jegyzőköny
végleges
II.Rákóczi Vásárosnamény
Don Bosco Kazincbarcika
5 2018.05.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
Fáy Szakgimi Miskolc
Baross Szakközép Miskolc
6 2018.05.16 10:55 Jegyzőköny
végleges
Lévay Gimnázium Miskolc
II.Rákóczi Vásárosnamény
7 2018.05.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
Baross Szakközép Miskolc
Don Bosco Kazincbarcika
8 2018.05.16 12:05 Jegyzőköny
végleges
Fáy Szakgimi Miskolc
II.Rákóczi Vásárosnamény
9 2018.05.16 12:40 Jegyzőköny
végleges
Don Bosco Kazincbarcika
Lévay Gimnázium Miskolc
10 2018.05.16 13:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC SE
CSHC 94 FC
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ
Szent Pál Akadémia - HSE
20 2018.05.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC II.
KÖZTERÜLET SK
17 2018.05.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
MUN SE
1908 SZAC BUDAPEST
16 2018.05.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG SE II.
MAFC WANDERERS
22 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
15 2018.05.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
VIZAFOGÓ FC
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
15 2018.05.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
GOLDBALL `94. FC
ESMTK
22 2018.05.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE
MÉSZÖLY FOCISULI SE
20 2018.05.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
REAC SI SE
FC ESZTERGOM
25 2018.05.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTI KSK
GERRZO KFT.
27 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
BKV ELŐRE SC
CSEPEL FC SE
26 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE SC
16 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
ESMTK
ÚJBUDA FC KFT
21 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 FELSŐHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
CSEPEL FC SE
8 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENT ISTVÁN SE
FERENCVÁROSI FC
12 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
GLORIETT SE
12 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ NŐI BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
METIS NFC
VASAS KUBALA
10 2018.05.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ Vegyes - Edzőmérkőzések
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK U14
KECSKEMÉT U14
2 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜLLÉSI ISE
CSANÁDPALOTA FC
17 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYMÁGOCS SE
M-FOCI KFT. II
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁZSIT SE
MÁRTÉLY SK
15 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTESI KINIZSI SZITE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
17 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U16 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED
TISZASZIGET SE
23 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSONGRÁD TSE
CSENGELE KSE
12 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÉKKUTAS TC
APÁTFALVA SC
10 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
DAFC SZEGED I
MOCORGÓ UFC
10 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei Női U17 korosztályú bjanokság
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOLNOK FANATIC SE
CSENGELE KSE
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei Leány U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOLNOK FANATIC SE
FÖLDEÁK TC
10 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAHALOM VSE
12 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
ST. MIHÁLY FC SE
17 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád SZEGED VÁROSI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG - Rádió 1 liga
mérkőzés ford. dátum státusz
GOOL PARÁDÉ
E.MÁGNESES ŐSROBBANÁS
7 2018.05.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MEGYEI KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
CSONGRÁD TSE
SZEGEDI VSE
2 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Megye IV. Tisza-Maros KÖZÉPHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
FÖLDEÁK TC U19
UTC 1913KFT.II-Tanárképző
2 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRBOGÁRD
LAJOSKOMÁROM
16 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
POLGÁRDI
MARTONVÁSÁR MUSTANG
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
SZÁR
MÓR
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
DÉG
LMSK COBRA SPORT
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
FLAVUS VELENCE
VIDEOTON BARÁTI KÖR
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
BARACS
ERCSI KINIZSI
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
BICSKE
FELCSÚT
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁKOZD
CSÓR TRUCK-TRAILER
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ
MIE
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
VÁL
BODAJK
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
SEREGÉLYES
BAKONYCSERNYE
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
MÁNY
PÁTKA
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
MPF RÁCKERESZTÚR
KÁPOLNÁSNYÉK
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
PUSZTAVÁM
PÁZMÁND
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér AGÁRDI TERMÁL Megyei II. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADEGYHÁZA
ABA SÁRVÍZ
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér AGÁRDI TERMÁL Megyei II. osztály Dél U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRSZENTÁGOTA
PUSZTASZABOLCS
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
SÁROSD
ENYING
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
PERKÁTA
KISLÁNG-TELMEX
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
RÁCALMÁS
KÁLOZ
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKARÁCSONY
ADONY
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér HORFER SERLEG Megyei III. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ELŐSZÁLLÁS
NAGYVENYIM
15 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Öregfiúk 3. Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ŐSI
PÁTKA
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
HOLLER UNFC
19 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAFOKI LC
24 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSÁKVÁR TK
T-BÁLINT LA SE
15 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-15 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
HOLLER UNFC
19 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAFOKI LC
24 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BONGÓ
PENAROL
20 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁLYA ÖRDÖGEI
DR INK TEAM
14 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
MULTISTEEL HUNGARY
EGY LÁDA SÖR
12 2018.05.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Decathlon Senior
mérkőzés ford. dátum státusz
SUNSET
AFRICAS
17 2018.05.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
AKRASZ HOLIDAY
ISD POWER KFT
17 2018.05.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
KISKOHÁSZ - HAVEROK
FEJÓ-THERM KFT
17 2018.05.16 20:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I.
mérkőzés ford. dátum státusz
BELED SE
RAJKA GREEN SE
19 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJAI SE
LÉBÉNY SE
27 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
GÖNYŰ SE
HEGYESHALMI SC
19 2018.05.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNOSSOMORJAI SE
LÉBÉNY SE
27 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
KAPUVÁRI SE
ÖTTEVÉNYI TC
19 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Aranyhal Étterem Megyei II. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRÚJBARÁT SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
GYŐRÚJFALU SE
KORONCÓ KSSZE
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NRG SERVICES RÁBAPORDÁNY
MET-NA SE VESZKÉNY
20 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei II. Nyugati csoport U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYCENK SE
FERTŐD SE
19 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Pálya-Vasút Megyei III. Győr Kelet Tartalék
mérkőzés ford. dátum státusz
WUNDERBAR H. PÁZMÁNDFALU
TÉNYŐ SE
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei III. Móvár-Győri csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE II.
BEZI KSE
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
GYŐRSZEMERE KSK
FELPÉC SE
20 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei III. Móvár-Győri csoport Tartalék
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRSZEMERE KSK
FELPÉC SE
20 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei III. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SPORT 36
MOSONSZENTMIKLÓSI SE II.
19 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
18 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Győri Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRÚJBARÁT SE
23 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győri B Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYIRMÓT SE GYŐR `A`
GYÖMÖREI SK
11 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megye I. osztály felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
BERETTYÓÚJFALUI SE
HOSSZÚPÁLYI SE
17 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megye I. osztály U19
mérkőzés ford. dátum státusz
DASE
TÉGLÁSI VSE
26 2018.05.16 13:30 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
HOSSZÚPÁLYI SE
17 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
NYÍRADONY VVTK
20 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U16 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚHADHÁZI FK
JÓZSA SE
11 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U14 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚHADHÁZI FK
JÓZSA SE
11 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megye Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
DASE
SÁRRÉTUDVARI KSE
2 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRÁNDI SE
TISZACSEGEI VSE
2 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
2 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
EGYEKI SBSE
PÜSPÖKLADÁNYI LE
2 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei II.o. Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTRADERECSKE SE
MARKAZ FC
15 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
TISZANÁNAI FK
KÖMLŐ SC
16 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
ANDORNAKTÁLYA SE II.
DOMOSZLÓ SK
17 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARNAMENTE SPORT SZSE
EGERSZALÓK SE
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
EGER SE
POROSZLÓ SE
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
FÜZESABONY SC
HEVESI LSC
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
MSE - Egercsehi
BORSODNÁDASDI LASE
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
PÉTERVÁSÁRA SE
Karancs United
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÉLAPÁTFALVAI SKE
RECSK SE
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
HERÉD LC
GYÖNGYÖSI AK
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
ATKÁRI SE
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ABASÁRI SE
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
LŐRINCI VSC
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
26 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
FC DABAS SE
26 2018.05.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Heves 2017/2018. évi Strandlabdarúgó Diákolimpia reg. sel. V.-VI. kor.
mérkőzés ford. dátum státusz
Gyöngyösi Berze Nagy J.
Egri SZC Damjanich
1 2018.05.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
Klapka György Szolnok
Vak Bottyán Gyöngyös
1 2018.05.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
Egri SZC Damjanich
Vak Bottyán Gyöngyös
2 2018.05.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
Gyöngyösi Berze Nagy J.
Klapka György Szolnok
2 2018.05.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
Klapka György Szolnok
Egri SZC Damjanich
3 2018.05.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
Gyöngyösi Berze Nagy J.
Vak Bottyán Gyöngyös
3 2018.05.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Területi U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZAPÁTI VSE
MARTFŰI LSE
19 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom M&M M.III.O. DÉLI CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Gesztesi Sport Egyesület
SZÁKSZENDI SE
17 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom M&M M.III.O. FELNŐTT Tartalék
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÁRLIGETI SE II
HAJDU ANTAL FDSE
9 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MEGYEI KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNASZENTMIKLÓSI SE
GYERMELY
3 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
3 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
ETEI SE
KOMÁROM VSE
3 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
PILISCSÉVI SE
TFCE
3 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TFCE
WATI KECSKÉD KSK
21 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KOPPÁNYMONOSTORI SE
LÁBATLANI ESE
19 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ U - 17 III.O. KÖZÉP C
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAFOKI LC
AIRNERGY FC
24 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád Megyei I.o. ifjúsági/U 16
mérkőzés ford. dátum státusz
BUJÁK SC
PÁSZTÓI ULC
22 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Erdőkertesi SE
Budakalászi MSE
17 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Csömör KSK
Kisnémedi MSE
20 2018.05.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Örkény SE
Pereg SE
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
18 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Üllő SE
Újhartyán VSE
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Iklad KFC
Péceli SSE
18 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Monori SE II.
Tápiószőlős KSE
16 2018.05.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest III. osztályú felnőtt bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunabogdányi SE
SZVSE II.-Tahitótfalu
21 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szigetgyöngye SE
Ürömi SC
20 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
Leányfalu SE
Viadukt SE-Biatorbágy
6 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykovácsi USE
Pomáz-ICO SE
20 2018.05.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Abonyi KID FC
Tápiószele SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZE-FI LSE-Szentendre
Isaszegi SE
3 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csömör KSK
Kistarcsai VSC
14 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-os bajnokság, Nyugati csoport, alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
Gyáli BKSE
Felsőpakonyi KSE
1 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagymaros FC
Gödi SE
13 2018.05.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PILE-Szántó SE
Solymári SC
16 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aranyszarvas SE
Tápióság KSK
10 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy ADAMA Megye I. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYATÁDI FC
MAGYAREGRES SZ.E.
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
SOMOGYSÁRD SE
BABÓCSA SE
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
KADARKÚT KSK
KARÁD SC
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
MARCALI VFC
TOPONÁR SE
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONLELLE SE
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONI VASAS SE
FONYÓDI PETŐFI SE
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
SEGESDI SE
CSURGÓI TK
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
TABI VÁROSI SC
NAGYBAJOMI AC
17 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megye I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
SOMOGYSÁRD SE
BABÓCSA SE
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
KADARKÚT KSK
KARÁD SC
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
MARCALI VFC
TOPONÁR SE
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONLELLE SE
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONI VASAS SE
FONYÓDI PETŐFI SE
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
SEGESDI SE
CSURGÓI TK
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
TABI VÁROSI SC
NAGYBAJOMI AC
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-19 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Sport36 Komló
BONYHÁD VLC
21 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Sport36 Komló
BONYHÁD VLC
21 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐCSOKONYA SE
NAGYATÁDI FC
24 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
MARCALI VFC
KÉTHELYI SE
19 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Strandlabdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport A regionális selejtező
mérkőzés ford. dátum státusz
Siófok Percel Mór Gm.
Szt. Benedek Balatonfüred
1 2018.05.16 10:00 Jegyzőköny
végleges
Siófok Percel Mór Gm.
Noszlopi Gm. Veszprém B
1 2018.05.16 11:10 Jegyzőköny
végleges
Szt. Benedek Balatonfüred
Bercsényi Miklós SZC Győr
2 2018.05.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
Bercsényi Miklós SZC Győr
Siófok Percel Mór Gm.
2 2018.05.16 12:55 Jegyzőköny
végleges
Noszlopi Gm. Veszprém B
Szt. Benedek Balatonfüred
3 2018.05.16 13:30 Jegyzőköny
végleges
Bercsényi Miklós SZC Győr
Noszlopi Gm. Veszprém B
3 2018.05.16 14:40 Jegyzőköny
végleges
Somogy Strandlabdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport B regionális selejtező
mérkőzés ford. dátum státusz
Noszlopi Gm. Veszprém A
Siófoki SC Baros Gábor
1 2018.05.16 10:35 Jegyzőköny
végleges
Vetési Gimnázium Veszpém
Noszlopi Gm. Veszprém A
2 2018.05.16 11:45 Jegyzőköny
végleges
Siófoki SC Baros Gábor
Vetési Gimnázium Veszpém
3 2018.05.16 14:05 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Tiszántúli Takarék Megyei I. osztály Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
RAKAMAZI SPARTACUS SE
TARPA SC
20 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
KÓTAJ SE
MÁTÉSZALKAI MTK
19 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALKÁNYI SE
19 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Tiszántúli Takarék Megyei I. osztály U19
mérkőzés ford. dátum státusz
RAKAMAZI SPARTACUS SE
TARPA SC
20 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALKÁNYI SE
19 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Pannónia Zrt.csoport Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ENCSENCS SE
RAMOCSAHÁZA SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYKÁLLÓI VSE
GÁVAVENCSELLŐI SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
NYÍRIBRONY SE
TEREMI SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
LEVELEK SE
NYÍRTELEKI SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Pannónia Zrt.csoport U19
mérkőzés ford. dátum státusz
ENCSENCS SE
RAMOCSAHÁZA SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYKÁLLÓI VSE
GÁVAVENCSELLŐI SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
NYÍRIBRONY SE
TEREMI SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
LEVELEK SE
NYÍRTELEKI SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Nyírerdő cs. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
VAJAI SE
PÁTROHAI LSE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
LADÁNYI TC
NYÍRKARÁSZI KSE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
GYULAHÁZA KSE
GERGELYIUGORNYAI SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
TISZASZENTMÁRTON SE
NYÍRMADAI ISE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
ŐR KSE
ROHOD SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
AJAK SE
KÉK SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
HODÁSZ SBK
FÉNYESLITKEI SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Nyírerdő csoport U19
mérkőzés ford. dátum státusz
VAJAI SE
PÁTROHAI LSE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
LADÁNYI TC
NYÍRKARÁSZI KSE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
GYULAHÁZA KSE
GERGELYIUGORNYAI SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
TISZASZENTMÁRTON SE
NYÍRMADAI ISE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
ŐR KSE
ROHOD SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
AJAK SE
KÉK SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
HODÁSZ SBK
FÉNYESLITKEI SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Kelet-Magyarország csoport Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉRK-VÁLLAJ NSE
NÁBRÁD SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Kelet-Magyarország csoport U19
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉRK-VÁLLAJ NSE
NÁBRÁD SE
18 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye III. osztály Szabolcs Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUJ SE
NAPKORI SZABADIDŐ SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
TISZABERCEL SE
NYÍRTÉT SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
NYÍRTURAI FC
IBRÁNY SE II
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye III. osztály Nyírség csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRVASVÁRI '16 FC
NYÍRGYULAJ KSE II
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
NYÍRBÉLTEK KSE
DBFC SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
PENÉSZLEKI SE
NYÍRJÁKÓ SC
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYI SE
BOGÁT 2000 TC
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
KISLÉTA SC
NYÍRCSÁSZÁRI FK
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye III. osztály Rétköz Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GÉGÉNY FC
BARABÁS SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
JÉKE SC
SZABOLCSVERESMARTI SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
ZSURK SE
DÖGE LSE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
VITKA SE
ÚJDOMBRÁD SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYDOBOSI LSE
EPERJESKE SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
TISZABEZDÉD SE
ARANYOSAPÁTI LSE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
VARSÁNY UNIÓ FE
ANARCS SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye III. osztály Szamos Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁMOSOROSZI KSE II
URA SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
TARPA SC II
ÓPÁLYI KSE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
KISAR SE
PÁTYODI SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
SZAMOSSÁLYI SE
PENYIGE SE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
CSENGERÚJFALU SE
TÚRISTVÁNDI KSE
18 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FILO SE
TISZALÖK VSE
12 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Várda Labdarúgó Akadémia
ZÁHONYI VSC
13 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAFÜREDI VSE
NYÍRBÁTORI FC
16 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAFÜREDI VSE
NYÍRBÁTORI FC
16 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁTASZÉK SE
DOMBÓVÁR FC
15 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei III. o. Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Tolna Megyei U-16 Felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
FADDI SE
TEVELI MEDOSZ SE
8 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16 Alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDRESI SE
MÓRÁGYI SE
3 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Strand Diákolimpia V-VI.kcs.
mérkőzés ford. dátum státusz
Szeged, Deák F. Gimnázium
Siófok, Krúdy Szakgimnázi
1 2018.05.16 14:30 Jegyzőköny
végleges
Siófok, Krúdy Szakgimnázi
Szeged, Deák F. Gimnázium
1 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei I. o.
mérkőzés ford. dátum státusz
KIRÁLY SZE
VÉP VSE
21 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei I. o. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
KIRÁLY SZE
VÉP VSE
21 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Szombathelyi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOMBATHELYI HVSE "A"
KŐSZEGI FC
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Körmendi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁBATÓTFALUI SE.
VASVÁR VSE.
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
TÁPLÁNI KSK
KISWIRE-SZENTGOTTHÁRD VSE
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
RUM KSC.
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KSE.
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
KÉK SÜNIK ULC.
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Sárvári csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CELLDÖMÖLKI VSE
SÁRVÁR FC "A"
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
RÁBAPATYI KSK.
URAIÚJFALU SE
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
ÖTE IKERVÁR FC
RÉPCELAKI SE
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
KEMENESALJA FC
GÉRCE - VÁSÁROSMISKE KSE.
18 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
HÉVÍZ SK
KIRÁLY SZE
17 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
HÉVÍZ SK
KIRÁLY SZE
17 2018.05.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
FŰZFŐI AK
BALATONFÜREDI FC
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
FC ZIRC-DUDAR
VÁRPALOTAI BSK
21 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi
mérkőzés ford. dátum státusz
UGOD SE
TIHANYI FC
17 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
15 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi
mérkőzés ford. dátum státusz
HERENDI PORCELÁN SK
TÓTVÁZSONY SE
15 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONKENESE VÁROSI SE
SOMLÓ SC
15 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei III. osztály Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
LAKÓTELEPI SE
NYIRÁD KSE
16 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém 2018-BÁVA Szerda
mérkőzés ford. dátum státusz
VESZ-MONT
BÁDOG MÁGUS
7 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Nodo-Bau
FC NEXT
7 2018.05.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
SKORPIÓ
MTD HUNGÁRIA
7 2018.05.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zala U19 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ZALAGRÁR PÓKASZEPETK SE
SEMJÉNHÁZA SE
20 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
FC KESZTHELY LAZZARIN CAF
TISZA-ÉP ZVFC
19 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Zala U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
GYENESDIÁS KINIZSI SK.
FEMAT CSESZTREG SE
12 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala U14 I. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKANIZSA
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
9 2018.05.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKANIZSA
SZEPETNEK SE
9 2018.05.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
SZEPETNEK SE
9 2018.05.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKANIZSA
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
10 2018.05.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYKANIZSA
SZEPETNEK SE
10 2018.05.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
SZEPETNEK SE
10 2018.05.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Zala NK.KISPÁLYÁS BAJNOKSÁG ELIT CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOKOL NAGYK.-BUDAI PACK
NILFISK
6 2018.05.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Zala NK. KISPÁLYÁS BAJNOKSÁG SENIOR 45
mérkőzés ford. dátum státusz
FC REKORD `45
DKG `45
7 2018.05.16 18:45 Jegyzőköny
végleges
IGAZSÁGÜGY `45
HIDROFILT `45
7 2018.05.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol