Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 09. 20

MLSZ JET-SOL Liga Női NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK HUNGÁRIA FC
FERENCVÁROSI TC
5 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
HALADÁS - VIKTÓRIA
4 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI SE
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
1 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-16 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI TE
AKASZTÓI FC - FOCISULI SE
2 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA-BAJA
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
1 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNHALASI FC
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
1 2018.09.20 15:30 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei U14 félpálya fiú - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BAKSAI SE
PVSK
1 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Kupa - Kondorosi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KONDOROSI TE
CSABAI AK
1 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ISSIMO SE II.
GB Hegyalja 2050
3 2018.09.20 19:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
FERIHEGY LA VECSÉS
AIRNERGY FC
5 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 1. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
T-BÁLINT LA
FC BUDAPEST
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
JÖVŐ SE
RÁKOSMENTI KSK
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
PESTSZENTIMREI SK
GLORIETT SE
4 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest ÖREGFIÚK I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
HALÁSZTELEK FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI
2 2018.09.20 18:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
TREND CSEPEL RÉF SE
ISSIMO SE
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
1.FC SKORPIÓ KE
VECSÉSI FC
5 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
B.O.SZ. FC
PÉNZÜGYŐR SE
5 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
HUNGARIAN TALENTS FC
III. KER. TVE-SKÁLA
5 2018.09.20 19:30 Jegyzőköny
részleges
MTK
RKSK
5 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
GAMMA LSE
5 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
BP. ERDÉRT SE
BUDAÖRSI SC
5 2018.09.20 20:15 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
HONVÉD SAS-HEGY
MERKAPT SE
5 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
5 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
5 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Kiszely torna
A1
8 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád KÉSZ LIGA II. "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
Jólövésbedobás FC
ReLazio
2 2018.09.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
6ASF-Mindjó
RETTENTHETETLENEK
2 2018.09.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
SZIKK FC
Játék Csatárok Nélkül
2 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Eagles SC
AIMGY
2 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
DEKA FC
BP SUNCITY OILERS
2 2018.09.20 21:00 Jegyzőköny
részleges
Újváros II.
HARDCORE
2 2018.09.20 21:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FELCSÚT
BODAJK
1 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
VESZPRÉMI FC USE
GÁRDONY VSC
5 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Acerbis I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNABIZTOS MICRO
GBB ZRT
3 2018.09.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAFERR VASAS
STEELWORKERS
3 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HANGOVER
BONGÓ
7 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
NAPOSPARTY
ZÉRÓ TOLERANCIA
7 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
CROODÉK
KFC
6 2018.09.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON "B"
CSORNAI SE
5 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON "B"
CSORNAI SE
5 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
SOPRONI FAC 1900
NAGYCENK SE
4 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRASSZONYFA SE
GYŐRSZENTIVÁN SE "A"
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE II.
MITE
7 2018.09.20 15:30 Jegyzőköny
részleges
DUNASZIGET KSE
KIMLE KSE
1 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
JÁNOSSOMORJAI SE
LÉBÉNY SE
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAKILITI KSE
HEGYESHALMI SC
1 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron CMB-CARGO I. LIGA Győri Városi Kispályás Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
CMB CARGO FALKA
PEDAGÓGUS
3 2018.09.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
FISKÁLIS-BÜHL FC
CSŐ-LAVINA
3 2018.09.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
ISOL-2000
PANCHOK FC
3 2018.09.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
JAKI-GUMI KFT.
UTB
3 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
ÁSZOK FC
LEGENDA SPORT-TRÓGEREK
3 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
KTS KFT.
CSABAGYÖNGYE-ZSÉFI
3 2018.09.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
MEZTELENCSIGÁK
BAUART 2002
3 2018.09.20 21:00 Jegyzőköny
részleges
Heves U17 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
HERÉD LC
3 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Heves MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SBTC KFT.
SZENT ISTVÁN SE
5 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U17-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakeszi Vasutas SE
Fortuna SC-Kismaros
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
Pest U16-os bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Budakalászi MSE
Mogyoród FC
1 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Inárcs VSE
Kiskunlacháza SE
1 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
1 2018.09.20 17:30 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSMÉRŐI SE
KADARKÚT KSK
2 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
EZÜSTCSIKÓ KHE
TISZALÖK VSE
4 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KEMENESALJA FC
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISWIRE-SZENTGOTTHÁRD VSE
TÁPLÁNI KSK
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
VÉP VSE
VASVÁR VSE.
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
EGYHÁZASRÁDÓCI SE.
2 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
5 2018.09.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
FAK
BALATONFÜREDI USC
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
FC ZIRC
BALATONALMÁDI SE
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
GYULAFIRÁTÓT SE
VÁRPALOTAI BSK
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
ŐSI PSK
VFC USE C
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TIAC VSE
UGOD SE
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
FC AJKA
SK AJKA-PADRAGKÚT SE
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
MAGYARPOLÁNY SE
DEVECSER SE
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
SÜMEG VSE
AJKA KRISTÁLY SE
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
ZALASZENTIVÁN SE
POLICE - OLA LSK
3 2018.09.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
TECHNOROLL TESKÁND
PÁTERDOMB LSC
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
OLAJMUNKÁS SE
CSÁCS-NSE
3 2018.09.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEPETNEK SE
ZNET-TELEKOM BECSEHELY SE
3 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HELSA ANDRÁSHIDA TE
ZUSC II.
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
ZALAWARE BOTFA
ZUSC I.
2 2018.09.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol