Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 04. 26

MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
25 2019.04.26 14:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
MOL VIDI FC
25 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
MOL VIDI FC
25 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PMFC
18 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PMFC
18 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SOROKSÁR SC
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DVTK
KAZINCBARCIKA
15 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MLE-PMFC
CSEPEL FC
15 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA ASZFALT TVSE
MONORI SE
11 2019.04.26 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DVTK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
11 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Alsó-ház
mérkőzés ford. dátum státusz
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 2019.04.26 20:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
14 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRBÁTORI SC
DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL
20 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB II. Felső-ház
mérkőzés ford. dátum státusz
KRSE-LUDOVIKA
NYÍRSÉG NSC
3 2019.04.26 13:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
FÉLEGYHÁZI TSI - A
SC HÍRÖS-ÉP
13 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
KUNSZÁLLÁS SE
TISZAALPÁRI SE
13 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
MERCEDES-KLC "B"
FÉLEGYHÁZI TSI - B
13 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI FOCI-SULI SE
SOLTI FC
13 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓDI FC
PELLÉRD SE Fürge Nyuszi
12 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
LOVÁSZHETÉNYI FC
12 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Leány U16 csp Torna - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MLE VAJSZLÓ
ASTRA SIKLÓS
4 2019.04.26 15:30 Jegyzőköny
részleges
LUA BAJA
MLE VAJSZLÓ
4 2019.04.26 16:15 Jegyzőköny
részleges
ASTRA SIKLÓS
LUA BAJA
4 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Bajnokság - Kiemelt
mérkőzés ford. dátum státusz
SZARVASI FC 1905
KONDOROSI TE
18 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
TÓTKOMLÓSI TC
18 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Bajnokság - Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
CSANÁDAPÁCAI EFC
MAGYARBÁNHEGYESI FC
18 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐHEGYESI SE
SZABADKÍGYÓSI SZSC
17 2019.04.26 10:00 Jegyzőköny
részleges
KUNÁGOTA TE
MEDGYESEGYHÁZA SE
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYOMAENDRŐD GYLE
SARKADI KINIZSI LE
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
DÉVAVÁNYAI SE
BERÉNYI GYERMEK FC
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
SÁROSPATAKI TC
11 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
HIDASNÉMETI VSC
ONGA SE
11 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
BOGÁCS KSK
TISZAKESZI KÜSE
11 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SZERENCSI VSE
GESZTELYI FCE
14 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐCS KSC
BÜKKÁBRÁNYI SC
14 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁLLYA KSE
ÓZDI FC
22 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
SAJÓBÁBONY VSE
22 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁLLYA KSE
ÓZDI FC
22 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
SAJÓBÁBONY VSE
22 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
25 2019.04.26 20:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE II.
25 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE
CsHC 94 SE
21 2019.04.26 14:30 Jegyzőköny
részleges
FERIHEGY LA VECSÉS
RÁKOSMENTI KSK
21 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
AIRNERGY FC
KÖRNYE
21 2019.04.26 20:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
RTK
RKSK
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
BUDAFOKI LC
MTK
17 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYTÉTÉNYI SE
PÉNZÜGYŐR SE
17 2019.04.26 19:45 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
DINI SE
MLTC
17 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
IKARUS BSE
BUDAÖRSI SC
17 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
DIÓSDI TC
ESMTK
17 2019.04.26 19:30 Jegyzőköny
részleges
BP. ERDÉRT SE
DUNAVARSÁNYI TE
17 2019.04.26 19:45 Jegyzőköny
részleges
GAMMA LSE
BUDATÉTÉNY SE
17 2019.04.26 20:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
MALÉV SC
MAC
19 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
HIDEGKÚTI SC
RÓNA SC
19 2019.04.26 18:45 Jegyzőköny
részleges
MFC FAVORIT SE
GOLDBALL `94. FC
19 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSHC 94.
BP. ERŐMŰ SE
19 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
CITY TAXI SE
1908 SZAC BUDAPEST
19 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
ALSÓNÉMEDI SE
TBZS CSEPEL FC
19 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
PESTSZENTIMREI SK
HALÁSZTELEK FC
19 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAHARASZTI MTK
CSEP-GÓL FC
19 2019.04.26 19:30 Jegyzőköny
részleges
KÖZTERÜLET
Szent Pál Akadémia - HSE
19 2019.04.26 20:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Szent István SE- OTP Bank
SIKETEK SC
11 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
L-IT-SZEAC
TISZASZIGET SE
25 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADNAPOS
-
MAROS-MENTI UFC
15 2019.04.26 14:30 Jövőbeli
mérkőzés
DAFC SZEGED I.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
15 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
L-IT-SZEAC
FK 1899 SZEGED
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
CSONGRÁD TSE
SZENTESI KINIZSI SZITE I.
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
SZEOL SC KFT.
FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC II.
MOCORGÓ UFC
15 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYMÁGOCS SE
APÁTFALVA SC
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
SZABADNAPOS
-
KISTELEKI TE
15 2019.04.26 16:00 Jövőbeli
mérkőzés
BAKS BARÁTI SE
TÖMÖRKÉNY KSE
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
CSENGELE KSE
ALGYŐ SK
15 2019.04.26 16:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
ÜLLÉSI ISE
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
KSE BALÁSTYA
ÁSOTTHALMI TE
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
RUZSA KSE
MAROS-MENTI UFC III.
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
15 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZŐREGI RSE
SZÉKKUTAS TC
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
FÖLDEÁK TC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
15 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei Leány U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC I.
SZENTESI KINIZSI SZITE
14 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
Gyulasport Nonprofit Kft.
21 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
Gyulasport Nonprofit Kft.
21 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Diákolimpia IV korcsoport
A csapat
17 2019.04.26 09:00 Jegyzőköny
részleges
Török György +35
C2
4 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Török György +35
C2
4 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Török György +35
C2
4 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MIE
FELCSÚT
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
BICSKE
BODAJK
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ
CSABDI
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Közép Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÁPOLNÁSNYÉK
PÁZMÁND
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
PÁTKA
TORDAS
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
GÁRDONY
FLAVUS VELENCE
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
ETYEK
PÁKOZD
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS-MAROSHEGY
DÉG
15 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DPASE
ERCSI KINIZSI
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
KULCS
ELŐSZÁLLÁS
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
SZABADEGYHÁZA
RÁCALMÁS
15 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér MLSZ U-17 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
VESZPRÉMI FC USE
HOLLER UNFC
23 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér MLSZ U-19 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
VESZPRÉMI FC USE
HOLLER UNFC
23 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
J-19 SÖRÖZŐ
-
SÓSTÓ CF
15 2019.04.26 20:00 Jövőbeli
mérkőzés
K.F.T.
APUKÁK FC
15 2019.04.26 21:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Campus II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PAPA SE
KEMI-KER KFT
16 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
GASZISPORTVIDEO
HARDFERR BAU KFT
16 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
TÍZPRÓBÁSOK
SZÉCHENYI PÉKSÉG
16 2019.04.26 20:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PW-SHIELD KFT
NAPOSPARTY
21 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
ROKKANT JÓK
BONGÓ
14 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
LABDAÉRZÉK - GOURMAND
DR INK TEAM
12 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON "A"
KIRÁLY SZE
24 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
FC AJKA
24 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
SC SOPRON "A"
KIRÁLY SZE
24 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
ABDA SC
HEGYESHALMI SC
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
KIMLE KSE
MITE
11 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
22 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
22 2019.04.26 14:00 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar U-14 7-12. helyért
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI HONVÉD SE
TÉGLÁSI VSE
1 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Heves U17 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
HERÉD LC
DOMOSZLÓ SK
13 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Heves U15 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BODON FC Pétervására
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
18 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
BORSODNÁDASDI LASE
BESENYŐTELEK SC
18 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
FÜZESABONY SC
EGERSZALÓK SE
18 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
HEVESI LSC
Tarnamente SSZE
18 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Heves U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTRAI SE
ZAGYVASZÁNTÓ SE
18 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Heves MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC HATVAN
25 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Heves MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC HATVAN
25 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
Komárom-Esztergom MLSZ KÖZÉP C U 17
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
KELEN SC
21 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Nógrád Megyei I. osztály ifjúsági/U16
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÉCSE SE
CERED VSE
20 2019.04.26 15:30 Jegyzőköny
részleges
HÉHALOM SE
-
SZÉCSÉNY VSE
20 2019.04.26 16:30 Jövőbeli
mérkőzés
Pest U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kisnémedi MSE
Vác-Deákvár SE
17 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Piliscsaba SE
Pilisvörösvári UFC
11 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Mendei LSE
UFC Gyömrő
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
MARCALI VFC
MÉZGA FFC
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONLELLE SE
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
KÉTHELYI SE
LENGYELTÓTI VSE
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
KAPOSVÖLGYE LUE
FONYÓDI PETŐFI SE
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
ZAMÁRDI PETŐFI SE
NKSE BALATONSZÁRSZÓ
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megyei U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKORPÁDI SE
IGAL SE
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYBAJOMI AC
KAPOSFŐI KISKE
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAP SE
TUZSÉR SE A
20 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
IBRÁNY SE
GSE A
20 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
RAKAMAZI SPARTACUS SE
TUZSÉR SE B
20 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
GSE B
DOMBRÁD SE
20 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNKMAJTIS KSE
FEHÉRGYARMAT SC
17 2019.04.26 14:30 Jegyzőköny
részleges
CSENGER FC
TARPA SC
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
MÁTÉSZALKAI MTK
NYÍRMADAI ISE
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
NYÍRGYULAJ KSE
LEVELEK SE
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
TISZTABEREK SE
VAJAI SE
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
TISZALÖK VSE
20 2019.04.26 15:00 Jegyzőköny
részleges
GFSE OROS A
MONBEBE
20 2019.04.26 15:30 Jegyzőköny
részleges
FILO SE
GFSE OROS B
20 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
BALKÁNYI SE
20 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
NAPKORI SZABADIDŐ SE
TISZAVASVÁRI SE
20 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
TISZAVASVÁRI SK
APAGY SE
20 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GFSE OROS
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
22 2019.04.26 15:30 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GFSE OROS
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
22 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER PETŐFI DSZSE
PUSKÁS PARTNER NAGYECSED
13 2019.04.26 15:30 Jegyzőköny
részleges
NYÍRTELEKI SE
DOMBRÁD SE
13 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBÓVÁRI FE
MAJOSI SE
14 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
BÁTASZÉK SE
FADDI SE
14 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAFÖLDVÁRI FC
TOLNA VFC
14 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
ASE PAKS
TEVELI MEDOSZ SE
14 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Tolna Megyei U-16 Alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDRESI SE
MÓRÁGYI SE
5 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPREGI SE
ÖTE IKERVÁR FC
17 2019.04.26 16:30 Jegyzőköny
részleges
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE.
17 2019.04.26 16:30 Jegyzőköny
részleges
KŐSZEGI FC
JÁNOSHÁZA VSE
17 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÉP VSE
KÖRMENDI FC
15 2019.04.26 16:30 Jegyzőköny
részleges
EGYHÁZASRÁDÓCI SE.
VASVÁR VSE.
15 2019.04.26 16:30 Jegyzőköny
részleges
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
RUM KSC.
15 2019.04.26 16:30 Jegyzőköny
részleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRVÁR FC
SC SOPRON
24 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
PÁPAI ELC
24 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
PÁPAI ELC
24 2019.04.26 16:00 Jegyzőköny
részleges
SÁRVÁR FC
SC SOPRON
24 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
NEMESVÁMOS LSE
BALATONFÜREDI USC
16 2019.04.26 17:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém 2019 VKL Péntek
mérkőzés ford. dátum státusz
HORVÁTH KERT
-
Fújtatók senior
3 2019.04.26 18:00 Jövőbeli
mérkőzés
CSELZI FC
MIN-TECH
3 2019.04.26 19:00 Jegyzőköny
részleges
SKORPIÓ OLD BOYS
-
SKORPIÓ OLD BOYS
3 2019.04.26 19:00 Jövőbeli
mérkőzés
PD TRUCK
ATOM ANTAL 35
3 2019.04.26 20:00 Jegyzőköny
részleges
Sík-Víz
Anda oldboys
3 2019.04.26 20:00 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁCS-NSE
ZVFC
14 2019.04.26 16:30 Jegyzőköny
részleges
ZALALÖVŐI TK
Z.BECSALI-TUNGSRAM
14 2019.04.26 17:30 Jegyzőköny
részleges
Zala Zalaegerszegi Kispályás bajnokság II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KGB
WINDOOR
14 2019.04.26 19:30 Jegyzőköny
részleges
BABOSDÖBRÉTE SE
JÁTÉK CSATÁROK NÉLKÜL
8 2019.04.26 20:15 Jegyzőköny
részleges
GÉBÁRT
ZALA TRANS NEMESSZENTA.
14 2019.04.26 20:15 Jegyzőköny
részleges
BABOSDÖBRÉTE SE
PD All STAR
14 2019.04.26 20:15 Jegyzőköny
részleges
Zala NK. kispályás bajnokság senior csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BLACKBURRY sr.
SYMPATIC
3 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
ZALA VOLÁN
TUNGSRAM
3 2019.04.26 18:00 Jegyzőköny
részleges
2. FC ALMALÉ
TIP TOP sr.
3 2019.04.26 18:45 Jegyzőköny
részleges
HIDROFILT
MAGIC GOLD
3 2019.04.26 18:45 Jegyzőköny
részleges
FC KAU
PUNCS-ZNET TELEKOM
3 2019.04.26 19:30 Jegyzőköny
részleges
IGAZSÁGÜGY
KUSTÁN ÉS TÁRSAI KFT.
3 2019.04.26 19:30 Jegyzőköny
részleges
ISTIVÁN AUTÓ
KANIZSA KLUB
3 2019.04.26 20:15 Jegyzőköny
részleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol