Szűrők

Mérkőzésnap - 2017. 12. 16

MLSZ Fiú Futsal I. osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRGYULAJ KSE U-20
MVFC U20
2 2017.12.16 13:30 Jegyzőköny
végleges
ZUSC-GÖCSEJ SK
ARAMIS SE
7 2017.12.16 14:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRGYULAJ KSE U-20
MVFC U20
2 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
ZUSC-GÖCSEJ SK
ARAMIS SE
7 2017.12.16 12:45 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
10 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC-220 VOLT
CSŐ-MONTAGE BFK
10 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KARTAL SE
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
9 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
KELEBIAI-TEKO
CSENGER FUTSAL
9 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
UFC GYÖMRŐ
KINCSEM LOVASPARK SE
9 2017.12.16 19:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
AGENTA GIRLS SZEKSZÁRD FC
RICSILLA FUTSAL
13 2017.12.16 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PTE-ÁOK PETŐFI SE
AGENTA GIRLS SZEKSZÁRD FC
11 2017.12.16 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE II.
REKLÁM PRESS SKORPIÓ
11 2017.12.16 17:00 Jegyzőköny
részleges
DEAC
NYÍRSÉG NSC
11 2017.12.16 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány Futsal I.osztály U15
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
RICSILLA FUTSAL
13 2017.12.16 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Karácsonyi Női Futsal Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-4IG-KKFHÁZI BULLS
GYULAI AMAZONOK
1 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
végleges
BRANDMISSION-ARTIFEX
MISKOLCI VÉNUSZ
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA-4IG-KKFHÁZI BULLS
BRANDMISSION-ARTIFEX
1 2017.12.16 12:00 Jegyzőköny
végleges
MISKOLCI VÉNUSZ
GYULAI AMAZONOK
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U15 - Harkány
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
SELLYE VSK
1 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
1 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
SELLYE VSK
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
1 2017.12.16 13:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U15 - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
1 2017.12.16 13:45 Jegyzőköny
részleges
LOVÁSZHETÉNYI FC
PÉCSI VASUTAS SK
1 2017.12.16 14:25 Jegyzőköny
részleges
KOZÁRMISLENY FC
LOVÁSZHETÉNYI FC
1 2017.12.16 15:05 Jegyzőköny
részleges
PÉCSI VASUTAS SK
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
1 2017.12.16 15:45 Jegyzőköny
részleges
Baranya Futsal - U13 - Bóly
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓLYI SE
SZEDERKÉNYI SE
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
PÉCSI SPORTOLDA SE
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI SPORTOLDA SE
BÓLYI SE
1 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
MOHÁCSI TE 1888
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Harkány
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
VILLÁNY TC
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
1 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U11 - Bóly
mérkőzés ford. dátum státusz
MOHÁCSI TE 1888
PÉCSI SPORTOLDA SE
1 2017.12.16 14:45 Jegyzőköny
részleges
PÉCSI SPORTOLDA SE
BÓLYI SE
1 2017.12.16 15:25 Jegyzőköny
részleges
VILLÁNY TC
MOHÁCSI TE 1888
1 2017.12.16 16:10 Jegyzőköny
részleges
BÓLYI SE
VILLÁNY TC
1 2017.12.16 16:50 Jegyzőköny
részleges
Baranya Futsal - U11 - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC
NAGYKOZÁR KSE
1 2017.12.16 11:45 Jegyzőköny
részleges
PVSK Kft
KOZÁRMISLENY FC
1 2017.12.16 12:25 Jegyzőköny
részleges
NAGYKOZÁR KSE
PVSK Kft
1 2017.12.16 13:05 Jegyzőköny
részleges
Baranya Futsal - U9 - Bóly
mérkőzés ford. dátum státusz
PVSK Kft
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
1 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
SZEDERKÉNYI SE
1 2017.12.16 12:05 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
BÓLYI SE
1 2017.12.16 12:30 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
PVSK Kft
1 2017.12.16 12:55 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
BÓLYI SE
1 2017.12.16 13:20 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
SZEDERKÉNYI SE
1 2017.12.16 13:45 Jegyzőköny
végleges
BÓLYI SE
PVSK Kft
1 2017.12.16 14:10 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U9 - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC
SZÉKELYHIDI ULK SE
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
BOGÁD SE
LOVÁSZHETÉNYI FC
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYHIDI ULK SE
LOVÁSZHETÉNYI FC
1 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
BOGÁD SE
KOZÁRMISLENY FC
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ FELNŐTT TEREMTORNA "C" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
NIMRÓD SE
1 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
végleges
BUDATÉTÉNY SE
RÓNA SC
1 2017.12.16 10:35 Jegyzőköny
végleges
NIMRÓD SE
BUDATÉTÉNY SE
1 2017.12.16 11:10 Jegyzőköny
végleges
RÓNA SC
MLTC
1 2017.12.16 11:45 Jegyzőköny
végleges
MLTC
BUDATÉTÉNY SE
1 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
NIMRÓD SE
RÓNA SC
1 2017.12.16 12:55 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FELNŐTT TEREMTORNA "D" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC SE
1 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
HIDEGKÚTI SC
1 2017.12.16 14:35 Jegyzőköny
végleges
CSEP-GÓL FC SE
PESTSZENTIMREI SK
1 2017.12.16 15:10 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1 2017.12.16 15:45 Jegyzőköny
végleges
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
1 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
végleges
CSEP-GÓL FC SE
HIDEGKÚTI SC
1 2017.12.16 16:55 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U13 "C" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO III
CSŐ-MONTAGE
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO III
UTE II.
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
UTE II.
AC VILLÁM II
1 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
BME FC
CSŐ-MONTAGE
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
AC VILLÁM II
LA ESCUELA
1 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
UTE II.
BME FC
1 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
KISE III
BME FC
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
LA ESCUELA
ELTE SE
1 2017.12.16 13:40 Jegyzőköny
végleges
AC VILLÁM II
KISE III
1 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI II.
ELTE SE
1 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
LA ESCUELA
MÉSZÖLY FOCISULI II.
1 2017.12.16 15:40 Jegyzőköny
végleges
ELTE SE
KISE III
1 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Tóth Ferenc Emléktorna
A1
15 2017.12.16 17:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád KÉK MÓKUS KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
Fit World O'Neill
Retro TVSC
5 2017.12.16 08:45 Jegyzőköny
végleges
Gól Söröző Csengele
Öreg Honvéd Vendéglő O'Ne
5 2017.12.16 09:30 Jegyzőköny
részleges
Lily FC
Fit World O'Neill
5 2017.12.16 10:15 Jegyzőköny
végleges
Ficak
Gól Söröző Csengele
5 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
részleges
Fit World O'Neill
Gámawill Kft.
5 2017.12.16 11:45 Jegyzőköny
részleges
Gól Söröző Csengele
Reneszánsz U35
5 2017.12.16 12:30 Jegyzőköny
végleges
Centrum Hotel Szeged
Szindikátus
5 2017.12.16 13:15 Jegyzőköny
részleges
Eurosweet 1968
Reneszánsz
5 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
Apátfalvi Öregfiúk
Centrum Hotel Szeged
5 2017.12.16 14:45 Jegyzőköny
részleges
Lambda Systeme Kft.
Eurosweet 1968
5 2017.12.16 15:30 Jegyzőköny
részleges
Szindikátus
Apátfalvi Öregfiúk
5 2017.12.16 16:15 Jegyzőköny
részleges
Reneszánsz
Lambda Systeme Kft.
5 2017.12.16 17:00 Jegyzőköny
részleges
Lily FC
Gámawill Kft.
5 2017.12.16 17:45 Jegyzőköny
részleges
Gámawill Kft.
Retro TVSC
5 2017.12.16 18:30 Jegyzőköny
részleges
Retro TVSC
Lily FC
5 2017.12.16 19:15 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U9 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RENDŐR TE "A"
-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC "B"
2 2017.12.16 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
APÁTFALVA SC
MAROS-MENTI UFC "B"
2 2017.12.16 13:30 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "A"
APÁTFALVA SC
2 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
részleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC "B"
-
MAROS-MENTI UFC "B"
2 2017.12.16 14:30 Lezáratlan
mérkőzés
RENDŐR TE "A"
MAROS-MENTI UFC "B"
2 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC "B"
APÁTFALVA SC
2 2017.12.16 15:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U9 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZSOMBÓ SE
KISKUNDOROZSMAI ESK
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
részleges
L-IT-SZEAC 'A'
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 09:30 Jegyzőköny
végleges
ZSOMBÓ SE
L-IT-SZEAC 'A'
1 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 10:30 Jegyzőköny
végleges
ZSOMBÓ SE
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
L-IT-SZEAC 'A'
1 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JUNIOR SPORT KEAC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
1 2017.12.16 12:00 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 12:30 Jegyzőköny
végleges
JUNIOR SPORT KEAC
KSE BALÁSTYA
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
részleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 13:30 Jegyzőköny
végleges
JUNIOR SPORT KEAC
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KSE BALÁSTYA
1 2017.12.16 14:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U9 'E' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
USE SZEGED 'A'
TÁPÉ FŐNIX 'A'
1 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
részleges
SZŐREGI RSE
DESZK SC
1 2017.12.16 08:30 Jegyzőköny
részleges
USE SZEGED 'A'
SZŐREGI RSE
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
részleges
TÁPÉ FŐNIX 'A'
DESZK SC
1 2017.12.16 09:30 Jegyzőköny
részleges
USE SZEGED 'A'
DESZK SC
1 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
részleges
TÁPÉ FŐNIX 'A'
SZŐREGI RSE
1 2017.12.16 10:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U11 "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÉKKUTAS TC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAROS-MENTI UFC
2 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
APÁTFALVA SC
2 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
APÁTFALVA SC
2 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
MAROS-MENTI UFC
2 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
MAROS-MENTI UFC
2 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 'A'
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
részleges
MOCORGÓ UFC
SZENTESI KINIZSI SZITE
1 2017.12.16 13:40 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
MOCORGÓ UFC
1 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
részleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 'A'
SZENTESI KINIZSI SZITE
1 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
részleges
MAROS-MENTI UFC
SZENTESI KINIZSI SZITE
1 2017.12.16 15:40 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 'A'
MOCORGÓ UFC
1 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U11 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZSOMBÓ SE
KISKUNDOROZSMAI ESK
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
részleges
RENDŐR TE 'A'
DAFC SZEGED 'B'
1 2017.12.16 13:40 Jegyzőköny
részleges
ZSOMBÓ SE
RENDŐR TE 'A'
1 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
DAFC SZEGED 'B'
1 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
részleges
ZSOMBÓ SE
DAFC SZEGED 'B'
1 2017.12.16 15:40 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
RENDŐR TE 'A'
1 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U11 'F' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FK 1899 SZEGED
SZEAC AKADÉMIA
1 2017.12.16 10:30 Jegyzőköny
részleges
DESZK SC
ALGYŐ SK
1 2017.12.16 11:10 Jegyzőköny
részleges
FK 1899 SZEGED
DESZK SC
1 2017.12.16 11:50 Jegyzőköny
részleges
SZEAC AKADÉMIA
ALGYŐ SK
1 2017.12.16 12:30 Jegyzőköny
részleges
FK 1899 SZEGED
ALGYŐ SK
1 2017.12.16 13:10 Jegyzőköny
részleges
SZEAC AKADÉMIA
DESZK SC
1 2017.12.16 13:50 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U11 'H' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJSZEGEDI TC 'A'
PÁZSIT SE
1 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
részleges
DAFC SZEGED 'A'
FŐNIX SZEGED 'B'
1 2017.12.16 08:40 Jegyzőköny
részleges
ÚJSZEGEDI TC 'A'
DAFC SZEGED 'A'
1 2017.12.16 09:20 Jegyzőköny
részleges
PÁZSIT SE
FŐNIX SZEGED 'B'
1 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJSZEGEDI TC 'A'
FŐNIX SZEGED 'B'
1 2017.12.16 10:40 Jegyzőköny
részleges
PÁZSIT SE
DAFC SZEGED 'A'
1 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U13 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁNDORFALVI UKSE
SZEAC AKADÉMIA
1 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 14:40 Jegyzőköny
részleges
SÁNDORFALVI UKSE
KISKUNDOROZSMAI ESK
1 2017.12.16 15:20 Jegyzőköny
részleges
SZEAC AKADÉMIA
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 16:00 Jegyzőköny
részleges
SÁNDORFALVI UKSE
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 16:40 Jegyzőköny
részleges
SZEAC AKADÉMIA
KISKUNDOROZSMAI ESK
1 2017.12.16 17:20 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U13 'E' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJSZEGEDI TC
RENDŐR TE 'A'
1 2017.12.16 12:00 Jegyzőköny
részleges
SZŐREGI RSE
FŐNIX SZEGED "A"
1 2017.12.16 12:40 Jegyzőköny
részleges
ÚJSZEGEDI TC
SZŐREGI RSE
1 2017.12.16 13:20 Jegyzőköny
részleges
RENDŐR TE 'A'
FŐNIX SZEGED "A"
1 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJSZEGEDI TC
FŐNIX SZEGED "A"
1 2017.12.16 14:40 Jegyzőköny
részleges
RENDŐR TE 'A'
SZŐREGI RSE
1 2017.12.16 15:20 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U13 'F' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGELE KSE
KSE BALÁSTYA
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
JUNIOR SPORT KITE
-
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 09:40 Lezáratlan
mérkőzés
CSENGELE KSE
-
JUNIOR SPORT KITE
1 2017.12.16 10:20 Lezáratlan
mérkőzés
KSE BALÁSTYA
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
-
JUNIOR SPORT KITE
1 2017.12.16 12:20 Lezáratlan
mérkőzés
Csongrád Futsal U13 'H' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT. 'B'
1 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
részleges
USE SZEGED 'A'
KÉSZ FOCISULI SE
1 2017.12.16 08:40 Jegyzőköny
részleges
L-IT-SZEAC
USE SZEGED 'A'
1 2017.12.16 09:20 Jegyzőköny
részleges
SZEOL SC KFT. 'B'
KÉSZ FOCISULI SE
1 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
részleges
L-IT-SZEAC
KÉSZ FOCISULI SE
1 2017.12.16 10:40 Jegyzőköny
részleges
SZEOL SC KFT. 'B'
USE SZEGED 'A'
1 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U15 'E' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAVÁROSI KINIZSI
RENDŐR TE 'A'
1 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
részleges
KSE BALÁSTYA
FC JUNIOR SPORT KITE
1 2017.12.16 08:50 Jegyzőköny
részleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KSE BALÁSTYA
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
részleges
RENDŐR TE 'A'
FC JUNIOR SPORT KITE
1 2017.12.16 10:30 Jegyzőköny
részleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FC JUNIOR SPORT KITE
1 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
részleges
RENDŐR TE 'A'
KSE BALÁSTYA
1 2017.12.16 12:10 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U17 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAVÁROSI KINIZSI
RENDŐR TE 'A'
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
részleges
USE SZEGED
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 13:50 Jegyzőköny
részleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
USE SZEGED
1 2017.12.16 14:40 Jegyzőköny
részleges
RENDŐR TE 'A'
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 15:30 Jegyzőköny
részleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
1 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
részleges
RENDŐR TE 'A'
USE SZEGED
1 2017.12.16 17:10 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U17 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT. 'B'
ÚJSZEGEDI TC 'B'
1 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE 'B'
SZEAC AKADÉMIA
1 2017.12.16 08:50 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. 'B'
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC 'B'
SZEAC AKADÉMIA
1 2017.12.16 10:30 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. 'B'
SZEAC AKADÉMIA
1 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC 'B'
RENDŐR TE 'B'
1 2017.12.16 12:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U19 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÉKKUTAS TC
SZEOL SC KFT.
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC
KÉSZ FOCISULI SE
1 2017.12.16 13:50 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
ÚJSZEGEDI TC
1 2017.12.16 14:40 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
KÉSZ FOCISULI SE
1 2017.12.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
KÉSZ FOCISULI SE
1 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
ÚJSZEGEDI TC
1 2017.12.16 17:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U19 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
PÁZSIT SE
1 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
végleges
JUNIOR SPORT KFT.
USE SZEGED
1 2017.12.16 08:50 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
JUNIOR SPORT KFT.
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
részleges
PÁZSIT SE
USE SZEGED
1 2017.12.16 10:30 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
USE SZEGED
1 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
részleges
PÁZSIT SE
JUNIOR SPORT KFT.
1 2017.12.16 12:10 Jegyzőköny
részleges
Fejér Megyei U-13 futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BODAJK A
SZÁR KSE
1 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
BODAJK B
MIE
1 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
BODAJK A
MIE
1 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
BODAJK B
SZÁR KSE
1 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
BODAJK A
BODAJK B
1 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
SZÁR KSE
MIE
1 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei U-13 futsal D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS-MAROSHEGY
DUNAÚJVÁROS PASE
1 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAÚJVÁROS PASE
BARACS SE
1 2017.12.16 13:40 Jegyzőköny
végleges
BARACS SE
IKARUS-MAROSHEGY
1 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Regionális Férfi Felnőtt Futsal
mérkőzés ford. dátum státusz
Swietelsky HALADÁS VSE II
AUTO-SZOFT PÁZMÁNDFALU
7 2017.12.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U11 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE / 2
GYŐRSZENTIVÁN SE
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
MTE 1904 / 2
PANNONHALMA SE
2 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
MITE / 2
MTE 1904 / 2
2 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
GYŐRSZENTIVÁN SE
PANNONHALMA SE
2 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
MITE / 2
PANNONHALMA SE
2 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
GYŐRSZENTIVÁN SE
MTE 1904 / 2
2 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U11 3.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DANA GYŐRÚJFALU SE
ETO FUTSAL / 1
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
BŐNY SE
2 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
ETO FUTSAL / 1
BŐNY SE
2 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2 2017.12.16 11:40 Jegyzőköny
végleges
ETO FUTSAL / 1
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 3.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DANA GYŐRÚJFALU SE/1
Baráti Futsal CSE
2 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
részleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
BŐNY SE
2 2017.12.16 13:40 Jegyzőköny
részleges
DANA GYŐRÚJFALU SE/1
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
részleges
Baráti Futsal CSE
BŐNY SE
2 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
részleges
DANA GYŐRÚJFALU SE/1
BŐNY SE
2 2017.12.16 15:40 Jegyzőköny
részleges
Baráti Futsal CSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar U19 Futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALMAZÚJVÁROSI FC
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
2 2017.12.16 08:30 Jegyzőköny
végleges
KISÚJSZÁLLÁSI SE
-
DEBRECENI EAC A
2 2017.12.16 09:20 Lezáratlan
mérkőzés
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
DASE
2 2017.12.16 10:10 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
-
DEBRECENI EAC A
2 2017.12.16 11:00 Lezáratlan
mérkőzés
KISÚJSZÁLLÁSI SE
DASE
2 2017.12.16 11:50 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORTCENTRUM-SI
NYÍRADONY VVTK
2 2017.12.16 12:40 Jegyzőköny
végleges
FLAMINGO KLC
SZTFFC
2 2017.12.16 13:30 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORTCENTRUM-SI
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
2 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
FLAMINGO KLC
2 2017.12.16 15:10 Jegyzőköny
végleges
SZTFFC
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
2 2017.12.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORTCENTRUM-SI
FLAMINGO KLC
2 2017.12.16 16:50 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U19 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÜSPÖKLADÁNYI LE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
JÓZSA SE
2 2017.12.16 09:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
JÓZSA SE
2 2017.12.16 10:40 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
PÜSPÖKLADÁNYI LE
2 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U17 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
SÁRRÉTUDVARI KSE
2 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC A
TÉGLÁSI VSE
2 2017.12.16 08:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
DEBRECENI EAC A
2 2017.12.16 09:40 Jegyzőköny
végleges
TÉGLÁSI VSE
SÁRRÉTUDVARI KSE
2 2017.12.16 10:30 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
TÉGLÁSI VSE
2 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC A
SÁRRÉTUDVARI KSE
2 2017.12.16 12:10 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
NÁDUDVARI SE
2 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
DLA A csapat
DERECSKEI LSE
2 2017.12.16 13:50 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
DLA A csapat
2 2017.12.16 14:40 Jegyzőköny
végleges
NÁDUDVARI SE
DERECSKEI LSE
2 2017.12.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
DERECSKEI LSE
2 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
végleges
DLA A csapat
NÁDUDVARI SE
2 2017.12.16 17:10 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar U17 Futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALMAZÚJVÁROSI FC B
JÓZSA SE
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
DASE
NYÍRADONY VVTK B
2 2017.12.16 09:50 Jegyzőköny
végleges
JÓZSA SE
DASE
2 2017.12.16 10:40 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
NYÍRADONY VVTK B
2 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
DLA B csapat
HOSSZÚPÁLYI SE
2 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC B
HAJDÚDOROG SE
2 2017.12.16 13:10 Jegyzőköny
végleges
DLA B csapat
HAJDÚDOROG SE
2 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC B
HOSSZÚPÁLYI SE
2 2017.12.16 14:50 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar U15 Futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
DLA C
2 2017.12.16 08:30 Jegyzőköny
végleges
DERECSKEI LSE
FLAMINGO KLC - Flexo 2000
2 2017.12.16 09:20 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
DERECSKEI LSE
2 2017.12.16 10:10 Jegyzőköny
végleges
DLA C
FLAMINGO KLC - Flexo 2000
2 2017.12.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYRÁBÉ PETŐFI SK
DLA B csapat
2 2017.12.16 11:50 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
2 2017.12.16 12:40 Jegyzőköny
részleges
NAGYRÁBÉ PETŐFI SK
TISZAFÜREDI VSE
2 2017.12.16 13:30 Jegyzőköny
részleges
DLA B csapat
SÁRRÉTUDVARI KSE
2 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
részleges
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
TISZAFÜREDI VSE
2 2017.12.16 15:10 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U15 Futsal D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BERETTYÓÚJFALUI SE
HAJDÚSZOVÁTI SE
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚHADHÁZI FK
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
2 2017.12.16 09:50 Jegyzőköny
részleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
KISÚJSZÁLLÁSI SE
2 2017.12.16 10:40 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
2 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
részleges
HAJDÚHADHÁZI FK
KISÚJSZÁLLÁSI SE
2 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
DLA C cspat
LÉTAVÉRTES SC `97
2 2017.12.16 13:10 Jegyzőköny
részleges
NAGYHEGYES KSE
DASE
2 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
LÉTAVÉRTES SC `97
LE-PETIT - DSC
2 2017.12.16 14:50 Jegyzőköny
részleges
DLA C cspat
NAGYHEGYES KSE
2 2017.12.16 15:40 Jegyzőköny
végleges
DASE
LE-PETIT - DSC
2 2017.12.16 16:30 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar U17 Leány Futsal
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
NFSE
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
BIHARI NŐI FK
DEBRECENI EAC
2 2017.12.16 09:50 Jegyzőköny
végleges
NFSE
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
2 2017.12.16 10:40 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
BIHARI NŐI FK
2 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
2 2017.12.16 12:20 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOK FANATIC SE
DEBRECENI HONVÉD SE
2 2017.12.16 13:10 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOK FANATIC SE
MÁTÉSZALKAI MTK
2 2017.12.16 14:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
DEBRECENI EAC
2 2017.12.16 14:50 Jegyzőköny
részleges
MÁTÉSZALKAI MTK
BALMAZÚJVÁROSI FC
2 2017.12.16 15:40 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
DEBRECENI HONVÉD SE
2 2017.12.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Leány U11 A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC HATVAN "Alközpont"
LŐRINCI VSC
4 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "A"
FC HATVAN "Loki"
4 2017.12.16 08:35 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "A"
AMAZON SE APC
5 2017.12.16 09:10 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "Loki"
LŐRINCI VSC
5 2017.12.16 09:45 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "Alközpont"
FC HATVAN "Loki"
6 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
részleges
AMAZON SE APC
LŐRINCI VSC
6 2017.12.16 10:55 Jegyzőköny
részleges
Heves Futsal Leány U11 B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK
HATVANI GÓLIÁT DSE
3 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "Szent István"
FC HATVAN "Hort"
3 2017.12.16 12:05 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "Szent István"
HATVANI GÓLIÁT DSE
4 2017.12.16 12:40 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "Hort"
GYÖNGYÖSI AK
4 2017.12.16 13:15 Jegyzőköny
részleges
Heves Futsal Leány U13 A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC HATVAN "Hort"
AMAZON SE APC
1 2017.12.16 13:50 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN "A"
KARANCS UNITED
1 2017.12.16 14:25 Jegyzőköny
részleges
AMAZON SE APC
FC HATVAN "A"
2 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
részleges
KARANCS UNITED
FC HATVAN "Hort"
2 2017.12.16 15:35 Jegyzőköny
részleges
Pest 7. U15-ös PmF7vége, I. osztály, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sülysápi Gyerekfoci
Covritas FT-Gödöllő I.
2 2017.12.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
SUPE
Covritas FT-Gödöllő II.
2 2017.12.16 15:35 Jegyzőköny
végleges
Covritas FT-Gödöllő II.
Sülysápi Gyerekfoci
2 2017.12.16 16:20 Jegyzőköny
végleges
Covritas FT-Gödöllő I.
SUPE
2 2017.12.16 16:55 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U15-ös PmF7vége, II. osztály, fehér csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Fogócska SE-Érd
Dunaújváros Futsal
2 2017.12.16 15:30 Jegyzőköny
végleges
Viadukt SE-Biatorbágy
Diósdi TC
2 2017.12.16 16:05 Jegyzőköny
végleges
Dunaújváros Futsal
Viadukt SE-Biatorbágy
2 2017.12.16 16:50 Jegyzőköny
végleges
Diósdi TC
Fogócska SE-Érd
2 2017.12.16 17:25 Jegyzőköny
végleges
Fogócska SE-Érd
Viadukt SE-Biatorbágy
2 2017.12.16 18:10 Jegyzőköny
részleges
Pest 7. U15-ös PmF7vége, II. osztály, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakanyar Régió UFC
Piliscsaba SE
2 2017.12.16 16:00 Jegyzőköny
részleges
PAFC-mitre
Gödi SE
2 2017.12.16 16:35 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar SE III.
Visegrád SE
2 2017.12.16 16:35 Jegyzőköny
részleges
Leányfalu SE
Dunakanyar Régió UFC
2 2017.12.16 17:10 Jegyzőköny
részleges
Visegrád SE
Pilisszántó SE
2 2017.12.16 17:20 Jegyzőköny
részleges
Vác FSE II.
PAFC-mitre
2 2017.12.16 17:45 Jegyzőköny
részleges
Pilisszántó SE
Dunakanyar SE III.
2 2017.12.16 18:05 Jegyzőköny
részleges
Piliscsaba SE
Leányfalu SE
2 2017.12.16 18:20 Jegyzőköny
részleges
Gödi SE
Vác FSE II.
2 2017.12.16 18:55 Jegyzőköny
részleges
Pest 7. U15-ös PmF7vége, II. osztály, sárga csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Cannabis Energy-Nagykáta
SK Tóalmás
2 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
Nagymaros FC
Zsámboki SE
2 2017.12.16 12:05 Jegyzőköny
végleges
SK Tóalmás
Nagymaros FC
2 2017.12.16 12:50 Jegyzőköny
végleges
Zsámboki SE
Cannabis Energy-Nagykáta
2 2017.12.16 13:25 Jegyzőköny
végleges
Cannabis Energy-Nagykáta
Nagymaros FC
2 2017.12.16 14:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U13-as PmF7vége, I. osztály, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Jászberényi FC I.
Nagykáta SE I.
2 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi FC II.
Nagykáta SE II.
2 2017.12.16 08:35 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar SE I.
Jászberényi FC I.
2 2017.12.16 09:10 Jegyzőköny
végleges
Leányfalu SE I.
Jászberényi FC II.
2 2017.12.16 09:45 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE I.
Dunakanyar SE I.
2 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE II.
Leányfalu SE I.
2 2017.12.16 10:55 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fekete csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Vác-Deákvár SE
Kisnémedi MSE
2 2017.12.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Gödi SE
SZE-FI LSE
2 2017.12.16 16:35 Jegyzőköny
végleges
Kisnémedi MSE
Gödi SE
2 2017.12.16 17:20 Jegyzőköny
részleges
SZE-FI LSE
Vác-Deákvár SE
2 2017.12.16 17:55 Jegyzőköny
részleges
Vác-Deákvár SE
Gödi SE
2 2017.12.16 18:40 Jegyzőköny
részleges
Pest 7. U13-as PmF7vége, II. osztály, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kerepesi VSE
Isaszeg Bázis SC
2 2017.12.16 10:00 Jegyzőköny
részleges
Gödöllői SK III.
Kartal SE
2 2017.12.16 10:35 Jegyzőköny
részleges
Isaszeg Bázis SC
Gödöllői SK III.
2 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
részleges
Kartal SE
Kerepesi VSE
2 2017.12.16 11:55 Jegyzőköny
részleges
Kerepesi VSE
Gödöllői SK III.
2 2017.12.16 12:40 Jegyzőköny
részleges
Covritas-Gödöllő (leány)
Kistarcsai VSC I.
2 2017.12.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Covritas FT-Gödöllő
Kistarcsai VSC II.
2 2017.12.16 17:05 Jegyzőköny
részleges
Dány KSK
Covritas-Gödöllő (leány)
2 2017.12.16 17:40 Jegyzőköny
részleges
Grund FC II.
Covritas FT-Gödöllő
2 2017.12.16 18:15 Jegyzőköny
részleges
Kistarcsai VSC I.
Dány KSK
2 2017.12.16 18:50 Jegyzőköny
részleges
Kistarcsai VSC II.
Grund FC II.
2 2017.12.16 19:25 Jegyzőköny
részleges
Pest 7. U13-as PmF7vége, II. osztály, sárga csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Üllő SE
László SC-FTC Gold
2 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
végleges
Lurkó FC-Gyál
Grund FC III.
2 2017.12.16 08:35 Jegyzőköny
végleges
Inárcs VSE
Üllő SE
2 2017.12.16 09:10 Jegyzőköny
végleges
Felsőpakonyi KSE
Lurkó FC-Gyál
2 2017.12.16 09:45 Jegyzőköny
végleges
László SC-FTC Gold
Inárcs VSE
2 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
Grund FC III.
Felsőpakonyi KSE
2 2017.12.16 10:55 Jegyzőköny
végleges
Pest 6. U11-es PmF7vége, I. osztály, piros csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aramis SE
Őrmező SE
2 2017.12.16 08:00 Jegyzőköny
végleges
Asterix SC-Érd
Törökbálint LASE
2 2017.12.16 08:35 Jegyzőköny
végleges
Dunaharaszti MTK
Aramis SE
2 2017.12.16 09:10 Jegyzőköny
végleges
FC Dabas
Asterix SC-Érd
2 2017.12.16 09:45 Jegyzőköny
végleges
Őrmező SE
Dunaharaszti MTK
2 2017.12.16 10:20 Jegyzőköny
végleges
Törökbálint LASE
FC Dabas
2 2017.12.16 10:55 Jegyzőköny
végleges
Pest 6. U11-es PmF7vége, II. osztály, fehér csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sülysápi Gyerekfoci I.
Jászberényi FC II.
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
Sülysápi Gyerekfoci II.
Jászberényi SE
2 2017.12.16 09:35 Jegyzőköny
végleges
Tápiószőlős KSE
Sülysápi Gyerekfoci I.
2 2017.12.16 10:10 Jegyzőköny
végleges
Tápiószecső FC
Sülysápi Gyerekfoci II.
2 2017.12.16 10:45 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi FC II.
Tápiószőlős KSE
2 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi SE
Tápiószecső FC
2 2017.12.16 11:55 Jegyzőköny
végleges
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2 2017.12.16 12:30 Jegyzőköny
végleges
Kincsem Lovaspark Futsal
Zsámboki SE
2 2017.12.16 13:05 Jegyzőköny
végleges
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark Futsal
2 2017.12.16 13:50 Jegyzőköny
végleges
Zsámboki SE
Aranyszarvas SE
2 2017.12.16 14:25 Jegyzőköny
végleges
Aranyszarvas SE
Kincsem Lovaspark Futsal
2 2017.12.16 15:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 6. U11-es PmF7vége, II. osztály, fekete csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Szada SE I.
Tökmag FS
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
Szada SE II.
Grund FC I.
2 2017.12.16 09:35 Jegyzőköny
végleges
Gödi SE I.
Szada SE I.
2 2017.12.16 10:10 Jegyzőköny
végleges
Gödi SE II.
Szada SE II.
2 2017.12.16 10:45 Jegyzőköny
végleges
Tökmag FS
Gödi SE I.
2 2017.12.16 11:20 Jegyzőköny
végleges
Grund FC I.
Gödi SE II.
2 2017.12.16 11:55 Jegyzőköny
végleges
Pest 6. U11-es PmF7vége, II. osztály, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Covritas FT-Gödöllő I.
Gödöllői SK IV.
2 2017.12.16 12:30 Jegyzőköny
végleges
Dány KSK
Kistarcsai VSC I.
2 2017.12.16 13:00 Jegyzőköny
végleges
Covritas FT-Gödöllő II.
Gödöllői SK V.
2 2017.12.16 13:05 Jegyzőköny
végleges
Isaszegi SE
Kistarcsai VSC II.
2 2017.12.16 13:35 Jegyzőköny
végleges
Grund FC IV.
Covritas FT-Gödöllő I.
2 2017.12.16 13:40 Jegyzőköny
végleges
Grund FC V.
Covritas FT-Gödöllő II.
2 2017.12.16 14:15 Jegyzőköny
végleges
Kistarcsai VSC I.
Isaszegi SE
2 2017.12.16 14:20 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK IV.
Grund FC IV.
2 2017.12.16 14:50 Jegyzőköny
végleges
Kistarcsai VSC II.
Dány KSK
2 2017.12.16 14:55 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK V.
Grund FC V.
2 2017.12.16 15:25 Jegyzőköny
végleges
Dány KSK
Isaszegi SE
2 2017.12.16 15:40 Jegyzőköny
végleges
Pest 6. U11-es PmF7vége, II. osztály, piros csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Darazsak SE-Szigethalom
Diósdi TC
2 2017.12.16 11:30 Jegyzőköny
végleges
Szigethalom SC
Fogócska SE-Érd
2 2017.12.16 12:05 Jegyzőköny
végleges
Astra 4-IG HFC (leány)
Darazsak SE-Szigethalom
2 2017.12.16 12:40 Jegyzőköny
végleges
Bolha FTSE-Tárnok
Szigethalom SC
2 2017.12.16 13:15 Jegyzőköny
végleges
Diósdi TC
Astra 4-IG HFC (leány)
2 2017.12.16 13:50 Jegyzőköny
végleges
Fogócska SE-Érd
Bolha FTSE-Tárnok
2 2017.12.16 14:25 Jegyzőköny
végleges
Pest 6. U11-es PmF7vége, II. osztály, zöld csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kelen SC
Piliscsaba SE
2 2017.12.16 09:00 Jegyzőköny
végleges
Nagykovácsi Sólymok
Pilisvörösvári UFC II.
2 2017.12.16 09:35 Jegyzőköny
részleges
Dunakanyar SE II.
Kelen SC
2 2017.12.16 10:10 Jegyzőköny
részleges
Pilisvörösvári UFC II.