Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 04. 23

MLSZ Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
DVSC
MOL VIDI FC
11 2019.04.23 20:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
26 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA UFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA UFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
16 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SALGÓTARJÁNI BTC
EGER LABDARÚGÓ SE
12 2019.04.23 12:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SALGÓTARJÁNI BTC
EGER LABDARÚGÓ SE
12 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
CSORNAI SE
17 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
SC SOPRON
PÁPAI ELC
21 2019.04.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
PÁPAI ELC
21 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
CSORNAI SE
17 2019.04.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
19 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAI AMAZONOK
ASTRA-ALEF HFC
15 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTE 1904
CSÁKVÁRI TK
16 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
FC AJKA
VFC USE
15 2019.04.23 17:15 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-16 NP Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
SOROKSÁR SC
19 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ASTRA-ALEF HFC
17 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-16 NP Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚFC
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
12 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
-
ZICCER NLSE
9 2019.04.23 11:00 Jövőbeli
mérkőzés
DUNAÚJVÁROS PASE
PVSK
8 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
21 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
16 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
16 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
21 2019.04.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
22 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
KELEBIAI - TEKO
24 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
VÁC FUTSAL SE
CSENGER FUTSAL
21 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB II. Felső-ház
mérkőzés ford. dátum státusz
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
SZOLNOK FANATIC SE
3 2019.04.23 20:20 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEBIAI KNSK
TOMPA SE
11 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KINDERBALL SE
TOMPA SE
18 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "B"
KEREKEGYHÁZI SE
15 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNHALASI FC
MIKLÓSI GYFE
13 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun NŐI MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
KISKŐRÖSI LC
9 2019.04.23 17:30 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun FUTSAL U13 RÉGIÓS SELEJTEZŐ
mérkőzés ford. dátum státusz
KECSKEMÉTI LA
FK 1899 SZEGED
1 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
BSC 1924 FUTBALL KFT.
FŐNIX-GOLD FC
1 2019.04.23 10:45 Jegyzőköny
részleges
KECSKEMÉTI LA
BSC 1924 FUTBALL KFT.
1 2019.04.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
FK 1899 SZEGED
FŐNIX-GOLD FC
1 2019.04.23 12:15 Jegyzőköny
részleges
KECSKEMÉTI LA
FŐNIX-GOLD FC
1 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
FK 1899 SZEGED
BSC 1924 FUTBALL KFT.
1 2019.04.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U19
mérkőzés ford. dátum státusz
MOHÁCSI TE 1888
K. ÓCSÁRD SE
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
LOVÁSZHETÉNYI FC
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
SELLYE VSK
VILLÁNY TC
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
SIKLÓSI FC
HARKÁNY SE
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
SZIGETVÁRI LE
SZEDERKÉNYI SE
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U16
mérkőzés ford. dátum státusz
MOHÁCSI TE 1888
K. ÓCSÁRD SE
17 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
LOVÁSZHETÉNYI FC
17 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SELLYE VSK
VILLÁNY TC
17 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SIKLÓSI FC
HARKÁNY SE
17 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SZIGETVÁRI LE
SZEDERKÉNYI SE
17 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBÓVÁRI FE
PVSK
23 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SZENTLŐRINCI SE
KAPOSVÖLGYE LUE
23 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBÓVÁRI FE
PVSK
23 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
SZENTLŐRINCI SE
KAPOSVÖLGYE LUE
23 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI SPORTOLDA SE
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
9 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Leány U16 csp Torna - C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MLE SELLYE
MLE SZIGETVÁR
4 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLE SÁSD
MLE SELLYE
4 2019.04.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
MLE SZIGETVÁR
MLE SÁSD
4 2019.04.23 14:30 Jegyzőköny
részleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
KONDOROSI TE
14 2019.04.23 17:30 Jegyzőköny
részleges
Békés U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRÖSTARCSA KSK
-
JAMINA SE
7 2019.04.23 15:00 Jövőbeli
mérkőzés
GYOMAENDRŐD GYLE
-
BERÉNYI GYERMEK FC
8 2019.04.23 15:00 Jövőbeli
mérkőzés
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ENCS VSC
HIDASNÉMETI VSC
9 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
BÜKKZSÉRC LE
TISZAKESZI KÜSE
13 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TOKAJI FC
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
10 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC TISZAÚJVÁROS
BTE-Felsőzsolca
22 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
KBSC FC KFT.
-
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
23 2019.04.23 12:00 Jövőbeli
mérkőzés
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC TISZAÚJVÁROS
BTE-Felsőzsolca
22 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
KBSC FC KFT.
-
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
23 2019.04.23 10:00 Jövőbeli
mérkőzés
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ISTENHEGY FC
TABÁNI LC
20 2019.04.23 19:45 Jegyzőköny
részleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
GOLDBALL `94. FC
MONORI SE
21 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
II. KER. UFC
KOMÁROM VSE
18 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
TESTVÉRISÉG SE
20 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
KISPEST SE
KASTÉLYDOMBI SE
20 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 3. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE
GERRZO KFT
18 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 4. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE
BUDAI FC
20 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAHARASZTI MTK
KISE
16 2019.04.23 19:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
KÜLKER SC
ISSIMO BK-E-TERNAL
13 2019.04.23 19:45 Jegyzőköny
részleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Szent István SE- OTP Bank
II. KER. UFC
14 2019.04.23 20:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U17 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
CSONGRÁD TSE
17 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U17 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DESZK SC
ZSOMBÓ SE
11 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ALGYŐ SK
APÁTFALVA SC
13 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei Női U18 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABAI NLSC
20 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
22 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
L-IT-SZEAC
OMTK-ULE 1913
18 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
22 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
L-IT-SZEAC
OMTK-ULE 1913
18 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
22 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
22 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Danone Kupa
A csapat
31 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRBOGÁRD
ERCSI KINIZSI
18 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁZMÁND
PÁTKA
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
VIDEOTON BARÁTI KÖR
CSÓR TRUCK-TRAILER
26 2019.04.23 17:30 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVASBERÉNY
BAKONYCSERNYE
20 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐFALVA
SÁROSD KRONOS SPORT
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Közép Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁKOZD
KÁPOLNÁSNYÉK
12 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
KELEN SC
24 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér MLSZ U-15 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
KELEN SC
24 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
GÁRDONY VSC
23 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér ALBA LIGA - alap B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ROLOMESTER.HU
-
SPIKI
15 2019.04.23 19:15 Jövőbeli
mérkőzés
Fejér Markó Lajos Campus II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
AKRASZ-BAU SE
B.T. MIRAGE
15 2019.04.23 20:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ROKKANT JÓK
UNIÓ TAXI
22 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
BONGÓ
FC FAKABÁT
22 2019.04.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
IDŐHÚZÓK
BLD
18 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
CROODÉK
DORTGRUND
10 2019.04.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
HÉVÍZ SK
FC AJKA
26 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SZE
26 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
HÉVÍZ SK
FC AJKA
26 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SZE
26 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
HALÁSZI SE
LÉBÉNY SE
15 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAKILITI KSE
ABDA SC
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRSZENTIVÁN SE "A"
DAC-UP
11 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉNFŐCSANAK ESK
TÉTI SOKORÓ FC
8 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE II.
JÁNOSSOMORJAI SE
11 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar Megyei U-14 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRRÉTUDVARI KSE
NAGYRÁBÉ PETŐFI SK
18 2019.04.23 09:00 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
21 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
21 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Heves U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGER SE
18 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
LŐRINCI VSC
MÁTRADERECSKE SE
18 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Heves MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
19 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Heves MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
19 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Heves MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BSE PALÓC FARKASOK USE
JÁSZBERÉNYI FC
20 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Heves MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BSE PALÓC FARKASOK USE
JÁSZBERÉNYI FC
20 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Heves Futsal U13 középdöntő selejtező
mérkőzés ford. dátum státusz
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVSI
1 2019.04.23 09:00 Jegyzőköny
részleges
UTE
MTK BUDAPEST ZRT.
1 2019.04.23 09:50 Jegyzőköny
részleges
MVSI
UTE
2 2019.04.23 10:40 Jegyzőköny
részleges
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MTK BUDAPEST ZRT.
2 2019.04.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
MTK BUDAPEST ZRT.
MVSI
3 2019.04.23 12:20 Jegyzőköny
részleges
UTE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
3 2019.04.23 13:10 Jegyzőköny
részleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-19 I.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAFC MEZŐTÚR
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
14 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-19 II.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JVSE-Roenberger
CSÉPAI SE
18 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-16 I.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAFC MEZŐTÚR
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
14 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-16 II.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JVSE-Roenberger
CSÉPAI SE
18 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Komárom-Esztergom ÖREGFIÚK
mérkőzés ford. dátum státusz
TABAK
LÁBATLANI ESE
12 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
GYERMELY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
12 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
BAR-NUL SZOMÓDI SE
TATABÁNYAI VASAS
12 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
KÖRNYE SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
12 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
OBSK OROSZLÁNY
MOCSA KSE
12 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.II.O.NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRNYE SE
BAKONYSÁRKÁNYI SE
13 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17
mérkőzés ford. dátum státusz
WATI-KECSKÉD KSK
KÖRNYE SE
13 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Nógrád Megyei I. osztály ifjúsági/U19
mérkőzés ford. dátum státusz
PALOTÁS SE
KARANCSLAPUJTŐ KSE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Nógrád Megyei I. osztály ifjúsági/U16
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÉCSE SE
ÉRSEKVADKERTI UFC
19 2019.04.23 15:30 Jegyzőköny
részleges
PÁSZTÓI ULC
RIMÓC SE
19 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
CERED VSE
PALOTÁS SE
19 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
MÁTRATERENYE SE
KARANCSLAPUJTŐ KSE
19 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
SBTC KFT.
HÉHALOM SE
19 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
Nógrád MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
17 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
TESTVÉRISÉG SE
REAC SPORTISKOLA SE
12 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Nógrád MLSZ III. o. U17 Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
17 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
Pest MLSZ U-14, II. osztály, Közép A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Újpest FC
Budafoki LC
22 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakeszi Vasutas SE
Verőce SE
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U19-es bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dabas-Gyón FC
Felsőpakonyi KSE
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U19-es bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószőlős KSE
Tápiószele SE
17 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U19-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Bolha-FTSE-Tárnok
PILE-Szántó SE
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U16-os bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dány KSK
UFC Gyömrő
15 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
Pest U16-os bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Abonyi KID FC
Tápióság KSK
20 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Asterix SC-Érd
Pátyi SE
8 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Penci SE
Rétsági Árpád Egylet
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Vácrátóti KSE
Püspökhatvani SE
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Verőce SE
Nógrád SE
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Gödi SE
Vácduka KSK
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
FC Sződ SE
Vác-Deákvár SE
16 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Vác VLSE
Szobi SC
16 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pilisszentiván SE
Csolnok
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Leányfalu SE
Piliscsaba SE
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
DBSE-SZKHSE
Pomáz-ICO SE
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
PILE SC
Pilisszántó SE
14 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Solymári SC
Szentendre VSE
14 2019.04.23 19:30 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dömsödi SE
Albertirsa SE
14 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Aranyszarvas SE
Dabas-Gyón FC
14 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
14 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
FC Dabas
Kakucs KSE
14 2019.04.23 18:30 Jegyzőköny
részleges
Monori SE
Vasadi RSC
14 2019.04.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Veresegyház VSK
Bagi TC '96
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Isaszegi SE
Tura VSK
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Vácszentlászló SE
Őrbottyán KSE
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Heréd LC
Hévízgyörki SC
14 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Szada SE
Gödöllői SK
14 2019.04.23 19:30 Jegyzőköny
részleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kistarcsai VSC II.
Mogyoród KSK
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Péceli SSE
Maglódi TC
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Csömör KSK
Fóti SE
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
VS Dunakeszi
Kistarcsai VSC I.
17 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Tápiószecső FC
Üllő SE
17 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy MLSZ U-19 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYATÁDI FC
KOZÁRMISLENY FC
21 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYATÁDI FC
KOZÁRMISLENY FC
21 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
TABI VÁROSI SC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
16 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SEGESDI SE
CSURGÓI TK
18 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
BABÓCSA SE
KAPOSFŐI KISKE
12 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
KADARKÚT KSK
SOMOGYSÁRD SE
16 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍRMEGGYES SK
25 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
KOCSORD SE
MÁNDOK VSE
18 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRPAZONY SE
BALKÁNYI SE
23 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBRÁD SE
GSE A
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
BUJ SE
NAGYHALÁSZI SE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
GSE B
RAKAMAZI SPARTACUS SE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
PAP SE
IBRÁNY SE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FILO SE
GFSE OROS A
19 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
GFSE OROS B
NYÍRPAZONY SE
19 2019.04.23 15:30 Jegyzőköny
részleges
TISZALÖK VSE
BALKÁNYI SE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
APAGY SE
TISZAVASVÁRI SE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
TISZAVASVÁRI SK
EZÜSTCSIKÓ KHE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
NAPKORI SZABADIDŐ SE
19 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJFEHÉRTÓI SK
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
10 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Tolna Megyei U-16 Felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
TEVELI MEDOSZ SE
TAMÁSI 2009 FC
9 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Tolna Megyei U-16 Alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖLESDI SE
MÓRÁGYI SE
1 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-14 'Szombathelyi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GENCSAPÁTI KSE
KŐSZEGI FC
15 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
UFC KŐSZEG
VÉP VSE
15 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-14 'Körmendi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KSE.
EGYHÁZASRÁDÓCI SE.
13 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
KISWIRE-SZENTGOTTHÁRD VSE
RUM KSC.
13 2019.04.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-14 'Sárvári' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÖTE IKERVÁR FC
URAIÚJFALU SE
15 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SÁRVÁR FC
JÁNOSHÁZA VSE
15 2019.04.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
HÉVÍZ SK
26 2019.04.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
LURKÓ UFC
FC NAGYKANIZSA
30 2019.04.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
HÉVÍZ SK
26 2019.04.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
LURKÓ UFC
FC NAGYKANIZSA
30 2019.04.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚRKÚT SK
MAGYARPOLÁNY SE
18 2019.04.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAFIRÁTÓT SE
-
FC ZIRC
22 2019.04.23 17:00 Jövőbeli
mérkőzés
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
NEMESVÁMOSI LSE
-
DEVECSER SE
13 2019.04.23 14:00 Jövőbeli
mérkőzés
Veszprém 2019 VKL Kedd
mérkőzés ford. dátum státusz
ROLOMESTER.HU
LAGUNA-VÉPGÉP
4 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Trans modolus
ADA BAU
4 2019.04.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
V RENDŐRSÉG SE
V-BOYS
4 2019.04.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
Fújtatók Man at Work
Schmidt-Zsalu
4 2019.04.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
LSED
RÁCS FC
4 2019.04.23 20:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém Megye Válogatott U16
mérkőzés ford. dátum státusz
Veszprém megye
Fejér megye
1 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér megye
Komárom-Esztergom megye
1 2019.04.23 11:20 Jegyzőköny
részleges
Veszprém megye
Komárom-Esztergom megye
1 2019.04.23 12:30 Jegyzőköny
részleges
Veszprém Megye Válogatott U19
mérkőzés ford. dátum státusz
Veszprém megye
Fejér megye
1 2019.04.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér megye
Komárom-Esztergom megye
1 2019.04.23 11:20 Jegyzőköny
részleges
Veszprém megye
Komárom-Esztergom megye
1 2019.04.23 12:30 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁTERDOMB LSC
HELSA ANDRÁSHIDA TE
14 2019.04.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
POLICE - OLA LSK
-
HELSA ANDRÁSHIDA TE
13 2019.04.23 17:00 Jövőbeli
mérkőzés
Zala Zalaegerszegi Kispályás bajnokság I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
NYUGDÍJASOK
PEPSI
14 2019.04.23 19:30 Jegyzőköny
részleges
HŰTVE SZÁLLÍTÁS
WINNER
14 2019.04.23 20:15 Jegyzőköny
részleges
TRIÓ-ZTE ÖREGFIÚK
AFRIKA SUN TEAM
14 2019.04.23 20:15 Jegyzőköny
részleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol