Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 01. 13

MLSZ Fiú Futsal I. osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
SWIETELSKY HALADÁS VSE
NEMAK ETO
9 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRGYULAJ KSE U-20
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
9 2018.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
RUBEOLA FC CSÖMÖR
ARAMIS SE
9 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
9 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
MVFC U20
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
9 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
SWIETELSKY HALADÁS VSE
NEMAK ETO
9 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRGYULAJ KSE U17
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
9 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
9 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
RUBEOLA FC CSÖMÖR
ARAMIS SE
9 2018.01.13 12:15 Jegyzőköny
végleges
MVFC U17
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
9 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAFC-MITRE
5 STARS - ÉRDI VSE
11 2018.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
UTE
11 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
11 2018.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER FUTSAL
KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE
10 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
KINCSEM LOVASPARK SE
KARTAL SE
10 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
REKLÁM PRESS SKORPIÓ
BÉKÉSCSABAI WANTED SC
5 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-ARTIFEX KKFHÁZA FC
GYULAI AMAZONOK
3 2018.01.13 18:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOK FANATIC SE
BRANDMISSION-ARTIFEX
3 2018.01.13 18:00 Jegyzőköny
végleges
KRSE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE I.
3 2018.01.13 20:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U15
mérkőzés ford. dátum státusz
RICSILLA FUTSAL
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
9 2018.01.13 16:15 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun EDZŐMÉRKŐZÉSEK - 2018
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES KLA U-12
VASAS KUBALA AKADÉMIA U12
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
MERCEDES KLA U-13
VASAS KUBALA AKADÉMIA U13
1 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U17 MEGYEI FUTSAL KELEBIA CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEBIAI KNSK
KISKUNHALASI FC
1 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNHALASI FC
BÁCSALMÁSI PVSE
1 2018.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
KELEBIAI KNSK
BÁCSALMÁSI PVSE
1 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U20 MEGYEI FUTSAL KELEBIA CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEBIAI KNSK
BÁCSALMÁSI PVSE
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNHALASI FC
SZILÁDY RFC
1 2018.01.13 13:25 Jegyzőköny
végleges
BLSE
MÉHECSKÉK SE
1 2018.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
KISKUNHALASI FC
KELEBIAI KNSK
1 2018.01.13 14:15 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
SZILÁDY RFC
1 2018.01.13 14:40 Jegyzőköny
végleges
MÉHECSKÉK SE
KELEBIAI KNSK
1 2018.01.13 15:05 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
BLSE
1 2018.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
MÉHECSKÉK SE
KISKUNHALASI FC
1 2018.01.13 15:55 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC
BLSE
1 2018.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKUNHALASI FC
1 2018.01.13 16:45 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC
KELEBIAI KNSK
1 2018.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
MÉHECSKÉK SE
1 2018.01.13 17:35 Jegyzőköny
végleges
BLSE
KELEBIAI KNSK
1 2018.01.13 18:00 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC
MÉHECSKÉK SE
1 2018.01.13 18:25 Jegyzőköny
végleges
BLSE
KISKUNHALASI FC
1 2018.01.13 18:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - A - Mohács
mérkőzés ford. dátum státusz
HIMESHÁZI KSE
LÁNYCSÓKI SE
1 2018.01.13 16:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - B - Mohács
mérkőzés ford. dátum státusz
SOMBEREK SK
VILLÁNY TC
1 2018.01.13 15:10 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - C - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC U19
LOVÁSZHETÉNYI FC
1 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
SIKLÓSI FC
1 2018.01.13 15:15 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - E - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
BODA ÖSE
DRÁVASZABOLCSI DFC
1 2018.01.13 11:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - H - Mohács
mérkőzés ford. dátum státusz
LIPPÓI KSE
BORJÁDI SE
1 2018.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - J - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPETRE KSE
MAGYARSZÉK FC
1 2018.01.13 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - K - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARBÓLYI LE
PATAPOKLOSI SE
1 2018.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
MAGYARHERTELEND SE
PELLÉRD SE
1 2018.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U15 - Harkány
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
2 2018.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
SELLYE VSK
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
2 2018.01.13 12:25 Jegyzőköny
végleges
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
2 2018.01.13 13:05 Jegyzőköny
végleges
SELLYE VSK
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
2 2018.01.13 13:45 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U15 - Szigetvár
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓDI FC
SZIGETVÁRI LE
1 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
MERENYE SE
SZENTLŐRINCI SE
1 2018.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINCI SE
BÓDI FC
1 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
SZIGETVÁRI LE
MERENYE SE
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Bóly
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI SPORTOLDA SE
SZEDERKÉNYI SE
2 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
BÓLYI SE
2 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI SPORTOLDA SE
MOHÁCSI TE 1888
2 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
BÓLYI SE
2 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Harkány
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
VILLÁNY TC
2 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
2 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
BEREMEND ÉPÍTŐK SK
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
2 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
2 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI VSK
PVSK Kft
1 2018.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
PMFC
SZÉKELYHIDI ULK SE
1 2018.01.13 12:05 Jegyzőköny
végleges
PVSK Kft
PEAC
1 2018.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYHIDI ULK SE
PÉCSI VSK
1 2018.01.13 12:55 Jegyzőköny
végleges
PMFC
PEAC
1 2018.01.13 13:20 Jegyzőköny
végleges
PVSK Kft
SZÉKELYHIDI ULK SE
1 2018.01.13 13:45 Jegyzőköny
végleges
PEAC
PÉCSI VSK
1 2018.01.13 14:10 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
BAKSAI SE
1 2018.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
ÓCSÁRD SE
SZENTLŐRINCI SE
1 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINCI SE
BAKSAI SE
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
ÓCSÁRD SE
SELLYE VSK
1 2018.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U11 - Bóly
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI SPORTOLDA SE
VILLÁNY TC
2 2018.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
BÓLYI SE
MOHÁCSI TE 1888
2 2018.01.13 12:25 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI SPORTOLDA SE
MOHÁCSI TE 1888
2 2018.01.13 13:05 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
BÓLYI SE
2 2018.01.13 13:45 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U11 - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI VSK
SZÉKELYHIDI ULK SE
1 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
LOVÁSZHETÉNYI FC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
1 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
PÉCSI VSK
1 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYHIDI ULK SE
LOVÁSZHETÉNYI FC
1 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U11 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
ÓCSÁRD SE
SELLYE VSK
1 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
BEREMENDI ÉSK
SZENTLŐRINCI SE
1 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
BEREMENDI ÉSK
ÓCSÁRD SE
1 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
SELLYE VSK
SZENTLŐRINCI SE
1 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U9 - Bóly
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓLYI SE
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
2 2018.01.13 14:25 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
BÓLYI SE
2 2018.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
PVSK Kft
MOHÁCSI TE 1888
2 2018.01.13 15:15 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
PVSK Kft
2 2018.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
MOHÁCSI TE 1888
2 2018.01.13 16:05 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
2 2018.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U9 - Szigetvár
mérkőzés ford. dátum státusz
`KELL EGY CSAPAT` ALAPÍTV
BÓDI FC
1 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
BÓDI FC
SZENTLŐRINCI SE
1 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINCI SE
`KELL EGY CSAPAT` ALAPÍTV
1 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U15 "D" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
1988 DÉLI FC
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO III
3 2018.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO III
MÉSZÖLY FOCISULI III.
3 2018.01.13 13:20 Jegyzőköny
végleges
1988 DÉLI FC
KASTÉLYDOMBI SE
3 2018.01.13 14:10 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
3 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI III.
AIRNERGY FC
3 2018.01.13 15:50 Jegyzőköny
végleges
PÉNZÜGYŐR SE II.
CSHC 94`
3 2018.01.13 16:40 Jegyzőköny
végleges
CSHC 94`
AIRNERGY FC
3 2018.01.13 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U11 "F" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE IV
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO IV
1 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO IV
KISPEST SE II
1 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
KISPEST SE II
UTE IV
1 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
CSAK A CSEL SE
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO IV
1 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
UTE IV
FTC FUTSAL
1 2018.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI VI
KISPEST SE II
1 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
CSAK A CSEL SE
PÉNZÜGYŐR SE
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
AIRNERGY FC
FTC FUTSAL
1 2018.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI VI
PÉNZÜGYŐR SE
1 2018.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
AIRNERGY FC
CSAK A CSEL SE
1 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
FTC FUTSAL
MÉSZÖLY FOCISULI VI
1 2018.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
PÉNZÜGYŐR SE
AIRNERGY FC
1 2018.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U11 "G" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE V
KISE
1 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-MONTAGE IV
UTE V
1 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
KISE
ÚJPEST FUTSAL CLUB
1 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
CSHC 94`
CSŐ-MONTAGE IV
1 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FUTSAL CLUB
Szent Pál Akadémia - HSE
1 2018.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI VII
CSHC 94`
1 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
Szent Pál Akadémia - HSE
MÉSZÖLY FOCISULI VII
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ Vegyes - Edzőmérkőzések
mérkőzés ford. dátum státusz
Vasas U17
KTE U19
2 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
UTE U19
NAGYKŐRÖS
2 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
UTE U15
VASAS U15
2 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
UTE U14
VASAS U14
2 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest TÉLI NAGYPÁLYÁS TORNA
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPESTI HALADÁS
ZUGLÓI KINIZSI SE
1 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
INTER 04 FC
CSILLAGHEGYI MTE
1 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
MAFC-WADERERS
GOLDBALL `94. FC
1 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ U19
KORMÁNYŐR SE II.
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
RÚG-6 FC
TESTVÉRISÉG SE
1 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
L-IT-SZEAC 'A'
3 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
ZSOMBÓ SE
MÓRAHALOM VSE
3 2018.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
ZSOMBÓ SE
3 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC 'A'
MÓRAHALOM VSE
3 2018.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
MÓRAHALOM VSE
3 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC 'A'
ZSOMBÓ SE
3 2018.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE 'B'
JUNIOR SPORT KEAC
2 2018.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
RENDŐR TE 'B'
2 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
JUNIOR SPORT KEAC
2 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
JUNIOR SPORT KEAC
2 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
RENDŐR TE 'B'
2 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 'E' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DESZK SC
SZŐREGI RSE
3 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED 'A'
TÁPÉ FŐNIX 'A'
3 2018.01.13 08:30 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
USE SZEGED 'A'
3 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZŐREGI RSE
TÁPÉ FŐNIX 'A'
3 2018.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
TÁPÉ FŐNIX 'A'
3 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZŐREGI RSE
USE SZEGED 'A'
3 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 'F' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEAC LAA
USE SZEGED 'B'
2 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC 'B'
TÁPÉ FŐNIX 'B'
2 2018.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
SZEAC LAA
L-IT-SZEAC 'B'
2 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED 'B'
TÁPÉ FŐNIX 'B'
2 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
SZEAC LAA
TÁPÉ FŐNIX 'B'
2 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED 'B'
L-IT-SZEAC 'B'
2 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MOCORGÓ UFC
SZENTESI KINIZSI SZITE
3 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 'A'
MAROS-MENTI UFC
3 2018.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 'A'
3 2018.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
MAROS-MENTI UFC
3 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
MAROS-MENTI UFC
3 2018.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 'A'
3 2018.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 "G" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
USE SZEGED "A"
RENDŐR TE "B"
4 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
SÁNDORFALVI UKSE
MÓRAHALOM VSE
4 2018.01.13 08:40 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED "A"
SÁNDORFALVI UKSE
4 2018.01.13 09:20 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "B"
MÓRAHALOM VSE
4 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED "A"
MÓRAHALOM VSE
4 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "B"
SÁNDORFALVI UKSE
4 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTESI KINIZSI SZITE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC "B"
4 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
MAROS-MENTI UFC
4 2018.01.13 08:40 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
SZÉKKUTAS TC
4 2018.01.13 09:20 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC "B"
MAROS-MENTI UFC
4 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
MAROS-MENTI UFC
4 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC "B"
SZÉKKUTAS TC
4 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 'G' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DESZK SC
ST. MIHÁLY FC SE
2 2018.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
DAFC SZEGED 'B'
SZEOL SC KFT. 'A'
2 2018.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
DAFC SZEGED 'B'
2 2018.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
ST. MIHÁLY FC SE
SZEOL SC KFT. 'A'
2 2018.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
SZEOL SC KFT. 'A'
2 2018.01.13 15:10 Jegyzőköny
végleges
ST. MIHÁLY FC SE
DAFC SZEGED 'B'
2 2018.01.13 15:50 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 'H' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
USE SZEGED 'A'
SZEOL SC KFT. 'B'
2 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ FOCISULI SE
L-IT-SZEAC
2 2018.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED 'A'
KÉSZ FOCISULI SE
2 2018.01.13 12:50 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. 'B'
L-IT-SZEAC
2 2018.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED 'A'
L-IT-SZEAC
2 2018.01.13 14:10 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. 'B'
KÉSZ FOCISULI SE
2 2018.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTESI KINIZSI SZITE
MOCORGÓ UFC
2 2018.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAROS-MENTI UFC
2 2018.01.13 13:20 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 2018.01.13 14:10 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
MAROS-MENTI UFC
2 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
MAROS-MENTI UFC
2 2018.01.13 15:50 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 2018.01.13 16:40 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
L-IT-SZEAC
2 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
FC JUNIOR SPORT
MÓRAHALOM VSE
2 2018.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
FC JUNIOR SPORT
2 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC
MÓRAHALOM VSE
2 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
MÓRAHALOM VSE
2 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC
FC JUNIOR SPORT
2 2018.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 'D'csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGELE KSE
SZEOL SC 'A'
2 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC 'A'
PÁZSIT SE
2 2018.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
ÚJSZEGEDI TC 'A'
2 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC 'A'
PÁZSIT SE
2 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
PÁZSIT SE
2 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC 'A'
ÚJSZEGEDI TC 'A'
2 2018.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U17 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
APÁTFALVA SC
MAROS-MENTI UFC
1 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
SZENTESI KINIZSI SZITE
1 2018.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
MOCORGÓ UFC
1 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
SZENTESI KINIZSI SZITE
1 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
SZENTESI KINIZSI SZITE
1 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
MOCORGÓ UFC
1 2018.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U17 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RENDŐR TE 'A'
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED
MÓRAHALOM VSE
2 2018.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE 'A'
USE SZEGED
2 2018.01.13 14:40 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
2 2018.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE 'A'
MÓRAHALOM VSE
2 2018.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
USE SZEGED
2 2018.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U17 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
DESZK SC
2 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC
L-IT-SZEAC
2 2018.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
ÚJSZEGEDI TC
2 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
L-IT-SZEAC
2 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
2 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
ÚJSZEGEDI TC
2 2018.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U19 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
APÁTFALVA SC
MAROS-MENTI UFC
2 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2018.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 2018.01.13 14:40 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2018.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2018.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 2018.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U19 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉSZ FOCISULI SE
SZEOL SC KFT.
3 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC
SZÉKKUTAS TC
3 2018.01.13 12:50 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ FOCISULI SE
ÚJSZEGEDI TC
3 2018.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
SZÉKKUTAS TC
3 2018.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ FOCISULI SE
SZÉKKUTAS TC
3 2018.01.13 15:20 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
ÚJSZEGEDI TC
3 2018.01.13 16:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal Leány U17 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MOCORGÓ UFC
SZENTESI KINIZSI SZITE
3 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZÉKKUTAS TC
3 2018.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
3 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
SZÉKKUTAS TC
3 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
SZÉKKUTAS TC
3 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
3 2018.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
MAKÓI TEREMTORNA
A1
17 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
Tóth Ferenc Emléktorna
A1
15 2018.01.13 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MILT
mérkőzés ford. dátum státusz
Jász-Nagykun-Szolnok
Csongrád
1 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun
Pest
1 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron
Fejér
1 2018.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém
Nógrád
1 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna
Szabolcs-Szatmár-Bereg
1 2018.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom
Borsod-Abaúj-Zemplén
1 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád
Nógrád
1 2018.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun
Szabolcs-Szatmár-Bereg
1 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
1 2018.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok
Veszprém
1 2018.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest
Tolna
1 2018.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér
Borsod-Abaúj-Zemplén
1 2018.01.13 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei U-13 futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTERIX SC
TORDAS SE
1 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
TORDAS SE
BICSKEI TC
1 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
BICSKEI TC
ASTERIX SC
1 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei U-13 futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VIDEOTON BARÁTI KÖR
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
2 2018.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
ISZKASZENTGYÖRGY KSE
2 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
ISZKASZENTGYÖRGY KSE
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei U-15 futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VIDEOTON BARÁTI KÖR
SZÁR KSE
2 2018.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
SZÁR KSE
TORDAS SE
2 2018.01.13 12:40 Jegyzőköny
végleges
TORDAS SE
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2 2018.01.13 13:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Regionális Férfi Felnőtt Futsal
mérkőzés ford. dátum státusz
AUTO-SZOFT PÁZMÁNDFALU
GYŐRLADAMÉR KSE
9 2018.01.13 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MIHÁLYI SE
JÁNOSSOMORJA
4 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
NEBULÓ FUTBALL SE
MTE 1904 / 1
4 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
MIHÁLYI SE
NEBULÓ FUTBALL SE
4 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA
MTE 1904 / 1
4 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
MIHÁLYI SE
MTE 1904 / 1
4 2018.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA
NEBULÓ FUTBALL SE
4 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U15 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTE 1904 / 1
MITE
2 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA
NEBULÓ FUTBALL SE
2 2018.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
MTE 1904 / 1
JÁNOSSOMORJA
2 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
MITE
NEBULÓ FUTBALL SE
2 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
MTE 1904 / 1
NEBULÓ FUTBALL SE
2 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
MITE
JÁNOSSOMORJA
2 2018.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U15 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐNY SE I.
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE II.
MTE 1904 / 2
3 2018.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE I.
BŐNY SE II.
3 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
MTE 1904 / 2
3 2018.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE I.
MTE 1904 / 2
3 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE II.
3 2018.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U19 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÓZSA SE
DEBRECENI EAC B
3 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2018.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
JÓZSA SE
Le Petit - DSC
3 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
DEBRECENI EAC B
3 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
3 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2018.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
Le Petit - DSC
3 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2018.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U17 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI EAC A
NÁDUDVARI SE
3 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
DLA A csapat
3 2018.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
DEBRECENI EAC A
3 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
DLA A csapat
3 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
TÉGLÁSI VSE
NÁDUDVARI SE
3 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
DERECSKEI LSE
3 2018.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
TÉGLÁSI VSE
3 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
DERECSKEI LSE
3 2018.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U15 Futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI HONVÉD SE A
MVFC BERETTYÓÚJFALU
3 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
DLA UTÁNPÓTLÁS NEVELŐ A
PÜSPÖKLADÁNYI LE
3 2018.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
DEBRECENI HONVÉD SE A
3 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC A
PÜSPÖKLADÁNYI LE
3 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BALMAZÚJVÁROSI FC A
3 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
DLA UTÁNPÓTLÁS NEVELŐ A
HAJDÚDOROG SE
3 2018.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
DEBRECENI SPORTCENTRUM A
3 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC A
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
3 2018.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚDOROG SE
BALMAZÚJVÁROSI FC A
3 2018.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORTCENTRUM A
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
3 2018.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U15 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA A csapat
FLAMINGO KLC-Uniholz
4 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
JÓZSA SE
BALMAZÚJVÁROSI FC B
4 2018.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
DLA A csapat
NYÍRADONY VVTK
4 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
FLAMINGO KLC-Uniholz
DEBRECENI EAC B
4 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
4 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
JÓZSA SE
DSC-SI B
4 2018.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE B
DLA B csapat
4 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
DEBRECENI EAC B
4 2018.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE B
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
4 2018.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
DSC-SI B
DLA B csapat
4 2018.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U15 Futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA C
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
4 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
TISZAFÜREDI VSE
4 2018.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
DERECSKEI LSE
4 2018.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
DLA C
NAGYRÁBÉ PETŐFI SK
4 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
TISZAFÜREDI VSE
4 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
FLAMINGO KLC - Flexo 2000
4 2018.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
NAGYRÁBÉ PETŐFI SK
4 2018.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
FLAMINGO KLC - Flexo 2000
4 2018.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
DLA C
DLA B csapat
4 2018.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
DERECSKEI LSE
4 2018.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
DLA B csapat
FLAMINGO KLC - Flexo 2000
4 2018.01.13 17:20 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U9 Futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALMAZÚJVÁROSI FC
DEBRECENI HONVÉD SE A csa
2 2018.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI A csapat
DASE A csapat
2 2018.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE A csa
DLA A csapat
2 2018.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
LOKI FOCISULI A csapat
2 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
DASE A csapat
DLA A csapat
2 2018.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U9 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚHADHÁZI FK
DEBRECENI EAC B csapat
2 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
DEBRECENI HONVÉD SE B
2 2018.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI B csapat
DEBRECENI EAC B csapat
2 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
DASE B csapat
DEBRECENI HONVÉD SE B
2 2018.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
HAJDÚHADHÁZI FK
2 2018.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
DASE B csapat
LOKI FOCISULI B csapat
2 2018.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U13 Futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA A csapat
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE A
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE A
3 2018.01.13 08:35 Jegyzőköny
végleges
DLA A csapat
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
3 2018.01.13 09:10 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE A
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2018.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE A
DEBRECENI EAC
3 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BALMAZÚJVÁROSI FC A
3 2018.01.13 10:55 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
DEBRECENI SPORTCENTRUM A
3 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EAC
3 2018.01.13 12:05 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC A
DEBRECENI SPORTCENTRUM A
3 2018.01.13 12:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U13 Futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYHEGYES KSE
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE C
3 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
DASE
PÜSPÖKLADÁNYI LE
3 2018.01.13 08:35 Jegyzőköny
végleges
NFSE A csapat
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE C
3 2018.01.13 09:10 Jegyzőköny
végleges
DLA C csapat
PÜSPÖKLADÁNYI LE
3 2018.01.13 10:35 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE C
SÁRRÉTUDVARI KSE
3 2018.01.13 10:55 Jegyzőköny
végleges
NFSE A csapat
DASE
3 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
DLA C csapat
DEBRECENI HONVÉD SE C
3 2018.01.13 12:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U13 Futsal D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRADONY VVTK
TÉGLÁSI VSE
3 2018.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
JÓZSA SE
NYÍRLUGOSI SE A csapat
3 2018.01.13 09:35 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
TISZAFÜREDI VSE
3 2018.01.13 10:10 Jegyzőköny
végleges
JÓZSA SE
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
3 2018.01.13 10:45 Jegyzőköny
végleges
TISZAFÜREDI VSE
TÉGLÁSI VSE
3 2018.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
KONYÁRI SE
HAJDÚHADHÁZI FK
3 2018.01.13 11:55 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI B csapat
NYÍRLUGOSI SE A csapat
3 2018.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
KONYÁRI SE
3 2018.01.13 13:05 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI B csapat
HAJDÚHADHÁZI FK
3 2018.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U13 Futsal E csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BERETTYÓÚJFALUI SE
DEBRECENI EAC B csapat
3 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI C csapat
DASE B csapat
3 2018.01.13 08:35 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC B csapat
NYÍRLUGOSI SE B csapat
3 2018.01.13 09:10 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI C csapat
BERETTYÓÚJFALUI SE
3 2018.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
NYÍRLUGOSI SE B csapat
3 2018.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
BÁRÁND KSE
3 2018.01.13 10:55 Jegyzőköny
végleges
DASE B csapat
NFSE B csapat
3 2018.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2018.01.13 12:05 Jegyzőköny
végleges
NFSE B csapat
BÁRÁND KSE
3 2018.01.13 12:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U11 Futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE A
DLA A csapat
3 2018.01.13 13:15 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC A csapat
LOKI FOCISULI A csapat
3 2018.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE A
DSC-SI A
3 2018.01.13 14:25 Jegyzőköny
végleges
DLA A csapat
LOKI FOCISULI A csapat
3 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE A
BALMAZÚJVÁROSI FC A
3 2018.01.13 15:35 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
3 2018.01.13 16:10 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC A csapat
DSC-SI A
3 2018.01.13 16:45 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC A
MVFC BERETTYÓÚJFALU
3 2018.01.13 17:20 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE A
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
3 2018.01.13 17:55 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U11 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA B csapat
LOKI FOCISULI B csapat
3 2018.01.13 13:15 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE B
NFSE
3 2018.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
DLA B csapat
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE B
3 2018.01.13 14:25 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI B csapat
DSC-SI B
3 2018.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
NFSE
3 2018.01.13 15:35 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE B
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
3 2018.01.13 16:10 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚDOROG SE
DSC-SI B
3 2018.01.13 16:45 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE B
BALMAZÚJVÁROSI FC B
3 2018.01.13 17:20 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚDOROG SE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
3 2018.01.13 17:55 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U11 A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TEHETSÉG SE "B"
ZAGYVASZÁNTÓ SE
1 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
1 2018.01.13 08:35 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN
ZAGYVASZÁNTÓ SE
2 2018.01.13 09:10 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK
TEHETSÉG SE "B"
2 2018.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U11 B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK U11 "A"
HERÉD LC
3 2018.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "B"
TEHETSÉG SE "A"
3 2018.01.13 08:35 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "B"