Szűrők

Mérkőzésnap - 2018. 01. 14

MLSZ Fiú Futsal I. osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
9 2018.01.14 12:45 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
9 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ROMHÁNY SE
KELEN SC
11 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC-220 VOLT
HEGYVIDÉK-TFSE
24 2018.01.14 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL
MÁLTAI SE
10 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
VÁC FUTSAL SE
KELEBIAI-TEKO
10 2018.01.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
UFC GYÖMRŐ
10 2018.01.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
COVRITAS FUTSAL GÖDÖLLŐ
10 2018.01.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KRSE
AGENTA GIRLS SZEKSZÁRD FC
3 2018.01.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
DVTK-VÉNUSZ
RICSILLA FUTSAL
3 2018.01.14 18:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I.osztály U15
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-4IG-KKFHÁZI BULLS
RICSILLA FUTSAL
8 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U11 MEGYEI FUTSAL IZSÁK CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
KUNSZÁLLÁS SE
1 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT2
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
1 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT1
UFC KECSKEMÉT2
1 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
KUNSZÁLLÁS SE
UFC KECSKEMÉT1
1 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
UFC KECSKEMÉT1
1 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT2
KUNSZÁLLÁS SE
1 2018.01.14 12:45 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U13 MEGYEI FUTSAL IZSÁK CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNSZÁLLÁS SE
SCORE-GOAL KFT.
1 2018.01.14 14:25 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT1
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
1 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
SCORE-GOAL KFT.
UFC KECSKEMÉT1
1 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
KUNSZÁLLÁS SE
1 2018.01.14 16:05 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT1
KUNSZÁLLÁS SE
1 2018.01.14 16:55 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
SCORE-GOAL KFT.
1 2018.01.14 17:20 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - A - Mohács
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDERKÉNYI SE
VÉMÉND KSE
1 2018.01.14 16:10 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - B - Mohács
mérkőzés ford. dátum státusz
PALOTABOZSOK SE
TÖTTÖSI SE
1 2018.01.14 11:10 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - D- Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
HOSSZÚHETÉNYI SE
KOMLÓI BSK KFT
1 2018.01.14 12:50 Jegyzőköny
végleges
BÓLYI SE
DIANA SE
1 2018.01.14 14:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - F - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
BOGÁD SE
PEAC
1 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
BICSÉRD KSE
SELLYE VSK
1 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - G - Szentlőrinc
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINCI SE II.
MERENYE SE
1 2018.01.14 11:15 Jegyzőköny
végleges
ÓCSÁRD SE
KÉTÚJFALUI SE
1 2018.01.14 14:55 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - H - Mohács
mérkőzés ford. dátum státusz
BABARCI SE
SZAJKI SE
1 2018.01.14 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - I - Mohács
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖLKEDI SE
KISNYÁRÁDI SE
1 2018.01.14 09:30 Jegyzőköny
végleges
DUNASZEKCSŐ SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
1 2018.01.14 12:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - J - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÓD SK
EGERÁG SE
1 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - L - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDAS ESE
POGÁNYI SE
1 2018.01.14 11:50 Jegyzőköny
végleges
BAKSAI SE
ABALIGET SE
1 2018.01.14 11:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - N - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
KŐVÁGÓSZŐLŐSI SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
1 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
VAJSZLÓI KSK
HETVEHELYI KSE
1 2018.01.14 15:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Téli Np Műfüves - M - Szentlőrinc
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETVÁRI LE
SZENTEGÁT SE
1 2018.01.14 13:05 Jegyzőköny
végleges
LAKÓCSA KSE
KISHÁRSÁGYI SE
1 2018.01.14 16:45 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U19 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
1 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINCI SE
PELLÉRD SE FÜRGE NYUSZI
1 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U17 - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
KOZÁRMISLENY FC
2 2018.01.14 14:20 Jegyzőköny
végleges
PVSK Kft
LOVÁSZHETÉNYI FC
2 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
PVSK Kft
KOZÁRMISLENY FC
2 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
LOVÁSZHETÉNYI FC
2 2018.01.14 16:20 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U17 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
MERENYE SE
1 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
SZENTLŐRINCI SE
1 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINCI SE
MERENYE SE
1 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY
SELLYE VSK
1 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U15 - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
PEAC
PMFC
1 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
BAKSAI SE
SZÉKELYHIDI ULK SE
1 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYHIDI ULK SE
PMFC
1 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
BAKSAI SE
PEAC
1 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC
LOVÁSZHETÉNYI FC
2 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
BOGÁD SE
2 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
LOVÁSZHETÉNYI FC
BOGÁD SE
2 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
KOZÁRMISLENY FC
2 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Szigetvár
mérkőzés ford. dátum státusz
KELL EGY CSAPAT ALAPÍTV
'BÓDI FC
1 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
MERENYE SE
1 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
'BÓDI FC
MERENYE SE
1 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
KELL EGY CSAPAT ALAPÍTV
KÉTÚJFALUI SE
1 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U11 - Szigetvár
mérkőzés ford. dátum státusz
KELL EGY CSAPA` ALAPÍTV
BÓDI FC
1 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
MERENYE SE
1 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
MERENYE SE
BÓDI FC
1 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
KELL EGY CSAPA` ALAPÍTV
1 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U9 - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC
LOVÁSZHETÉNYI FC
2 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYHIDI ULK SE
BOGÁD SE
2 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYHIDI ULK SE
KOZÁRMISLENY FC
2 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
LOVÁSZHETÉNYI FC
BOGÁD SE
2 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U9 - Pécs
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKOZÁR KSE
PMFC
1 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI SPORTOLDA SE
PÉCSI VSK
1 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI VSK
PMFC
1 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
PÉCSI SPORTOLDA SE
1 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U9 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
VAJSZLÓI KSK
1 2018.01.14 14:20 Jegyzőköny
végleges
VAJSZLÓI KSK
VILLÁNY TC
1 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
SELLYE VSK
1 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-11 "D"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYOMAENDRŐDI GYLE
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
1 2018.01.14 12:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC II.
BÉKÉSCSABAI NLSC
1 2018.01.14 12:25 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐDI GYLE
SZEGHALMI FC II.
1 2018.01.14 12:50 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI NLSC
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
1 2018.01.14 13:15 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
SZEGHALMI FC II.
1 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI NLSC
GYOMAENDRŐDI GYLE
1 2018.01.14 14:05 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-13 "D"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYOMAENDRŐD GYLE
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
1 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZARVASI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
1 2018.01.14 15:25 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYOMAENDRŐD GYLE
1 2018.01.14 15:50 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
SZARVASI FC
1 2018.01.14 16:15 Jegyzőköny
végleges
SZARVASI FC
GYOMAENDRŐD GYLE
1 2018.01.14 16:40 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
1 2018.01.14 17:05 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-17 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAI TERMÁL FC
BERÉNYI GYERMEK FC
1 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
1 2018.01.14 14:30 Jegyzőköny
végleges
BERÉNYI GYERMEK FC
SZEGHALMI FC
1 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYULAI TERMÁL FC
1 2018.01.14 15:30 Jegyzőköny
végleges
BERÉNYI GYERMEK FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
1 2018.01.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYULAI TERMÁL FC
SZEGHALMI FC
1 2018.01.14 16:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U13 "A" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KISPEST SE
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
2 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
MÉSZÖLY FOCISULI III.
2 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA II.
FTC FUTSAL
2 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
FTC FUTSAL
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
2 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI III.
KISPEST SE
2 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
KISE
VÁROSGAZDA II.
2 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
FTC FUTSAL
II. KER. UFC
2 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI III.
VÁROSGAZDA II.
2 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
KISE
RKSK
2 2018.01.14 14:20 Jegyzőköny
végleges
CSEP-GÓL FC SE
II. KER. UFC
2 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
RKSK
CSEP-GÓL FC SE
2 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
II. KER. UFC
KISE
2 2018.01.14 16:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U13 "B" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
PESTSZENTIMREI SK
UTE
2 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
UTE
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
2 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
AC VILLÁM
MÉSZÖLY FOCISULI II.
2 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
PESTSZENTIMREI SK
2 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
KŐBÁNYÁÉRT
AC VILLÁM
2 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI II.
KELEN SC II.
2 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
AC VILLÁM
2 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
KŐBÁNYÁÉRT
Szent Pál Akadémia - HSE
2 2018.01.14 14:20 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
KELEN SC II.
2 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szent Pál Akadémia - HSE
KASTÉLYDOMBI SE
2 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC II.
KŐBÁNYÁÉRT
2 2018.01.14 16:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U11 "B" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉSZÖLY FOCISULI II
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
1 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
CSŐ-MONTAGE II.
1 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-MONTAGE II.
MÉSZÖLY FOCISULI II
1 2018.01.14 11:20 Jegyzőköny
végleges
KISE II.
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO
1 2018.01.14 12:00 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI II
AC VILLÁM
1 2018.01.14 12:40 Jegyzőköny
végleges
PÉNZÜGYŐR SE II.
CSŐ-MONTAGE II.
1 2018.01.14 13:20 Jegyzőköny
végleges
KISE II.
KŐBÁNYÁÉRT II
1 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
AC VILLÁM
1 2018.01.14 14:40 Jegyzőköny
végleges
PÉNZÜGYŐR SE II.
KŐBÁNYÁÉRT II
1 2018.01.14 15:20 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
KISE II.
1 2018.01.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
AC VILLÁM
PÉNZÜGYŐR SE II.
1 2018.01.14 16:40 Jegyzőköny
végleges
KŐBÁNYÁÉRT II
KASTÉLYDOMBI SE
1 2018.01.14 17:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U11 "C" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSGAZDA
UTE III.
1 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
UTE III.
MÉSZÖLY FOCISULI III.
1 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA
CSŐ-MONTAGE III
1 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI III.
ASI DSE
1 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
CSEP-GÓL FC
CSŐ-MONTAGE III
1 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC
CSEP-GÓL FC
1 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U11 "H" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ELTE SE
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO II.
3 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE-HEGYVIDÉK-GERRZO II.
II. KER. UFC
3 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
ELTE SE
KŐBÁNYÁÉRT
3 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
KŐBÁNYÁÉRT
Szent Pál Akadémia-HSE II
3 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
Szent Pál Akadémia-HSE II
KISPEST SE III.
3 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest TÉLI NAGYPÁLYÁS TORNA
mérkőzés ford. dátum státusz
PUEBLA 13 FC
ÚJPESTI HALADÁS
1 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
KORMÁNYŐR SE
FESTO-AM SE
1 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
HÍD-UNIÓ
GOLDBALL `94. FC
1 2018.01.14 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLTC
BP. ERDÉRT SE
1 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
TESTVÉRISÉG SE
TÖRÖKBÁLINTI FC
1 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
MAKÓI TEREMTORNA
A1
17 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
Tóth Ferenc Emléktorna
A1
15 2018.01.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MILT
mérkőzés ford. dátum státusz
Jász-Nagykun-Szolnok
Nógrád
1 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun
Tolna
1 2018.01.14 09:30 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron
Borsod-Abaúj-Zemplén
1 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
részleges
Veszprém
Csongrád
1 2018.01.14 10:30 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
1 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
részleges
Komárom-Esztergom
Fejér
1 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
részleges
A1
B1
1 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
részleges
A1
B1
1 2018.01.14 14:30 Jegyzőköny
részleges
A1
B1
1 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
részleges
A1
B1
1 2018.01.14 15:30 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Futsal U11 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED 'B'
KÉSZ FOCISULI SE
3 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE 'A'
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
DAFC SZEGED 'B'
RENDŐR TE 'A'
3 2018.01.14 14:20 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ FOCISULI SE
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
DAFC SZEGED 'B'
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ FOCISULI SE
RENDŐR TE 'A'
3 2018.01.14 16:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 'E' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJSZEGEDI TC 'B'
L-IT-SZEAC
2 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. 'A'
SZEAC AKADÉMIA 'B'
2 2018.01.14 08:40 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC 'B'
SZEOL SC KFT. 'A'
2 2018.01.14 09:20 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC
SZEAC AKADÉMIA 'B'
2 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC 'B'
SZEAC AKADÉMIA 'B'
2 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT. 'A'
2 2018.01.14 11:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 'F' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ALGYŐ SK
SZEOL SC KFT. 'B'
4 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
FK 1899 SZEGED
SZEAC AKADÉMIA
4 2018.01.14 08:40 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐ SK
FK 1899 SZEGED
4 2018.01.14 09:20 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. 'B'
SZEAC AKADÉMIA
4 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐ SK
SZEAC AKADÉMIA
4 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. 'B'
FK 1899 SZEGED
4 2018.01.14 11:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 'H' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED 'A'
PÁZSIT SE
2 2018.01.14 08:30 Jegyzőköny
végleges
FŐNIX SZEGED 'B'
JUNIOR SPORT KEAC
2 2018.01.14 09:10 Jegyzőköny
végleges
DAFC SZEGED 'A'
FŐNIX SZEGED 'B'
2 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
PÁZSIT SE
JUNIOR SPORT KEAC
2 2018.01.14 10:30 Jegyzőköny
végleges
DAFC SZEGED 'A'
JUNIOR SPORT KEAC
2 2018.01.14 11:10 Jegyzőköny
végleges
PÁZSIT SE
FŐNIX SZEGED 'B'
2 2018.01.14 11:50 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 'D' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
KISKUNDOROZSMAI ESK
2 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZEAC AKADÉMIA
SÁNDORFALVI UKSE
2 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
MÓRAHALOM VSE
SZEAC AKADÉMIA
2 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
SÁNDORFALVI UKSE
2 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAHALOM VSE
SÁNDORFALVI UKSE
2 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
SZEAC AKADÉMIA
2 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 'E' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE BALÁSTYA
FC JUNIOR SPORT KITE
2 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE 'A'
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
RENDŐR TE 'A'
2 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
FC JUNIOR SPORT KITE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
FC JUNIOR SPORT KITE
RENDŐR TE 'A'
2 2018.01.14 13:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 "F" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJSZEGEDI TC 'B'
USE SZEGED
2 2018.01.14 12:00 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE 'B'
FŐNIX SZEGED 'B'
2 2018.01.14 12:50 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC 'B'
RENDŐR TE 'B'
2 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED
FŐNIX SZEGED 'B'
2 2018.01.14 14:30 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC 'B'
FŐNIX SZEGED 'B'
2 2018.01.14 15:20 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED
RENDŐR TE 'B'
2 2018.01.14 16:10 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal Leány U17 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
APÁTFALVA SC
MAROS-MENTI UFC
3 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
ST. MIHÁLY FC SE
3 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
ST. MIHÁLY FC SE
3 2018.01.14 12:10 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei U-13 futsal D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
BARACS SE
2 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
BARACS SE
IKARUS-MAROSHEGY
2 2018.01.14 08:40 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
DUNAÚJVÁROS PASE
2 2018.01.14 09:20 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei U-15 futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
IKARUS-MAROSHEGY
2 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
SZABADBATTYÁN KSE
2 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
SZABADBATTYÁN KSE
DUNAÚJVÁROS PASE
2 2018.01.14 11:20 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei U-17 futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
SZABADBATTYÁN KSE
2 2018.01.14 12:00 Jegyzőköny
végleges
SZABADBATTYÁN KSE
IKARUS-MAROSHEGY
2 2018.01.14 12:40 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
DUNAÚJVÁROS PASE
2 2018.01.14 13:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U11 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BELEDI SE
JÁNOSSOMORJA
4 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
MITE / 1
NEBULÓ FUTBALL SE
4 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
BELEDI SE
MITE / 1
4 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA
NEBULÓ FUTBALL SE
4 2018.01.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
BELEDI SE
NEBULÓ FUTBALL SE
4 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA
MITE / 1
4 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U19 Futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI SPORTCENTRUM-SI
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
3 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
DASE
3 2018.01.14 08:50 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORTCENTRUM-SI
KISÚJSZÁLLÁSI SE
3 2018.01.14 09:40 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
NYÍRADONY VVTK
3 2018.01.14 10:30 Jegyzőköny
végleges
DASE
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
3 2018.01.14 11:20 Jegyzőköny
végleges
KISÚJSZÁLLÁSI SE
FLAMINGO KLC
3 2018.01.14 12:10 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
3 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
DEBRECENI EAC A
3 2018.01.14 13:50 Jegyzőköny
végleges
SZTFFC
KISÚJSZÁLLÁSI SE
3 2018.01.14 14:40 Jegyzőköny
végleges
DASE
FLAMINGO KLC
3 2018.01.14 15:30 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
DEBRECENI EAC A
3 2018.01.14 16:20 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
SZTFFC
3 2018.01.14 17:10 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U17 Futsal A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
DEBRECENI EAC
3 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC A
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
3 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
DSC-SI
3 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
3 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC A
NYÍRADONY VVTK A
3 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
FLAMINGO KLC
3 2018.01.14 13:10 Jegyzőköny
végleges
DSC-SI
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
3 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK A
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
3 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U17 Futsal C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÓZSA SE
DLA B csapat
3 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
HOSSZÚPÁLYI SE
DASE
3 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
JÓZSA SE
DEBRECENI EAC B
3 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
DLA B csapat
NYÍRADONY VVTK B
3 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
HOSSZÚPÁLYI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC B
3 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚDOROG SE
DASE
3 2018.01.14 13:10 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC B
NYÍRADONY VVTK B
3 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
HAJDÚDOROG SE
3 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U17 Futsal D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYHEGYES KSE
BERETTYÓÚJFALUI SE
3 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
LE-PETIT - DSC
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
DLA C csapat
HAJDÚHADHÁZI FK
3 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
NAGYHEGYES KSE
LE-PETIT - DSC
3 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
DLA C csapat
3 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
HAJDÚHADHÁZI FK
3 2018.01.14 13:10 Jegyzőköny
végleges
NAGYHEGYES KSE
DLA C csapat
3 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
LE-PETIT - DSC
3 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚHADHÁZI FK
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U15 Futsal D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚHADHÁZI FK
LE-PETIT - DSC
4 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
LÉTAVÉRTES SC `97
4 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
LE-PETIT - DSC
KISÚJSZÁLLÁSI SE
4 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
HAJDÚHADHÁZI FK
4 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYHEGYES KSE
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
4 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
LÉTAVÉRTES SC `97
DASE
4 2018.01.14 13:10 Jegyzőköny
végleges
DLA C cspat
KISÚJSZÁLLÁSI SE
4 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
DASE
HAJDÚSZOVÁTI SE
4 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
NAGYHEGYES KSE
4 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
DLA C cspat
HAJDÚSZOVÁTI SE
4 2018.01.14 16:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U15 Leány Futsal
mérkőzés ford. dátum státusz
PÜSPÖKLADÁNYI LE
BALMAZÚJVÁROSI FC
3 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE
DEBRECENI EAC B csapat
3 2018.01.14 09:50 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2018.01.14 10:40 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
DEBRECENI HONVÉD SE
3 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
DEBRECENI EAC B csapat
3 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
NYÍRADONY VVTK
3 2018.01.14 13:10 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE
DEBRECENI EAC A csapat
3 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
3 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
DEBRECENI EAC A csapat
3 2018.01.14 15:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U13 Futsal B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOKI FOCISULI A csapat
BALMAZÚJVÁROSI FC B
3 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
DEBRECENI SPORTCENTRUM B
3 2018.01.14 08:35 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE B
BALMAZÚJVÁROSI FC B
3 2018.01.14 09:10 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI A csapat
LE-PETIT - DSC
3 2018.01.14 09:45 Jegyzőköny
végleges
DLA B csapat
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
3 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORTCENTRUM B
HAJDÚDOROG SE
3 2018.01.14 10:55 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE B
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE B
3 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
DLA B csapat
LE-PETIT - DSC
3 2018.01.14 12:05 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE B
HAJDÚDOROG SE
3 2018.01.14 12:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U11 Futsal D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚHADHÁZI FK
NYÍRADONY VVTK
3 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
DASE B csapat
3 2018.01.14 08:35 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚHADHÁZI FK
NAGYHEGYES KSE
3 2018.01.14 09:10 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2018.01.14 09:45 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
NYÍRADONY VVTK
3 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
LE-PETIT - DSC A
NYÍRLUGOSI SE A csapat
3 2018.01.14 10:55 Jegyzőköny
végleges
DASE B csapat
NAGYHEGYES KSE
3 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
NYÍRLUGOSI SE A csapat
3 2018.01.14 12:05 Jegyzőköny
végleges
LE-PETIT - DSC A
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2018.01.14 12:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U11 Futsal E csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁRÁND KSE
LE-PETIT - DSC B
3 2018.01.14 13:15 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
KONYÁRI SE
3 2018.01.14 13:50 Jegyzőköny
végleges
BÁRÁND KSE
NYÍRLUGOSI SE B csapat
3 2018.01.14 14:25 Jegyzőköny
végleges
LE-PETIT - DSC B
HAJDÚSZOVÁTI SE
3 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
KONYÁRI SE
NYÍRLUGOSI SE B csapat
3 2018.01.14 15:35 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Téli Műfüves Felkészülési Bajnokság Hajdúszoboszló
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYRÁBÉ PETŐFI SK
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
1 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
EBESI S.B.K.E.
MONOSTORPÁLYI SE
1 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
PÜSPÖKLADÁNYI LE
1 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Téli Műfüves Felkészülési Bajnokság Hajdúböszörmény
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI SPORT CLUB
ÚJSZENTMARGITAI GYSE
1 2018.01.14 10:00 Jegyzőköny
részleges
HAJDÚDOROG SE
JÓZSA SE
1 2018.01.14 14:00 Jegyzőköny
részleges
Heves Futsal Fiú U13 C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC HATVAN "Hort"
LŐRINCI VSC
3 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
HATVANI GÓLIÁT DSE
JÁSZBERÉNYI SE
3 2018.01.14 08:35 Jegyzőköny
végleges
HATVANI GÓLIÁT DSE
FC HATVAN "Hort"
4 2018.01.14 09:10 Jegyzőköny
végleges
JÁSZBERÉNYI SE
LŐRINCI VSC
4 2018.01.14 09:45 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U17 A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZAGYVASZÁNTÓ SE
GYÖNGYÖSI AK "A"
3 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "Kék"
JVSE-ROSENBERGER
3 2018.01.14 10:55 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "Kék"
ZAGYVASZÁNTÓ SE
4 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
JVSE-ROSENBERGER
GYÖNGYÖSI AK "A"
4 2018.01.14 12:05 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U17 C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
EGER SE
MÁTRAI SE
1 2018.01.14 08:00 Jegyzőköny
végleges
MÁTRAI SE
FELSŐTÁRKÁNY SC
2 2018.01.14 08:35 Jegyzőköny
végleges
TISZAGYENDAI KSK
EGER SE
2 2018.01.14 09:10 Jegyzőköny
végleges
FELSŐTÁRKÁNY SC
TISZAGYENDAI KSK
1 2018.01.14 09:45 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U19 B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTRAI SE
BODON PÉTER FC
1 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
POROSZLÓ SE
FELSŐTÁRKÁNY SC
1 2018.01.14 10:55 Jegyzőköny
végleges
POROSZLÓ SE
EGER SE
2 2018.01.14 11:30 Jegyzőköny
végleges
FELSŐTÁRKÁNY SC
BODON PÉTER FC
2 2018.01.14 12:05 Jegyzőköny
végleges
FELSŐTÁRKÁNY SC
MÁTRAI SE
3 2018.01.14 12:40 Jegyzőköny
végleges
BODON PÉTER FC
EGER SE
3 2018.01.14 13:15 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom TÉLI MŰFÜVES C CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
1 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
PILISMARÓT SC
DOROGI FC U - 19
1 2018.01.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 17. Férfi PmF7vége, fehér csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Asterix SC-Érd
Bodon Péter FC
1 2018.01.14 12:30 Jegyzőköny
végleges
Felsőpakonyi KSE I.
Ócsa VSE
1 2018.01.14 13:05 Jegyzőköny
végleges
Ócsa VSE
Asterix SC-Érd
1 2018.01.14 13:50 Jegyzőköny
végleges
Bodon Péter FC
Felsőpakonyi KSE I.
1 2018.01.14 14:25 Jegyzőköny
végleges
Bodon Péter FC
Ócsa VSE
1 2018.01.14 15:10 Jegyzőköny
végleges
Asterix SC-Érd
Felsőpakonyi KSE I.
1 2018.01.14 15:45 Jegyzőköny
végleges
Pest 17. Férfi PmF7vége, sárga csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pilisi LK
Felsőpakonyi KSE II.
1 2018.01.14 12:45 Jegyzőköny
végleges
UFC Gyömrő
Pilisi LK
1 2018.01.14 13:30 Jegyzőköny
végleges
UFC Gyömrő
Felsőpakonyi KSE II.
1 2018.01.14 14:15 Jegyzőköny
végleges
Pest 12. U19-es PmF7vége, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kistarcsai VSC
SZE-FI LSE
1 2018.01.14 12:20 Jegyzőköny
végleges
Vác-Deákvár SE
Szobi SC
1 2018.01.14 12:30 Jegyzőköny
végleges
Kisnémedi MSE
Mogyoród FC
1 2018.01.14 13:05 Jegyzőköny
végleges
SZE-FI LSE
Csakacsel Futsal
1 2018.01.14 13:30 Jegyzőköny
végleges
Szobi SC
Dunakanyar Régió UFC
1 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
Gödi SE
Kisnémedi MSE
1 2018.01.14 14:15 Jegyzőköny
végleges
Csakacsel Futsal
Kistarcsai VSC
1 2018.01.14 14:40 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar Régió UFC
Vác-Deákvár SE
1 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród FC
Gödi SE
1 2018.01.14 15:25 Jegyzőköny
végleges
Pest 12. U19-es PmF7vége, piros csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Airnergy FC II.
Szent István SE
1 2018.01.14 12:55 Jegyzőköny
végleges
Szent Pál Akadémia HSE
Airnergy FC II.
1 2018.01.14 14:05 Jegyzőköny
végleges
Szent István SE
Szent Pál Akadémia HSE
1 2018.01.14 15:15 Jegyzőköny
végleges
Pest 12. U19-es PmF7vége, sárga csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SK Tóalmás
Tura VSK
1 2018.01.14 12:30 Jegyzőköny
végleges
Zsámboki SE
SK Tóalmás
1 2018.01.14 13:40 Jegyzőköny
végleges
Tura VSK
Zsámboki SE
1 2018.01.14 14:50 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U15-ös PmF7vége, II. osztály, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakanyar SE III.
Gödi SE
4 2018.01.14 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vác FSE II.
Dunakanyar Régió UFC
4 2018.01.14 16:05 Jegyzőköny
végleges
Leányfalu SE
Dunakanyar SE III.
4 2018.01.14 16:40 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar Régió UFC
Pilisszántó SE
4 2018.01.14 17:15 Jegyzőköny
végleges
Gödi SE
Leányfalu SE
4 2018.01.14 17:50 Jegyzőköny
végleges
Pilisszántó SE
Vác FSE II.
4 2018.01.14 18:25 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U15-ös PmF7vége, II. osztály, piros csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Isaszegi SE
Mogyoród FC
4 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
Dány KSK
Péceli SSE I.
4 2018.01.14 09:35 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród FC
Dány KSK
4 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
Péceli SSE I.
Isaszegi SE
4 2018.01.14 10:55 Jegyzőköny
végleges
Isaszegi SE
Dány KSK
4 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
Kartal SE
Kerepesi VSE
4 2018.01.14 15:10 Jegyzőköny
végleges
Péceli SSE II.
Kartal SE
4 2018.01.14 16:55 Jegyzőköny
végleges
Kerepesi VSE
Péceli SSE II.
4 2018.01.14 18:05 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U15-ös PmF7vége, II. osztály, sárga csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószecső FC
Zsámboki SE
4 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
Tápiószőlős KSE
SK Tóalmás
4 2018.01.14 09:35 Jegyzőköny
végleges
Zsámboki SE
Tápiószőlős KSE
4 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
SK Tóalmás
Tápiószecső FC
4 2018.01.14 10:55 Jegyzőköny
végleges
Tápiószőlős KSE
Tápiószecső FC
4 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U13-as PmF7vége, I. osztály, kék csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykáta SE I.
Rubeola FC
4 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi FC II.
Vác FSE I.
4 2018.01.14 09:35 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi FC I.
Dunakanyar Régió UFC I.
4 2018.01.14 10:10 Jegyzőköny
végleges
Rubeola FC
Jászberényi FC II.
4 2018.01.14 10:45 Jegyzőköny
végleges
Vác FSE I.
Nagykáta SE I.
4 2018.01.14 11:20 Jegyzőköny
végleges
Leányfalu SE I.
Jászberényi FC I.
4 2018.01.14 11:55 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar SE I.
Dunakeszi Kinizsi FK I.
4 2018.01.14 12:00 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE I.
Jászberényi FC II.
4 2018.01.14 12:30 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE II.
Dunakeszi Kinizsi FK II.
4 2018.01.14 12:35 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar Régió UFC I.
Leányfalu SE I.
4 2018.01.14 13:05 Jegyzőköny
végleges
Dunakeszi Kinizsi FK I.
Nagykáta SE II.
4 2018.01.14 13:20 Jegyzőköny
végleges
Dunakeszi Kinizsi FK II.
Dunakanyar SE I.
4 2018.01.14 13:55 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar SE I.
Nagykáta SE II.
4 2018.01.14 14:40 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U13-as PmF7vége, I. osztály, zöld csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC Dabas
Aramis SE I.
4 2018.01.14 09:00 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK II.
Aramis SE II.
4 2018.01.14 09:35 Jegyzőköny
végleges
Aramis SE I.
Gödöllői SK II.
4 2018.01.14 10:20 Jegyzőköny
végleges
Aramis SE II.
FC Dabas
4 2018.01.14 10:55 Jegyzőköny
végleges
Solymári SC I.
Törökbálint LASE
4 2018.01.14 11:15 Jegyzőköny
végleges
FC Dabas
Gödöllői SK II.
4 2018.01.14 11:40 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK I.
Dunaharaszti MTK
4 2018.01.14 11:50 Jegyzőköny
végleges
Asterix SC-Érd
Dabas-Gyón FC
4 2018.01.14 12:25 Jegyzőköny
végleges
Törökbálint LASE
Gödöllői SK I.
4 2018.01.14 13:00 Jegyzőköny
végleges
Dunaharaszti MTK
Solymári SC I.
4 2018.01.14 13:35 Jegyzőköny
végleges
Dabas-Gyón FC
Covritas Futsal-Maglód
4 2018.01.14 14:10 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK I.
Solymári SC I.
4 2018.01.14 14:45 Jegyzőköny
végleges
Covritas Futsal-Maglód
Asterix SC-Érd
4 2018.01.14 15:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sülysápi Gyerekfoci
Pilisi LK
4 2018.01.14 16:15