Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 09. 23

MLSZ Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐNY SE
BUDAPEST HONVÉD
6 2018.09.23 12:30 Jegyzőköny
részleges
CIGÁND SE
MOL VIDI FC
6 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
ÖTTEVÉNYI TC
GYÖNGYÖSI AK
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
KALOCSAI FC
IBRÁNY SE
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
BALKÁNYI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
BONYHÁD VLC
BUDAFOKI MTE
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
GYIRMÓT FC GYŐR
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SZOLNOKI MÁV FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYKŐRÖSI KINIZSI FC
VASAS FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
CSEPEL FC
SZOMBATHELYI HALADÁS
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
ESMTK
DVTK
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SZEOL SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
JÁSZBERÉNYI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
JÁNOSHALMI FC
FÜZESGYARMATI SK
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
EGER SE
DUNAÚJVÁROS
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
OROSZLÁNYI SZE
ÓZDI FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SZARVASI FC
DEBRECENI EAC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
TORDAS SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
HÉVÍZ SK
PÁPAI PERUTZ FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
FC DABAS
SBTC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
SÁRISÁPI BÁNYÁSZ SE
VECSÉSI FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
JÁNOSSOMORJA SE
III. KER. TVE
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Budai Futball Club
PAKSI FC
5 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Gyulasport Nonprofit Kft.
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Gyulasport Nonprofit Kft.
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
VIDEOTON FC
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
VIDEOTON FC
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
EGER LABDARÚGÓ SE
4 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
EGER LABDARÚGÓ SE
4 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
4 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
részleges
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
4 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK
MÉSZÖLY FOCISULI SE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
GYÖNGYÖSI AK
VS DUNAKESZI
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
IKARUS BSE
JÁSZBERÉNYI FC
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
JÁSZBERÉNYI FC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
GYÖNGYÖSI AK
VS DUNAKESZI
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
ESMTK
MÉSZÖLY FOCISULI SE
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
BVSC-ZUGLÓ
4 2018.09.23 14:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
BVSC-ZUGLÓ
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁC-DEÁKVÁR SE
ÚFC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
SZOLNOK FANATIC SE
NYÍRSÉG NSC
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
1. FC FEMINA
MONORI SE
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
PELC-NYÁRÁD
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DVTK
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-14 Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
ÚFC
1 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
27 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
27 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
TFSE
MISKOLCI VÉNUSZ
1 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ASTRA KKFHÁZI BULLS FC
WSH TOLNA-MÖZS
1 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
PAFC-MITRE
2 2018.09.23 12:30 Jegyzőköny
részleges
ELTE-BEAC
ATOMERŐMŰ SE
2 2018.09.23 12:30 Jegyzőköny
részleges
KRSE-LUDOVIKA
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MVFC BERETTYÓÚJFALU
EGER SE
2 2018.09.23 17:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
TFSE
MISKOLCI VÉNUSZ
1 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
ASTRA KKFHÁZI BULLS FC
TOLNA-MÖZS
1 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
HERCEGSZÁNTÓI FC
BAJASZENTISTVÁNI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
HAJÓSI FC
BÁCSBORSÓDI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
KUNBAJAI SE
SÜKÖSDI SC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
NEMESNÁDUDVARI KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BOROTAI SE
TOMPAI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
LAKITELEKI TE
KUNSZÁLLÁS SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
HELVÉCIAI SE
KISKUNMAJSA FC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KISSZÁLLÁSI SC
GARAI KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
TATAHÁZA SE
KELEBIAI KNSK II.
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAFALVA SE
BÁCSBOKODI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE II.
BALLÓSZÖGI FK
7 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
ÁGASEGYHÁZA SE
FÜLÖPJAKABI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
JAKABSZÁLLÁSI BLC
BUGAC KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BÓCSAI BL SE
CSÓLYOSPÁLOS FSE
7 2018.09.23 18:30 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
TASS KSE
MIKLÓSI GYFE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
FŐNIX SE FOKTŐ
SZAKMÁRI KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
APOSTAG KSE
DUNASZENTBENEDEK KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK-FTSI
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. DÉL U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJÓSI FC
BÁCSBORSÓDI SK
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
KUNBAJAI SE
SÜKÖSDI SC
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
NEMESNÁDUDVARI KSE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
BOROTAI SE
TOMPAI SE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. ÉSZAK U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
LAKITELEKI TE
KUNSZÁLLÁS SE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
HELVÉCIAI SE
KISKUNMAJSA FC
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-16 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
LAJOSMIZSEI VLC
2 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MERCEDES-KLC "B"
MERCEDES-KLC "A"
2 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "A"
TISZAALPÁRI SE
1 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉHECSKÉK SE KALOCSA
KISKŐRÖSI LC
1 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Bács-Kiskun NŐI MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNHALASI FC
ARANY BÁCSKA EGYESÜLET
2 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya GIENGER Megyei I.o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVÁSZHETÉNYI FC
Gyógyfürdő HARKÁNY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SELLYE VSK O és R
BODA ÖSE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya NK ÉPÍTŐ Megyei II.o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
BICSÉRD KSE
K.ÓCSÁRD SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csofém DIANA SE Nagyárpád
VÉMÉND KSE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BOGÁD SE
HOSSZÚHETÉNYI SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYKOZÁR KSE
KÉTÚJFALUI SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
HIMESHÁZA KSE
DRÁVASZABOLCSI DFC
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
MOZSGÓ SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
MAGYARBÓLYI LE
TÖTTÖS SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei III. o. férfi felnőtt Czibulka csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KŐVÁGÓSZŐLŐSI SE
PELLÉRD SE Fürge Nyuszi
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
POGÁNY SE
KIRÁLYEGYHÁZA SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
KÖKÉNY FC
MAGYARHERTELEND Aqua SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
LAKÓCSA KSE
MÁGOCS VSK
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNASZEKCSŐ SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BABARCI SE
SZAJKI SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
EGERÁG SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
KÖLKEDI SE
BEREMEND SPORT KFT
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ORFŰ KSE
BORJÁDI SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SÁTORHELYI SE
ÚJPETRE KSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya GRAVÍRTECHNIKA Megyei IV. o. Férfi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ABALIGET SE
SZENTLÁSZLÓ SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYDOBSZA SE
PATAPOKLOSI SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
GYÓD SK
BAKSA SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SZABADSZENTKIRÁLY SE
BÁTA KSE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U19
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETVÁRI LE
MOHÁCSI TE 1888
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
BÓLYI SE
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
VILLÁNY TC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
SZEDERKÉNYI SE
SZÁSZVÁRI SE
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U16
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETVÁRI LE
MOHÁCSI TE 1888
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
részleges
VILLÁNY TC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
részleges
SZEDERKÉNYI SE
SZÁSZVÁRI SE
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
részleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
BÓLYI SE
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
részleges
Baranya Megyei II. o. ffi U19 - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SOMBEREK SK
TÖTTÖSI SE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
LUA BAJA
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
LUA BAJA
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Békés Megye II. Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARBÁNHEGYESI FC
CSANÁDAPÁCAI EFC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
KEVERMES SE
CSORVÁSI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Békés Megye II. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DÉVAVÁNYAI SE
SARKADI KINIZSI LE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Békés Megye III. Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYBÁNHEGYESI RSE
BÉKÉSSÁMSONI SK
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
TELEKGERENDÁSI SC
VÉGEGYHÁZI SPORTEGYESÜLET
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Bajnokság - Kiemelt
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYSZÉNÁS SE
JAMINA SE
5 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Bajnokság - Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BÉKÉSI FC
6 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
BUCSA SE
SZARVASI FC 1905 II.
6 2018.09.23 10:30 Jegyzőköny
részleges
VÉSZTŐI SE
OKÁNY KSK
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
MEZŐMEGYER SE
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
SARKADI KINIZSI LE
GÁDOROS SE
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
DOBOZI SE
ATLETICO BÉKÉSCSABA
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-19 Bajnokság - Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉTEGYHÁZI SE
MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
5 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
LÖKÖSHÁZA KSK
MEDGYESEGYHÁZA SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Békés Barátság Kupa Öregfiúk
mérkőzés ford. dátum státusz
GYOMAENDRŐD
JAMINA SE ÖREGFIÚK
2 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSSZENTANDRÁS ÖREGFIÚK
NAGYSZÉNÁS
2 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
PUSZTAFÖLDVÁR
KONDOROS
2 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
MEZŐKOVÁCSHÁZA
TELEKGERENDÁS ÖREGFIÚK
2 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Békés U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BATTONYAI TK
SZABADKÍGYÓSI SZSC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Onga
Edelényi FC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Alsózsolca
Mályinka
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Dédestapolcsány
Szirmabesenyő
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Alsóvadász
Sajóvámos
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Varbó
Tiszalúc
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Észak U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Dédestapolcsány
Szirmabesenyő
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Alsóvadász
Sajóvámos
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Varbó
Tiszalúc
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Kelet Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Gönc
Sárospatak
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Garadna
Telkibánya
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Erdőhorváti
Mezőzombor
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Kelet U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Gönc
Sárospatak
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Garadna
Telkibánya
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Erdőhorváti
Mezőzombor
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Vatta
Tiszakeszi
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Mezőnagymihály
Kisgyőr
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Harsány
Cserépfalu
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Tibolddaróc
Mezőcsát VTSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Közép U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Mezőnagymihály
Kisgyőr
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Harsány
Cserépfalu
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Tibolddaróc
Mezőcsát VTSE
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Vatta
Tiszakeszi
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Dél-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Szomolya
Sajólád
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Köröm
TITÁN SE Szentistván
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Kesznyéten
Borsodivánka
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
FŐNIX SE Hejőszalonta
Tiszapalkonya
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Észak-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Hódoscsépány
Nagybarcai SBE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Kurityán
Jákfalva
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Martonyi
Szuhogy
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Kelet-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Abaújkér
Monok
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Golop
Olaszliszka
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Ináncs
Vilmány HSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Megyaszó
Tiszakarád
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Taktaszada
Szikszó
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐCS KSC
MEZŐKERESZTES SE
1 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei Női csökkentett pályaméretű bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
KBSC FC Kft.
Tiszalúc
3 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Hernádnémeti
Sajóvámos
3 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KARCAGI SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
3 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KARCAGI SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
3 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖZTERÜLET SK
Szent Pál Akadémia - HSE
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
KELEN SC II.
RTK-VASLÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
MUN SE
MLTC
6 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
CSILLAGHEGYI MTE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
KORMÁNYŐR SE
CSHC 94 FC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
MŰEGYETEMI FC II.
RUG-6 FC
4 2018.09.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
MAFC WANDERERS
LŐRINCI KITARTÁS SE
4 2018.09.23 20:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
KÖZGÁZ DSE
BP. ERDÉRT SE
4 2018.09.23 15:30 Jegyzőköny
részleges
LURKÓ SE
`33` FC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
INTER CDF SE
MFC FAVORIT SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BÜSKE
MARGITSZIGET
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ III. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
4 2018.09.23 10:30 Jegyzőköny
részleges
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
4 2018.09.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
4 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
NIMRÓD SE
PIRAMIS SE
4 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
LÁNCHÍD FC
Ferencvárosi Vasutas
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
HÍD-UNIÓ SE
MARGITSZIGET II.
4 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
CSEP-GÓL FC SE II.
NIMRÓD SE II.
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BME KÁRMÁN FC
BUDAI FC
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
5 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
5 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IV. osztály 4.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
RÁKOSMENTI KSK II.
MAXIMO HUNGARIA SE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
ERZSÉBET S.K.
MAC
4 2018.09.23 18:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
5 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
részleges
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
5 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
5 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
5 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Puebla FS TFC
CSEPEL FC SE
4 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
részleges
MLTC
FC BUDAPEST
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
RAFC
AIRNERGY FC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC
PASARÉT FC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
LŐRINCI KITARTÁS SE
MŰEGYETEMI FC
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
PESTÚJHELYI SC
FENOMENON
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR
4 2018.09.23 16:30 Jegyzőköny
részleges
ISSIMO SE
PESTSZENTIMREI SK
4 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
III. KER. TVE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
Szent István SE- OTP Bank
MLTC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
FC BUDAPEST
CSEPEL UP SE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
CSEP-GÓL FC
PESTSZENTIMREI SK
4 2018.09.23 13:30 Jegyzőköny
részleges
PASARÉT FC
BVSC-ZUGLÓ
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
IKARUS BSE
GERRZO KFT
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJBUDA FC
ASR GÁZGYÁR
4 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
Szent Pál Akadémia - HSE
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 1. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
ÚFC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
ÚJBUDA FC
4 2018.09.23 15:30 Jegyzőköny
részleges
PUEBLA 13 FC
MLTC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 4. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
4 2018.09.23 12:30 Jegyzőköny
részleges
IKARUS BSE
KELEN SC
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ NŐI BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
VASAS AKADÉMIA
KORMÁNYŐR SE
3 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ FUTSAL U15 A CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ARAMIS SE
CSŐ-MONTAGE BFC
1 2018.09.23 13:30 Jegyzőköny
részleges
Városgazda UA
RUBEOLA FC
1 2018.09.23 14:20 Jegyzőköny
részleges
KASTÉLYDOMBI SE
ARAMIS SE
1 2018.09.23 15:10 Jegyzőköny
részleges
RUBEOLA FC
CSŐ-MONTAGE BFC
1 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ARAMIS SE
Városgazda UA
1 2018.09.23 16:50 Jegyzőköny
részleges
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
KASTÉLYDOMBI SE
1 2018.09.23 17:40 Jegyzőköny
részleges
CSŐ-MONTAGE BFC
5 STARS Érdi VSE
1 2018.09.23 18:30 Jegyzőköny
részleges
5 STARS Érdi VSE
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
1 2018.09.23 19:20 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ FUTSAL U15 B CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KISPEST SE
HIDEGKÚTI SC
1 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
részleges
1988 DÉLI FC
DUNAKESZI KINIZSI
1 2018.09.23 09:50 Jegyzőköny
részleges
HIDEGKÚTI SC
SUPE
1 2018.09.23 10:40 Jegyzőköny
részleges
KISPEST SE
DUNAKESZI KINIZSI
1 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
részleges
SUPE
1988 DÉLI FC
1 2018.09.23 12:20 Jegyzőköny
részleges
KELEN SC
KISPEST SE
1 2018.09.23 13:10 Jegyzőköny
részleges
AC VILLÁM
1988 DÉLI FC
1 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
KELEN SC
AC VILLÁM
1 2018.09.23 14:50 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 A CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ARAMIS SE
MÁLTAI SE
1 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
részleges
KASTÉLYDOMBI SE
KISPEST SE
1 2018.09.23 09:40 Jegyzőköny
részleges
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
1 2018.09.23 10:20 Jegyzőköny
részleges
MÁLTAI SE
KASTÉLYDOMBI SE
1 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
KISPEST SE
HIDEGKÚTI SC
1 2018.09.23 11:40 Jegyzőköny
részleges
HIDEGKÚTI SC
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
1 2018.09.23 12:20 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
M-FOCI KFT.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SZŐREGI RSE
FK 1899 SZEGED
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei III. osztály Homokhát csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSONGRÁD TSE
PUSZTAMÉRGES FMC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁZSIT SE
NAGYMÁGOCS SE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
TÖMÖRKÉNY KSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
CSANYTELEK SC
ÓPUSZTASZER SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DOMASZÉK SK
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
DEREKEGYHÁZ SK
ÚJSZENTIVÁN SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZŐREGI RSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
FK 1899 SZEGED
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
DAFC SZEGED
6 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KISTELEKI TE
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGELE KSE
-
SZABADNAPOS
6 2018.09.23 14:00 Jövőbeli
mérkőzés
RÖSZKE SK
SZÉKKUTAS TC
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U17 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADNAPOS
-
MAROS-MENTI UFC
4 2018.09.23 10:00 Jövőbeli
mérkőzés
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
RUZSA KSE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
CSONGRÁD TSE
MOCORGÓ UFC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
SZENTESI KINIZSI SZITE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
FK 1899 SZEGED
APÁTFALVA SC
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U17 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
SZABADNAPOS
-
ZSOMBÓ SE
3 2018.09.23 10:00 Jövőbeli
mérkőzés
BORDÁNY SK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
3 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DESZK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MAROS-MENTI UFC IV.
SZÉKKUTAS TC
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
TISZASZIGET SE
SZŐREGI RSE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei Felnőtt Női
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
SZENT MIHÁLY KFT.
SZENTESI KINIZSI SZITE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
BORDÁNY SK
DÓC KE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGEDI VSE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Csongrád Megyei Leány U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGELE KSE
-
SZABADNAPOS
2 2018.09.23 11:00 Jövőbeli
mérkőzés
SZABADNAPOS
-
FÖLDEÁK TC
2 2018.09.23 11:00 Jövőbeli
mérkőzés
SZENTESI KINIZSI SZITE
ELITSPORT GOLD KFT.
2 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
5 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
5 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
5 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
5 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Csongrád VeteránBajnokság
A1
10 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MARTONVÁSÁR
KISLÁNG-TELMEX
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
LAJOSKOMÁROM
BICSKE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÓR TRUCK-TRAILER
FEHÉRVÁRCSURGÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
PÁZMÁND
SZÁR
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
PÁKOZD
VÁL
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
KÁPOLNÁSNYÉK
PÁTKA
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
HERCEGHALOM
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
MÓR II.
MÁNY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Megyei II. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKARÁCSONY
ABA SÁRVÍZ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
PERKÁTA
PUSZTASZABOLCS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ELŐSZÁLLÁS
SZABADBATTYÁN
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SÁRSZENTÁGOTA
SZABADEGYHÁZA
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
LMSK COBRA SPORT
ADONY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BESNYŐ-IVÁNCSA II.
SÁRBOGÁRD II.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
SEREGÉLYES
KÁLOZ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
MPF RÁCKERESZTÚR
VAJTA
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér ALWAYS GREEN Megyei III. osztály Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ETYEK
GYÚRÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ALCSÚTDOBOZ
TORDAS II.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
LOVASBERÉNY
CSABDI
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
BICSKE II.
FLAVUS VELENCE II.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
VÉRTESACSA
DINNYÉS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ÚJBAROK
KAJÁSZÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér SIMIX-ÜVEG ÁSVÁNY Megyei III. osztály Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
SÖRÉD
NÁDASDLADÁNY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
JENŐ
MAGYARALMÁS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
CSÓKAKŐ
SÁRKERESZTES
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
KŐSZÁRHEGY
SÁRSZENTMIHÁLY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
CSÁKBERÉNY
ISZKASZENTGYÖRGY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
TÁC-CSŐSZ
VIDEOTON BARÁTI KÖR
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér HORFER SERLEG Megyei III. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐSZILAS
NAGYVENYIM
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
DÉG
DUFK
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
NAGYLÓK
KULCS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
RÁCALMÁS
ALAP
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
ZICHYÚJFALU
CECE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVASBERÉNY
TORDAS
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MARTONVÁSÁR MUSTANG
FELCSÚT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MIE
BAKONYCSERNYE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
PÁKOZD
FLAVUS VELENCE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
SZÁR
BICSKE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MÓR
BODAJK
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISLÁNG-TELMEX
VIDEOTON BARÁTI KÖR
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
LAJOSKOMÁROM
SÁROSD KRONOS SPORT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
SÁRBOGÁRD
SZABADBATTYÁN
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
BARACS
ENYING
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
MEZŐFALVA
LMSK COBRA SPORT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
PERKÁTA
SÁRSZENTMIHÁLY
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
POLGÁRDI
VAJTA
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DÉG
POLGÁRDI
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Öregfiúk Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAFÜRED
KOMÁROM
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér Öregfiúk Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁV ELŐRE
PEREMARTON
4 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
részleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SC
-
CSÁKVÁR TK
5 2018.09.23 12:00 Jövőbeli
mérkőzés
Fejér MLSZ U-15 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SC
-
CSÁKVÁR TK
5 2018.09.23 10:00 Jövőbeli
mérkőzés
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KFC
FAST FOX
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
részleges
DORTGRUND
EGY LÁDA SÖR
2 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOPRONI FAC 1900
LÉBÉNY SE
7 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
részleges