Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 09. 23

MLSZ Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐNY SE
BUDAPEST HONVÉD
6 2018.09.23 12:30 Jegyzőköny
végleges
CIGÁND SE
MOL VIDI FC
6 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
ÖTTEVÉNYI TC
GYÖNGYÖSI AK
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
KALOCSAI FC
IBRÁNY SE
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
BALKÁNYI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
BONYHÁD VLC
BUDAFOKI MTE
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
GYIRMÓT FC GYŐR
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOKI MÁV FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKŐRÖSI KINIZSI FC
VASAS FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL FC
SZOMBATHELYI HALADÁS
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
ESMTK
DVTK
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
JÁSZBERÉNYI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSHALMI FC
FÜZESGYARMATI SK
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
EGER SE
DUNAÚJVÁROS
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
OROSZLÁNYI SZE
ÓZDI FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZARVASI FC
DEBRECENI EAC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
TORDAS SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
HÉVÍZ SK
PÁPAI PERUTZ FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
FC DABAS
SBTC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRISÁPI BÁNYÁSZ SE
VECSÉSI FC
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA SE
III. KER. TVE
6 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAI FUTBALL CLUB
PAKSI FC
5 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
MOL VIDI FC
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
MOL VIDI FC
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
EGER LABDARÚGÓ SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
4 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
végleges
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
4 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK
MÉSZÖLY FOCISULI SE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK
VS DUNAKESZI
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS BSE
JÁSZBERÉNYI FC
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
JÁSZBERÉNYI FC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK
VS DUNAKESZI
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
ESMTK
MÉSZÖLY FOCISULI SE
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
BVSC-ZUGLÓ
4 2018.09.23 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
BVSC-ZUGLÓ
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁC-DEÁKVÁR SE
ÚFC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOK FANATIC SE
NYÍRSÉG NSC
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
1. FC FEMINA
MONORI SE
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
PELC-NYÁRÁD
4 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DVTK
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
ÚFC
1 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
27 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
27 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
TFSE
MISKOLCI VÉNUSZ
1 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA KKFHÁZI BULLS FC
WSH TOLNA-MÖZS
1 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
PAFC
2 2018.09.23 12:30 Jegyzőköny
végleges
ELTE-BEAC
ATOMERŐMŰ SE
2 2018.09.23 12:30 Jegyzőköny
végleges
KRSE-LUDOVIKA
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MVFC BERETTYÓÚJFALU
EGER SE
2 2018.09.23 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
TFSE
MISKOLCI VÉNUSZ
1 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
ASTRA KKFHÁZI BULLS FC
TOLNA-MÖZS
1 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
HERCEGSZÁNTÓI FC
BAJASZENTISTVÁNI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
HAJÓSI FC
BÁCSBORSÓDI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KUNBAJAI SE
SÜKÖSDI SC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
NEMESNÁDUDVARI KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BOROTAI SE
TOMPAI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
LAKITELEKI TE
KUNSZÁLLÁS SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
HELVÉCIAI SE
KISKUNMAJSA FC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KISSZÁLLÁSI SC
GARAI KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
TATAHÁZA SE
KELEBIAI KNSK II.
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAFALVA SE
BÁCSBOKODI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE II.
BALLÓSZÖGI FK
7 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
ÁGASEGYHÁZA SE
FÜLÖPJAKABI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
JAKABSZÁLLÁSI BLC
BUGAC KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÓCSAI BL SE
CSÓLYOSPÁLOS FSE
7 2018.09.23 18:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
TASS KSE
MIKLÓSI GYFE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
FŐNIX SE FOKTŐ
SZAKMÁRI KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
APOSTAG KSE
DUNASZENTBENEDEK KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK-FTSI
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. DÉL U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJÓSI FC
BÁCSBORSÓDI SK
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
KUNBAJAI SE
SÜKÖSDI SC
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
NEMESNÁDUDVARI KSE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
BOROTAI SE
TOMPAI SE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. ÉSZAK U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
LAKITELEKI TE
KUNSZÁLLÁS SE
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
HELVÉCIAI SE
KISKUNMAJSA FC
7 2018.09.23 13:45 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
LAJOSMIZSEI VLC
2 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MERCEDES-KLC "B"
MERCEDES-KLC "A"
2 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "A"
TISZAALPÁRI SE
1 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉHECSKÉK SE KALOCSA
KISKŐRÖSI LC
1 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun NŐI MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNHALASI FC
ARANY BÁCSKA EGYESÜLET
2 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya GIENGER HUNGÁRIA KFT Megyei I.o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVÁSZHETÉNYI FC
Gyógyfürdő HARKÁNY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SELLYE VSK O és R
BODA ÖSE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya NK ÉPÍTŐ Megyei II.o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
BICSÉRD KSE
K.ÓCSÁRD SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csofém DIANA SE Nagyárpád
VÉMÉND KSE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BOGÁD SE
HOSSZÚHETÉNYI SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
KÉTÚJFALUI SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
HIMESHÁZA KSE
DRÁVASZABOLCSI DFC
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
MOZSGÓ SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MAGYARBÓLYI LE
TÖTTÖS SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei III. o. férfi felnőtt Czibulka csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KŐVÁGÓSZŐLŐSI SE
PELLÉRD SE Fürge Nyuszi
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
POGÁNY SE
KIRÁLYEGYHÁZA SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÖKÉNY FC
MAGYARHERTELEND Aqua SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
LAKÓCSA KSE
MÁGOCS VSK
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNASZEKCSŐ SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BABARCI SE
SZAJKI SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
EGERÁG SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÖLKEDI SE
BEREMEND SPORT KFT
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ORFŰ KSE
BORJÁDI SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SÁTORHELYI SE
ÚJPETRE KSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya GRAVÍRTECHNIKA Megyei IV. o. Férfi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ABALIGET SE
SZENTLÁSZLÓ SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYDOBSZA SE
PATAPOKLOSI SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYÓD SK
BAKSA SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZABADSZENTKIRÁLY SE
BÁTA KSE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U19
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETVÁRI LE
MOHÁCSI TE 1888
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
végleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
BÓLYI SE
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
SZÁSZVÁRI SE
6 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U16
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETVÁRI LE
MOHÁCSI TE 1888
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
SZÁSZVÁRI SE
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
végleges
PTE PEAC Pannon Ásvány
BÓLYI SE
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei II. o. ffi U19 - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SOMBEREK SK
TÖTTÖSI SE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
LUA BAJA
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
LUA BAJA
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye II. Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARBÁNHEGYESI FC
CSANÁDAPÁCAI EFC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KEVERMES SE
CSORVÁSI SK
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye II. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DÉVAVÁNYAI SE
SARKADI KINIZSI LE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye III. Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYBÁNHEGYESI RSE
BÉKÉSSÁMSONI SK
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
TELEKGERENDÁSI SC
VÉGEGYHÁZI SPORTEGYESÜLET
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Bajnokság - Kiemelt
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYSZÉNÁS SE
JAMINA SE
5 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Bajnokság - Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BUCSA SE
SZARVASI FC 1905 II.
6 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BÉKÉSI FC
6 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
DOBOZI SE
ATLETICO BÉKÉSCSABA
6 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
VÉSZTŐI SE
OKÁNY KSK
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
MEZŐMEGYER SE
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
SARKADI KINIZSI LE
GÁDOROS SE
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Bajnokság - Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉTEGYHÁZI SE
MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
5 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
LÖKÖSHÁZA KSK
MEDGYESEGYHÁZA SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
részleges
Békés Barátság Kupa Öregfiúk
mérkőzés ford. dátum státusz
GYOMAENDRŐD
JAMINA SE ÖREGFIÚK
2 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
részleges
BÉKÉSSZENTANDRÁS ÖREGFIÚK
NAGYSZÉNÁS
2 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
PUSZTAFÖLDVÁR
KONDOROS
2 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐKOVÁCSHÁZA
TELEKGERENDÁS ÖREGFIÚK
2 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BATTONYAI TK
SZABADKÍGYÓSI SZSC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Onga
Edelényi FC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Alsózsolca
Mályinka
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Dédestapolcsány
Szirmabesenyő
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Alsóvadász
Sajóvámos
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Varbó
Tiszalúc
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Észak U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Dédestapolcsány
Szirmabesenyő
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Alsóvadász
Sajóvámos
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Varbó
Tiszalúc
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Kelet Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Gönc
Sárospatak
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Garadna
Telkibánya
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Erdőhorváti
Mezőzombor
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Kelet U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Gönc
Sárospatak
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Garadna
Telkibánya
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Erdőhorváti
Mezőzombor
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Vatta
Tiszakeszi
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Mezőnagymihály
Kisgyőr
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Harsány
Cserépfalu
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tibolddaróc
Mezőcsát VTSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Közép U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Mezőnagymihály
Kisgyőr
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Harsány
Cserépfalu
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Tibolddaróc
Mezőcsát VTSE
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Vatta
Tiszakeszi
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Dél-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Szomolya
Sajólád
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Köröm
TITÁN SE Szentistván
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Kesznyéten
Borsodivánka
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
FŐNIX SE Hejőszalonta
Tiszapalkonya
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Észak-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Hódoscsépány
Nagybarcai SBE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Kurityán
Jákfalva
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Martonyi
Szuhogy
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Kelet-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Golop
Olaszliszka
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Ináncs
Vilmány HSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Taktaszada
Szikszó
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐCS KSC
MEZŐKERESZTES SE
1 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei Női csökkentett pályaméretű bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
KBSC FC Kft.
Tiszalúc
3 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
Hernádnémeti
Sajóvámos
3 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KARCAGI SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
3 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KARCAGI SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
3 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖZTERÜLET SK
Szent Pál Akadémia - HSE
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC II.
RTK-VASLÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MUN SE
MLTC
6 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
CSILLAGHEGYI MTE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
KORMÁNYŐR SE
CSHC 94 FC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MŰEGYETEMI FC II.
RUG-6 FC
4 2018.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
MAFC WANDERERS
LŐRINCI KITARTÁS SE
4 2018.09.23 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
KÖZGÁZ DSE
BP. ERDÉRT SE
4 2018.09.23 15:30 Jegyzőköny
végleges
LURKÓ SE
`33` FC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
INTER CDF SE
MFC FAVORIT SE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÜSKE
MARGITSZIGET
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
4 2018.09.23 10:30 Jegyzőköny
végleges
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
4 2018.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
4 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
NIMRÓD SE
PIRAMIS SE
4 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
LÁNCHÍD FC
Ferencvárosi Vasutas
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
HÍD-UNIÓ SE
MARGITSZIGET II.
4 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSEP-GÓL FC SE II.
NIMRÓD SE II.
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BME KÁRMÁN FC
BUDAI FC
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
5 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
5 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 4.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTI KSK II.
MAXIMO HUNGARIA SE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
ERZSÉBET S.K.
MAC
4 2018.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
5 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
5 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
5 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
5 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Puebla FS TFC
CSEPEL FC SE
4 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
végleges
MLTC
FC BUDAPEST
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
RAFC
AIRNERGY FC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szent István SE- OTP Bank
BVSC-ZUGLÓ
4 2018.09.23 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC
PASARÉT FC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
LŐRINCI KITARTÁS SE
MŰEGYETEMI FC
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
PESTÚJHELYI SC
FENOMENON
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR
4 2018.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
ISSIMO SE
PESTSZENTIMREI SK
4 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
III. KER. TVE
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
Szent István SE- OTP Bank
MLTC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
FC BUDAPEST
CSEPEL UP SE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
CSEP-GÓL FC
PESTSZENTIMREI SK
4 2018.09.23 13:30 Jegyzőköny
végleges
PASARÉT FC
BVSC-ZUGLÓ
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS BSE
GERRZO KFT
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJBUDA FC
ASR GÁZGYÁR
4 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
Szent Pál Akadémia - HSE
4 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 1. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
ÚFC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
ÚJBUDA FC
4 2018.09.23 15:30 Jegyzőköny
végleges
PUEBLA 13 FC
MLTC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 4. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
KELEN SC
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ NŐI BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
VASAS AKADÉMIA
KORMÁNYŐR SE
3 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U15 A CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ARAMIS SE
CSŐ-MONTAGE BFC
1 2018.09.23 13:30 Jegyzőköny
végleges
Városgazda UA
RUBEOLA FC
1 2018.09.23 14:20 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
ARAMIS SE
1 2018.09.23 15:10 Jegyzőköny
végleges
RUBEOLA FC
CSŐ-MONTAGE BFC
1 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ARAMIS SE
Városgazda UA
1 2018.09.23 16:50 Jegyzőköny
végleges
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
KASTÉLYDOMBI SE
1 2018.09.23 17:40 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U15 B CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KISPEST SE
HIDEGKÚTI SC
1 2018.09.23 09:00 Jegyzőköny
végleges
1988 DÉLI FC
DUNAKESZI KINIZSI
1 2018.09.23 09:50 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
SUPE
1 2018.09.23 10:40 Jegyzőköny
végleges
KISPEST SE
DUNAKESZI KINIZSI
1 2018.09.23 11:30 Jegyzőköny
végleges
SUPE
1988 DÉLI FC
1 2018.09.23 12:20 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC
KISPEST SE
1 2018.09.23 13:10 Jegyzőköny
végleges
AC VILLÁM
1988 DÉLI FC
1 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC
AC VILLÁM
1 2018.09.23 14:50 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 A CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KASTÉLYDOMBI SE
KISPEST SE
1 2018.09.23 09:40 Jegyzőköny
végleges
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
1 2018.09.23 10:20 Jegyzőköny
végleges
KISPEST SE
HIDEGKÚTI SC
1 2018.09.23 11:40 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
1 2018.09.23 12:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
M-FOCI KFT.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZŐREGI RSE
FK 1899 SZEGED
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei III. osztály Homokhát csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSONGRÁD TSE
PUSZTAMÉRGES FMC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁZSIT SE
NAGYMÁGOCS SE
4 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
TÖMÖRKÉNY KSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSANYTELEK SC
ÓPUSZTASZER SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DOMASZÉK SK
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
DEREKEGYHÁZ SK
ÚJSZENTIVÁN SE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZŐREGI RSE
5 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
FK 1899 SZEGED
6 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
DAFC SZEGED
6 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KISTELEKI TE
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGELE KSE
-
SZABADNAPOS
6 2018.09.23 14:00 Lezáratlan
mérkőzés
RÖSZKE SK
SZÉKKUTAS TC
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
6 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U17 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADNAPOS
-
MAROS-MENTI UFC
4 2018.09.23 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
RUZSA KSE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
CSONGRÁD TSE
MOCORGÓ UFC
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
SZENTESI KINIZSI SZITE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
FK 1899 SZEGED
APÁTFALVA SC
4 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U17 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZABADNAPOS
-
ZSOMBÓ SE
3 2018.09.23 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
BORDÁNY SK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
3 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DESZK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC IV.
SZÉKKUTAS TC
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
TISZASZIGET SE
SZŐREGI RSE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei Felnőtt Női
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT.
SZENTESI KINIZSI SZITE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
BORDÁNY SK
DÓC KE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGEDI VSE
3 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei Leány U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGELE KSE
-
SZABADNAPOS
2 2018.09.23 11:00 Lezáratlan
mérkőzés
SZABADNAPOS
-
FÖLDEÁK TC
2 2018.09.23 11:00 Lezáratlan
mérkőzés
Csongrád MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
5 2018.09.23 11:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
5 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
5 2018.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
5 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Csongrád VeteránBajnokság
A1
10 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MARTONVÁSÁR
KISLÁNG-TELMEX
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
LAJOSKOMÁROM
BICSKE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÓR TRUCK-TRAILER
FEHÉRVÁRCSURGÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
PÁZMÁND
SZÁR
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
PÁKOZD
VÁL
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÁPOLNÁSNYÉK
PÁTKA
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
HERCEGHALOM
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MÓR II.
MÁNY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei II. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKARÁCSONY
ABA SÁRVÍZ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
PERKÁTA
PUSZTASZABOLCS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ELŐSZÁLLÁS
SZABADBATTYÁN
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRSZENTÁGOTA
SZABADEGYHÁZA
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
LMSK COBRA SPORT
ADONY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BESNYŐ-IVÁNCSA II.
SÁRBOGÁRD II.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SEREGÉLYES
KÁLOZ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MPF RÁCKERESZTÚR
VAJTA
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALWAYS GREEN Megyei III. osztály Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ETYEK
GYÚRÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ALCSÚTDOBOZ
TORDAS II.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
LOVASBERÉNY
CSABDI
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BICSKE II.
FLAVUS VELENCE II.
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
VÉRTESACSA
DINNYÉS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJBAROK
KAJÁSZÓ
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér SIMIX-ÜVEG ÁSVÁNY Megyei III. osztály Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
SÖRÉD
NÁDASDLADÁNY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
JENŐ
MAGYARALMÁS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSÓKAKŐ
SÁRKERESZTES
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KŐSZÁRHEGY
SÁRSZENTMIHÁLY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSÁKBERÉNY
ISZKASZENTGYÖRGY
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
TÁC-CSŐSZ
VIDEOTON BARÁTI KÖR
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér HORFER SERLEG Megyei III. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐSZILAS
NAGYVENYIM
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
DÉG
DUFK
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYLÓK
KULCS
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
RÁCALMÁS
ALAP
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ZICHYÚJFALU
CECE
6 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVASBERÉNY
TORDAS
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MARTONVÁSÁR MUSTANG
FELCSÚT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MIE
BAKONYCSERNYE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
PÁKOZD
FLAVUS VELENCE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZÁR
BICSKE
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MÓR
BODAJK
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISLÁNG-TELMEX
VIDEOTON BARÁTI KÖR
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
LAJOSKOMÁROM
SÁROSD KRONOS SPORT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRBOGÁRD
SZABADBATTYÁN
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
BARACS
ENYING
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐFALVA
LMSK COBRA SPORT
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
PERKÁTA
SÁRSZENTMIHÁLY
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
POLGÁRDI
VAJTA
4 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Öregfiúk Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAFÜRED
KOMÁROM
4 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Öregfiúk Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁV ELŐRE
PEREMARTON
4 2018.09.23 09:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SC
CSÁKVÁR TK
5 2018.09.23 12:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-15 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SC
CSÁKVÁR TK
5 2018.09.23 10:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KFC
FAST FOX
4 2018.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
DORTGRUND
EGY LÁDA SÖR
2 2018.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOPRONI FAC 1900
LÉBÉNY SE
7 2018.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
7 2018.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Aranyhal Étterem Megyei II.
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYSZENTJÁNOS SC
TÉTI SOKORÓ FC
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYŐRÚJFALU SE
DUNASZEG SE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
BÖRCS KSE
7 2018.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
DAC-UP