Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 23. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
VÁGÓ LEVENTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 1  
2
FARKAS NORBERT
BSS MONOR 9 0  
2
PREKLET CSABA
CEGLÉDI VSE 9 0  
2
VICZIÁN ÁDÁM
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 1  
5
DEVECSERI SZILÁRD
ZTE FC 8 0  
5
KIRÁLY PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 0  
5
OLTEAN SERGIU
KAZINCBARCIKA 8 0  
8
SZARKA ÁKOS
GYIRMÓT FC GYŐR 7 2  
9
VARGA PÉTER
GYIRMÓT FC GYŐR 7 1  
10
PAPUCSEK BARNA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 0  
10
SÁGI MILÁN
BSS MONOR 7 0  
10
VASS MÁTÉ
BUDAFOKI MTE 7 0  
10
ZSIRAI MARTIN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 0  
10
VÖLGYI DÁNIEL
WKW ETO FC GYŐR 6 1  
15
BOLLA BENDEGÚZ
ZTE FC 6 0  
15
BORI GÁBOR
BSS MONOR 6 0  
15
DLUSZTUS ANDRÁS
DOROGI FC 6 0  
15
ELEK BENCE
BFC SIÓFOK 6 0  
15
GYÖMBÉR GÁBOR
SOROKSÁR SC 6 0  
15
HEFFLER NORBERT
GYIRMÓT FC GYŐR 6 0  
15
HUDÁK MARTIN
ZTE FC 6 0  
15
LUKÁCS RAYMOND
KAZINCBARCIKA 6 0  
15
MÉSZÁROS DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 0  
15
NAGY SÁNDOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 0  
15
NAGYHÁZI DÁVID
DOROGI FC 6 0  
15
TÁNYÉROS ÁDÁM
BUDAÖRS 6 0  
15
TOMA GYÖRGY
KAZINCBARCIKA 6 0  
15
VUKASOVIC MARKO
WKW ETO FC GYŐR 6 0  
15
CSÁKI RÓBERT
DUNA ASZFALT TVSE 5 1  
15
FÖLDI MÁTÉ
VÁC FC 5 1  
15
KARACS DÁNIEL
BSS MONOR 5 1  
15
LÁZÁR PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 5 1  
15
NAGY TAMÁS
CEGLÉDI VSE 5 1  
15
UR LÁSZLÓ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 1  
35
BORBÉLY BÁLINT
VASAS FC 5 0  
35
CSILUS ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
35
DEREKAS ZOLTÁN
SOROKSÁR SC 5 0  
35
DOMOKOS BÁLINT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 0  
35
FARKAS ANDRÁS
CEGLÉDI VSE 5 0  
35
FARKAS AURÉL
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
35
FEHÉR ZSOLT
BFC SIÓFOK 5 0  
35
FÉNYES SZABOLCS
BUDAÖRS 5 0  
35
GULYÁS MÁTÉ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
35
HADARÓ VALENTIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0  
35
HINORA KRISTÓF
VASAS FC 5 0  
35
KÁKONYI DÁNIEL
VÁC FC 5 0  
35
KITL MIKLÓS
DOROGI FC 5 0  
35
KOCSIS GÁBOR
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
35
KONTÁR ZOLTÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
35
LUDÁNSZKI BENCE
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
35
NAGY PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
35
NAGY RICHÁRD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0  
35
NAGY ZSOLT
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
35
NÁNÁSI BALÁZS
CEGLÉDI VSE 5 0  
35
NYILAS ELEK
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
35
OLDAL TIBOR
CEGLÉDI VSE 5 0  
35
ÖTVÖS BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
35
PEKÁR LÁSZLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
35
POLÉNYI GÁBOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
35
RAJCZI PÉTER
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0  
35
SIGÉR ÁKOS
CEGLÉDI VSE 5 0  
35
STRESTIK MAREK
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
35
SZÉLES IMRE
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
35
SZIVACSKI DONÁT
VASAS FC 5 0  
35
TAJTHY TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 5 0  
35
TALABÉR ATTILA
VASAS FC 5 0  
35
TOMÁS LÉNÁRT
DOROGI FC 5 0  
35
ZSOLNAI RICHÁRD
VÁC FC 5 0  
69
KARDOS NORBERT
DUNA ASZFALT TVSE 4 2  
70
ÁDÁM MARTIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1  
70
ASZTALOS DÁVID
BSS MONOR 4 1  
70
BOR DÁVID
SOROKSÁR SC 4 1  
70
DARÁZS PÉTER
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1  
70
GÖRGÉNYI DÁVID
VÁC FC 4 1  
70
KIPRICH DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1  
70
LADISLAV RYBANSKY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1  
70
SZIKLÁSI GERGELY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1  
70
VASKÓ TAMÁS
VASAS FC 4 1  
79
BAGI ISTVÁN
WKW ETO FC GYŐR 4 0  
79
BAKOS SZABOLCS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
79
BARCZI DÁVID
ZTE FC 4 0  
79
BÍRÓ DOMINIK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 0  
79
FORRÓ GYULA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
79
GÁBOR LUKÁCS
KAZINCBARCIKA 4 0  
79
HORVÁTH ADRIÁN
DUNA ASZFALT TVSE 4 0  
79
HUSZÁK TAMÁS
SOROKSÁR SC 4 0  
79
HUSZTI ANDRÁS
DUNA ASZFALT TVSE 4 0  
79
JAGODICS BENCE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 0  
79
JAKAB DÁVID
WKW ETO FC GYŐR 4 0  
79
KERCSÓ BENCE
BUDAFOKI MTE 4 0  
79
KOVÁCS DÁVID
BUDAFOKI MTE 4 0  
79
KRAUSZ RAUL-ZORAN
KAZINCBARCIKA 4 0  
79
MÉSZÁROS ÁRON
DOROGI FC 4 0  
79
MÉSZÁROS MÁRK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0  
79
MEZEI SZABOLCS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0  
79
MIKLÓ ROLAND
KAZINCBARCIKA 4 0  
79
NAGY KRISZTIÁN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 0  
79
OLÁH BÁLINT
BUDAFOKI MTE 4 0  
79
PÁL ANDRÁS
SOROKSÁR SC 4 0  
79
PRÉSINGER ÁDÁM
GYIRMÓT FC GYŐR 4 0  
79
PUSKÁS ZOLTÁN
DUNA ASZFALT TVSE 4 0  
79
RÉTI PATRIK
BFC SIÓFOK 4 0  
79
SZABÓ VIKTOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0  
79
SZAKÁLY ATTILA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 0  
79
SZEDLÁR ZOLTÁN
DOROGI FC 4 0  
79
SZEKSZÁRDI TAMÁS
VÁC FC 4 0  
79
SZILÁGYI ZOLTÁN
VASAS FC 4 0  
79
TÓTH FERENC
BSS MONOR 4 0  
79
BAKOS BENCE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1  
79
BARANYAI ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1  
79
HEIL VALTER
KAZINCBARCIKA 3 1  
79
HORVÁTH ATTILA
BFC SIÓFOK 3 1  
79
KÉKESI ALEXANDER
BUDAÖRS 3 1  
79
SZALAI DÁNIEL
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1  
115
ALBERT ISTVÁN
CEGLÉDI VSE 3 0  
115
BALAJTI ÁDÁM
VASAS FC 3 0  
115
BIRTALAN BOTOND
VASAS FC 3 0  
115
BOBÁL GERGELY
ZTE FC 3 0  
115
CSILUS TAMÁS
BFC SIÓFOK 3 0  
115
CSONKA BONIFÁC
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
115
DARU BENCE
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
115
DULLÓ MARTIN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
115
FORGÁCS ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0  
115
FÓTYIK DOMINIK
KAZINCBARCIKA 3 0  
115
GODZSAJEV-TELMÁN RABIL
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0  
115
GRÁNICZ PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
115
GRÉCZI GÁBOR
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
115
HALASI PÉTER
VÁC FC 3 0  
115
KANALOS TONY-MARKOS
KAZINCBARCIKA 3 0  
115
KÁRTIK BÁLINT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
115
KELEMEN DÁVID
VASAS FC 3 0  
115
KÓNYA KORNÉL
ZTE FC 3 0  
115
MARGITICS ANDOR
BUDAFOKI MTE 3 0  
115
MEDGYES SINAN
BUDAÖRS 3 0  
115
MURKA BENEDEK
VASAS FC 3 0  
115
NAGY JÓZSEF
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
115
OLÁH MÁTÉ
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
115
ÓVÁRI ZSOLT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
115
PALINCSÁR MARTIN
BSS MONOR 3 0  
115
PESZMEG VIKTOR
BSS MONOR 3 0  
115
SAJBÁN MÁTÉ
BUDAÖRS 3 0  
115
SZÉCSI GERGŐ
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
115
SZÉLPÁL NORBERT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
115
SZILÁGYI PÉTER
CEGLÉDI VSE 3 0  
115
URBIN PÉTER
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
115
VACHTLER CSABA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0  
115
VINCZE ÁDÁM
BUDAÖRS 3 0  
115
WILD TAMÁS
CEGLÉDI VSE 3 0  
149
LORENTZ MÁRTON
BFC SIÓFOK 2 2  
150
BABATI BENJAMIN
ZTE FC 2 1  
150
BALANESCU DÁNIEL
BSS MONOR 2 1  
150
ERDEI CARLO
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 1  
150
HEGEDŰS MÁRK
DOROGI FC 2 1  
150
HURSÁN GYÖRGY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1  
150
KÁRÁSZ KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 2 1  
150
KISS BALÁZS
BFC SIÓFOK 2 1  
150
LAKATOS CSABA
VASAS FC 2 1  
150
PÖLÖSKEI PÉTER
BUDAFOKI MTE 2 1  
150
TAR ZSOLT
WKW ETO FC GYŐR 2 1  
150
ZSIGA ERVIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 1  
161
BABINYECZ BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
161
BARACSKAI ROLAND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
161
BARTHEL GÁBOR
BSS MONOR 2 0  
161
BATIZI-PÓCSI BALÁZS
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
161
BEDI BENCE
ZTE FC 2 0  
161
BESE BALÁZS
VASAS FC 2 0  
161
BIRÓ ÁKOS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
BORVETŐ ÁRON
VÁC FC 2 0  
161
BOZSÓ ANTAL
BSS MONOR 2 0  
161
CSATÓ MARTIN
DOROGI FC 2 0  
161
CSILLAG DÁRIUS
VÁC FC 2 0  
161
CSIRMAZ ISTVÁN
CEGLÉDI VSE 2 0  
161
CZVITKOVICS PÉTER
BUDAÖRS 2 0  
161
DURSO GIULIANO
VÁC FC 2 0  
161
DVORSCHÁK GÁBOR
SOROKSÁR SC 2 0  
161
ERDÉLYI BOTOND
DOROGI FC 2 0  
161
FADGYAS TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
161
FEKETE ÁDÁM
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
FICSOR RICHÁRD
BSS MONOR 2 0  
161
FODOR FERENC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
161
GÁLFI LÁSZLÓ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
161
GÁRDOS ANDRÁS
SOROKSÁR SC 2 0  
161
GERGÉNYI BENCE
ZTE FC 2 0  
161
GRÉCZI MÁRTON
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
161
GYURJÁN BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
161
HORNYÁK MARCELL
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
161
HORVÁTH GÁBOR
DOROGI FC 2 0  
161
HORVÁTH TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
161
HREPKA ÁDÁM
VASAS FC 2 0  
161
HUNYA KRISZTIÁN
BSS MONOR 2 0  
161
JOVA LEVENTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
161
KAPACINA VALER
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
161
KISS BENCE
KAZINCBARCIKA 2 0  
161
KITL KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 2 0  
161
KOLLEGA KRISZTIÁN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0  
161
KÓRÓDI NÁNDOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
KOVÁCS BOTOND
BSS MONOR 2 0  
161
KOVÁCS KRISZTIÁN
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
161
KOZMA RICHÁRD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
161
KRÓNER MARTIN
BUDAFOKI MTE 2 0  
161
MADARÁSZ MÁRK
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
161
MAGASFÖLDI JÓZSEF
BFC SIÓFOK 2 0  
161
MARQUES-AIROSA PATRIK
BUDAÖRS 2 0  
161
MEDGYES ZOLTÁN
BFC SIÓFOK 2 0  
161
MENYHÁRT ATTILA
BUDAÖRS 2 0  
161
MIHÁLY DÁVID
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
161
MOLNÁR CSABA
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
161
MOLNÁR MÁRK
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
161
MOLNÁR RÓBERT
SOROKSÁR SC 2 0  
161
NAGY TAMÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0  
161
PALMES RAUL-IOAN
KAZINCBARCIKA 2 0  
161
PAPP MÁTÉ
DOROGI FC 2 0  
161
PATVAROS ZSOLT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
PILÁN MÁRKÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
161
PONGRÁCZ VIKTOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
ROKSZIN ÁDÁM
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
161
SIMON MÁRK
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
161
SZABÓ BALÁZS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
SZABÓ DOMINIK
BSS MONOR 2 0  
161
SZALAI ANDRÁS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
SZATMÁRI ISTVÁN
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
161
SZERENCSI MIKLÓS
BSS MONOR 2 0  
161
SZILVÁSI PÉTER
GYIRMÓT FC GYŐR 2 0  
161
SZIMCSO VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
161
SZUHODOVSZKI SOMA
BSS MONOR 2 0  
161
TAMÁS NÁNDOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
161
TAMÁSI ZSOLT
SOROKSÁR SC 2 0  
161
TERNOVÁN PATRIK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
161
TÍMÁRI NORMAN
CEGLÉDI VSE 2 0  
161
TÓTH DÁVID
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
161
TÓTH LÁSZLÓ
KAZINCBARCIKA 2 0  
161
VADÁSZ VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
161
VANKÓ IMRE
BUDAFOKI MTE 2 0  
161
VARGA SZABOLCS
VÁC FC 2 0  
161
VÁROSI VIKTOR
DOROGI FC 2 0  
161
VÉGH GÁBOR
BUDAÖRS 2 0  
161
VESZELINOV VLADIMIR
BUDAFOKI MTE 2 0  
161
VOJNOVIC ALJOSA
ZTE FC 2 0  
161
WINKLER ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
161
ZAMOSTNY BALÁZS
BFC SIÓFOK 2 0  
161
ALBERT ÁDÁM
SOROKSÁR SC 1 1  
161
FILA KÁROLY
KAZINCBARCIKA 1 1  
161
RUBUS TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1  
161
SZABÓ DÁVID
DUNA ASZFALT TVSE 1 1  
245
ÁGOSTON DONÁT
CEGLÉDI VSE 1 0  
245
ANDRIC NEMANJA
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
245
BALOGH MILÁN
BSS MONOR 1 0  
245
BELÉNYESI CSABA
KAZINCBARCIKA 1 0  
245
BENKÓ BENCE
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
BENKOVICH ZSOLT
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
245
BERKI ISTVÁN
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
245
BORA GYÖRGY
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
245
CSIKI NORBERT
BUDAÖRS 1 0  
245
CSOBÁNKI ÁDÁM
BUDAÖRS 1 0  
245
DEBRECENI ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
245
DEMJÉN PATRIK
BUDAÖRS 1 0  
245
DEUTSCH LÁSZLÓ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
245
DRAGONER DÁVID
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
245
ERDÉLYI LÁSZLÓ
SOROKSÁR SC 1 0  
245
ESZLÁTYI ISTVÁN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
245
FEJŐS ÁRON
BUDAÖRS 1 0  
245
FODOR ÁKOS
DOROGI FC 1 0  
245
FODOR DÁNIEL
BUDAÖRS 1 0  
245
FODOR MARCELL
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
245
FRŐHLICH ROLAND
SOROKSÁR SC 1 0  
245
G. BÍRÓ
CEGLÉDI VSE 1 0  
245
GAJDOS ZSOLT
ZTE FC 1 0  
245
HAJDÚ ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
245
HEGEDŰS DÁVID
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
245
HELESFAY DONÁT
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
HORVÁTH FERENC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
245
HORVÁTH KRISZTOFER
ZTE FC 1 0  
245
KALMÁR FERENC
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
KESZTYŰS BARNA
BUDAÖRS 1 0  
245
KHIESZ KORNÉL
BUDAFOKI MTE 1 0  
245
KIRJÁK HENRIK
BUDAFOKI MTE 1 0  
245
KISS MÁTÉ
ZTE FC 1 0  
245
KOCSIS GERGŐ
ZTE FC 1 0  
245
KOLTAI TAMÁS
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
245
KOSZÓ BALÁZS
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
245
KOVÁCS ÁDÁM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
245
KOVÁCS DÁVID
SOROKSÁR SC 1 0  
245
KOVÁCS NIKOLASZ
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
245
KOVÁCS NORBERT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
245
KOVÁCS OLIVÉR
KAZINCBARCIKA 1 0  
245
KOVALOVSZKI MÁTÉ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
245
KÖBÖL MÁTÉ
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
KULCSÁR HUNOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
245
KULCSÁR KORNÉL
BUDAFOKI MTE 1 0  
245
KUNDRÁK NORBERT
SOROKSÁR SC 1 0  
245
LAKATOS ISTVÁN
SOROKSÁR SC 1 0  
245
LÁZÁR ZSOLT
BSS MONOR 1 0  
245
LENGYEL BÉLA
BUDAÖRS 1 0  
245
LIPCSEI KRISZTIÁN
SOROKSÁR SC 1 0  
245
LIPTÁK ZOLTÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
245
LŐRINCZY ATTILA
SOROKSÁR SC 1 0  
245
LUSTYIK LEVENTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
245
MÁJER GERGŐ
BSS MONOR 1 0  
245
MÁRIS DOMINIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
245
MERVÓ BENCE
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
245
MOLNÁR PÉTER
BFC SIÓFOK 1 0  
245
MURAI SÁNDOR
VÁC FC 1 0  
245
NAGY DÁNIEL
BFC SIÓFOK 1 0  
245
NAGY JÁNOS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
245
NÁNDORI BOTOND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
245
NOVÁK CSANÁD
ZTE FC 1 0  
245
ÓDÉ NORBERT
BUDAÖRS 1 0  
245
PETNEHÁZI MÁRK
BFC SIÓFOK 1 0  
245
PINTÉR BENCE
VÁC FC 1 0  
245
PINTÉR DOMINIK
BSS MONOR 1 0  
245
POLYÁK PÁL
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
REZES LÁSZLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
245
RUSÁK EDVÁRD
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
245
SEJBEN VIKTOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
245
SOMOGYI CSABA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
245
STEER BENCE
SOROKSÁR SC 1 0  
245
STIEBER ANDRÁS
BUDAÖRS 1 0  
245
SVÁB DÁNIEL
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
SZABÓ LUKAS
KAZINCBARCIKA 1 0  
245
SZABÓ LÁSZLÓ
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
SZABÓ NORMAN
VÁC FC 1 0  
245
SZALÁNSZKI GERGŐ
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
245
SZÉPE JÁNOS
ZTE FC 1 0  
245
SZPIRULISZ MARKOSZ
SOROKSÁR SC 1 0  
245
TÓTH BALÁZS
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
245
TÓTH BARNA
BSS MONOR 1 0  
245
TÓTH BENCE
VASAS FC 1 0  
245
TÖLGYESI VIKTOR
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
245
TÖMÖSVÁRI BÁLINT
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
245
VASZICSKU GERGŐ
BUDAFOKI MTE 1 0  
245
VÉG BENCE
BUDAFOKI MTE 1 0  
245
VÉGSŐ ELŐD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
245
VÍGH ÁDÁM
DOROGI FC 1 0  
245
ZACHÁN PÉTER
DOROGI FC 1 0  
245
ZÁDORI KRISZTIÁN
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
245
ZAHORÁN BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
245
ZÖLDESI ILLÉS
ZTE FC 1 0  
338
VALENCSIK DÁVID
SOROKSÁR SC 0 2  
339
CZÁR RICHÁRD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 1  
339
FÜLÖP NOEL
BSS MONOR 0 1  
339
GYÜRKI GERGELY
VÁC FC 0 1  
339
LESJAK ZORAN
ZTE FC 0 1  
339
PÓTI KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 0 1  
339
VILLÁM BALÁZS
GYIRMÓT FC GYŐR 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol