Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 17. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
FISLI ANDRÁS
CSEPEL FC 10 0  
2
FERKÓ ÁDÁM
BKV ELŐRE 7 1  
2
GÁL SZABOLCS
THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 1  
4
CSÁSZÁR ATTILA
PÁPAI PERUTZ FC 7 0  
4
KÓSZÁS KRISZTIÁN
MÉNFŐCSANAK ESK 7 0  
4
SOMOGYI RICHÁRD
PÁPAI PERUTZ FC 7 0  
4
SZABÓ BÁLINT
MOL VIDI FC II. 7 0  
4
TAKÁCS MARTIN
MOL VIDI FC II. 7 0  
4
LENCSÉS BALÁZS
MOL VIDI FC II. 6 1  
10
FAZAKAS GÉZA
III. KER. TVE 6 0  
10
MÉSZÁROS ROLAND
CSEPEL FC 6 0  
10
SZABÓ BÁLINT
FC NAGYKANIZSA 6 0  
13
GIRÁN MÁTÉ
BKV ELŐRE 5 0  
13
GYEPES GÁBOR
III. KER. TVE 5 0  
13
HAJBA TAMÁS
KOMÁROM VSE 5 0  
13
HORVÁTH BALÁZS
FC NAGYKANIZSA 5 0  
13
KÓNYA BENJAMIN
ÉRDI VSE 5 0  
13
MÁRTON DÁVID
DUNAHARASZTI MTK 5 0  
13
MIKLÓSVÁRI JÁNOS
BKV ELŐRE 5 0  
13
MOJZER GYÖRGY
ÉRDI VSE 5 0  
13
OLÁH LÁSZLÓ
FC AJKA 5 0  
13
SIMONFALVI GÁBOR
TARR ANDRÁSHIDA SC 5 0  
13
SZABÓ PÉTER
CSEPEL FC 5 0  
13
SZABÓ ZSOLT
PÁPAI PERUTZ FC 5 0  
13
WEITNER ÁDÁM
MÉNFŐCSANAK ESK 5 0  
13
TEPLÁN JÁNOS
CSEPEL FC 4 1  
27
BATA CSONGOR
BKV ELŐRE 4 0  
27
BOZSOKI IMRE
ÉRDI VSE 4 0  
27
BÖRÖCZKY BÁLINT
PÁPAI PERUTZ FC 4 0  
27
DÓCZI KRISZTIÁN
PÁPAI PERUTZ FC 4 0  
27
KÁLMÁN ZSOLT
BKV ELŐRE 4 0  
27
KENESEI KRISZTIÁN
KOMÁROM VSE 4 0  
27
KOVÁCS GERGELY
DUNAHARASZTI MTK 4 0  
27
KOVÁCS GYÖRGY
FC NAGYKANIZSA 4 0  
27
MARSAI MÁTÉ
TARR ANDRÁSHIDA SC 4 0  
27
NAGY MIHÁLY
FC AJKA 4 0  
27
NAGY TAMÁS
PÁPAI PERUTZ FC 4 0  
27
NÉMETH BENCE
MÉNFŐCSANAK ESK 4 0  
27
POKÓ AJTONY
THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0  
27
SKRIBA MÁTÉ
SÁRVÁR FC 4 0  
27
SZABÓ MARCELL
THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0  
27
TÓTH HENRIK
THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0  
27
TÓTH KRISTÓF
BKV ELŐRE 4 0  
27
TÓTH LÁSZLÓ
TARR ANDRÁSHIDA SC 4 0  
27
VÉGH BENCE
KOMÁROM VSE 4 0  
27
ZEKE MÁRIÓ
MOL VIDI FC II. 4 0  
27
BAKSA ÁKOS
THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1  
27
KOVÁCS GERGŐ
FC AJKA 3 1  
27
MÉSZÁROS LÁSZLÓ
CSEPEL FC 3 1  
27
SÓRON TIBOR
III. KER. TVE 3 1  
27
TARNÓCZI ROLAND
MOL VIDI FC II. 3 1  
52
BALOGH MIKLÓS
CSEPEL FC 3 0  
52
BÁN ROLAND
KOMÁROM VSE 3 0  
52
BOGDÁN ERIK
ÉRDI VSE 3 0  
52
BURKA BENDEGÚZ
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
52
CSEPREGI TAMÁS
BKV ELŐRE 3 0  
52
CSIZMADIA ZOLTÁN
FC AJKA 3 0  
52
DESPOTOVIC VANJA
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
52
ERDEI GÁBOR
III. KER. TVE 3 0  
52
FARKAS PÉTER
DUNAHARASZTI MTK 3 0  
52
FERENCZ ZOLTÁN
TARR ANDRÁSHIDA SC 3 0  
52
GACSAL NORBERT
DUNAHARASZTI MTK 3 0  
52
GALACS ERIK
MOL VIDI FC II. 3 0  
52
GÁSPÁR MÁTÉ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0  
52
GÖBLYÖS DÁNIEL
KOMÁROM VSE 3 0  
52
HAVASI DÁNIEL
PÁPAI PERUTZ FC 3 0  
52
HORVÁTH ANDRÁS
SÁRVÁR FC 3 0  
52
HUSZÁRIK ZSOLT
III. KER. TVE 3 0  
52
IVÁNYI MARTIN
PÁPAI PERUTZ FC 3 0  
52
KELEMEN MÁRK
MÉNFŐCSANAK ESK 3 0  
52
KELEMEN PATRIK
ÉRDI VSE 3 0  
52
KOCSIS DÁVID
CSEPEL FC 3 0  
52
KORONCZAI BENJAMIN
KOMÁROM VSE 3 0  
52
KOVÁCS LÁSZLÓ
TARR ANDRÁSHIDA SC 3 0  
52
KÖRMENDI KEVIN
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0  
52
KRETZ BÁLINT
FC NAGYKANIZSA 3 0  
52
MAGYAR ZSOLT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0  
52
MAJOR MÁTÉ
FC NAGYKANIZSA 3 0  
52
MELCZER VILMOS
ÉRDI VSE 3 0  
52
MOCSI ATTILA
MOL VIDI FC II. 3 0  
52
NAGY ÁDÁM
MÉNFŐCSANAK ESK 3 0  
52
NAGY BENDEGÚZ
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
52
NÉMETH ERIK
SÁRVÁR FC 3 0  
52
PADOS PATRIK
SÁRVÁR FC 3 0  
52
PÁKAI GERGŐ
FC AJKA 3 0  
52
RABATIN RICHÁRD
III. KER. TVE 3 0  
52
RÁKOS BENCE
BKV ELŐRE 3 0  
52
SERFŐZŐ BENCE
MÉNFŐCSANAK ESK 3 0  
52
TAKÁCS LÁSZLÓ
CSEPEL FC 3 0  
52
TÓTH LEVENTE
PÁPAI PERUTZ FC 3 0  
52
TÓTH SZABOLCS
THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0  
52
VARGA KEVIN
SÁRVÁR FC 3 0  
52
VARGA-SEBESTYÉN BENJÁMIN
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
52
VÉGH TIBOR
KOMÁROM VSE 3 0  
52
VISY DÁNIEL
MÉNFŐCSANAK ESK 3 0  
96
KOMÓDI KEVIN
MOL VIDI FC II. 2 2  
96
SZALAI VILMOS
III. KER. TVE 2 2  
98
HÁMORI ÁKOS
III. KER. TVE 2 1  
98
IRMES DÁVID
BKV ELŐRE 2 1  
98
KALAMÁR MILÁN
TARR ANDRÁSHIDA SC 2 1  
98
LISKA TIBOR
THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1  
98
SCHMID MÁTÉ
CSEPEL FC 2 1  
103
BAILO DÁVID
TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0  
103
BALDAUF KONRÁD
PÁPAI PERUTZ FC 2 0  
103
BÁNHIDI BENCE
THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0  
103
BESZTERCEI ATTILA
PÉNZÜGYŐR SE 2 0  
103
BÍRÓ TAMÁS
DUNAHARASZTI MTK 2 0  
103
CSÁKI JÓZSEF
FC NAGYKANIZSA 2 0  
103
CSEMER GYULA
FC AJKA 2 0  
103
FARKAS ZOLTÁN
MÉNFŐCSANAK ESK 2 0  
103
FICSÓR DÁVID
MÉNFŐCSANAK ESK 2 0  
103
GRASZL KÁROLY
SÁRVÁR FC 2 0  
103
GYÖKÉR TAMÁS
CSEPEL FC 2 0  
103
HÁRSFALVI ANDRÁS
MOL VIDI FC II. 2 0  
103
ILLÉS DÁVID
FC AJKA 2 0  
103
JÓNA BÁLINT
TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0  
103
KENDERES ZOLTÁN
FC AJKA 2 0  
103
KESZI ERIK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0  
103
KISS KÁROLY
KOMÁROM VSE 2 0  
103
KONDOR KRISTÓF
FC NAGYKANIZSA 2 0  
103
KONDOR LÁSZLÓ
THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0  
103
KOVÁCS GÁBOR
PÉNZÜGYŐR SE 2 0  
103
KOVÁCS TAMÁS
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0  
103
KÖLES JÁNOS
FC AJKA 2 0  
103
LACZKÓ ZSOLT
III. KER. TVE 2 0  
103
LŐRINCZ BENCE
FC NAGYKANIZSA 2 0  
103
NAGY ERIK
FC AJKA 2 0  
103
NAGY TAMÁS
III. KER. TVE 2 0  
103
ORSZÁG PÉTER
ÉRDI VSE 2 0  
103
PÁL SZABOLCS
ÉRDI VSE 2 0  
103
PÉTER ATTILA
THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0  
103
POTYI GÁBOR
SÁRVÁR FC 2 0  
103
RADÓ DÁNIEL
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0  
103
REBECSÁK SZILÁRD
DUNAHARASZTI MTK 2 0  
103
RÉVÉSZ GYÖRGY
THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0  
103
SÁSDI BÁLINT
SÁRVÁR FC 2 0  
103
SIPOS ZOLTÁN
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0  
103
SZEGLETI GERGELY
TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0  
103
SZŐKE DÁNIEL
FC NAGYKANIZSA 2 0  
103
TAKÁCS SOMA
TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0  
103
TÓTH IMRE
KOMÁROM VSE 2 0  
103
VALLEJOS DOMINIQUE
PÁPAI PERUTZ FC 2 0  
103
VANCZÁK VILMOS
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0  
103
VITÁNYI GERGŐ
DUNAHARASZTI MTK 2 0  
103
VITTMAN ÁDÁM
FC NAGYKANIZSA 2 0  
103
VÖRÖS TAMÁS
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0  
103
WÁGNER RICHÁRD
THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0  
103
CSANÁLOSI PATRIK
BKV ELŐRE 1 1  
103
GERE ZOLTÁN
THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1  
150
BANAI BALÁZS
BKV ELŐRE 1 0  
150
BÉLI MILÁN
FC NAGYKANIZSA 1 0  
150
BÍRÓ ANDRÁS
TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0  
150
BOHNER ROLAND
PÁPAI PERUTZ FC 1 0  
150
BORSI BENCE
FC NAGYKANIZSA 1 0  
150
BORVETŐ ÁRON
III. KER. TVE 1 0  
150
CSEH GERGŐ
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
150
CZANIK KÁROLY
MÉNFŐCSANAK ESK 1 0  
150
CZINGRÁBER MÁTÉ
PÁPAI PERUTZ FC 1 0  
150
FEHÉRVÁRI MARTIN
MÉNFŐCSANAK ESK 1 0  
150
FERENCZI MÁTÉ
DUNAHARASZTI MTK 1 0  
150
FIDER ÁDÁM
SÁRVÁR FC 1 0  
150
FÜLEKI NORBERT
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
150
FÜREDI ÁDÁM
MÉNFŐCSANAK ESK 1 0  
150
GERA DÁVID
ÉRDI VSE 1 0  
150
GERENCSÉR ATTILA
FC NAGYKANIZSA 1 0  
150
GERGYE DÁNIEL
III. KER. TVE 1 0  
150
GYAGYA ATTILA
MÉNFŐCSANAK ESK 1 0  
150
GYATYEL NORBERT
DUNAHARASZTI MTK 1 0  
150
HADZIC ELVIR
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
HAJDU GERGELY
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
150
HANGYA SZILVESZTER
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
HEGEDŰS ÁDÁM
DUNAHARASZTI MTK 1 0  
150
HONTI ATTILA
DUNAHARASZTI MTK 1 0  
150
HOÓS PATRIK
SÁRVÁR FC 1 0  
150
HORVÁTH BRÚNÓ
SÁRVÁR FC 1 0  
150
HORVÁTH DÁNIEL
FC AJKA 1 0  
150
HORVÁTH MÁRTON
FC NAGYKANIZSA 1 0  
150
HORVÁTH PÉTER
FC AJKA 1 0  
150
HORVÁTH TAMÁS
TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0  
150
JESZENSZKY ÁDÁM
III. KER. TVE 1 0  
150
KARVALICS BENCE
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
150
KERTÉSZ FERENC
ÉRDI VSE 1 0  
150
KOCSIS BENCE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0  
150
KOJNOK ZSOLT
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
KOKENSZKY NORBERT
III. KER. TVE 1 0  
150
KONCSAG MARTIN
MÉNFŐCSANAK ESK 1 0  
150
KOÓS GÁBOR
ÉRDI VSE 1 0  
150
KOVÁCS OLIVÉR
FC NAGYKANIZSA 1 0  
150
KŐRIS KRISZTIÁN
MÉNFŐCSANAK ESK 1 0  
150
KRISTÁN PÁL
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
KUNSÁGI ROLAND
III. KER. TVE 1 0  
150
MAJOR BARNABÁS
CSEPEL FC 1 0  
150
MAJOR MARTIN
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
MAJOR NORBERT
FC AJKA 1 0  
150
MANKÓ DÁVID
CSEPEL FC 1 0  
150
MARÁCZI JÓZSEF
SÁRVÁR FC 1 0  
150
MENDEBABA SZÁSA
DUNAHARASZTI MTK 1 0  
150
MÉSZÁROS DÁNIEL
DUNAHARASZTI MTK 1 0  
150
MIM GERGELY
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0  
150
MÓDI VIKTOR
KOMÁROM VSE 1 0  
150
NAGY OLIVÉR
III. KER. TVE 1 0  
150
NAGY ZOLTÁN
TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0  
150
NÉMETH GÁBOR
ÉRDI VSE 1 0  
150
NYÍRŐ BÁLINT
SÁRVÁR FC 1 0  
150
PÁL DÁVID
FC NAGYKANIZSA 1 0  
150
PALLAGI GÁBOR
ÉRDI VSE 1 0  
150
PAPP MILÁN
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0  
150
PETŐ BENJÁMIN
SÁRVÁR FC 1 0  
150
PINTÉR NIKOLASZ
ÉRDI VSE 1 0  
150
RÁDAI GERGELY
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
RADICS MÁRTON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0  
150
SÁNTA ATTILA
BKV ELŐRE 1 0  
150
SCHILLER PATRIK
KOMÁROM VSE 1 0  
150
SKRIBEK ALEN
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0  
150
SORECZ SZABOLCS
III. KER. TVE 1 0  
150
SZABÓ BALÁZS
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
150
SZABÓ ERIK
CSEPEL FC 1 0  
150
SZABÓ MARTIN
TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0  
150
SZABÓ MÁTÉ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0  
150
SZABÓ TIBOR
PÁPAI PERUTZ FC 1 0  
150
SZALÁNSZKI BÁLINT
DUNAHARASZTI MTK 1 0  
150
SZÉNÁSI ISTVÁN
PÁPAI PERUTZ FC 1 0  
150
TAJTI BALÁZS
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
TAKÁCS PATRIK
III. KER. TVE 1 0  
150
TORDA BENCE
CSEPEL FC 1 0  
150
TÓTH BENCE
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
TÓTH MÁRTON
CSEPEL FC 1 0  
150
TURI ÁKOS
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
150
VARGA ÁDÁM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0  
150
VARGA BENCE
III. KER. TVE 1 0  
150
VASTAG RICHÁRD
MOL VIDI FC II. 1 0  
150
VENCZEL ZOLTÁN
SÁRVÁR FC 1 0  
150
VERES MILÁN
MÉNFŐCSANAK ESK 1 0  
150
VITELKI BALÁZS
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
150
VÖRÖS BENCE
CSEPEL FC 1 0  
150
HORVÁTH BÁLINT
MOL VIDI FC II. 0 1  
150
KATONA ATTILA
KOMÁROM VSE 0 1  
150
PÁPAI KRISTÓF
MOL VIDI FC II. 0 1  
150
RUSVAY GERGELY
DUNAHARASZTI MTK 0 1  
150
SZABÓ BOTOND
III. KER. TVE 0 1  
150
TÓTH PATRIK
KOMÁROM VSE 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom