Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 29. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
VÁRFALVI LÁSZLÓ
Taksony SE II. 9 2  
2
KMETYÓ MÁTÉ
FC Dabas II. 9 0  
3
BÁNSZKI VIKTOR
Monori SE 8 2  
4
BATHÓ KÁROLY
Dunavarsányi TE II. 8 1  
4
PIRISI DÁNIEL
Dunavarsányi TE II. 8 1  
6
KISS ISTVÁN
Péteri KSK 8 0  
6
SINKÓ BALÁZS
Üllő SE 8 0  
6
SZABÓ TIBOR
Taksony SE II. 8 0  
6
FÓGEL RÓBERT
Alsónémedi SE 7 1  
6
UBORNYÁK JÓZSEF
Örkény SE 7 1  
11
HÉGNER ZOLTÁN
Taksony SE II. 7 0  
11
JÓNÁS ROLAND
Tápiószele SE 7 0  
11
TÓTH ANDRÁS
Örkény SE 7 0  
11
WRÁBEL TIBOR
Újhartyán VSE 7 0  
15
LENGYEL KRISZTIÁN
Dunavarsányi TE II. 6 2  
16
BÁLINT ZOLTÁN
Újhartyán VSE 6 1  
16
BEREGSZÁSZI BÉLA
Örkény SE 6 1  
16
KOVÁCS BENCE
Alsónémedi SE 6 1  
16
TÓTH SOMA
Pereg SE 6 1  
20
BAJOR MÁRTON
Bugyi SE 6 0  
20
FIDLER PÉTER
Örkény SE 6 0  
20
HARSÁNYI BALÁZS
Halásztelek FC 6 0  
20
HORVÁTH ATTILA
Dunavarsányi TE II. 6 0  
20
HORVÁTH PÉTER
UFC Gyömrő 6 0  
20
JÓZSA MÁTÉ
Bugyi SE 6 0  
20
KISS CSABA
Tápiószele SE 6 0  
20
KREISZ PÉTER
Taksony SE II. 6 0  
20
LACZKÓ ATTILA
Péteri KSK 6 0  
20
MINDLER NORBERT
Törökbálinti TC 6 0  
20
SZEIBERT ANTAL
Örkény SE 6 0  
20
ERDŐS BÁLINT
Pereg SE 5 1  
20
GAVREA EDUÁRD
Bugyi SE 5 1  
33
ÁRKOCSEVICS MILÁN
Halásztelek FC 5 0  
33
BARTHA KRISTÓF
Alsónémedi SE 5 0  
33
BÉRES KRISZTIÁN
Örkény SE 5 0  
33
DUDOK ÁDÁM
Aranyszarvas SE 5 0  
33
FEHÉR SZILÁRD
Tápiószele SE 5 0  
33
FORGÓ RAJMUND
Taksony SE II. 5 0  
33
GAÁL ZOLTÁN
Pereg SE 5 0  
33
GERHÁT TAMÁS
Aranyszarvas SE 5 0  
33
GYÖRVÁRI TIBOR
Alsónémedi SE 5 0  
33
KABLAWI MOHAMED
Újhartyán VSE 5 0  
33
KISS SZABOLCS
UFC Gyömrő 5 0  
33
KOLLÁR ÁDÁM
Dunavarsányi TE II. 5 0  
33
LAKI SÁNDOR
Tápiószele SE 5 0  
33
LÁZÁR ZOLTÁN
Monori SE 5 0  
33
LOVAS BALÁZS
UFC Gyömrő 5 0  
33
NAGY-JÁGER DÁVID
Bugyi SE 5 0  
33
NÉMETH ATTILA
Dunavarsányi TE II. 5 0  
33
OBRECZÁN DÁNIEL
Törökbálinti TC 5 0  
33
PINTÉR ANDRÁS
UFC Gyömrő 5 0  
33
SILVA LOPEZ
Üllő SE 5 0  
33
ULICSKA ZSOLT
Örkény SE 5 0  
33
ZSÍROS MARCEL
Örkény SE 5 0  
55
PAJOR DÁNIEL
Pereg SE 4 3  
56
BATHÓ ÁKOS
Dunavarsányi TE II. 4 2  
56
ORGOVÁN KRISZTIÁN
Pereg SE 4 2  
56
URBÁN GÁBOR
Alsónémedi SE 4 2  
59
BARTHA KRISZTIÁN
Alsónémedi SE 4 1  
59
BÖDŐ DOMINIC
Bugyi SE 4 1  
59
CEMMEL PÉTER
Újhartyán VSE 4 1  
59
HÁMORY ZOLTÁN
Aranyszarvas SE 4 1  
59
KALINA MARTIN
Péteri KSK 4 1  
59
VÁRDAI KRISZTIÁN
Újhartyán VSE 4 1  
65
ANTAL DOMINIK
FC Dabas II. 4 0  
65
APRÓ JÓZSEF
Tápiószele SE 4 0  
65
ÁRVA ISTVÁN
Pereg SE 4 0  
65
BARTHA MÁRK
UFC Gyömrő 4 0  
65
BATIZI DÁNIEL
Monori SE 4 0  
65
BOBÁK NORBERT
Bugyi SE 4 0  
65
FARKAS KRISZTIÁN
FC Dabas II. 4 0  
65
FARKAS ROLAND
Újhartyán VSE 4 0  
65
GÁSPÁR ANDRÁS
Halásztelek FC 4 0  
65
HOLCZIMMER MÁRK
Dunavarsányi TE II. 4 0  
65
HOLCZIMMER PATRIK
Dunavarsányi TE II. 4 0  
65
HOLECZ DÁNIEL
FC Dabas II. 4 0  
65
JÓZAN LEVENTE
Alsónémedi SE 4 0  
65
KIRÁLY DÁVID
Monori SE 4 0  
65
KISS ÁDÁM
Tápiószele SE 4 0  
65
KISS DÁVID
FC Dabas II. 4 0  
65
KŐSZEGI ZOLTÁN
FC Dabas II. 4 0  
65
KRAJNC BALÁZS
Bugyi SE 4 0  
65
MATA PÉTER
FC Dabas II. 4 0  
65
MATYÓ MÁTÉ
UFC Gyömrő 4 0  
65
MESTER JÓZSEF
Aranyszarvas SE 4 0  
65
MÉSZÁROS ATTILA
Örkény SE 4 0  
65
MICHELLER BALÁZS
Taksony SE II. 4 0  
65
MRÁZ ISTVÁN
Újhartyán VSE 4 0  
65
POTEMKIN KÁROLY
Üllő SE 4 0  
65
PRIBÉK TIBOR
Újhartyán VSE 4 0  
65
RECHNITZER ISTVÁN
Üllő SE 4 0  
65
SÁNDOR KRISZTIÁN
Alsónémedi SE 4 0  
65
SERES EDUÁRD
Tápiószele SE 4 0  
65
SIMON ÁDÁM
UFC Gyömrő 4 0  
65
SULYOK VIKTOR
Üllő SE 4 0  
65
SZALAI JÓZSEF
Alsónémedi SE 4 0  
65
TARI ATTILA
Alsónémedi SE 4 0  
65
TŐKE KRISZTIÁN
Halásztelek FC 4 0  
65
VALENTA NORBERT
Pereg SE 4 0  
65
WÁGNER RÓBERT
Taksony SE II. 4 0  
65
ZENTAI MIHÁLY
Péteri KSK 4 0  
102
HORVÁTH KRISZTIÁN
FC Dabas II. 3 2  
102
KOVÁCS RICHÁRD
Örkény SE 3 2  
104
ÉZSIÁS BARNABÁS
Dunavarsányi TE II. 3 1  
104
FÖLDI ATTILA
Tápiószele SE 3 1  
104
KÓBOR CSABA
Bugyi SE 3 1  
104
MILLER GYÖRGY
Törökbálinti TC 3 1  
104
ZSÍROS ÁDÁM
Örkény SE 3 1  
109
BARTA DÁVID
Üllő SE 3 0  
109
BODNÁR DÁNIEL
Üllő SE 3 0  
109
BOTLIK GÁBOR
Újhartyán VSE 3 0  
109
BÖJTI ANDRÁS
Üllő SE 3 0  
109
FALU ATTILA
Üllő SE 3 0  
109
FARKAS TAMÁS
Üllő SE 3 0  
109
FODOR GERGELY
FC Dabas II. 3 0  
109
GÁBOR ATTILA
Monori SE 3 0  
109
HAJRIZI ALBERT
Pereg SE 3 0  
109
HORVÁTH SZABOLCS
Péteri KSK 3 0  
109
HUSZÁR OTTÓ
Pereg SE 3 0  
109
KALINA TAMÁS
Üllő SE 3 0  
109
KOVÁCS NORBERT
Taksony SE II. 3 0  
109
KURGYIS RÓBERT
Monori SE 3 0  
109
LAKATOS ROLAND
Örkény SE 3 0  
109
LENDVAI ZALÁN
Aranyszarvas SE 3 0  
109
MÁTÉ RÓBERT
Aranyszarvas SE 3 0  
109
MOLNÁR ANDRÁS
Aranyszarvas SE 3 0  
109
MOLNÁR BERNÁT
Bugyi SE 3 0  
109
NÁDAS KRISZTIÁN
Halásztelek FC 3 0  
109
NAGY MÁTÉ
Taksony SE II. 3 0  
109
NAGY MIKLÓS
Dunavarsányi TE II. 3 0  
109
ORBÁN MÁRK
Törökbálinti TC 3 0  
109
PETŐ DÁNIEL
Tápiószele SE 3 0  
109
RUPA MÁRK
Örkény SE 3 0  
109
SCHMIDT BALÁZS
Monori SE 3 0  
109
SIMON ZSOLT
Üllő SE 3 0  
109
SOLTÉSZ BÁLINT
Monori SE 3 0  
109
SOMOGYI PÉTER
Bugyi SE 3 0  
109
SZABÓ SÁNDOR
Üllő SE 3 0  
109
TŐKÉS JÁNOS
Újhartyán VSE 3 0  
109
VARGA BALÁZS
Taksony SE II. 3 0  
109
VATTAMÁNY DÁVID
Törökbálinti TC 3 0  
109
WRÁBEL JÓZSEF
Újhartyán VSE 3 0  
109
ANDRÁS ISTVÁN
Halásztelek FC 2 1  
109
FEHÉR ÁDÁM
FC Dabas II. 2 1  
109
KARDOS FERENC
Halásztelek FC 2 1  
109
MÁRTON ZSOLT
Újhartyán VSE 2 1  
109
MÓZES BALÁZS
Aranyszarvas SE 2 1  
109
OLÁH EMIL
Péteri KSK 2 1  
109
SZALACSI SÁNDOR
Pereg SE 2 1  
109
ZSIROS MÁRTON
Monori SE 2 1  
151
BABOS DÁNIEL
FC Dabas II. 2 0  
151
BALATONI BALÁZS
Aranyszarvas SE 2 0  
151
BALÁZS DÁVID
Monori SE 2 0  
151
BALOGH VIKTOR
Alsónémedi SE 2 0  
151
BÁN NORBERT
Örkény SE 2 0  
151
BATÉ ATTILA
Aranyszarvas SE 2 0  
151
BOTKA TAMÁS
Aranyszarvas SE 2 0  
151
FÁBIÁN DÁNIEL
Monori SE 2 0  
151
FÁBRI ÁDÁM
Alsónémedi SE 2 0  
151
FODOR GERGŐ
Bugyi SE 2 0  
151
GERGELY TAMÁS
UFC Gyömrő 2 0  
151
HAJDÚ KRISZTIÁN
Péteri KSK 2 0  
151
KARSAY PATRIK
Halásztelek FC 2 0  
151
KIRÁLY MÁTYÁS
Taksony SE II. 2 0  
151
KOCSIS ATTILA
Pereg SE 2 0  
151
KOLOZSVÁRI LÁSZLÓ
Bugyi SE 2 0  
151
KOVALCSIK LÁSZLÓ
Péteri KSK 2 0  
151
LÁZÁR LEVENTE
Üllő SE 2 0  
151
LIPŐK BENJAMIN
Törökbálinti TC 2 0  
151
MÁJ ZOLTÁN
Üllő SE 2 0  
151
NAGY ANDRÁS
Dunavarsányi TE II. 2 0  
151
NAGY DÁNIEL
Taksony SE II. 2 0  
151
PÁSZTOR JÓZSEF
Halásztelek FC 2 0  
151
PETROVICS DÁVID
Tápiószele SE 2 0  
151
POTHORSZKI BALÁZS
Törökbálinti TC 2 0  
151
POTOCSKA ÁDÁM
UFC Gyömrő 2 0  
151
PUSKÁS PÁL
Péteri KSK 2 0  
151
ROTTENBILLER ISTVÁN
Pereg SE 2 0  
151
RÓZA LÁSZLÓ
Törökbálinti TC 2 0  
151
SZALAY MÁRK
Taksony SE II. 2 0  
151
SZARVAS SZABOLCS
Tápiószele SE 2 0  
151
SZEGHEGYI ÁDÁM
Taksony SE II. 2 0  
151
SZIKES PÉTER
Törökbálinti TC 2 0  
151
TEMESI NORBERT
Örkény SE 2 0  
151
TÓTH TAMÁS
UFC Gyömrő 2 0  
151
VAJDA ZOLTÁN
Pereg SE 2 0  
151
VERSITS ZSOLT
Törökbálinti TC 2 0  
151
VIZA KRISZTIÁN
Halásztelek FC 2 0  
151
VÖRÖS DÁVID
Törökbálinti TC 2 0  
151
VÖRÖS PÉTER
Aranyszarvas SE 2 0  
151
WILHELM ATTILA
Dunavarsányi TE II. 2 0  
151
BALÁZS GERGELY
Alsónémedi SE 1 1  
151
CSORBA BENJAMIN
Halásztelek FC 1 1  
151
FERKA JÁNOS
Taksony SE II. 1 1  
151
KOVACSIK TIBOR
Alsónémedi SE 1 1  
151
NAGY GERGŐ
Aranyszarvas SE 1 1  
151
PÁSZTOR ALEX
Monori SE 1 1  
151
RIESZ DÁVID
FC Dabas II. 1 1  
151
SÁNDOR ÁDÁM
Alsónémedi SE 1 1  
151
SZENTGYÖRGYI RÓBERT
Monori SE 1 1  
151
VARGA BALÁZS
Alsónémedi SE 1 1  
202
ÁBRÁN ROLAND
Tápiószele SE 1 0  
202
ACSAI GÁBOR
Alsónémedi SE 1 0  
202
ANDRÁSI ZOLTÁN
Bugyi SE 1 0  
202
ARANYOS KEVIN
Aranyszarvas SE 1 0  
202
AUER MARCELL
Törökbálinti TC 1 0  
202
BÁLINT MIHÁLY
FC Dabas II. 1 0  
202
BALOGH ALEX
Taksony SE II. 1 0  
202
BARTHA SZILÁRD
UFC Gyömrő 1 0  
202
BATRINU ALEX
Dunavarsányi TE II. 1 0  
202
BERKI ÁDÁM
Bugyi SE 1 0  
202
BERTÓK ANDRÁS
Tápiószele SE 1 0  
202
BUKOVSZKI BALÁZS
Újhartyán VSE 1 0  
202
BUKOVSZKI MÁTÉ
FC Dabas II. 1 0  
202
CHOMAN MOHAMED
Újhartyán VSE 1 0  
202
CSIK TIBOR
Alsónémedi SE 1 0  
202
CZIFRA ATTILA
Dunavarsányi TE II. 1 0  
202
DANYIS ATTILA
FC Dabas II. 1 0  
202
DEMJÉN ZOLTÁN
Taksony SE II. 1 0  
202
DRAGOVICS RICHÁRD
Taksony SE II. 1 0  
202
DROZD TAMÁS
Pereg SE 1 0  
202
ERŐS RONALD
FC Dabas II. 1 0  
202
ESZES GYÖRGY
Aranyszarvas SE 1 0  
202
FARKAS ÁDÁM
Monori SE 1 0  
202
FARKAS-HOLPERT PÉTER
Alsónémedi SE 1 0  
202
FAZEKAS PÉTER
Törökbálinti TC 1 0  
202
FEHÉR ATTILA
UFC Gyömrő 1 0  
202
FONYÓ BENDEGÚZ
Dunavarsányi TE II. 1 0  
202
FÜRY MÁRTON
Bugyi SE 1 0  
202
GÁL NORBERT
Üllő SE 1 0  
202
GÁL TAMÁS
Halásztelek FC 1 0  
202
GERBOVITS DOMOKOS
UFC Gyömrő 1 0  
202
GERSTENBREIN GÁBOR
Újhartyán VSE 1 0  
202
GRUBER BÁLINT
Monori SE 1 0  
202
GYURJÁN ZSOLT
UFC Gyömrő 1 0  
202
HAVASI GERGELY
Alsónémedi SE 1 0  
202
HORÁK GYULA
Pereg SE 1 0  
202
HORVÁTH BÉLA
Alsónémedi SE 1 0  
202
HORVÁTH GÁBOR
Üllő SE 1 0  
202
HRUTKA TAMÁS
Péteri KSK 1 0  
202
JÁMBOR BENCE
UFC Gyömrő 1 0  
202
KAPÓCS TAMÁS
Halásztelek FC 1 0  
202
KERESZTESI FERENC
Dunavarsányi TE II. 1 0  
202
KISGYÖRGY RÓBERT
Aranyszarvas SE 1 0  
202
KISS KRISZTIÁN
Tápiószele SE 1 0  
202
KLEINHEISEL PÁL
Taksony SE II. 1 0  
202
KOSZTYU ÁDÁM
Monori SE 1 0  
202
KOVÁCS RÓBERT
Pereg SE 1 0  
202
KRÁLIK BALÁZS
Dunavarsányi TE II. 1 0  
202
KREISZ BALÁZS
Taksony SE II. 1 0  
202
KREISZ VIKTOR
Dunavarsányi TE II. 1 0  
202
KUPECZ MÁRK
Taksony SE II. 1 0  
202
LACZKÓ LEON
Tápiószele SE 1 0  
202
LENGYEL ZSOLT
Bugyi SE 1 0  
202
MAAFI DÁNIEL
Halásztelek FC 1 0  
202
MAKA RICHÁRD
UFC Gyömrő 1 0  
202
MEZEI GYÖRGY
Örkény SE 1 0  
202
MÓZES DÁNIEL
Tápiószele SE 1 0  
202
NAGY JÓZSEF
FC Dabas II. 1 0  
202
OLAJ GYÖRGY
Törökbálinti TC 1 0  
202
ORDASI JÓZSEF
Alsónémedi SE 1 0  
202
PAPP GYÖRGY
FC Dabas II. 1 0  
202
PÁSZTOR MARTIN
Monori SE 1 0  
202
PÁSZTOR SZILÁRD
Monori SE 1 0  
202
PÉNTEK LEVENTE
Üllő SE 1 0  
202
PINTÉR LEVENTE
Halásztelek FC 1 0  
202
ROMÁN DÁVID
Üllő SE 1 0  
202
RONTÓ ROLAND
UFC Gyömrő 1 0  
202
SÁNDOR NORBERT
Dunavarsányi TE II. 1 0  
202
SÁNTA ISTVÁN
Újhartyán VSE 1 0  
202
SÁRKÖZI NORBERT
FC Dabas II. 1 0  
202
SEMSEI MIHÁLY
Pereg SE 1 0  
202
SEREGY TAMÁS
FC Dabas II. 1 0  
202
SIKNA GÁBOR
Újhartyán VSE 1 0  
202
SIMON BENCE
UFC Gyömrő 1 0  
202
SIMON GERGŐ
Tápiószele SE 1 0  
202
SZABÓ NORBERT
Halásztelek FC 1 0  
202
SZABÓ ÁDÁM
Monori SE 1 0  
202
SZABÓ GÁBOR
Bugyi SE 1 0  
202
SZABÓ VIKTOR
Halásztelek FC 1 0  
202
SZALAY MÁRK
Péteri KSK 1 0  
202
SZEGEDI RICHÁRD
Monori SE 1 0  
202
SZMOLA DÁNIEL
Taksony SE II. 1 0  
202
SZTAHÓ ÁDÁM
Monori SE 1 0  
202
SZTAHÓ PÉTER
Újhartyán VSE 1 0  
202
TORKOS ATTILA
Taksony SE II. 1 0  
202
TÓTH FERENC
Pereg SE 1 0  
202
TÓTH GYÖRGY
Taksony SE II. 1 0  
202
TRABAK ZOLTÁN
UFC Gyömrő 1 0  
202
TULKOS GERGŐ
Pereg SE 1 0  
202
ÚJFALUSI ROLAND
Pereg SE 1 0  
202
VÉKEI NÁNDOR
Monori SE 1 0  
202
VERS NORBERT
Péteri KSK 1 0  
202
WÉBER TAMÁS
Taksony SE II. 1 0  
202
ZAKARIÁS IMRE
Üllő SE 1 0  
202
ZIMON GÁBOR
Törökbálinti TC 1 0  
202
ZSILIK KÁROLY
Monori SE 1 0  
298
JUHÁSZ BERTALAN
Pereg SE 0 2  
299
GALAMBOS GÁBOR
Taksony SE II. 0 1  
299
JÁSZ-PAP NORBERT
Halásztelek FC 0 1  
299
KULCSÁR ZOLTÁN
Halásztelek FC 0 1  
299
LACZKÓ IMRE
Alsónémedi SE 0 1  
299
NEMÉNYI GERGŐ
Üllő SE 0 1  
299
SZÉCSI ATTILA
Örkény SE 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom