Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 30. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
AHMED SZIJER
PIRAMIS SE 8 0  
2
DOBAI TAMÁS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 7 0  
2
GALAMB PÉTER
FUTBALFÉRIA SC 7 0  
2
NIZÁK JENŐ
BEAC 7 0  
2
VARGA MÁRTON
BAK RESPECT 7 0  
2
FEIT SZILVESZTER
FUTBALFÉRIA SC 6 1  
7
HORVÁTH ZSOLT
ISSIMO SE 6 0  
7
SELMECZY DÖME
DUNA SK 6 0  
7
VIDÉKI GÁBOR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 6 0  
7
NAGY NÁNDOR
FUTBALFÉRIA SC 5 1  
11
ÁRMAI KRISTÓF
ÚJPESTI FLOTTA 5 0  
11
BORBÉLY ZSOLT
ÚJPESTI FLOTTA 5 0  
11
FERENCI BALÁZS
MTK BARÁTI KÖR 5 0  
11
HÖRCSÖKI TAMÁS
DUNA SK 5 0  
11
KISS GÁBOR
ISSIMO SE 5 0  
11
KOVÁCS RICHARD
ÚJPESTI FLOTTA 5 0  
11
MODER ZSOLT
FUTBALFÉRIA SC 5 0  
11
PUNYI MÁTÉ
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 0  
11
ROLLER DÁNIEL
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 0  
11
SÉFER TAMÁS
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 5 0  
11
URBÁN CSABA
PIRAMIS SE 5 0  
11
FEHÉR GYULA
ÚJPESTI FLOTTA 4 1  
11
HORVÁTH GÁBOR
DUNA SK 4 1  
11
NÁNÁSI MÁTÉ
MTK BARÁTI KÖR 4 1  
25
BODON CSABA
PIRAMIS SE 4 0  
25
BUJÁK JÓZSEF
PIRAMIS SE 4 0  
25
CAMARA ABOUBACAR
DUNA SK 4 0  
25
CSORBA ANDRÁS
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 0  
25
ELEK DÁNIEL
ISSIMO SE 4 0  
25
HERNÁCZKI ATTILA
TESTVÉRISÉG SE II 4 0  
25
KOVÁCS RICHÁRD
FUTBALFÉRIA SC 4 0  
25
POSTA TAMÁS
ÚJPESTI FLOTTA 4 0  
25
SCHREIER ÁKOS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 0  
25
SÓVÁRI DÁNIEL
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 0  
25
STRANYÓCZKY LÁSZLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 0  
25
SZABÓ DÁNIEL
ÚJPESTI FLOTTA 4 0  
25
SZABÓ ZOLTÁN
MTK BARÁTI KÖR 4 0  
25
HAMAR GÁBOR
PIRAMIS SE 3 1  
25
HOLBIS MÁRK
TESTVÉRISÉG SE II 3 1  
25
OLÁH BÉLA
PIRAMIS SE 3 1  
25
TÓTH MIKLÓS
DUNA SK 3 1  
42
BENEI KRISZTIÁN
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 0  
42
BUDAI GÁBOR
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
42
CSÁKY GERGELY
BAK RESPECT 3 0  
42
D'ANGELO FRANCESCO
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
42
FÁTH OLIVÉR
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
42
FODOR CSABA
BEAC 3 0  
42
GÓRÓ LÁSZLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
42
HAZAI TAMÁS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
42
ILLÉS KÁROLY
ISSIMO SE 3 0  
42
ILLÉS ZOLTÁN
TESTVÉRISÉG SE II 3 0  
42
KÁLMÁN GÁBOR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
42
KOVÁCS LEVENTE
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
42
MAGYAR ATTILA
BAK RESPECT 3 0  
42
MOLNÁR GERGELY
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 0  
42
NAGY JÁNOS
FUTBALFÉRIA SC 3 0  
42
NAGY KRISZTIÁN
DUNA SK 3 0  
42
OLÁH CSABA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
42
ORBÁN BALÁZS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 3 0  
42
PÁNI PATRIK
ÚJPESTI FLOTTA 3 0  
42
PÉTER ÁKOS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
42
SZENTESI PÉTER
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 3 0  
42
SZTOJANOVITS ZOLTÁN
TESTVÉRISÉG SE II 3 0  
42
SZŰCS PÉTER
BEAC 3 0  
42
TINELLY BÁLINT
DUNA SK 3 0  
42
VARGA OLIVÉR
ÚJPESTI FLOTTA 3 0  
42
VINCZE ROLAND
ISSIMO SE 3 0  
68
BODZSÁR ATTILA
ÚJPESTI FLOTTA 2 2  
69
FERENCI GÁBOR
MTK BARÁTI KÖR 2 1  
69
SZABÓ ISTVÁN
FUTBALFÉRIA SC 2 1  
69
WENDLER GÁBOR
MTK BARÁTI KÖR 2 1  
72
ARGYELÁN ATTILA
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
72
ÁRMAI KÁROLY
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
72
BALOGH KRISZTIÁN
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
72
BANGÓ TIBOR
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
72
BAZSÓ ANDRÁS
DUNA SK 2 0  
72
BERNÁTH GYÖRGY
DUNA SK 2 0  
72
BÓDOG TAMÁS
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
72
BODOR FERENC
TESTVÉRISÉG SE II 2 0  
72
BOGDÁN LÁSZLÓ
BAK RESPECT 2 0  
72
BORSI GERGELY
BAK RESPECT 2 0  
72
CSIBI VILMOS
BAK RESPECT 2 0  
72
DAGDELEN EMRAH
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0  
72
FARKAS MÁTÉ
BAK RESPECT 2 0  
72
FARKAS TAMÁS
BEAC 2 0  
72
FINTA GÁBOR
NIMRÓD SE 2 0  
72
GÁL PÉTER
BEAC 2 0  
72
GALOVICS ÁDÁM
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
72
GYEBNÁR ANDRÁS
BEAC 2 0  
72
HEILAUF ÁDÁM
PIRAMIS SE 2 0  
72
HORVÁTH CSABA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0  
72
HORVÁTH LEVENTE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0  
72
JUHÁSZ RICHÁRD
BAK RESPECT 2 0  
72
KERN MÁTÉ
DUNA SK 2 0  
72
KOMLÓDI DÁVID
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0  
72
KOUTNY PÉTER
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
72
KOVÁCS ÁDÁM
TESTVÉRISÉG SE II 2 0  
72
KÖNCZEY BALÁZS
NIMRÓD SE 2 0  
72
KÖNCZEY ZSOLT
NIMRÓD SE 2 0  
72
LABUNDY MÁTÉ
NIMRÓD SE 2 0  
72
LÉNÁRT SÁNDOR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 2 0  
72
LÓKI KRISZTIÁN
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
72
MAROSI NORBERT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 2 0  
72
MÁTYUS TAMÁS
MTK BARÁTI KÖR 2 0  
72
MESSINGER MIKLÓS
MTK BARÁTI KÖR 2 0  
72
MÉSZÁROS TIBOR
BAK RESPECT 2 0  
72
NAGY IMRE
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
72
NOVÁK BARNABÁS
NIMRÓD SE 2 0  
72
OROSZ CSABA
DUNA SK 2 0  
72
PADOS DÁVID
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
72
PÁSZTOR TIBOR
BAK RESPECT 2 0  
72
PELLER ÁKOS
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 2 0  
72
PRETZ ÁRMIN
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
72
RAUZER ZOLTÁN
ISSIMO SE 2 0  
72
SOÓKY NORBERT
NIMRÓD SE 2 0  
72
SZIRKI LŐRINC
BEAC 2 0  
72
SZŰCS PÉTER
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
72
TARNAI GÁBOR
NIMRÓD SE 2 0  
72
TÖRÖK ZSOMBOR
TESTVÉRISÉG SE II 2 0  
72
VIDA KRISZTIÁN
DUNA SK 2 0  
72
WILD ATTILA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0  
72
ZSIGMOND ELEK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0  
72
ZSOLNAI RÓBERT
DUNA SK 2 0  
72
AUER ALBERT
PIRAMIS SE 1 1  
72
BALOG-SZABÓ NORBERT
PIRAMIS SE 1 1  
72
FAZEKAS MÁRK
PIRAMIS SE 1 1  
72
KOVÁCS BALÁZS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 1  
72
SÁNDOR PÉTER
BAK RESPECT 1 1  
72
ZSIGMOND TAMÁS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 1  
130
ÁCS BENJAMIN
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
ALMÁSI NORBERT
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
AMBRÓZI ÁLMOS
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
BADA ELVIS
ISSIMO SE 1 0  
130
BÉRES DÁNIEL
FUTBALFÉRIA SC 1 0  
130
BICSKI BENCE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
BÍRÓ CSABA
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
BODA PÉTER
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
130
BOLGÁR ROLAND
NIMRÓD SE 1 0  
130
BÓNA ALEX
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
BOROS DÁVID
FUTBALFÉRIA SC 1 0  
130
BOSSÁNYI GERGŐ
DUNA SK 1 0  
130
BÖJTÖS GÁBOR
ISSIMO SE 1 0  
130
CSERESZNYÉS JÓZSEF
PIRAMIS SE 1 0  
130
DOBOS SÁNDOR
DUNA SK 1 0  
130
ENDRÖDI SEBESTYÉN
NIMRÓD SE 1 0  
130
ERDEI GÁBOR
BEAC 1 0  
130
ERNYES ISTVÁN
FUTBALFÉRIA SC 1 0  
130
ESZENYI ZOLTÁN
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
130
FÁBIÁN ATTILA
BAK RESPECT 1 0  
130
FENES ÁRON
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
FLASKAY MIKLÓS
BEAC 1 0  
130
FÖLDVÁRI DÁNIEL
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
FÜLEKI TAMÁS
ISSIMO SE 1 0  
130
GENDUR GÁBOR
NIMRÓD SE 1 0  
130
GUMBINGER JÓZSEF
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
HALÁSZ DÁNIEL
NIMRÓD SE 1 0  
130
HEGYI FRIGYES
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
HEINRICH GERGELY
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
HELLER MÁTÉ
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
130
HELMLE PÉTER,
BEAC 1 0  
130
HEVÉR KRISZTIÁN
DUNA SK 1 0  
130
HOGYINSZKI ZSOLT
ISSIMO SE 1 0  
130
HOMPOTH CSABA
BAK RESPECT 1 0  
130
HORVÁTH ÁDÁM
BEAC 1 0  
130
IMRE ISTVÁN
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
JAKUBEK NORBERT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
JENEI KRISZTIÁN
BAK RESPECT 1 0  
130
JÓKAY-GUTTMANN DÁNIEL
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
JUHÁSZ BENCE
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
130
KÁNTOR BARNABÁS
BAK RESPECT 1 0  
130
KENESEI ZOLTÁN
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
KIS-KURGYIS GÁBOR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
KOLLER DÁNIEL
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
KORMOS PÉTER
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
130
KOVÁCS MÁTÉ
NIMRÓD SE 1 0  
130
KÖLCSEY LEVENTE
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
130
LACZKÓ BENEDEK
BAK RESPECT 1 0  
130
LAJKÓ FERENC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
LAORI ABRAHAM
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
LÁSZLÓ DÁNIEL
BAK RESPECT 1 0  
130
LÉB LÁSZLÓ
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
LEHOCZKI BENJAMIN
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
LÉVAY GÁBOR
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
LÓRÁND ANDRÁS
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
LŐRINCZ PÉTER
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
MADARÁSZ VIKTOR
BAK RESPECT 1 0  
130
MAGYAR LÁSZLÓ
BEAC 1 0  
130
MÁNY BENCE
ISSIMO SE 1 0  
130
MÁRIÁS BENCE
ISSIMO SE 1 0  
130
MÁRTON LÁZÁR
ISSIMO SE 1 0  
130
NAGY TAMÁS
PIRAMIS SE 1 0  
130
NAP SÁNDOR
DUNA SK 1 0  
130
NEBENFÜHRER DÁVID
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
130
NÉMETH ÁBEL
BEAC 1 0  
130
PACSIKA PÁL
ISSIMO SE 1 0  
130
PATAKI CSABA
BEAC 1 0  
130
PERLMUTTER ZOLTÁN
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
130
PETŐ PÉTER
ISSIMO SE 1 0  
130
PINCÉS PÉTER
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
PRAINER RÓBERT
NIMRÓD SE 1 0  
130
RAFAEL LÁSZLÓ
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
REICH GÁBOR
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
RÉPÁS TAMÁS
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
STEFKÓ BOLDIZSÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
130
SZIRÁKI ANDRÁS
BEAC 1 0  
130
SZIRONY SZABOLCS
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
130
SZOKOLA MÁTÉ
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
130
SZOMBATI MÁRK
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
SZŰCS GÉZA
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
130
SZÜCS MÁRTON
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
SZŰCS PÉTER
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
TARPAI GYULA
ISSIMO SE 1 0  
130
THÉK MILÁN
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
TIMA KRISZTIÁN
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
TÓTH ATTILA
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
130
TÓTH GÁBOR
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
TÓTH RÓBERT
BAK RESPECT 1 0  
130
TUSA NORBERT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
130
VANCSA ZOLTÁN
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
130
VELKEY ANDRÁS
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
130
VIANDT DÁNIEL
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
130
BERÁN DÁNIEL
FUTBALFÉRIA SC 0 1  
130
BOROS CLAUDIUS
FUTBALFÉRIA SC 0 1  
130
JÁNNI BENCE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 0 1  
130
MIMON SHAI
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 0 1  
130
RÉVÉSZ TAMÁS
BAK RESPECT 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol