Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 30. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
LASKAI ZSOLT
KÜLKER SC 9 0  
1
VALENCSÁK DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 1  
3
BALOG ISTVÁN
BUDATÉTÉNY SE II. 8 0  
3
BORBÉLY LÁSZLÓ
GB Hegyalja 2050 8 0  
3
FRESCHLI KRISZTIÁN
BUDAKESZI SC 8 0  
3
KISS BALÁZS
3R SPARTACUS 7 1  
3
M.TÓTH GÁBOR
ISSIMO SE II. 7 1  
8
GAÁL GYÖRGY
UNIONE FC II. 7 0  
8
KUTAI GÁBOR
GB Hegyalja 2050 7 0  
8
LOPEZ LIBARDI
MAHATMA GANDI 7 0  
8
PLAIAS SZABOLCS
3R SPARTACUS 7 0  
12
KELEMEN ZOLTÁN
KÜLKER SC 6 0  
12
SZABÓ ÁDÁM
BUDAKESZI SC 6 0  
12
UNGI GERGELY
ISSIMO SE II. 6 0  
12
VARGA GERGELY
BUDAKESZI SC 6 0  
16
MARKOVICS GERGELY
CSABAGYÖNGYE SE 5 2  
17
KOVÁCS TAMÁS
BUDAKESZI SC 5 0  
17
MANGENI AKILEO
MAHATMA GANDI 5 0  
17
SZILÁGYI GÁBOR
ISSIMO SE II. 5 0  
17
KERESZTÚRI MÁTÉ
BUDATÉTÉNY SE II. 4 1  
17
SZITÁS IMRE
3R SPARTACUS 4 1  
22
DOBOS ÁDÁM
HENGER VL FC 4 0  
22
EICHENWALDER GYÖRGY
KÜLKER SC 4 0  
22
GOT MILOUD
MUN SE II. 4 0  
22
JOHNSON KINGDOM
MAHATMA GANDI 4 0  
22
KASZA KRISTÓF
CSABAGYÖNGYE SE 4 0  
22
LAKATOS ZSOLT
UNIONE FC II. 4 0  
22
LASKAI ZOLTÁN
KÜLKER SC 4 0  
22
VIERA MAGALHAES
CSABAGYÖNGYE SE 4 0  
22
VINCZE SZABOLCS
GB Hegyalja 2050 4 0  
22
HEGEDŰS TIBOR
GB Hegyalja 2050 3 1  
22
MÉHES LÁSZLÓ
KÜLKER SC 3 1  
22
TOMPA OTTÓ
MUN SE II. 3 1  
22
ZSILINSZKY SZABOLCS
ISSIMO SE II. 3 1  
35
BALÁZS PÉTER
CSABAGYÖNGYE SE 3 0  
35
BARABÁS BENCE
BUDATÉTÉNY SE II. 3 0  
35
BOGNÁR NORBERT
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 0  
35
BORHI MIHÁLY
MUN SE II. 3 0  
35
CARO HERNAN
MAHATMA GANDI 3 0  
35
DARAGÓ IGNÁC
MUN SE II. 3 0  
35
DR BOGDÁN
GB Hegyalja 2050 3 0  
35
DR. BARBÓCZ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 0  
35
DUBECZ JÁNOS
UNIONE FC II. 3 0  
35
FÜLÖP ZOLTÁN
3R SPARTACUS 3 0  
35
GYULAI GERGŐ
AMATŐR SE 3 0  
35
H. NAGY
GB Hegyalja 2050 3 0  
35
HAGYMÁSI GERGELY
AMATŐR SE 3 0  
35
HOMMI OTHMAN
MAHATMA GANDI 3 0  
35
KÖVESDY ROLAND
3R SPARTACUS 3 0  
35
MÁNDOKY OLIVÉR
MUN SE II. 3 0  
35
NAGY VILMOS
ISSIMO SE II. 3 0  
35
RAJNA BENJÁMIN
ISSIMO SE II. 3 0  
35
SMELÓ ISTVÁN
II. KER. UFC II. 3 0  
35
STIRCZ MÁTÉ
MUN SE II. 3 0  
35
SZEITL ATTILA
UNIONE FC II. 3 0  
35
TAKÓ ATTILA
UNIONE FC II. 3 0  
35
TANDARI PATRIK
KÜLKER SC 3 0  
35
TERELMES ZOLTÁN
KÜLKER SC 3 0  
35
TÓTH ÁBRAHÁM
II. KER. UFC II. 3 0  
35
VAJDA TAMÁS
KÜLKER SC 3 0  
35
VERBÁK GÁBOR
CSABAGYÖNGYE SE 3 0  
35
BOGÁRDI DÁVID
KÜLKER SC 2 1  
35
HUSSAINI ABDULLAHI
MAHATMA GANDI 2 1  
35
PÁRTAY RÓBERT
GB Hegyalja 2050 2 1  
65
ANTAL PÉTER
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0  
65
BANKA VIKTOR
ISSIMO SE II. 2 0  
65
DE MELLO
ROMHÁNY SE 2 0  
65
DOLGENER FÁBIÁN
II. KER. UFC II. 2 0  
65
DOLGENER FLÓRIÁN
II. KER. UFC II. 2 0  
65
DOROGI MÁRK
MUN SE II. 2 0  
65
ÉRSEK TAMÁS
BUDATÉTÉNY SE II. 2 0  
65
FODOR PÁL
ROMHÁNY SE 2 0  
65
FORGÁCS LAJOS-LORÁND
MUN SE II. 2 0  
65
GRESSÓ GERGELY
GB Hegyalja 2050 2 0  
65
HORVÁTH GÁBOR
KÜLKER SC 2 0  
65
KÁRPÁTI GYÖRGY
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 0  
65
KOLOZSI GYÖRGY
ISSIMO SE II. 2 0  
65
KOVÁCS BALÁZS
BUDATÉTÉNY SE II. 2 0  
65
KOVÁCS ZSOLT
KÜLKER SC 2 0  
65
KRESHNIK MORINA
MAHATMA GANDI 2 0  
65
LELKES TAMÁS
HENGER VL FC 2 0  
65
MANNINGER PÉTER
HENGER VL FC 2 0  
65
MIKE DÁNIEL
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0  
65
MIZÁK ÁDÁM
MUN SE II. 2 0  
65
MOLNÁR PÉTER
BUDATÉTÉNY SE II. 2 0  
65
MÓRI LÁSZLÓ
MUN SE II. 2 0  
65
MUNOZ DEL
MAHATMA GANDI 2 0  
65
MURADYAN SARKIS
MAHATMA GANDI 2 0  
65
NÁDAS PÉTER
BUDAKESZI SC 2 0  
65
NAGY GYÖRGY
CSABAGYÖNGYE SE 2 0  
65
ÓHEGYI GYÖRGY
CSABAGYÖNGYE SE 2 0  
65
OZSVÁTH BÁLINT
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0  
65
PAPP RICHARD
HENGER VL FC 2 0  
65
PASSADORE CLAUDIO
MAHATMA GANDI 2 0  
65
POLDER RICHÁRD
UNIONE FC II. 2 0  
65
RÉTI DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 0  
65
SCHEINER LÁSZLÓ
MUN SE II. 2 0  
65
SCHERER GÁBOR
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 0  
65
SZABÓ ZOLTÁN
UNIONE FC II. 2 0  
65
SZALKAI BALÁZS
3R SPARTACUS 2 0  
65
SZÁSZ ATTILA
3R SPARTACUS 2 0  
65
SZEBENYI LÁSZLÓ
UNIONE FC II. 2 0  
65
TOMPA FERENC
GB Hegyalja 2050 2 0  
65
TÓTH GÁBOR
ROMHÁNY SE 2 0  
65
TÖRÖK NORBERT
II. KER. UFC II. 2 0  
65
VÁCI ZOLTÁN
MUN SE II. 2 0  
107
VARGA MIHÁLY
MUN SE II. 1 2  
108
BABOS ÁDÁM
UNIONE FC II. 1 1  
108
BELLAI DÁVID
KÜLKER SC 1 1  
108
BOZAI BALÁZS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 1  
108
KOÓS LÁSZLÓ
BUDATÉTÉNY SE II. 1 1  
108
PADÁNYI BENDEGUZ
II. KER. UFC II. 1 1  
113
BARÓCSI LÁSZLÓ
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
113
BÉKÉSI BÉLA
KÜLKER SC 1 0  
113
BIRÓ BENCE
BUDAKESZI SC 1 0  
113
BITA MÁTYÁS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
BITAY BENJÁMIN
MUN SE II. 1 0  
113
BOGDÁN ZSOLT
3R SPARTACUS 1 0  
113
BOROS ÁDÁM
ROMHÁNY SE 1 0  
113
BOSNYÁK BERTALAN
II. KER. UFC II. 1 0  
113
BŐSZE ZOLTÁN
UNIONE FC II. 1 0  
113
BÚZÁS TIVADAR
GB Hegyalja 2050 1 0  
113
CSIKÓ KRISTÓF
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0  
113
CZIPÓ ÁDÁM
II. KER. UFC II. 1 0  
113
DANYI BÉLA
HENGER VL FC 1 0  
113
DÉKÁNY TAMÁS
II. KER. UFC II. 1 0  
113
DOBOS DÁVID
HENGER VL FC 1 0  
113
DÓCZY GÁBOR
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0  
113
DOLLMAYER ÁDÁM
GB Hegyalja 2050 1 0  
113
DUKESZ BENCE
HENGER VL FC 1 0  
113
FÁBIÁN GÁBOR
3R SPARTACUS 1 0  
113
FARKAS SEBESTYÉN
II. KER. UFC II. 1 0  
113
FARKAS TIBOR
AMATŐR SE 1 0  
113
FECZER ÁRON
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
FEKETE ZOLTÁN
KÜLKER SC 1 0  
113
FÖLDES GÁBOR
UNIONE FC II. 1 0  
113
GÁSPÁR LÁSZLÓ
UNIONE FC II. 1 0  
113
GHEBACHE BACHIR
MAHATMA GANDI 1 0  
113
GRIMM GYÖRGY
HENGER VL FC 1 0  
113
GRUIZ-SIPOS LEVENTE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
GYŐRFI GÁBOR
HENGER VL FC 1 0  
113
HAJAS BÁLINT
MUN SE II. 1 0  
113
HAZAY LEVENTE
AMATŐR SE 1 0  
113
HERCIK RÓBERT
II. KER. UFC II. 1 0  
113
HESZ ATTILA
3R SPARTACUS 1 0  
113
HORVÁTH JÁNOS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
113
HORVÁTH ZSOLT
ISSIMO SE II. 1 0  
113
HUBER MÁRTON
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
HÜBER MÁTÉ
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
113
IMRI JÁNOS
MUN SE II. 1 0  
113
KAHANCZ PÉTER
BUDAKESZI SC 1 0  
113
KÁNYA LÁSZLÓ
BUDAKESZI SC 1 0  
113
KAPITÁNY GÁBOR
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0  
113
KIS BOTOND
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
KISS TAMÁS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
113
KOSZTENKO KIRILL
MAHATMA GANDI 1 0  
113
KOTROCZÓ LEVENTE
BUDAKESZI SC 1 0  
113
KOVÁCS ÁRON
HENGER VL FC 1 0  
113
KOVÁCS DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
KOVÁCS DÁNIEL
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
113
KOZEL ERIK
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
113
KŐSZEGI GÁBOR
BUDAKESZI SC 1 0  
113
KPOR JUDE
MAHATMA GANDI 1 0  
113
KREKÁCS ÁDÁM
3R SPARTACUS 1 0  
113
LÉNÁRD ANDRÁS
II. KER. UFC II. 1 0  
113
LÉVAI GERGELY
KÜLKER SC 1 0  
113
LOTFI PEIMAN
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
MAGYAR NÁNDOR
3R SPARTACUS 1 0  
113
MÁJ RICHÁRD
MUN SE II. 1 0  
113
MÁRIÁS BENCE
ISSIMO SE II. 1 0  
113
MIKUS ÁDÁM
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
MOLNÁR FERENC
BUDAKESZI SC 1 0  
113
MOUNBAGNA IBRAHIM
MAHATMA GANDI 1 0  
113
NAGY DÁNIEL
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
113
NAGY DÁNIEL
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
113
NAGY KÁROLY
II. KER. UFC II. 1 0  
113
NAGY ZSOLT
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
113
NWATCHOK MIHAMHA
MAHATMA GANDI 1 0  
113
OLTVÖLGYI SOMA
AMATŐR SE 1 0  
113
PACSIKA PÁL
ISSIMO SE II. 1 0  
113
PÁL ISTVÁN
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
PAPP JÁNOS
HENGER VL FC 1 0  
113
PASIC ALIJA
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
113
PÁSZTI BENCE
ROMHÁNY SE 1 0  
113
PAUFLER NORBERT
HENGER VL FC 1 0  
113
PETROVSZKI JÁNOS
ISSIMO SE II. 1 0  
113
PICOLLI KORBES
MAHATMA GANDI 1 0  
113
PITI LEVENTE
MUN SE II. 1 0  
113
POLGÁR PÉTER
GB Hegyalja 2050 1 0  
113
RÁSKAI-KISS KEVE
II. KER. UFC II. 1 0  
113
RAUZER ZOLTÁN
ISSIMO SE II. 1 0  
113
SÁNDOR MIKLÓS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
SILVA ROJAS
MAHATMA GANDI 1 0  
113
SIMON NORBERT
3R SPARTACUS 1 0  
113
SIPOS PÉTER
AMATŐR SE 1 0  
113
SOLYMOSI DÁNIEL
MAHATMA GANDI 1 0  
113
SŐREGI ATTILA
3R SPARTACUS 1 0  
113
STÁBEL NÁNDOR
BUDAKESZI SC 1 0  
113
STOLL GÁBOR
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
113
SZABÓ PÉTER
3R SPARTACUS 1 0  
113
SZEBENYI MIKLÓS
UNIONE FC II. 1 0  
113
SZEKERES PÉTER
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0  
113
SZIJJÁRTÓ RICHÁRD
MUN SE II. 1 0  
113
SZILÁGYI BENDEGÚZ
ISSIMO SE II. 1 0  
113
SZOMORÚ FERENC
MUN SE II. 1 0  
113
SZŐCS ERVIN
MUN SE II. 1 0  
113
SZŰCS ZSOLT
3R SPARTACUS 1 0  
113
TEMESVÁRI MÁTÉ
ISSIMO SE II. 1 0  
113
TÖRÖK RICHÁRD
MUN SE II. 1 0  
113
UJVÁRY JÁNOS
HENGER VL FC 1 0  
113
URAY KRISTÓF
II. KER. UFC II. 1 0  
113
VARGA RICHÁRD
AMATŐR SE 1 0  
113
VÉRTESI DONÁT
ISSIMO SE II. 1 0  
113
VUK GERGELY
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
215
NÉMETH-TÓTH ÁRON
BUDATÉTÉNY SE II. 0 2  
216
ALFOS SERVERA
MAHATMA GANDI 0 1  
216
BENKŐ GÁBOR
ROMHÁNY SE 0 1  
216
FOGEL GÁBOR
UNIONE FC II. 0 1  
216
GÁRDOS GÁBOR
HENGER VL FC 0 1  
216
MOLNÁR DÁNIEL
BUDAKESZI SC 0 1  
216
PAYER GÁBOR
BUDATÉTÉNY SE II. 0 1  
216
SERES ATTILA
GB Hegyalja 2050 0 1  
216
SZEIBERT SZABOLCS
AMATŐR SE 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol