Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 14. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
HORVÁTH ZSOLT
Inárcs VSE 6 0  
1
KMETYÓ MÁTÉ
Újlengyeli DSE 6 0  
1
OSVALDA RÓBERT
Nyáregyházi SK 5 1  
4
BÁNFI ZSOMBOR
Péceli SSE 5 0  
4
CSENTERI CSABA
Turai TC 5 0  
4
DOBRAY ZSOLT
Turai TC 5 0  
4
JANKOVICS BENCE
Zsámboki SE 5 0  
4
KECSKÉS GÁBOR
Zsámboki SE 5 0  
4
NÉMETH ISTVÁN
Tápiószőlősi KSE 5 0  
4
POSTA TAMÁS
Inárcs VSE 5 0  
4
REHÁK DÁNIEL
Zsámboki SE 5 0  
4
SZŰCS ROLAND
Úri KSK 5 0  
4
TÓTH PÉTER
Ecser SE 5 0  
4
LITKEY MÁTÉ
Dány KSK 4 1  
15
ATKÁRI FERENC
Újszilvás KSE 4 0  
15
BÉRES KRISTÓF
Sülysápi SE 4 0  
15
BILECZ KÁROLY
Újszilvás KSE 4 0  
15
BOHUS MARCELL
Dány KSK 4 0  
15
BOTTLIK ÁDÁM
Tápiószőlősi KSE 4 0  
15
BRAUN ÁDÁM
Galgahévíz SK 4 0  
15
KISZELY ZOLTÁN
Újszilvás KSE 4 0  
15
LADÁNYI ZSOLT
Inárcs VSE 4 0  
15
LAKATOS LÁSZLÓ
Dány KSK 4 0  
15
OLÁH DEZSŐ
Turai TC 4 0  
15
OLÁH JÓZSEF
Turai TC 4 0  
15
SZÉNÁSI ÁKOS
Turai TC 4 0  
15
ZSILIK KÁROLY
Újlengyeli DSE 4 0  
28
DÖMÖK ZSOLT
Tápiógyörgye KSK 3 2  
29
BABOS DÁNIEL
Újlengyeli DSE 3 1  
29
HORVÁTH DÁVID
Újszilvás KSE 3 1  
29
KOVÁCS ZOLTÁN
Nyáregyházi SK 3 1  
29
SZŰCS DÁVID
Sülysápi SE 3 1  
29
TÓTH TAMÁS
Sülysápi SE 3 1  
34
AMBRUS BÁLINT
Ecser SE 3 0  
34
BABCSÁNY GERGŐ
Abonyi Kid FC 3 0  
34
BALATONI BALÁZS
Úri KSK 3 0  
34
BALOGH KRISZTIÁN
Zsámboki SE 3 0  
34
BODA BARNA
Zsámboki SE 3 0  
34
FAJKA ÁKOS
Újlengyeli DSE 3 0  
34
FARKAS TIBOR
Tápiógyörgye KSK 3 0  
34
GUBCSÓ DÁVID
Ecser SE 3 0  
34
KAKUCS NORBERT
SK Tóalmás-TT Sport 3 0  
34
KOZÁK JÁNOS
Abonyi Kid FC 3 0  
34
MAJOR OLIVÉR
SK Tóalmás-TT Sport 3 0  
34
MÁTÉ SZABOLCS
Nyáregyházi SK 3 0  
34
NAGY GERGŐ
Tápiógyörgye KSK 3 0  
34
PECZE PÉTER
Turai TC 3 0  
34
PRESKA BÁLINT
Ecser SE 3 0  
34
SZABÓ NORBERT
Nyáregyházi SK 3 0  
34
SZABÓ RICHÁRD
Abonyi Kid FC 3 0  
34
TANDARI PATRIK
Tápiószőlősi KSE 3 0  
34
URBÁN GÁBOR
Inárcs VSE 3 0  
34
VASAS ATTILA
Nyáregyházi SK 3 0  
34
LÁZÓK ISTVÁN
Tápiószőlősi KSE 2 1  
34
ÓDOR BARNABÁS
Galgahévíz SK 2 1  
56
ACSAI BÁLINT
Úri KSK 2 0  
56
ALFÖLDI MÁTÉ
Tápiószőlősi KSE 2 0  
56
ANGYAL LÁSZLÓ
Abonyi Kid FC 2 0  
56
BARCZI LÁSZLÓ
Péceli SSE 2 0  
56
BEREI DÁNIEL
Péceli SSE 2 0  
56
BERÉNYI GÁBOR
Nyáregyházi SK 2 0  
56
BÉRES BALÁZS
Sülysápi SE 2 0  
56
BOKÁNYI BALÁZS
Úri KSK 2 0  
56
BRUNNER ÁDÁM
Ecser SE 2 0  
56
BUDAVÁRI BENCE
Ecser SE 2 0  
56
BUJDOSÓ GÁBOR
Tápiószőlősi KSE 2 0  
56
CSABA SÁNDOR
Sülysápi SE 2 0  
56
DOBOS DÉNES
Újlengyeli DSE 2 0  
56
DÖMÖK JÁNOS
Újszilvás KSE 2 0  
56
GÁSPÁR ROLAND
Inárcs VSE 2 0  
56
GÓDOR TAMÁS
Dány KSK 2 0  
56
GOGOLÁK KRISTÓF
Újlengyeli DSE 2 0  
56
GULYÁS TAMÁS
Tápiógyörgye KSK 2 0  
56
HORVÁTH RICHÁRD
Nyáregyházi SK 2 0  
56
KÁROLYI ATTILA
Zsámboki SE 2 0  
56
KONDA RICHÁRD
Zsámboki SE 2 0  
56
KORMOS GERGŐ
Tápiógyörgye KSK 2 0  
56
KOVÁCS PÉTER
Turai TC 2 0  
56
KOVÁCS ROLAND
Tápiógyörgye KSK 2 0  
56
KRECSMARIK PATRIK
Galgahévíz SK 2 0  
56
KREISZ RICHÁRD
Zsámboki SE 2 0  
56
KREKÁCS RICHÁRD
Turai TC 2 0  
56
KUN TAMÁS
SK Tóalmás-TT Sport 2 0  
56
LÁZÁR ZOLTÁN
SK Tóalmás-TT Sport 2 0  
56
LOVASI NORBERT
SK Tóalmás-TT Sport 2 0  
56
MADAR MÁTÉ
Nyáregyházi SK 2 0  
56
NAGY NÁNDOR
Újszilvás KSE 2 0  
56
NYÁRÁDI ZOLTÁN
Galgahévíz SK 2 0  
56
OKKEL ATTILA
Úri KSK 2 0  
56
PÁZMÁNDI BALÁZS
Galgahévíz SK 2 0  
56
RÉCZI ÁDÁM
Tápiószőlősi KSE 2 0  
56
SERBÁN ÁRPÁD
Dány KSK 2 0  
56
SIK ZSOMBOR
Péceli SSE 2 0  
56
SIMON LAJOS
Sülysápi SE 2 0  
56
SZABÓ TAMÁS
Tápiószőlősi KSE 2 0  
56
TŐKÉS NORBERT
Inárcs VSE 2 0  
56
TRABAK MÁTÉ
Sülysápi SE 2 0  
56
VÁGÓ BENCE
Ecser SE 2 0  
56
VARGA BENCE
Tápiógyörgye KSK 2 0  
56
VARGA ROLAND
Tápiógyörgye KSK 2 0  
56
VASAS RICHÁRD
Újszilvás KSE 2 0  
56
VASKOR DÁVID
Dány KSK 2 0  
56
DEMETER LÁSZLÓ
Nyáregyházi SK 1 1  
56
GOGOLÁK JÓZSEF
Újlengyeli DSE 1 1  
56
KÁTAI KRISZTIÁN
Turai TC 1 1  
56
MÓRI JÁNOS
Zsámboki SE 1 1  
56
VARGA LEVENTE
SK Tóalmás-TT Sport 1 1  
56
VARGA SZABOLCS
Péceli SSE 1 1  
109
ACSAI MARTIN
SK Tóalmás-TT Sport 1 0  
109
ACSAI TAMÁS
Abonyi Kid FC 1 0  
109
ANGYAL MARTIN
Abonyi Kid FC 1 0  
109
ANTAL KRISTÓF
Abonyi Kid FC 1 0  
109
ÁRPÁS TAMÁS
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
ASZÓDI MÁRTON
Ecser SE 1 0  
109
BAKOS GERGELY
Galgahévíz SK 1 0  
109
BÁLINT GÁBOR
Újlengyeli DSE 1 0  
109
BÁLINT MIHÁLY
Inárcs VSE 1 0  
109
BALOGH ISTVÁN
Nyáregyházi SK 1 0  
109
BALOGH LEVENTE
Abonyi Kid FC 1 0  
109
BÁNYÁNSZKI BENCE
Galgahévíz SK 1 0  
109
BARTHA TIBOR
Ecser SE 1 0  
109
BEDŐ SOMA
Úri KSK 1 0  
109
BENCZE NORBERT
Nyáregyházi SK 1 0  
109
BOROS DÁNIEL
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
CÉRÓ BÁLINT
Dány KSK 1 0  
109
CZÁK ATTILA
Turai TC 1 0  
109
DOBOS JÓZSEF
Úri KSK 1 0  
109
ERDŐSI NORBERT
Zsámboki SE 1 0  
109
FEJES MARTIN
SK Tóalmás-TT Sport 1 0  
109
GÁL RÓBERT
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
GÁL RÓBERT
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
GONDA TAMÁS
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
GÖRBE SÁNDOR
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
GUBU BENJÁMIN
Újszilvás KSE 1 0  
109
GYETVÁN NORBERT
SK Tóalmás-TT Sport 1 0  
109
HAMVAS BALÁZS
Péceli SSE 1 0  
109
HOMOKI MÁRK
Abonyi Kid FC 1 0  
109
ILL GERGELY
Sülysápi SE 1 0  
109
IVÁNYI CSABA
Zsámboki SE 1 0  
109
JUHÁSZ NORBERT
Tápiógyörgye KSK 1 0  
109
JUHÁSZ TAMÁS
Abonyi Kid FC 1 0  
109
KACSUK ÁDÁM
SK Tóalmás-TT Sport 1 0  
109
KATONA CSABA
Galgahévíz SK 1 0  
109
KECSKÉS FERENC
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
KERESZTES DÁVID
Zsámboki SE 1 0  
109
KIFOR BENCE
SK Tóalmás-TT Sport 1 0  
109
KIS ZOLTÁN
Újszilvás KSE 1 0  
109
KORNYIK LÁSZLÓ
Újszilvás KSE 1 0  
109
KRISTÓF KRISZTIÁN
Péceli SSE 1 0  
109
KURUCZ GERGŐ
Nyáregyházi SK 1 0  
109
LACZKÓ ATTILA
Nyáregyházi SK 1 0  
109
LACZKÓ ZOLTÁN
Újlengyeli DSE 1 0  
109
LÁSZLÓ DÁNIEL
Újlengyeli DSE 1 0  
109
LÁZÁR ZOLTÁN
Dány KSK 1 0  
109
LEDŐ LÁSZLÓ
Újlengyeli DSE 1 0  
109
LEHOCZKI SZILVESZTER
SK Tóalmás-TT Sport 1 0  
109
LÉVAI DÁVID
Újszilvás KSE 1 0  
109
MAJER ANDRÁS
Újlengyeli DSE 1 0  
109
MAJOR ZSOLT
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
MALDRIK DÁVID
Galgahévíz SK 1 0  
109
MENKÓ ZOLTÁN
Újszilvás KSE 1 0  
109
MÉSZÁROS NORBERT
Sülysápi SE 1 0  
109
MIKUS KRISZTIÁN
Úri KSK 1 0  
109
MISKOLCZI MÁRTON
Tápiógyörgye KSK 1 0  
109
MOLNÁR ANDRÁS
Dány KSK 1 0  
109
MOLNÁR GÁBOR
Abonyi Kid FC 1 0  
109
MOLNÁR LÁSZLÓ
Tápiógyörgye KSK 1 0  
109
MOLNÁR LÁSZLÓ
Péceli SSE 1 0  
109
MOVIK MARTIN
Galgahévíz SK 1 0  
109
MÜLLER CSABA
Úri KSK 1 0  
109
NAGY GERGELY
Sülysápi SE 1 0  
109
NAGY OTTÓ
Zsámboki SE 1 0  
109
NÉMETH ROLAND
Tápiógyörgye KSK 1 0  
109
OLÁH BENCE
Turai TC 1 0  
109
OLÁH DÁNIEL
Újszilvás KSE 1 0  
109
OLÁH KÁLMÁN
Turai TC 1 0  
109
ORDASI JÓZSEF
Inárcs VSE 1 0  
109
OZSVÁRI JÁNOS
Újlengyeli DSE 1 0  
109
PÁL ÁRON
SK Tóalmás-TT Sport 1 0  
109
PALKÓ KRISZTIÁN
Dány KSK 1 0  
109
RÉDL TAMÁS
Péceli SSE 1 0  
109
SÁFRÁNY MÁRTON
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
SÁRMÁNY VIKTOR
Galgahévíz SK 1 0  
109
SIMON ÁDÁM
Sülysápi SE 1 0  
109
SIPEKI ATTILA
Turai TC 1 0  
109
SZABÓ ÁDÁM
Zsámboki SE 1 0  
109
SZABÓ BALÁZS
Ecser SE 1 0  
109
SZABÓ CSABA
Péceli SSE 1 0  
109
SZABÓ DÁVID
Újlengyeli DSE 1 0  
109
SZARVÁK KRISZTIÁN
Tápiógyörgye KSK 1 0  
109
SZEKERES PÉTER
Újszilvás KSE 1 0  
109
SZEPESI BENCE
Abonyi Kid FC 1 0  
109
SZILÁGYI KÁROLY
Ecser SE 1 0  
109
SZŐKE NORBERT
Úri KSK 1 0  
109
SZŰCS BÁLINT
Sülysápi SE 1 0  
109
TÓSZEGI ISTVÁN
Tápiószőlősi KSE 1 0  
109
TÓTH CSABA
Dány KSK 1 0  
109
TÓTH-ZSIGA JÁNOS
Turai TC 1 0  
109
VAIGEL GERGELY
Galgahévíz SK 1 0  
109
VARRÓ ISTVÁN
Galgahévíz SK 1 0  
109
VASADI RÓBERT
Sülysápi SE 1 0  
109
VÍZVÁRI PÉTER
Péceli SSE 1 0  
109
ATKÁRI SZABOLCS
Újszilvás KSE 0 1  
109
BAJNÓCZI TAMÁS
Zsámboki SE 0 1  
109
GYÖRGYÖVICS ISTVÁN
Újlengyeli DSE 0 1  
109
MEGYERI SÁNDOR
Inárcs VSE 0 1  
109
MÉSZÁROS KRISZTIÁN
Tápiószőlősi KSE 0 1  
109
SEBESI FERENC
Tápiógyörgye KSK 0 1  
109
TIMA KRISZTIÁN
Inárcs VSE 0 1  
109
VANDORNYIK ATTILA
Turai TC 0 1  
109
VÁRKONYI MÁTYÁS
Ecser SE 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch