Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 6. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
BENDÁK LÁSZLÓ
Százhalombattai LK 4 0  
1
NAHÓCZKY BALÁZS
Bugyi SE 4 0  
1
VARGA BALÁZS
Újhartyán VSE 4 0  
4
BARTHA KRISTÓF
Alsónémedi SE 3 0  
4
KISS DÁVID
Albertirsai SE 3 0  
4
KOVÁCS ROLAND
Aranyszarvas SE 3 0  
4
MRÁZ ISTVÁN
Újhartyán VSE 3 0  
4
PÁSZTOR SZILÁRD
Péteri KSK 3 0  
4
SÜLI LEHEL
Üllői SE 3 0  
4
SZABÓ BALÁZS
Ecser SE 3 0  
4
SZABÓ MÁTÉ
Ecser SE 3 0  
4
TAKÁCS ALEX
Bugyi SE 3 0  
4
BÁBIK TIBOR
Szigethalom SC 2 1  
4
REICHELD ALEX
Százhalombattai LK 2 1  
4
TÓTH ROLAND
Ráckeve VAFC 2 1  
16
AGÓCS GÁBOR
Ráckeve VAFC 2 0  
16
ÁRVA ISTVÁN
Újhartyán VSE 2 0  
16
BARTHA KRISZTIÁN
Alsónémedi SE 2 0  
16
BEREGSZÁSZI BÉLA
Örkényi SE 2 0  
16
CSÁBI NORBERT
Halásztelki FC 2 0  
16
CSEPREKÁL GÁBOR
Százhalombattai LK 2 0  
16
DEMETER KRISTÓF
Ecser SE 2 0  
16
JUHÁSZ BERTALAN
Tápiószecső FC 2 0  
16
KELEMEN DOMINIK
Tápiószecső FC 2 0  
16
KLEINHEIZER PÉTER
Szigethalom SC 2 0  
16
KUCSVÁN MARTIN
Bugyi SE 2 0  
16
LÉNÁRT LÁSZLÓ
Újhartyán VSE 2 0  
16
MÁRKUS ZSOLT
Ráckeve VAFC 2 0  
16
MEDGYESI GERGŐ
Ráckeve VAFC 2 0  
16
MOLNÁR OTTÓ
Albertirsai SE 2 0  
16
NEGYEDI GERGELY
Alsónémedi SE 2 0  
16
NÉMETH ÁDÁM
FC Dabas II. 2 0  
16
OLÁH EMIL
Üllői SE 2 0  
16
SERES EDUÁRD
Tápiószelei SE 2 0  
16
SZABÓ TAMÁS
Ecser SE 2 0  
16
SZALAY MÁRK
Péteri KSK 2 0  
16
SZEBELLÉDI ÁDÁM
Örkényi SE 2 0  
16
VÁCZI DÁNIEL
Halásztelki FC 2 0  
16
VASAS ATTILA
Újhartyán VSE 2 0  
16
ZSÍROS MARCELL
FC Dabas II. 2 0  
16
BARTHA TIBOR
Ecser SE 1 1  
16
DANKÓ JÁNOS
Szigethalom SC 1 1  
16
FÓGEL RÓBERT
Újhartyán VSE 1 1  
16
TÓTH PÉTER
Péteri KSK 1 1  
45
ADORJÁN PATRIK
Alsónémedi SE 1 0  
45
ÁJ DÁVID
Ráckeve VAFC 1 0  
45
BAK DÁVID
Ráckeve VAFC 1 0  
45
BALOGH ILLÉS
Aranyszarvas SE 1 0  
45
BALOGH JÓZSEF
FC Dabas II. 1 0  
45
BÁNSZKI VIKTOR
Albertirsai SE 1 0  
45
BEBŐK MILÁN
FC Dabas II. 1 0  
45
BOKROS SÁNDOR
Albertirsai SE 1 0  
45
BOR TAMÁS
Albertirsai SE 1 0  
45
CSŐKE ATTILA
Albertirsai SE 1 0  
45
CSUTORKA MÁRK
Aranyszarvas SE 1 0  
45
CZERMAN DÁNIEL
Albertirsai SE 1 0  
45
DANKÓ KRISZTIÁN
Szigethalom SC 1 0  
45
DÁNYI RÓBERT
Üllői SE 1 0  
45
DEDICS BENCE
Tápiószecső FC 1 0  
45
DROZD TAMÁS
Ráckeve VAFC 1 0  
45
DULCZ GUSZTÁV
Ráckeve VAFC 1 0  
45
FEKETE ISTVÁN
Tápiószecső FC 1 0  
45
FODOR GERGELY
FC Dabas II. 1 0  
45
FÖLDI ROLAND
Ráckeve VAFC 1 0  
45
FRANK ÁDÁM
Alsónémedi SE 1 0  
45
GÁSPÁR ANDRÁS
Halásztelki FC 1 0  
45
GEÉR ATTILA
Péteri KSK 1 0  
45
GRUBER BÁLINT
Péteri KSK 1 0  
45
HADAR PÉTER
Albertirsai SE 1 0  
45
HARMAT BENCE
Újhartyán VSE 1 0  
45
HARSÁNYI BALÁZS
Alsónémedi SE 1 0  
45
HORÁK GYULA
Bugyi SE 1 0  
45
HORVÁTH KRISZTIÁN
Újhartyán VSE 1 0  
45
HRUTKA GÁBOR
Péteri KSK 1 0  
45
JÓNÁS ROLAND
Tápiószelei SE 1 0  
45
JUHÁSZ ÁDÁM
Tápiószecső FC 1 0  
45
KAIZER JÓZSEF
Halásztelki FC 1 0  
45
KÓBOR CSABA
Bugyi SE 1 0  
45
KÓNYA ZSOLT
Halásztelki FC 1 0  
45
KOVÁCS BENCE
Alsónémedi SE 1 0  
45
KOVÁCS ERIK
Ecser SE 1 0  
45
KOVÁCS GERGŐ
Halásztelki FC 1 0  
45
KOVÁCS MARTIN
Tápiószelei SE 1 0  
45
KRASNIQI FATMIR
Aranyszarvas SE 1 0  
45
KUCSVÁN MILÁN
Bugyi SE 1 0  
45
KUNOVICS DÁNIEL
Üllői SE 1 0  
45
LACZKÓ LEON
Tápiószelei SE 1 0  
45
LAKI SÁNDOR
Tápiószelei SE 1 0  
45
LÁZÁR LEVENTE
Albertirsai SE 1 0  
45
LÁZÁR MÁTÉ
Halásztelki FC 1 0  
45
LENDVAI ZALÁN
Aranyszarvas SE 1 0  
45
LUKASIK DÁNIEL
Bugyi SE 1 0  
45
MAJOROS SZABOLCS
Aranyszarvas SE 1 0  
45
MATUS TAMÁS
Ráckeve VAFC 1 0  
45
MUCSI ZSOMBOR
Ráckeve VAFC 1 0  
45
NAGY BENCE
Ecser SE 1 0  
45
NAGY CSABA
Ecser SE 1 0  
45
NAGY TAMÁS
Tápiószecső FC 1 0  
45
NÁNÁSI MIKLÓS
Tápiószelei SE 1 0  
45
NEMÉNYI GERGŐ
Üllői SE 1 0  
45
ODRÁN DÁVID
Péteri KSK 1 0  
45
OLÁH NORBERT
Szigethalom SC 1 0  
45
PETROVICS ÁKOS
Százhalombattai LK 1 0  
45
PIRIK TAMÁS
FC Dabas II. 1 0  
45
RÉDL TAMÁS
Péteri KSK 1 0  
45
RIESZ DÁVID
Bugyi SE 1 0  
45
RUPA MÁRK
Örkényi SE 1 0  
45
SCHNEIDER DORIÁN
Százhalombattai LK 1 0  
45
SIMON GERGŐ
Tápiószelei SE 1 0  
45
SIPOS GERGŐ
Százhalombattai LK 1 0  
45
SOMOGYI MARTIN
Bugyi SE 1 0  
45
SOMOGYI PÉTER
Bugyi SE 1 0  
45
SZABÓ NORBERT
Újhartyán VSE 1 0  
45
SZALAI JÓZSEF
Alsónémedi SE 1 0  
45
SZEIBERT ANTAL
Örkényi SE 1 0  
45
SZTANCSIK MÁTÉ
Ecser SE 1 0  
45
TAJTI KRISZTIÁN
Szigethalom SC 1 0  
45
TAKÁCS RICHÁRD
Üllői SE 1 0  
45
TALAPKA ISTVÁN
FC Dabas II. 1 0  
45
TAMÁS DÁVID
Halásztelki FC 1 0  
45
TÓTH ÁDÁM
Péteri KSK 1 0  
45
TÓTH ANDRÁS
Örkényi SE 1 0  
45
TÓTH ATTILA
Örkényi SE 1 0  
45
TÓTH DÁVID
Ráckeve VAFC 1 0  
45
TŐKÉS JÁNOS
Üllői SE 1 0  
45
TÖVISHÁTI TAMÁS
Péteri KSK 1 0  
45
UBORNYÁK JÓZSEF
Örkényi SE 1 0  
45
URBÁN PÉTER
Halásztelki FC 1 0  
45
VÁGÓ BENCE
Ecser SE 1 0  
45
VARGA VINCE
Tápiószecső FC 1 0  
45
VENICZ ÁRON
FC Dabas II. 1 0  
45
VINICZAI VIKTOR
Aranyszarvas SE 1 0  
45
VISZKOK MÁRTON
Üllői SE 1 0  
45
ZSÍROS ÁDÁM
Örkényi SE 1 0  
135
SZABÓ MILÁN
Ráckeve VAFC 0 2  
136
BOTLIK GÁBOR
Újhartyán VSE 0 1  
136
HUNGLER GÁBOR
Szigethalom SC 0 1  
136
KOVÁCS RICK
FC Dabas II. 0 1  
136
NÁDAS KRISZTIÁN
Halásztelki FC 0 1  
136
NOVÁK MÁTYÁS
Szigethalom SC 0 1  
136
VÉGH KRISZTIÁN
Szigethalom SC 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->