Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

III. KER TVE

Klub adatok
Cím
1037 Budapest III., Kalap utca 1
Telefon
Fax

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 17 12 3 2 36 13 23 39 9.6 2020.03.08. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
ÉRDI VSE
2 III. KER TVE III. KER TVE 17 10 5 2 38 18 20 35 9 2020.03.08. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
III. KER TVE
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 17 10 3 4 27 18 9 33 8.6 2020.03.08. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
BKV ELŐRE
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 17 8 5 4 24 20 4 29 9.2 2020.03.08. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
ÉRDI VSE
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 17 8 3 6 25 23 2 27 8.3 2020.03.08. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
FC NAGYKANIZSA
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 17 7 6 4 21 19 2 27 8.8 2020.03.08. 
ESK Ménfőcsanak 
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK - 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 17 6 5 6 25 21 4 23 8 2020.03.08. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 6 4 7 28 27 1 22 8.1 2020.03.08. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
9 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 17 5 6 6 19 15 4 21 8.5 2020.03.08. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
VLS VESZPRÉM
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 17 5 6 6 19 22 -3 21 9 2020.03.08. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
III. KER TVE
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 17 5 5 7 19 22 -3 20 8.5 2020.03.08. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
BKV ELŐRE
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 5 3 9 25 26 -1 18 8 2020.03.08. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
FC NAGYKANIZSA
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 17 4 6 7 15 22 -7 18 7.8 2020.03.08. 
Sárvár FC Sporttelep 
SÁRVÁR FC - 
HÉVÍZ SK
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 3 7 7 14 23 -9 16 8.8 2020.03.08. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
VLS VESZPRÉM
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 17 3 3 11 20 37 -17 12 7.8 2020.03.08. 
Sárvár FC Sporttelep 
SÁRVÁR FC - 
HÉVÍZ SK
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 17 2 4 11 10 39 -29 10 8.1 2020.03.08. 
ESK Ménfőcsanak 
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK - 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 1 2 9 4 5 19 8 3 2 3 6 4 2 11 17 9 3 5 15 8 7 30
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 9 2 7 0 7 3 4 13 8 5 1 2 7 3 4 16 17 7 8 2 14 6 8 29
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 4 3 1 5 3 2 15 9 3 4 2 6 5 1 13 17 7 7 3 11 8 3 28
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 3 4 1 5 2 3 13 9 3 5 1 7 4 3 14 17 6 9 2 12 6 6 27
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 5 0 7 0 7 17 8 1 6 1 3 3 0 9 17 5 11 1 10 3 7 26
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 4 3 1 6 3 3 15 9 2 4 3 4 5 -1 10 17 6 7 4 10 8 2 25
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 4 3 1 14 9 2 5 2 5 4 1 11 17 6 7 4 9 7 2 25
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 5 6 -1 12 8 3 2 3 6 6 0 11 17 6 5 6 11 12 -1 23
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 3 4 2 7 4 3 13 8 2 4 2 4 4 0 10 17 5 8 4 11 8 3 23
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 2 7 0 6 3 3 13 8 2 3 3 6 6 0 9 17 4 10 3 12 9 3 22
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 8 1 4 3 3 7 -4 7 9 2 4 3 3 4 -1 10 17 3 8 6 6 11 -5 17
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 3 2 4 5 5 0 11 8 1 2 5 2 12 -10 5 17 4 4 9 7 17 -10 16
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 4 6 -2 9 9 1 4 4 5 8 -3 7 17 3 7 7 9 14 -5 16
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 1 5 2 6 7 -1 8 9 0 8 1 1 2 -1 8 17 1 13 3 7 9 -2 16
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 0 5 3 1 5 -4 5 9 2 3 4 3 6 -3 9 17 2 8 7 4 11 -7 14
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 1 8 -7 5 8 1 3 4 1 5 -4 6 17 2 5 10 2 13 -11 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 9 6 3 0 21 7 14 21 8 6 0 2 15 6 9 18 17 12 3 2 36 13 23 39
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 2 1 24 9 15 20 8 4 3 1 14 9 5 15 17 10 5 2 38 18 20 35
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 5 1 2 13 8 5 16 9 5 2 2 14 10 4 17 17 10 3 4 27 18 9 33
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 3 2 3 8 10 -2 11 9 5 3 1 16 10 6 18 17 8 5 4 24 20 4 29
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 5 1 3 11 11 0 16 8 3 2 3 14 12 2 11 17 8 3 6 25 23 2 27
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 3 5 0 10 5 5 14 9 4 1 4 11 14 -3 13 17 7 6 4 21 19 2 27
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 4 1 3 11 6 5 13 9 2 4 3 14 15 -1 10 17 6 5 6 25 21 4 23
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 4 3 2 19 10 9 15 8 2 1 5 9 17 -8 7 17 6 4 7 28 27 1 22
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 4 1 14 6 8 16 8 1 2 5 5 9 -4 5 17 5 6 6 19 15 4 21
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 8 3 3 2 9 10 -1 12 9 2 3 4 10 12 -2 9 17 5 6 6 19 22 -3 21
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 4 3 2 12 10 2 15 8 1 2 5 7 12 -5 5 17 5 5 7 19 22 -3 20
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 1 4 12 11 1 10 9 2 2 5 13 15 -2 8 17 5 3 9 25 26 -1 18
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 2 2 4 6 12 -6 8 9 2 4 3 9 10 -1 10 17 4 6 7 15 22 -7 18
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 2 1 5 9 17 -8 7 9 1 6 2 5 6 -1 9 17 3 7 7 14 23 -9 16
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 2 3 4 12 15 -3 9 8 1 0 7 8 22 -14 3 17 3 3 11 20 37 -17 12
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 5 22 -17 5 8 1 2 5 5 17 -12 5 17 2 4 11 10 39 -29 10
 
BUDAPEST HONVÉD
-----------
DVSC
-----------
DVTK
-----------
FERENCVÁROSI TC
-----------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----------
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----------
MOL FEHÉRVÁR FC
-----------
PAKSI FC
-----------
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------
ÚJPEST FC
-----------
ZTE FC
-----------

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 08. 18:00
2020. 03. 08. 18:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
03. 14. 14:30
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
MTE-1904 Sporttelep
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
04. 19. 16:30
2020. 04. 19. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Érdi Sporttelep
05. 03. 17:00
2020. 05. 03. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 10. 17:00
2020. 05. 10. 17:00
Perutz Stadion
05. 17. 17:30
2020. 05. 17. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 24. 18:00
2020. 05. 24. 18:00
ESK Ménfőcsanak
05. 31. 17:30
2020. 05. 31. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
Játékosok Kor
Szakmai stáb Poszt
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Sárga lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple