Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Nyáregyházi SE

Klub adatok
Cím
2723 Nyáregyháza, Kossuth Lajos utca 2./A
Telefon
+36 20 399 7225
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 2 2 0 0 9 3 6 6 15.5
2 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 2 6 6 15
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 2 2 0 0 4 0 4 6 8
4 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 10.5
5 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 2 1 0 1 11 7 4 3 13
6 Albertirsa SE Albertirsa SE 2 1 0 1 5 4 1 3 7
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 2 1 0 1 4 3 1 3 8.5
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 1 0 1 5 5 0 3 10.5
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 2 1 0 1 4 4 0 3 5.5
10 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 2 1 0 1 1 1 0 3 8
11 Dány KSK Dány KSK 2 1 0 1 7 9 -2 3 5.5
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 2 0 2 0 3 3 0 2 8.5
13 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 11
14 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 7 -3 0 5
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 3 10 -7 0 3
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 2 0 0 2 1 11 -10 0 1.5
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 GEAC-FISE Albertirsa SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
6 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 6 5 1 3
7 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 2 1 0 1 1 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 GEAC-FISE Úri KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 GEAC-FISE Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
2 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
5 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 1 0 1 11 7 4 3
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 5 4 1 3
7 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 0 1 4 3 1 3
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 5 0 3
9 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 2 1 0 1 4 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 4 0 3
10 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
11 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 6 4 2 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 9 -2 3
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 GEAC-FISE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 66
2 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 66
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 46
4 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 14
5 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 43
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 13
7 GEAC-FISE Sülysápi SE
13
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 03
9 GEAC-FISE Nyáregyházi SE
03
10 GEAC-FISE Újszilvás KSE 03
11 GEAC-FISE Dány KSK -23
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 02
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. -11
14 GEAC-FISE Úri KSK -30
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK -70
16 GEAC-FISE GEAC-FISE -100
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--------
Albertirsa SE
--5 - 1------------
Dánszentmiklós KSK
--------------3 - 2
Dány KSK
-----------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3------
GEAC-FISE
--0 - 5------------
Inárcs VSE
-3 - 0-------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
-------------0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3----
Pilisi LK II.
-----6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1----------
Újlengyel DSE
----------1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
-------------2 - 4-

Nyáregyházi SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
06. 30.
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
06. 30.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
06. 30.
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BALOGH ISTVÁN JÓZSEF Vezetőedző
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->