Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Albertirsa SE

Klub adatok
Cím
2730 Albertirsa, Irsay Károly utca 2.
Telefon
+36 20 348 5277
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 14 6 8 9 14.3
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 1 0 10 6 4 7 12.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 8.7
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 3 2 0 1 10 5 5 6 13
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 3 2 0 1 6 3 3 6 10
6 Albertirsa SE Albertirsa SE 3 2 0 1 6 4 2 6 7.3
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 3 2 0 1 10 9 1 6 11
8 Dány KSK Dány KSK 3 2 0 1 9 10 -1 6 6.3
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 11 7 4 4 8.7
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 6.3
11 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 1 0 2 1 2 -1 3 7.7
12 Úri KSK Úri KSK 3 1 0 2 6 8 -2 3 6
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 3 0 2 1 3 5 -2 2 7
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 3 7 -4 1 8.7
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 0 0 3 7 16 -9 0 4.7
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 3 0 0 3 5 16 -11 0 4
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 11 1 10 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
4 GEAC-FISE Úri KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
5 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 2 2 5
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 1 2 4
7 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 1 1 6 5 1 4
8 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 1 1 2 1 1 4
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
10 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 1 1 5 7 -2 4
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 1 2 3 10 -7 1
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 9 6 3 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 6 8 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 8 4 4 6 3 2 1 0 10 6 4 7
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 0 1 7 3 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 10 5 5 6
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 6 3 3 6 3 2 0 1 6 3 3 6
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 6 4 2 6
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 7 -1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 10 9 1 6
8 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 9 10 -1 6
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 1 0 0 1 4 6 -2 0 3 1 1 1 11 7 4 4
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 6 -1 3
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
12 GEAC-FISE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 6 8 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 3 5 -2 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 13 -8 0 3 0 0 3 7 16 -9 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 5 11 -6 0 3 0 0 3 5 16 -11 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 89
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 47
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 47
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 56
5 GEAC-FISE Sülysápi SE
36
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 26
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 16
8 GEAC-FISE Dány KSK -16
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 44
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE
-13
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE -13
12 GEAC-FISE Úri KSK -23
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC -22
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. -41
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK -90
16 GEAC-FISE GEAC-FISE -110
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1----------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4----------3 - 2
Dány KSK
-----------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3------
GEAC-FISE
--0 - 5------------
Inárcs VSE
-3 - 0-------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----------2 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
-----5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
-------------2 - 4-

Albertirsa SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Szakmai stáb Poszt
KISS LAJOS Technikai vezető
VARGA VIKTOR Technikai vezető
DUDÁS SZILVIA Technikai vezető
CSŐKE ISTVÁN Technikai vezető
FARKAS ISTVÁN ZOLTÁN Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->