Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Dánszentmiklós KSK

Klub adatok
Cím
2735 Dánszentmiklós, Széchenyi utca 94
Telefon
+36 20 519 1755
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 5 5 0 0 19 9 10 15 11.2
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 5 4 1 0 23 11 12 13 10.8
3 Albertirsa SE Albertirsa SE 5 4 0 1 14 7 7 12 10.2
4 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 5 4 0 1 20 15 5 12 11.8
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 5 3 1 1 10 4 6 10 6
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 5 3 0 2 15 9 6 9 11.8
7 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 18 16 2 7 9.6
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 2 1 2 13 14 -1 7 8.4
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 5 2 0 3 10 11 -1 6 10
10 Úri KSK Úri KSK 5 2 0 3 10 13 -3 6 5.6
11 Dány KSK Dány KSK 5 2 0 3 13 17 -4 6 4.2
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 5 1 2 2 5 9 -4 5 9.8
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 6 12 -6 3 7.2
14 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 0 4 8 19 -11 3 6.4
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 0 2 3 8 14 -6 2 7.6
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 5 0 0 5 13 25 -12 0 5.4
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 3 1 2 6 3 3 0 0 10 5 5 9 5 5 0 0 13 6 7 15
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 2 1 0 10 3 7 7 2 1 1 0 4 1 3 4 5 3 2 0 14 4 10 11
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 1 0 1 2 1 1 3 5 3 1 1 7 2 5 10
4 Galgahévíz SK Úri KSK 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 3 0 2 7 4 3 9
5 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 2 0 2 2 0 2 5 2 3 0 7 3 4 9
6 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 5 3 2 9
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 4 4 0 6 1 0 1 0 1 1 0 1 5 2 1 2 5 5 0 7
8 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 7 3 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 9 7 2 6
9 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 5 1 2 2 8 9 -1 5
10 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 2 2 3 5 -2 5
11 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 2 2 2 5 -3 5
12 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 3 0 1 2 1 9 -8 1 5 1 2 2 6 13 -7 5
13 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
14 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 1 1 3 6 9 -3 4
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 0 3 3 12 -9 0 5 1 1 3 6 14 -8 4
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 0 3 1 5 -4 0 5 0 1 4 2 9 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 12 8 4 9 2 2 0 0 7 1 6 6 5 5 0 0 19 9 10 15
2 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 1 0 7 3 4 4 3 3 0 0 16 8 8 9 5 4 1 0 23 11 12 13
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 3 0 0 10 3 7 9 2 1 0 1 4 4 0 3 5 4 0 1 14 7 7 12
4 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 11 10 1 6 2 2 0 0 9 5 4 6 5 4 0 1 20 15 5 12
5 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 3 1 1 1 3 3 0 4 5 3 1 1 10 4 6 10
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 0 1 11 3 8 6 2 1 0 1 4 6 -2 3 5 3 0 2 15 9 6 9
7 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 8 5 3 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 5 2 1 2 18 16 2 7
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 4 2 1 1 9 6 3 7 5 2 1 2 13 14 -1 7
9 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 9 9 0 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 2 0 3 10 11 -1 6
10 Galgahévíz SK Úri KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 0 2 5 9 -4 3 5 2 0 3 10 13 -3 6
11 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 0 1 7 6 1 3 3 1 0 2 6 11 -5 3 5 2 0 3 13 17 -4 6
12 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 2 2 5 9 -4 5
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 0 2 5 7 -2 0 3 1 0 2 1 5 -4 3 5 1 0 4 6 12 -6 3
14 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 1 0 1 2 6 -4 3 3 0 0 3 6 13 -7 0 5 1 0 4 8 19 -11 3
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 5 9 -4 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 0 2 3 8 14 -6 2
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 5 8 -3 0 3 0 0 3 8 17 -9 0 5 0 0 5 13 25 -12 0
 
Abonyi KID FC
----2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2--------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1-------
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
----4 - 3----2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-------4 - 0-
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2-------------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0------------2 - 4-

Dánszentmiklós KSK

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
CSORBA PÁL Technikai vezető
HOLLÓ GYÖRGY Technikai vezető
SZEMEREI BÉLA Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->