Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BUDAFOKI MTE II.

Klub adatok
Cím
1222 Budapest XXII., PROMONTOR Utca 89/A
Telefon
+36-30/749-0258
Fax

BLSZ I. osztály

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 KELEN SC KELEN SC 17 15 1 1 52 15 37 46 9.2 2021.05.08. 
Fővárosi Vízművek SK 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - 
KELEN SC
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 17 14 0 3 42 16 26 42 8.9 2021.05.08. 
Csep-Gól FC Sporttelep 
CSEP-GÓL FC - 
CSEPEL FC
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 17 12 1 4 38 19 19 37 8.5 2021.05.08. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
PÉNZÜGYŐR SE
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 17 9 4 4 44 26 18 31 8.6 2021.05.08. 
Fővárosi Vízművek SK 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - 
KELEN SC
5 REAC REAC 17 8 7 2 33 18 15 31 9.1 2021.05.08. 
Deák Ferenc
6 UNIONE FC UNIONE FC 17 8 4 5 35 29 6 28 8.4 2021.05.08. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC - 
ASR GÁZGYÁR
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 17 7 4 6 25 22 3 25 8.6 2021.05.08. 
Deák Ferenc
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 17 7 3 7 26 24 2 24 9.1 2021.05.08. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - 
RAFC
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  17 6 5 6 22 24 -2 23 7.8 2021.05.07. 
Goldball Park 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC - 
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 17 5 5 7 29 23 6 20 8.7 2021.05.07. 
Goldball Park 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC - 
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 17 5 3 9 19 29 -10 18 8.1 2021.05.08. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC - 
ASR GÁZGYÁR
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 17 4 2 11 27 39 -12 14 8.2 2021.05.08. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
PÉNZÜGYŐR SE
13 RAFC RAFC 17 3 5 9 19 46 -27 14 8.1 2021.05.08. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - 
RAFC
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 17 3 3 11 21 40 -19 12 8.6 2021.05.08. 
Ikarus BSE 
IKARUS BSE - 
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 17 2 4 11 8 30 -22 10 7.8 2021.05.08. 
Csep-Gól FC Sporttelep 
CSEP-GÓL FC - 
CSEPEL FC
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 17 2 1 14 14 54 -40 7 8.1 2021.05.08. 
Ikarus BSE 
IKARUS BSE - 
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 8 5 3 0 9 2 7 18 9 6 3 0 14 2 12 21 17 11 6 0 23 4 19 39
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 2 1 10 4 6 14 10 7 3 0 15 2 13 24 17 11 5 1 25 6 19 38
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 10 6 4 0 11 0 11 22 7 2 3 2 5 5 0 9 17 8 7 2 16 5 11 31
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 4 3 2 12 10 2 15 8 5 0 3 10 6 4 15 17 9 3 5 22 16 6 30
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 5 1 3 8 9 -1 16 8 3 3 2 7 4 3 12 17 8 4 5 15 13 2 28
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 8 6 2 0 8 1 7 20 9 0 6 3 1 5 -4 6 17 6 8 3 9 6 3 26
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 3 3 4 7 -3 12 8 3 5 0 6 2 4 14 17 6 8 3 10 9 1 26
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 7 1 4 2 2 3 -1 7 10 5 2 3 11 6 5 17 17 6 6 5 13 9 4 24
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 9 1 4 4 2 8 -6 7 8 3 3 2 8 4 4 12 17 4 7 6 10 12 -2 19
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 1 4 3 5 6 -1 7 9 2 3 4 6 6 0 9 17 3 7 7 11 12 -1 16
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 8 1 4 3 4 7 -3 7 9 2 3 4 9 15 -6 9 17 3 7 7 13 22 -9 16
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 1 4 2 1 5 -4 7 10 1 6 3 3 4 -1 9 17 2 10 5 4 9 -5 16
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 1 6 2 4 8 -4 9 8 0 6 2 4 6 -2 6 17 1 12 4 8 14 -6 15
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 10 2 3 5 7 13 -6 9 7 1 2 4 3 10 -7 5 17 3 5 9 10 23 -13 14
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 9 2 1 6 5 11 -6 7 8 1 2 5 2 10 -8 5 17 3 3 11 7 21 -14 12
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 2 2 5 5 11 -6 8 8 0 0 8 1 10 -9 0 17 2 2 13 6 21 -15 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 8 7 1 0 21 6 15 22 9 8 0 1 31 9 22 24 17 15 1 1 52 15 37 46
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 6 0 1 15 6 9 18 10 8 0 2 27 10 17 24 17 14 0 3 42 16 26 42
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 10 10 0 0 27 5 22 30 7 2 1 4 11 14 -3 7 17 12 1 4 38 19 19 37
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 4 4 1 21 14 7 16 8 5 0 3 23 12 11 15 17 9 4 4 44 26 18 31
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 7 3 3 1 8 6 2 12 10 5 4 1 25 12 13 19 17 8 7 2 33 18 15 31
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 3 2 4 16 21 -5 11 8 5 2 1 19 8 11 17 17 8 4 5 35 29 6 28
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 14 13 1 14 8 3 2 3 11 9 2 11 17 7 4 6 25 22 3 25
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 5 0 4 18 14 4 15 8 2 3 3 8 10 -2 9 17 7 3 7 26 24 2 24
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 8 4 3 1 12 8 4 15 9 2 2 5 10 16 -6 8 17 6 5 6 22 24 -2 23
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 2 2 4 13 11 2 8 9 3 3 3 16 12 4 12 17 5 5 7 29 23 6 20
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 9 2 2 5 7 16 -9 8 8 3 1 4 12 13 -1 10 17 5 3 9 19 29 -10 18
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 9 3 1 5 18 20 -2 10 8 1 1 6 9 19 -10 4 17 4 2 11 27 39 -12 14
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 8 2 1 5 6 20 -14 7 9 1 4 4 13 26 -13 7 17 3 5 9 19 46 -27 14
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 3 2 4 17 23 -6 11 8 0 1 7 4 17 -13 1 17 3 3 11 21 40 -19 12
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 0 2 5 1 16 -15 2 10 2 2 6 7 14 -7 8 17 2 4 11 8 30 -22 10
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 10 1 1 8 9 32 -23 4 7 1 0 6 5 22 -17 3 17 2 1 14 14 54 -40 7
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 00 - 2-2 - 02 - 0-4 - 31 - 32 - 2-0 - 1-2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 24 - 0--2 - 1--
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4-0 - 22 - 10 - 2---1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
--4 - 23 - 01 - 2-3 - 55 - 0--1 - 10 - 2-1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5--0 - 60 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0---1 - 21 - 0--3 - 13 - 1-
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
-1 - 21 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 0--3 - 30 - 1--1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 1---2 - 43 - 33 - 35 - 11 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-4 - 0-0 - 6-0 - 70 - 2-8 - 12 - 5--1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 02 - 1-2 - 12 - 01 - 13 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0-3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 0-4 - 03 - 2--3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 3--1 - 00 - 5-2 - 4-0 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2------1 - 01 - 1-
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 02 - 40 - 02 - 01 - 1-2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 0-5 - 21 - 64 - 3--1 - 10 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1--0 - 01 - 25 - 01 - 2---1 - 30 - 0-2 - 3

BUDAFOKI MTE II.

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
05. 19. 19:00
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK
05. 15. 11:00
2021. 05. 15. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
05. 22. 11:00
2021. 05. 22. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
05. 29. 11:00
2021. 05. 29. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
Szakmai stáb Poszt
SCHRÓTH LAJOS Vezetőedző
JANKOV ANDRÁS Technikai vezető
POZDER NENAD Technikai vezető
FUTÓ TAMÁS Asszisztensedző
BÁCSKAI BALÁZS Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple