Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport 6. forduló

2018.09.23 - 14:00

Balástya, Balástya KSK Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport

Játékvezető
FODOR LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HILÁK DÁNIEL
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

VÍG BENCE

 

0 - 2

30'

KOZMA ÁKOS

 

0 - 3

61'

DANICSIPAK NORBERT

 

0 - 4

66'

VÍG BENCE

 

0 - 5

75'

SZÁSZ ROLAND

 

0 - 6

80'

SZÁSZ ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 6 5 0 1 27 6 21 15 7.7
2 SZÉKKUTAS TC SZÉKKUTAS TC 6 5 0 1 22 6 16 15 6.5
3 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 4 4 0 0 32 4 28 12 12.5
4 APÁTFALVA SC APÁTFALVA SC 5 4 0 1 22 3 19 12 10.6
5 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 4 0 1 22 11 11 12 11.8
6 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 6 3 1 2 23 12 11 10 7.2
7 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 4 3 0 1 24 7 17 9 11.8
8 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   5 3 0 2 21 19 2 9 8
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 2 0 4 12 19 -7 6 7.2
10 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 5 2 0 3 13 23 -10 6 6.6
11 ST. MIHÁLY FC  ST. MIHÁLY FC  5 1 1 3 10 21 -11 4 7
12 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 5 0 0 5 8 19 -11 0 6
13 SZATYMAZ SE SZATYMAZ SE 6 0 0 6 8 43 -35 0 6.2
14 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 5 0 0 5 4 51 -47 0 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE SZÉKKUTAS TC 3 2 1 0 6 2 4 7 3 3 0 0 7 1 6 9 6 5 1 0 13 3 10 16
2 SZŐREGI RSE APÁTFALVA SC 3 3 0 0 10 0 10 9 2 1 0 1 2 2 0 3 5 4 0 1 12 2 10 12
3 SZŐREGI RSE MÓRAHALOM VSE 2 1 1 0 4 0 4 4 4 2 1 1 12 2 10 7 6 3 2 1 16 2 14 11
4 SZŐREGI RSE CSENGELE KSE 2 2 0 0 13 0 13 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 17 2 15 10
5 SZŐREGI RSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 8 7 1 7 6 3 1 2 9 10 -1 10
6 SZŐREGI RSE RÖSZKE SK 3 2 0 1 6 2 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 9 2 7 9
7 SZŐREGI RSE CSANYTELEK SC 3 2 1 0 9 3 6 7 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 2 3 1 11 7 4 9
8 SZŐREGI RSE SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 6 2 0 4 4 17 -13 6 6 2 0 4 4 17 -13 6
9 SZŐREGI RSE ÜLLÉSI ISE 3 1 2 0 6 4 2 5 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 1 2 2 7 12 -5 5
10 SZŐREGI RSE KSE BALÁSTYA 3 0 0 3 2 7 -5 0 2 1 1 0 5 1 4 4 5 1 1 3 7 8 -1 4
11 SZŐREGI RSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 0 3 0 4 -4 0 2 1 1 0 5 2 3 4 5 1 1 3 5 6 -1 4
12 SZŐREGI RSE NAGYMÁGOCS SE 3 0 1 2 4 6 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 5 1 1 3 6 8 -2 4
13 SZŐREGI RSE ST. MIHÁLY FC 3 0 1 2 1 12 -11 1 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 1 3 4 15 -11 4
14 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 3 0 0 3 1 11 -10 0 2 0 0 2 0 12 -12 0 5 0 0 5 1 23 -22 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE MÓRAHALOM VSE 2 1 0 1 8 3 5 3 4 4 0 0 19 3 16 12 6 5 0 1 27 6 21 15
2 SZŐREGI RSE SZÉKKUTAS TC 3 2 0 1 8 3 5 6 3 3 0 0 14 3 11 9 6 5 0 1 22 6 16 15
3 SZŐREGI RSE CSENGELE KSE 2 2 0 0 22 2 20 6 2 2 0 0 10 2 8 6 4 4 0 0 32 4 28 12
4 SZŐREGI RSE APÁTFALVA SC 3 3 0 0 18 1 17 9 2 1 0 1 4 2 2 3 5 4 0 1 22 3 19 12
5 SZŐREGI RSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 2 0 1 6 8 -2 6 2 2 0 0 16 3 13 6 5 4 0 1 22 11 11 12
6 SZŐREGI RSE CSANYTELEK SC 3 1 1 1 14 7 7 4 3 2 0 1 9 5 4 6 6 3 1 2 23 12 11 10
7 SZŐREGI RSE RÖSZKE SK 3 2 0 1 20 5 15 6 1 1 0 0 4 2 2 3 4 3 0 1 24 7 17 9
8 SZŐREGI RSE KSE BALÁSTYA 3 1 0 2 8 17 -9 3 2 2 0 0 13 2 11 6 5 3 0 2 21 19 2 9
9 SZŐREGI RSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 2 0 2 11 13 -2 6 6 2 0 4 12 19 -7 6
10 SZŐREGI RSE ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 12 9 3 6 2 0 0 2 1 14 -13 0 5 2 0 3 13 23 -10 6
11 SZŐREGI RSE ST. MIHÁLY FC 3 0 0 3 3 16 -13 0 2 1 1 0 7 5 2 4 5 1 1 3 10 21 -11 4
12 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
14 SZŐREGI RSE NAGYMÁGOCS SE 3 0 0 3 5 12 -7 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 5 0 0 5 8 19 -11 0
15 SZŐREGI RSE SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6 8 43 -35 0 6 0 0 6 8 43 -35 0
16 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 3 0 0 3 3 26 -23 0 2 0 0 2 1 25 -24 0 5 0 0 5 4 51 -47 0
 
APÁTFALVA SC
2 - 1------7 - 0-9 - 0---
CSANYTELEK SC
--2 - 3-----3 - 3--9 - 1-
CSENGELE KSE
-------6 - 1-16 - 1---
KSE BALÁSTYA
---0 - 6---7 - 4--1 - 7--
MÓRAHALOM VSE
-0 - 3----------8 - 0
MÓRAVÁROSI KINIZSI
--0 - 6--2 - 1-4 - 1-----
NAGYMÁGOCS SE
1 - 4-2 - 4-----2 - 4----
RÖSZKE SK
------5 - 213 - 0--2 - 3--
SZATYMAZ SE
-------------
ST. MIHÁLY FC
----1 - 92 - 4-----0 - 3-
SZŐREGI RSE
---0 - 10-1 - 12-2 - 4-----
SZÉKKUTAS TC
1 - 0---1 - 2-------6 - 1
TÖMÖRKÉNY KSE
----1 - 2------0 - 4-
ÜLLÉSI ISE
-3 - 5------6 - 2---3 - 2

Meccsek

KSE BALÁSTYA

2018. 09. 27. 16:00
Szőreg Sportpálya
2018. 09. 27. 16:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 10. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 10. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZATYMAZ SE
2018. 09. 08. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZÉKKUTAS TC
2018. 09. 15. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 14:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
2018. 09. 23. 14:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 29. 14:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 29. 14:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 06. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 06. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 13. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 20. 12:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 12:30
Makó Marosparti Sportpálya
APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 11:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 11:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
RÖSZKE SK
2018. 11. 03. 13:30
Csengelei Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 10. 11:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 10. 11:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 24. 11:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 24. 11:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 02. 11:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 02. 11:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZŐREGI RSE
2019. 04. 18. 14:00
Szatymaz Sportpálya
2019. 04. 18. 14:00
Szatymaz Sportpálya
SZATYMAZ SE
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 23. 13:00
Székkutas Sportpálya
2019. 03. 23. 13:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 02. 14:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 02. 14:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
2019. 04. 07. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 07. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 13. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 13. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 20. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 15. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 15. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ST. MIHÁLY FC
2019. 05. 04. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
APÁTFALVA SC
2019. 05. 12. 15:00
Röszke Sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 18. 12:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 18. 12:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSENGELE KSE
2019. 05. 26. 13:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 26. 13:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 07. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 06. 07. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
KSE BALÁSTYA

MÓRAHALOM VSE

2018. 08. 19. 15:00
Székkutas Sportpálya
2018. 08. 19. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
MÓRAHALOM VSE
2018. 08. 26. 15:00
2018. 08. 26. 15:00
MÓRAHALOM VSE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 02. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 02. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 09. 10:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 09. 10:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 16. 14:30
2018. 09. 16. 14:30
MÓRAHALOM VSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 23. 14:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 30. 14:00
2018. 09. 30. 14:00
MÓRAHALOM VSE
APÁTFALVA SC
2018. 10. 07. 13:00
Röszke Sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 13. 13:00
2018. 10. 13. 13:00
MÓRAHALOM VSE
CSENGELE KSE
2018. 10. 19. 14:30
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 19. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 31. 14:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 10. 31. 14:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 11. 11. 11:30
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 11. 11:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SZŐREGI RSE
2018. 11. 18. 11:00
2018. 11. 18. 11:00
SZATYMAZ SE
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 03. 12:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 03. 12:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SZÉKKUTAS TC
2019. 03. 10. 12:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 10. 12:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 16. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 16. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ST. MIHÁLY FC
2019. 03. 23. 14:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 23. 14:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 30. 13:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 30. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 07. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 07. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 13. 14:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 13. 14:00
Makó Város Sportcenrum
APÁTFALVA SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 18. 17:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 18. 17:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
RÖSZKE SK
2019. 04. 28. 16:00
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 28. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 05. 14:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 05. 14:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 17. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 17. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 05. 25. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 05. 25. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
MÓRAHALOM VSE
2019. 06. 01. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SZATYMAZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom