Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport 3. forduló

2018.09.23 - 10:00

Kiszombor, Kiszombor Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport

Játékvezető
SOÓS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAROS-MENTI UFC IV.
SZÉKKUTAS TC
70'
35'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MAROS-MENTI UFC IV. MAROS-MENTI UFC IV. 3 3 0 0 18 0 18 9 6.7
2 DESZK SC DESZK SC 3 3 0 0 15 5 10 9 5.3
3 DAFC SZEGED II. DAFC SZEGED II. 3 2 0 1 13 4 9 6 7.7
4 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 3 2 0 1 8 7 1 6 6
5 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 3 1 0 2 13 12 1 3 4
6 TISZASZIGET SE TISZASZIGET SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 5.7
7 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 3 1 0 2 7 14 -7 3 4.3
8 SZÉKKUTAS TC SZÉKKUTAS TC 3 1 0 2 5 13 -8 3 4.3
9 ST. MIHÁLY FC  ST. MIHÁLY FC  3 1 0 2 4 15 -11 3 5.3
10 ELITSPORT GOLD KFT. ELITSPORT GOLD KFT. 3 0 0 3 4 14 -10 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELITSPORT GOLD KFT. DAFC SZEGED II. 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 2 0 2 4 3 2 1 0 7 0 7 7
2 ELITSPORT GOLD KFT. MAROS-MENTI UFC IV. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 7 0 7 6 3 2 1 0 7 0 7 7
3 ELITSPORT GOLD KFT. DESZK SC 2 1 0 1 4 2 2 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 8 3 5 6
4 ELITSPORT GOLD KFT. SZŐREGI RSE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 7 4 3 6
5 ELITSPORT GOLD KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 4 1 6
6 ELITSPORT GOLD KFT. TISZASZIGET SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 3 6 -3 3
7 ELITSPORT GOLD KFT. FÖLDEÁK TC 2 0 0 2 1 9 -8 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 2 9 -7 3
8 ELITSPORT GOLD KFT. ST. MIHÁLY FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
9 ELITSPORT GOLD KFT. SZÉKKUTAS TC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 2 1 1 6 -5 2
10 ELITSPORT GOLD KFT. ELITSPORT GOLD KFT. 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELITSPORT GOLD KFT. MAROS-MENTI UFC IV. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 15 0 15 6 3 3 0 0 18 0 18 9
2 ELITSPORT GOLD KFT. DESZK SC 2 2 0 0 10 3 7 6 1 1 0 0 5 2 3 3 3 3 0 0 15 5 10 9
3 ELITSPORT GOLD KFT. DAFC SZEGED II. 1 1 0 0 9 0 9 3 2 1 0 1 4 4 0 3 3 2 0 1 13 4 9 6
4 ELITSPORT GOLD KFT. SZŐREGI RSE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 3 7 -4 3 3 2 0 1 8 7 1 6
5 ELITSPORT GOLD KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 13 5 8 3 3 1 0 2 13 12 1 3
6 ELITSPORT GOLD KFT. TISZASZIGET SE 2 0 0 2 3 7 -4 0 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 0 2 7 10 -3 3
7 ELITSPORT GOLD KFT. FÖLDEÁK TC 2 0 0 2 2 13 -11 0 1 1 0 0 5 1 4 3 3 1 0 2 7 14 -7 3
8 ELITSPORT GOLD KFT. SZÉKKUTAS TC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 0 0 2 0 12 -12 0 3 1 0 2 5 13 -8 3
9 ELITSPORT GOLD KFT. ST. MIHÁLY FC 2 1 0 1 3 10 -7 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 15 -11 3
10 ELITSPORT GOLD KFT. ELITSPORT GOLD KFT. 2 0 0 2 4 9 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 4 14 -10 0
 
DAFC SZEGED II.
-------9 - 0-
DESZK SC
-----6 - 0--4 - 3
ELITSPORT GOLD KFT.
--1 - 5---3 - 4--
FÖLDEÁK TC
-2 - 5-0 - 8-----
MAROS-MENTI UFC IV.
-------3 - 0-
ST. MIHÁLY FC
2 - 0-------1 - 10
SZŐREGI RSE
--5 - 0------
TISZASZIGET SE
2 - 4-----1 - 3--
SZÉKKUTAS TC
-----5 - 1---
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
----0 - 7----

Meccsek

MAROS-MENTI UFC IV.

2018. 09. 18. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 18. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MAROS-MENTI UFC IV.
2018. 09. 14. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2018. 09. 14. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
MAROS-MENTI UFC IV.
2018. 09. 23. 10:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Kiszombor Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
SZÉKKUTAS TC
2018. 10. 28. 10:00
2018. 10. 28. 10:00
DAFC SZEGED II.
MAROS-MENTI UFC IV.
2018. 10. 07. 14:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 07. 14:00
Kiszombor Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
ST. MIHÁLY FC
2018. 10. 14. 10:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 14. 10:00
Kiszombor Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
TISZASZIGET SE
2018. 10. 21. 10:00
Deszk Sportpálya
2018. 10. 21. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MAROS-MENTI UFC IV.
2018. 10. 28. 10:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Kiszombor Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
ELITSPORT GOLD KFT.
2018. 10. 31. 14:30
Szőreg Sportpálya
2018. 10. 31. 14:30
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
MAROS-MENTI UFC IV.
2019. 03. 19. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 19. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MAROS-MENTI UFC IV.
2019. 03. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 04. 05. 15:30
Székkutas Sportpálya
2019. 04. 05. 15:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
MAROS-MENTI UFC IV.
2019. 04. 14. 10:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Kiszombor Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
DAFC SZEGED II.
2019. 05. 24. 18:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 24. 18:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
MAROS-MENTI UFC IV.
2019. 04. 28. 10:00
Tiszasziget Sportpálya
2019. 04. 28. 10:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
MAROS-MENTI UFC IV.
2019. 05. 05. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 05. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC IV.
DESZK SC
2019. 05. 10. 16:30
Szeged-Gyálarét Sportpálya
2019. 05. 10. 16:30
Szeged-Gyálarét Sportpálya
ELITSPORT GOLD KFT.
MAROS-MENTI UFC IV.
2019. 05. 19. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
SZŐREGI RSE

SZÉKKUTAS TC

2018. 09. 12. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 12. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED II.
SZÉKKUTAS TC
2018. 09. 14. 17:30
Székkutas Sportpálya
2018. 09. 14. 17:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
ST. MIHÁLY FC
2018. 09. 23. 10:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Kiszombor Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
SZÉKKUTAS TC
2018. 09. 28. 16:00
Székkutas Sportpálya
2018. 09. 28. 16:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
DESZK SC
2018. 10. 29. 10:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
2018. 10. 29. 10:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
ELITSPORT GOLD KFT.
SZÉKKUTAS TC
2018. 10. 12. 16:00
Székkutas Sportpálya
2018. 10. 12. 16:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
SZŐREGI RSE
2018. 10. 31. 10:00
Földeák Sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZÉKKUTAS TC
2018. 10. 26. 16:00
Székkutas Sportpálya
2018. 10. 26. 16:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 11. 04. 10:00
Tiszasziget Sportpálya
2018. 11. 04. 10:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
SZÉKKUTAS TC
2019. 03. 22. 15:00
Székkutas Sportpálya
2019. 03. 22. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
DAFC SZEGED II.
2019. 03. 31. 10:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
SZÉKKUTAS TC
2019. 04. 05. 15:30
Székkutas Sportpálya
2019. 04. 05. 15:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
MAROS-MENTI UFC IV.
2019. 04. 13. 10:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 13. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZÉKKUTAS TC
2019. 04. 19. 16:00
Székkutas Sportpálya
2019. 04. 19. 16:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
ELITSPORT GOLD KFT.
2019. 05. 21. 15:00
Szőreg Sportpálya
2019. 05. 21. 15:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
SZÉKKUTAS TC
2019. 05. 03. 16:30
Székkutas Sportpálya
2019. 05. 03. 16:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 10. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 05. 10. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
SZÉKKUTAS TC
2019. 05. 23. 17:00
Székkutas Sportpálya
2019. 05. 23. 17:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
TISZASZIGET SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom