Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-19 II. osztály 5. forduló

2018.09.23 - 13:00

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

MLSZ

U-19 II. osztály

Játékvezető
GÖRÖG MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERTALAN DÁVID, HORVÁTH MARTIN
BUDAI FUTBALL CLUB
PAKSI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

70'

TÓTH BARNA
KAJZINGER ÁKOS

78'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 5 5 0 0 21 0 21 15 12.8
2 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 5 5 0 0 17 4 13 15 12.6
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 5 5 0 0 17 5 12 15 9.8
4 PMFC PMFC 5 4 1 0 10 3 7 13 12.6
5 UTE UTE 5 4 0 1 10 5 5 12 12.4
6 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 5 3 1 1 10 2 8 10 9.2
7 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5 2 0 3 6 8 -2 6 7.2
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 2 0 3 6 10 -4 6 5.8
9 PAKSI FC PAKSI FC 5 1 3 1 7 5 2 6 11.8
10 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 5 1 2 2 7 10 -3 5 8
11 ÚFC ÚFC 5 1 1 3 5 9 -4 4 5
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 1 0 4 7 12 -5 3 8
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 1 0 4 3 11 -8 3 5.8
14 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 5 0 2 3 2 21 -19 2 6
15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5 0 0 5 1 11 -10 0 4.8
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 5 0 0 5 3 16 -13 0 4.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 2 0 0 7 0 7 6 3 3 0 0 3 0 3 9 5 5 0 0 10 0 10 15
2 GYIRMÓT SE GYŐR MOL VIDI FC 2 2 0 0 5 0 5 6 3 2 1 0 3 1 2 7 5 4 1 0 8 1 7 13
3 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 1 0 7 3 4 13
4 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 2 2 0 0 3 0 3 6 3 1 2 0 1 0 1 5 5 3 2 0 4 0 4 11
5 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 2 2 0 0 3 0 3 6 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 2 1 2 3 2 1 7
6 GYIRMÓT SE GYŐR SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 3 1 0 2 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 0 3 3 3 0 6
7 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 2 0 1 3 2 1 6 5 2 0 3 3 4 -1 6
8 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 2 0 4 2 2 5 5 1 3 1 5 4 1 6
9 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 3 1 4 3 1 6
10 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE AKADÉMIA 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 3 1 1 1 0 6
11 GYIRMÓT SE GYŐR SZOLNOKI MÁV UP. FC 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 1 1 0 3 2 1 4 5 1 2 2 3 4 -1 5
12 GYIRMÓT SE GYŐR SZEKSZÁRDI UFC 3 1 1 1 1 2 -1 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 1 3 1 8 -7 4
13 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 0 4 1 5 -4 3
14 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 1 0 4 1 7 -6 3
15 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 3 2 1 4 -3 3
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 3 0 2 1 1 3 -2 2 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 0 2 3 1 7 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 2 0 0 14 0 14 6 3 3 0 0 7 0 7 9 5 5 0 0 21 0 21 15
2 GYIRMÓT SE GYŐR MOL VIDI FC 2 2 0 0 9 0 9 6 3 3 0 0 8 4 4 9 5 5 0 0 17 4 13 15
3 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 3 3 0 0 12 5 7 9 2 2 0 0 5 0 5 6 5 5 0 0 17 5 12 15
4 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 4 1 3 7 5 4 1 0 10 3 7 13
5 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 2 2 0 0 6 1 5 6 3 2 0 1 4 4 0 6 5 4 0 1 10 5 5 12
6 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE AKADÉMIA 2 1 1 0 7 0 7 4 3 2 0 1 3 2 1 6 5 3 1 1 10 2 8 10
7 GYIRMÓT SE GYŐR SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 3 1 0 2 3 5 -2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 5 2 0 3 6 8 -2 6
8 GYIRMÓT SE GYŐR SZOLNOKI MÁV UP. FC 3 0 0 3 0 8 -8 0 2 2 0 0 6 2 4 6 5 2 0 3 6 10 -4 6
9 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 2 0 5 2 3 5 5 1 3 1 7 5 2 6
10 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 1 1 1 5 5 0 4 5 1 2 2 7 10 -3 5
11 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 1 3 5 9 -4 4
12 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 1 0 2 5 7 -2 3 5 1 0 4 7 12 -5 3
13 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 1 0 4 3 11 -8 3
14 GYIRMÓT SE GYŐR SZEKSZÁRDI UFC 3 0 2 1 2 5 -3 2 2 0 0 2 0 16 -16 0 5 0 2 3 2 21 -19 2
15 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3 0 0 3 1 4 -3 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 0 5 1 11 -10 0
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 3 0 0 3 2 7 -5 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 5 0 0 5 3 16 -13 0
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
-----0 - 1------1 - 20 - 1-
BUDAI FUTBALL CLUB
-------1 - 1---1 - 4---
MOL VIDI FC
4 - 0-----5 - 0--------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
--1 - 3---2 - 0-0 - 2------
GYIRMÓT SE GYŐR
--2 - 3----0 - 30 - 1------
ÚFC
------------2 - 00 - 30 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 21 - 3-----------
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------2 - 1--0 - 1--1 - 2--
PAKSI FC
-----1 - 1-----1 - 2---
PMFC
3 - 0----3 - 2---------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
-5 - 2----5 - 3-------2 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
-0 - 3------1 - 11 - 1-----
SZOLNOKI MÁV UP. FC
----------0 - 4--0 - 30 - 1
UTE
---2 - 04 - 1----------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
----5 - 0------9 - 0---
ZTE AKADÉMIA
-0 - 0---------7 - 0---

Meccsek

BUDAI FUTBALL CLUB

2018. 08. 25. 11:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 25. 11:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 09. 01. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 01. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 09. 08. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 09. 15. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 15. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 09. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
PAKSI FC
2018. 09. 29. 09:30
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 09. 29. 09:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 10. 06. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
PMFC
2018. 10. 13. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 13. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 10. 20. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 20. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
MOL VIDI FC
2018. 10. 27. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 10. 31. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 31. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 10. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 10. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 11. 17. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 17. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 11. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 12. 01. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 12. 01. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
ÚFC
2019. 02. 23. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 02. 23. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 03. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 03. 14. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 14. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 22. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 22. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 30. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 30. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 04. 05. 13:00
PMFC Stadion
2019. 04. 05. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 04. 13. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 13. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
UTE
2019. 04. 19. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 19. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 04. 28. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 28. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 03. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 03. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 05. 10. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 10. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 05. 22. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 05. 22. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 05. 26. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 06. 01. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 06. 01. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
BUDAI FUTBALL CLUB

PAKSI FC

2018. 08. 25. 12:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 25. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2018. 09. 01. 11:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 01. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2018. 09. 08. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 08. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PAKSI FC
2018. 09. 15. 11:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 15. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 09. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
PAKSI FC
2018. 09. 29. 13:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 29. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 10. 06. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 10. 06. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
PAKSI FC
2018. 10. 13. 13:30
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 10. 13. 13:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PAKSI FC
2018. 10. 20. 11:00
Paksi FC Stadion
2018. 10. 20. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PMFC
2018. 10. 27. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
PAKSI FC
2018. 11. 03. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 11. 03. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
MOL VIDI FC
2018. 11. 11. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 11. 11. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2018. 11. 17. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 11. 17. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 24. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 24. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
PAKSI FC
2018. 12. 01. 12:00
Paksi FC Stadion
2018. 12. 01. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 02. 23. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 02. 23. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 02. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 02. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2019. 03. 09. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 09. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 16. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 03. 16. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
PAKSI FC
2019. 03. 22. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 22. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 30. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 30. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 04. 06. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 06. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 04. 13. 11:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 13. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 04. 18. 10:00
PMFC Stadion
2019. 04. 18. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
PAKSI FC
2019. 04. 27. 11:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 27. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
UTE
2019. 05. 02. 13:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 02. 13:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
PAKSI FC
2019. 05. 11. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 05. 11. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 17. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 17. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 05. 25. 13:00
Paksi FC Stadion
2019. 05. 25. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 06. 01. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 06. 01. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
PAKSI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom