Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei IV. osztály 5. forduló

2018.09.23 - 16:00

Csanytelek , Csanytelek Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei IV. osztály

Játékvezető
TÖRÖK TAMÁS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÁNYI FERENC, KŐHALMI ATTILA
CSANYTELEK SC
ÓPUSZTASZER SE
90'
45'

Gólok

HUSZÁK DÁVID

30'

1 - 0

 

KÓSA DÁNIEL

79'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 4 4 0 0 23 11 12 12 6.5
2 ÚJSZENTIVÁN SE ÚJSZENTIVÁN SE 4 3 0 1 28 9 19 9 9.3
3 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 4 3 0 1 13 5 8 9 7.3
4 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 4 3 0 1 11 10 1 9 5.3
5 ÓPUSZTASZER SE ÓPUSZTASZER SE 3 2 0 1 12 6 6 6 7.7
6 KISKUNDOROZSMAI ESK KISKUNDOROZSMAI ESK 4 2 0 2 12 10 2 6 6.3
7 DOMASZÉK SK DOMASZÉK SK 3 2 0 1 4 4 0 6 11.3
8 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 4 2 0 2 9 15 -6 6 8
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 4 1 0 3 10 15 -5 3 7.3
10 MAROSLELE SE MAROSLELE SE 3 1 0 2 7 15 -8 3 9.3
11 FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 4 1 0 3 5 15 -10 3 5.3
12 DEREKEGYHÁZ SK DEREKEGYHÁZ SK 5 1 0 4 8 20 -12 3 6.6
13 SZATYMAZ SE SZATYMAZ SE 4 0 0 4 8 15 -7 0 5
14 KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 2 5 7 1 1 0 0 2 0 2 3 4 3 1 0 9 2 7 10
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 2 1 0 9 3 6 7 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 2 0 10 4 6 8
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 2 1 1 6 5 1 7
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 2 1 0 1 7 2 5 3 2 1 0 1 7 2 5 3 4 2 0 2 14 4 10 6
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 7 2 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 7 3 4 6
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 1 2 1 5 7 -2 5
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 1 1 2 5 6 -1 4
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 1 2 4 6 -2 4
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 1 1 1 3 8 -5 4
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 1 2 2 9 -7 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 2 11 -9 2
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 3 0 0 18 7 11 9 1 1 0 0 5 4 1 3 4 4 0 0 23 11 12 12
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 15 4 11 6 2 1 0 1 13 5 8 3 4 3 0 1 28 9 19 9
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 0 1 10 4 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 4 3 0 1 13 5 8 9
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 3 10 -7 3 4 3 0 1 11 10 1 9
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 12 4 8 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 12 6 6 6
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 12 10 2 6
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 2 0 1 4 4 0 6
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 2 0 2 9 15 -6 6
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 1 0 3 10 15 -5 3
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 0 0 1 2 11 -9 0 3 1 0 2 7 15 -8 3
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 1 0 3 5 15 -10 3
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 0 3 5 17 -12 0 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 0 4 8 20 -12 3
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4 8 15 -7 0 4 0 0 4 8 15 -7 0
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
CSANYTELEK SC
--8 - 2--0 - 2--2 - 0-----
DOMASZÉK SK
---------2 - 0----
KISKUNDOROZSMAI ESK
-------4 - 5---5 - 1--
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
--0 - 3----------3 - 0
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
--------------
DEREKEGYHÁZ SK
-1 - 2---------3 - 51 - 10-
MAROS-MENTI UFC
--4 - 04 - 0----------
MAROSLELE SE
-----0 - 1---5 - 3----
MÓRAVÁROSI KINIZSI
------10 - 1--4 - 3--4 - 3-
ÓPUSZTASZER SE
-----3 - 2-------9 - 2
SZATYMAZ SE
--------------
SZŐREGI RSE
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 3-------------
ÚJSZENTIVÁN SE
-------11 - 2--4 - 2---
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
-3 - 0----------4 - 3-

Meccsek

CSANYTELEK SC

2018. 08. 25. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 09. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 09. 16. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 23. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÓPUSZTASZER SE
2018. 09. 30. 16:00
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
CSANYTELEK SC
2018. 10. 06. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MAROSLELE SE
2018. 10. 14. 15:00
Újszentiván Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
CSANYTELEK SC
2018. 10. 20. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
SZATYMAZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
DEREKEGYHÁZ SK
2018. 11. 18. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 11. 24. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 12. 02. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 12. 02. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
CSANYTELEK SC
2019. 03. 03. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 03. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 17. 15:00
Eperjes Sporpálya
2019. 03. 17. 15:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 23. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 30. 15:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 07. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
DOMASZÉK SK
2019. 04. 14. 16:30
Maroslele Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 20. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 04. 28. 17:00
Szatymaz Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Szatymaz Sportpálya
SZATYMAZ SE
CSANYTELEK SC
2019. 05. 12. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
CSANYTELEK SC
2019. 05. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
CSANYTELEK SC
2019. 06. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 06. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSANYTELEK SC
2019. 06. 09. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KISKUNDOROZSMAI ESK

ÓPUSZTASZER SE

2018. 09. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
DEREKEGYHÁZ SK
2018. 09. 15. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 09. 23. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÓPUSZTASZER SE
2018. 09. 29. 16:00
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
KISKUNDOROZSMAI ESK
2018. 10. 07. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 07. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
ÓPUSZTASZER SE
2018. 10. 20. 14:30
Eperjes Sporpálya
2018. 10. 20. 14:30
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
ÓPUSZTASZER SE
2018. 10. 27. 13:30
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 04. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÓPUSZTASZER SE
2018. 11. 11. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
ÓPUSZTASZER SE
2018. 11. 17. 13:00
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
MAROSLELE SE
2018. 11. 25. 13:00
Újszentiván Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
ÓPUSZTASZER SE
2018. 12. 02. 13:00
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 12. 02. 13:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
SZATYMAZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Derekegyháza Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
ÓPUSZTASZER SE
2019. 03. 24. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ÓPUSZTASZER SE
2019. 03. 30. 15:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 07. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
ÓPUSZTASZER SE
2019. 04. 13. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
ELMARDT
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 27. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2019. 05. 05. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÓPUSZTASZER SE
2019. 05. 11. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 19. 14:30
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 05. 19. 14:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
DOMASZÉK SK
2019. 05. 26. 17:00
Maroslele Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
ÓPUSZTASZER SE
2019. 06. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 06. 09. 17:00
Szatymaz Sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Szatymaz Sportpálya
SZATYMAZ SE
ÓPUSZTASZER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom