Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei IV. osztály 5. forduló

2018.09.23 - 16:00

Szeged, Újszegedi Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei IV. osztály

Játékvezető
SZABÓ MOLLI
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZÁK TIBOR, AIFTINCAI VLADIMIR ANDREI
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DOMASZÉK SK
90'
45'

Gólok

DELI ZSOLT

41'

1 - 0

 

SZATMÁRI TAMÁS

69'

2 - 0

 

SZÉCSI KRISZTIÁN

76'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 4 4 0 0 23 11 12 12 6.5
2 ÚJSZENTIVÁN SE ÚJSZENTIVÁN SE 4 3 0 1 28 9 19 9 9.3
3 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 4 3 0 1 13 5 8 9 7.3
4 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 4 3 0 1 11 10 1 9 5.3
5 ÓPUSZTASZER SE ÓPUSZTASZER SE 3 2 0 1 12 6 6 6 7.7
6 KISKUNDOROZSMAI ESK KISKUNDOROZSMAI ESK 4 2 0 2 12 10 2 6 6.3
7 DOMASZÉK SK DOMASZÉK SK 3 2 0 1 4 4 0 6 11.3
8 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 4 2 0 2 9 15 -6 6 8
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 4 1 0 3 10 15 -5 3 7.3
10 MAROSLELE SE MAROSLELE SE 3 1 0 2 7 15 -8 3 9.3
11 FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 4 1 0 3 5 15 -10 3 5.3
12 DEREKEGYHÁZ SK DEREKEGYHÁZ SK 5 1 0 4 8 20 -12 3 6.6
13 SZATYMAZ SE SZATYMAZ SE 4 0 0 4 8 15 -7 0 5
14 KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 2 5 7 1 1 0 0 2 0 2 3 4 3 1 0 9 2 7 10
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 2 1 0 9 3 6 7 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 2 0 10 4 6 8
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 2 1 1 6 5 1 7
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 2 1 0 1 7 2 5 3 2 1 0 1 7 2 5 3 4 2 0 2 14 4 10 6
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 7 2 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 7 3 4 6
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 1 2 1 5 7 -2 5
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 1 1 2 5 6 -1 4
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 1 2 4 6 -2 4
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 1 1 1 3 8 -5 4
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 1 2 2 9 -7 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 2 11 -9 2
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 3 0 0 18 7 11 9 1 1 0 0 5 4 1 3 4 4 0 0 23 11 12 12
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 15 4 11 6 2 1 0 1 13 5 8 3 4 3 0 1 28 9 19 9
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 0 1 10 4 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 4 3 0 1 13 5 8 9
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 3 10 -7 3 4 3 0 1 11 10 1 9
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 12 4 8 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 12 6 6 6
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 12 10 2 6
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 2 0 1 4 4 0 6
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 2 0 2 9 15 -6 6
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 1 0 3 10 15 -5 3
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 0 0 1 2 11 -9 0 3 1 0 2 7 15 -8 3
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 1 0 3 5 15 -10 3
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 0 3 5 17 -12 0 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 0 4 8 20 -12 3
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4 8 15 -7 0 4 0 0 4 8 15 -7 0
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
CSANYTELEK SC
--8 - 2--0 - 2--2 - 0-----
DOMASZÉK SK
---------2 - 0----
KISKUNDOROZSMAI ESK
-------4 - 5---5 - 1--
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
--0 - 3----------3 - 0
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
--------------
DEREKEGYHÁZ SK
-1 - 2---------3 - 51 - 10-
MAROS-MENTI UFC
--4 - 04 - 0----------
MAROSLELE SE
-----0 - 1---5 - 3----
MÓRAVÁROSI KINIZSI
------10 - 1--4 - 3--4 - 3-
ÓPUSZTASZER SE
-----3 - 2-------9 - 2
SZATYMAZ SE
--------------
SZŐREGI RSE
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 3-------------
ÚJSZENTIVÁN SE
-------11 - 2--4 - 2---
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
-3 - 0----------4 - 3-

Meccsek

UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.

2018. 09. 01. 17:00
Eperjes Sporpálya
2018. 09. 01. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 15. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DOMASZÉK SK
2018. 09. 30. 16:00
Maroslele Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ÚJSZENTIVÁN SE
2018. 10. 13. 15:00
2018. 10. 13. 15:00
SZATYMAZ SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 10. 28. 13:30
Derekegyháza Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 18. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 11. 25. 13:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
KISKUNDOROZSMAI ESK
2018. 12. 02. 14:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 02. 14:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 03. 10. 14:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2019. 03. 17. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 03. 24. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ÓPUSZTASZER SE
2019. 03. 31. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 04. 07. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
MAROSLELE SE
2019. 04. 13. 16:30
Újszentiván Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 04. 21. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
SZATYMAZ SE
2019. 05. 05. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 05. 19. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 19. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 05. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
CSANYTELEK SC
2019. 06. 02. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 06. 09. 11:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 06. 09. 11:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
MAROS-MENTI UFC

DOMASZÉK SK

2018. 08. 26. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
SZATYMAZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Derekegyháza Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
DOMASZÉK SK
2018. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DOMASZÉK SK
2018. 09. 30. 16:00
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
CSANYTELEK SC
2018. 10. 07. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
DOMASZÉK SK
2018. 10. 14. 15:00
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 28. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 11. 03. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
DOMASZÉK SK
2018. 11. 11. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
ÓPUSZTASZER SE
2018. 11. 18. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
DOMASZÉK SK
2018. 11. 25. 13:00
Maroslele Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
DOMASZÉK SK
2018. 12. 02. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 12. 02. 13:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 03. 03. 14:30
2019. 03. 03. 14:30
DOMASZÉK SK
SZATYMAZ SE
2019. 03. 17. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 03. 31. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 04. 07. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
DOMASZÉK SK
2019. 04. 14. 16:30
Domaszék Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
KISKUNDOROZSMAI ESK
2019. 04. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 04. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
DOMASZÉK SK
2019. 05. 04. 17:00
Eperjes Sporpálya
2019. 05. 04. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
DOMASZÉK SK
2019. 05. 12. 17:00
Domaszék Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 19. 14:30
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 05. 19. 14:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
DOMASZÉK SK
2019. 05. 26. 17:00
Domaszék Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 02. 17:00
Domaszék Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
MAROSLELE SE
2019. 06. 09. 17:00
Újszentiván Sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
ELMARDT
DOMASZÉK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom