Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport 5. forduló

2018.09.23 - 16:00

Sátorhely (Sátorhelyi Labdarúgó pálya)

Baranya

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport

Játékvezető
KASZA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RAVASZ FRIGYES, KASZA KITTI
SÁTORHELYI SE
ÚJPETRE KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

47'

MEGGYES ATTILA

 

0 - 2

84'

ZÁMBÓ RÓBERT
KERESZTÉLY RICHÁRD

87'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BEREMEND SPORT KFT BEREMEND SPORT KFT 5 4 1 0 20 4 16 13 7.6
2 BABARCI SE BABARCI SE 4 4 0 0 26 4 22 12 10.5
3 DUNASZEKCSŐ SE DUNASZEKCSŐ SE 4 3 1 0 15 4 11 10 9.5
4 KÖLKEDI SE KÖLKEDI SE 4 3 1 0 10 3 7 10 7.5
5 EGERÁG SE EGERÁG SE 4 3 1 0 8 3 5 10 10
6 BORJÁDI SE BORJÁDI SE 5 2 1 2 16 13 3 7 8.2
7 GÖRCSÖNYDOBOKA SC GÖRCSÖNYDOBOKA SC 5 2 0 3 14 16 -2 6 5.8
8 SÁTORHELYI SE SÁTORHELYI SE 5 1 1 3 7 13 -6 4 6
9 HIDAS ESE HIDAS ESE 4 1 1 2 7 15 -8 4 6
10 SZALÁNTA HUNYADI SE SZALÁNTA HUNYADI SE 5 1 0 4 5 16 -11 3 5.4
11 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 5 1 0 4 6 21 -15 3 5.4
12 SZAJKI SE SZAJKI SE 5 0 2 3 4 14 -10 2 6
13 ORFŰ KSE ORFŰ KSE 5 0 1 4 7 19 -12 1 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ORFŰ KSE BABARCI SE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 2 0 0 6 0 6 6 4 4 0 0 13 1 12 12
2 ORFŰ KSE BEREMEND SPORT KFT 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 4 0 4 7 5 3 2 0 7 1 6 11
3 ORFŰ KSE SÁTORHELYI SE 3 0 2 1 1 3 -2 2 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 2 1 4 3 1 8
4 ORFŰ KSE DUNASZEKCSŐ SE 3 2 0 1 8 3 5 6 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 1 1 9 4 5 7
5 ORFŰ KSE KÖLKEDI SE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 0 1 3 1 2 3 4 2 1 1 5 1 4 7
6 ORFŰ KSE BORJÁDI SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 0 1 5 3 2 3 5 2 0 3 8 7 1 6
7 ORFŰ KSE EGERÁG SE 3 1 2 0 3 1 2 5 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 3 0 3 1 2 6
8 ORFŰ KSE ORFŰ KSE 3 1 1 1 4 6 -2 4 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 3 1 4 6 -2 6
9 ORFŰ KSE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 7 -4 4 4 1 2 1 4 8 -4 5
10 ORFŰ KSE SZALÁNTA HUNYADI SE 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 0 2 1 2 6 -4 2 5 1 2 2 3 9 -6 5
11 ORFŰ KSE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 5 1 0 4 4 11 -7 3
12 ORFŰ KSE ÚJPETRE KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 0 2 3 3 9 -6 2
13 ORFŰ KSE SZAJKI SE 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 0 3 1 7 -6 0 5 0 2 3 1 7 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ORFŰ KSE BEREMEND SPORT KFT 2 2 0 0 10 3 7 6 3 2 1 0 10 1 9 7 5 4 1 0 20 4 16 13
2 ORFŰ KSE BABARCI SE 2 2 0 0 14 3 11 6 2 2 0 0 12 1 11 6 4 4 0 0 26 4 22 12
3 ORFŰ KSE DUNASZEKCSŐ SE 3 3 0 0 14 3 11 9 1 0 1 0 1 1 0 1 4 3 1 0 15 4 11 10
4 ORFŰ KSE KÖLKEDI SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 2 0 0 7 2 5 6 4 3 1 0 10 3 7 10
5 ORFŰ KSE EGERÁG SE 3 3 0 0 8 3 5 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 8 3 5 10
6 ORFŰ KSE BORJÁDI SE 3 1 1 1 9 7 2 4 2 1 0 1 7 6 1 3 5 2 1 2 16 13 3 7
7 ORFŰ KSE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2 1 0 1 5 7 -2 3 3 1 0 2 9 9 0 3 5 2 0 3 14 16 -2 6
8 ORFŰ KSE SÁTORHELYI SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 1 1 3 7 13 -6 4
9 ORFŰ KSE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 0 2 6 14 -8 3 4 1 1 2 7 15 -8 4
10 ORFŰ KSE SZALÁNTA HUNYADI SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 0 2 4 10 -6 3 5 1 0 4 5 16 -11 3
11 ORFŰ KSE ÚJPETRE KSE 2 0 0 2 2 12 -10 0 3 1 0 2 4 9 -5 3 5 1 0 4 6 21 -15 3
12 ORFŰ KSE SZAJKI SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 0 3 3 13 -10 0 5 0 2 3 4 14 -10 2
13 ORFŰ KSE ORFŰ KSE 3 0 0 3 6 12 -6 0 2 0 1 1 1 7 -6 1 5 0 1 4 7 19 -12 1
 
BABARCI SE
-----10 - 1----4 - 2--
BEREMEND SPORT KFT
----4 - 3---6 - 0----
BORJÁDI SE
-0 - 4-------2 - 27 - 1--
DUNASZEKCSŐ SE
---------3 - 1-5 - 16 - 1
EGERÁG SE
----2 - 1------4 - 12 - 1
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
--4 - 2---1 - 5------
HIDAS ESE
---1 - 1---------
KÖLKEDI SE
-1 - 1--------2 - 0--
MÁROKI SE
-------------
ORFŰ KSE
--2 - 5--3 - 5-----1 - 2-
SÁTORHELYI SE
-0 - 5----3 - 1-----1 - 2
SZAJKI SE
----0 - 0----1 - 1---
SZALÁNTA HUNYADI SE
0 - 4------1 - 2-----
ÚJPETRE KSE
1 - 8-----1 - 4------

Meccsek

SÁTORHELYI SE

2018. 08. 26. 17:30
Dunaszekcső
2018. 08. 26. 17:30
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
SÁTORHELYI SE
2018. 09. 02. 17:00
Sátorhely
2018. 09. 02. 17:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
BEREMEND SPORT KFT
2018. 09. 09. 16:30
Sátorhely
2018. 09. 09. 16:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
HIDAS ESE
2018. 09. 15. 16:00
Borjád
2018. 09. 15. 16:00
Borjád
BORJÁDI SE
SÁTORHELYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Sátorhely
2018. 09. 23. 16:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
ÚJPETRE KSE
2018. 09. 30. 15:00
Orfű KSE
2018. 09. 30. 15:00
Orfű KSE
ORFŰ KSE
SÁTORHELYI SE
2018. 10. 14. 14:30
Kölked
2018. 10. 14. 14:30
Kölked
KÖLKEDI SE
SÁTORHELYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Sátorhely
2018. 10. 21. 14:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
2018. 10. 28. 13:30
Egerág Se
2018. 10. 28. 13:30
Egerág Se
EGERÁG SE
SÁTORHELYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Sátorhely
2018. 11. 04. 13:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
SZAJKI SE
2018. 11. 11. 13:30
Babarci SE
2018. 11. 11. 13:30
Babarci SE
BABARCI SE
SÁTORHELYI SE
2018. 11. 18. 13:00
Sátorhely
2018. 11. 18. 13:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 03. 03. 14:30
Sátorhely
2019. 03. 03. 14:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
DUNASZEKCSŐ SE
2019. 03. 09. 14:30
Beremend
2019. 03. 09. 14:30
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
SÁTORHELYI SE
2019. 03. 16. 15:00
Hidas SE
2019. 03. 16. 15:00
Hidas SE
HIDAS ESE
SÁTORHELYI SE
2019. 03. 24. 15:00
Sátorhely
2019. 03. 24. 15:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 31. 15:30
Újpetre KSE
2019. 03. 31. 15:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
SÁTORHELYI SE
2019. 04. 07. 15:30
Sátorhely
2019. 04. 07. 15:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
ORFŰ KSE
2019. 04. 21. 16:30
Sátorhely
2019. 04. 21. 16:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
KÖLKEDI SE
2019. 04. 28. 17:00
Szalánta
2019. 04. 28. 17:00
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
SÁTORHELYI SE
2019. 05. 05. 17:00
Sátorhely
2019. 05. 05. 17:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
EGERÁG SE
2019. 05. 12. 17:30
Szajk
2019. 05. 12. 17:30
Szajk
SZAJKI SE
SÁTORHELYI SE
2019. 05. 19. 17:30
Sátorhely
2019. 05. 19. 17:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
BABARCI SE
2019. 05. 26. 17:30
Görcsönydoboka
2019. 05. 26. 17:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
SÁTORHELYI SE

ÚJPETRE KSE

2018. 08. 26. 17:30
Egerág Se
2018. 08. 26. 17:30
Egerág Se
EGERÁG SE
ÚJPETRE KSE
2018. 09. 02. 17:00
Újpetre KSE
2018. 09. 02. 17:00
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
BABARCI SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunaszekcső
2018. 09. 09. 16:30
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
ÚJPETRE KSE
2018. 09. 16. 16:00
Újpetre KSE
2018. 09. 16. 16:00
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
HIDAS ESE
2018. 09. 23. 16:00
Sátorhely
2018. 09. 23. 16:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
ÚJPETRE KSE
2018. 10. 07. 15:00
Újpetre KSE
2018. 10. 07. 15:00
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
SZALÁNTA HUNYADI SE
2018. 10. 14. 14:30
Szajk
2018. 10. 14. 14:30
Szajk
SZAJKI SE
ÚJPETRE KSE
2018. 10. 21. 14:30
Újpetre KSE
2018. 10. 21. 14:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 10. 27. 13:30
Beremend
2018. 10. 27. 13:30
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
ÚJPETRE KSE
2018. 11. 04. 13:30
Újpetre KSE
2018. 11. 04. 13:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
BORJÁDI SE
2018. 11. 11. 13:30
Orfű KSE
2018. 11. 11. 13:30
Orfű KSE
ORFŰ KSE
ÚJPETRE KSE
2018. 11. 18. 13:00
Újpetre KSE
2018. 11. 18. 13:00
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
KÖLKEDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Újpetre KSE
2019. 03. 03. 14:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
EGERÁG SE
2019. 03. 09. 14:30
Babarci SE
2019. 03. 09. 14:30
Babarci SE
BABARCI SE
ÚJPETRE KSE
2019. 03. 17. 15:00
Újpetre KSE
2019. 03. 17. 15:00
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
DUNASZEKCSŐ SE
2019. 03. 23. 15:00
Hidas SE
2019. 03. 23. 15:00
Hidas SE
HIDAS ESE
ÚJPETRE KSE
2019. 03. 31. 15:30
Újpetre KSE
2019. 03. 31. 15:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
SÁTORHELYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Szalánta
2019. 04. 14. 16:00
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
ÚJPETRE KSE
2019. 04. 21. 16:30
Újpetre KSE
2019. 04. 21. 16:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
SZAJKI SE
2019. 04. 28. 17:00
Görcsönydoboka
2019. 04. 28. 17:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
ÚJPETRE KSE
2019. 05. 05. 17:00
Újpetre KSE
2019. 05. 05. 17:00
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
BEREMEND SPORT KFT
2019. 05. 11. 17:30
Borjád
2019. 05. 11. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
ÚJPETRE KSE
2019. 05. 19. 17:30
Újpetre KSE
2019. 05. 19. 17:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
ORFŰ KSE
2019. 05. 26. 17:30
Kölked
2019. 05. 26. 17:30
Kölked
KÖLKEDI SE
ÚJPETRE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom