Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Aranyhal Étterem Megyei II. 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Nagyszentjános, Nagyszentjános SC sportpálya

Győr-Moson-Sopron

Aranyhal Étterem Megyei II.

Játékvezető
TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH TAMÁS, URBÁN RICHÁRD
NAGYSZENTJÁNOS SC
TÉTI SOKORÓ FC
90'
45'

Gólok

POLOVICZER ATTILA

24'

1 - 0

 

 

1 - 1

39'

HUJBER TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ABDA SC ABDA SC 7 7 0 0 29 5 24 21 10.6
2 DUNASZEG SE DUNASZEG SE 7 7 0 0 29 7 22 21 9.3
3 GYŐRÚJBARÁT SE GYŐRÚJBARÁT SE 7 5 1 1 26 14 12 16 11.6
4 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 7 5 0 2 35 14 21 15 10.4
5 BŐNY SE BŐNY SE 7 5 0 2 21 9 12 15 5.7
6 RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  7 4 0 3 17 14 3 12 10.1
7 NAGYSZENTJÁNOS SC NAGYSZENTJÁNOS SC 7 3 2 2 22 10 12 11 10.4
8 GYŐRÚJFALU SE GYŐRÚJFALU SE 7 3 1 3 13 14 -1 10 10.6
9 DAC-UP DAC-UP 7 2 3 2 6 7 -1 9 8
10 TÉTI SOKORÓ FC TÉTI SOKORÓ FC 7 2 3 2 9 17 -8 9 7.3
11 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 7 2 0 5 5 15 -10 6 8.1
12 KUNSZIGET SE KUNSZIGET SE 7 1 2 4 11 18 -7 5 7.6
13 BÖRCS KSE BÖRCS KSE 7 1 2 4 11 22 -11 5 8.7
14 GYŐRZÁMOLYI SE GYŐRZÁMOLYI SE 7 1 1 5 17 24 -7 4 5.4
15 GYŐRASSZONYFA-T. SE GYŐRASSZONYFA-T. SE 7 0 1 6 4 42 -38 1 6
16 ENESE SC ENESE SC 7 0 0 7 4 27 -23 0 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ENESE SC DUNASZEG SE 4 3 1 0 9 3 6 10 3 3 0 0 6 0 6 9 7 6 1 0 15 3 12 19
2 ENESE SC KORONCÓ KSSZE 4 3 1 0 14 1 13 10 3 2 1 0 3 1 2 7 7 5 2 0 17 2 15 17
3 ENESE SC ABDA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 4 3 1 0 9 1 8 10 7 5 2 0 12 2 10 17
4 ENESE SC BŐNY SE 3 3 0 0 5 2 3 9 4 2 0 2 8 3 5 6 7 5 0 2 13 5 8 15
5 ENESE SC DAC-UP 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 0 2 4 4 0 9 7 4 1 2 5 4 1 13
6 ENESE SC GYŐRÚJBARÁT SE 4 1 0 3 4 8 -4 3 3 3 0 0 5 2 3 9 7 4 0 3 9 10 -1 12
7 ENESE SC RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 2 1 1 5 5 0 7 3 1 1 1 4 3 1 4 7 3 2 2 9 8 1 11
8 ENESE SC TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 2 2 0 6 2 4 8 7 3 2 2 7 6 1 11
9 ENESE SC NAGYSZENTJÁNOS SC 5 2 1 2 8 4 4 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 2 2 3 9 6 3 8
10 ENESE SC KUNSZIGET SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 2 0 2 4 4 0 6 7 2 2 3 6 7 -1 8
11 ENESE SC KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 1 1 3 1 4 -3 4 2 1 0 1 2 5 -3 3 7 2 1 4 3 9 -6 7
12 ENESE SC GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 3 3 3 6 -3 6
13 ENESE SC GYŐRZÁMOLYI SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 5 8 -3 5 7 1 3 3 5 9 -4 6
14 ENESE SC BÖRCS KSE 4 1 1 2 3 5 -2 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 2 4 5 9 -4 5
15 ENESE SC GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 0 0 3 2 9 -7 0 4 0 1 3 0 12 -12 1 7 0 1 6 2 21 -19 1
16 ENESE SC ENESE SC 3 0 0 3 1 6 -5 0 4 0 0 4 0 8 -8 0 7 0 0 7 1 14 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ENESE SC ABDA SC 3 3 0 0 7 3 4 9 4 4 0 0 22 2 20 12 7 7 0 0 29 5 24 21
2 ENESE SC DUNASZEG SE 4 4 0 0 15 5 10 12 3 3 0 0 14 2 12 9 7 7 0 0 29 7 22 21
3 ENESE SC GYŐRÚJBARÁT SE 4 2 1 1 13 11 2 7 3 3 0 0 13 3 10 9 7 5 1 1 26 14 12 16
4 ENESE SC KORONCÓ KSSZE 4 3 0 1 25 6 19 9 3 2 0 1 10 8 2 6 7 5 0 2 35 14 21 15
5 ENESE SC BŐNY SE 3 3 0 0 11 2 9 9 4 2 0 2 10 7 3 6 7 5 0 2 21 9 12 15
6 ENESE SC RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 3 0 1 11 8 3 9 3 1 0 2 6 6 0 3 7 4 0 3 17 14 3 12
7 ENESE SC NAGYSZENTJÁNOS SC 5 3 1 1 21 8 13 10 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 3 2 2 22 10 12 11
8 ENESE SC GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 6 8 -2 4 3 2 0 1 7 6 1 6 7 3 1 3 13 14 -1 10
9 ENESE SC DAC-UP 2 0 2 0 1 1 0 2 5 2 1 2 5 6 -1 7 7 2 3 2 6 7 -1 9
10 ENESE SC TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 2 13 -11 3 4 1 3 0 7 4 3 6 7 2 3 2 9 17 -8 9
11 ENESE SC KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 1 0 4 2 8 -6 3 2 1 0 1 3 7 -4 3 7 2 0 5 5 15 -10 6
12 ENESE SC KUNSZIGET SE 3 0 2 1 5 8 -3 2 4 1 0 3 6 10 -4 3 7 1 2 4 11 18 -7 5
13 ENESE SC BÖRCS KSE 4 1 1 2 7 10 -3 4 3 0 1 2 4 12 -8 1 7 1 2 4 11 22 -11 5
14 ENESE SC GYŐRZÁMOLYI SE 2 0 0 2 3 7 -4 0 5 1 1 3 14 17 -3 4 7 1 1 5 17 24 -7 4
15 ENESE SC GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 0 0 3 3 19 -16 0 4 0 1 3 1 23 -22 1 7 0 1 6 4 42 -38 1
16 ENESE SC ENESE SC 3 0 0 3 1 9 -8 0 4 0 0 4 3 18 -15 0 7 0 0 7 4 27 -23 0
 
ABDA SC
2 - 0-2 - 1-----3 - 2------
BŐNY SE
-5 - 0-----4 - 1----2 - 1--
BÖRCS KSE
---2 - 5-2 - 1---2 - 3----1 - 1
DAC-UP
--------1 - 1---0 - 0--
DUNASZEG SE
-2 - 1-------5 - 0-5 - 2-3 - 2-
ENESE SC
0 - 5--0 - 2--1 - 2--------
GYŐRASSZONYFA-T. SE
0 - 10-----2 - 6------1 - 3-
GYŐRÚJBARÁT SE
-2 - 4-1 - 1----7 - 4--3 - 2---
GYŐRÚJFALU SE
----0 - 25 - 20 - 0-------1 - 4
GYŐRZÁMOLYI SE
--------1 - 2-2 - 5----
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
0 - 2--0 - 1-1 - 0----1 - 30 - 2---
KORONCÓ KSSZE
2 - 5--3 - 0-9 - 111 - 0--------
KUNSZIGET SE
--3 - 3-----1 - 4-----1 - 1
NAGYSZENTJÁNOS SC
-----3 - 010 - 0--2 - 5-5 - 2--1 - 1
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
-1 - 54 - 1------4 - 2--2 - 0--
TÉTI SOKORÓ FC
----0 - 7--0 - 5------2 - 1

Meccsek

NAGYSZENTJÁNOS SC

2018. 08. 12. 18:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
KORONCÓ KSSZE
2018. 08. 19. 18:00
DAC sporttelep
2018. 08. 19. 18:00
DAC sporttelep
DAC-UP
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 08. 26. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
ENESE SC
2018. 09. 02. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 09. 09. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 09. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 09. 16. 16:00
Bőny SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 09. 23. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 30. 16:00
Kunsziget SE sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Kunsziget SE sportpálya
KUNSZIGET SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 10. 07. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
DUNASZEG SE
2018. 10. 14. 15:00
Börcs KSE
2018. 10. 14. 15:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 10. 21. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2018. 10. 28. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2018. 10. 28. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
GYŐRÚJFALU SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 11. 04. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 11. 04. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRÚJBARÁT SE
2018. 11. 11. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 11. 11. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
2018. 11. 18. 14:00
Abda SC sporttelep
2018. 11. 18. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 03. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 03. 03. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 10. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
DAC-UP
2019. 03. 17. 15:00
Enese SC
2019. 03. 17. 15:00
Enese SC
ENESE SC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 24. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 31. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 07. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 04. 07. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
BŐNY SE
2019. 04. 14. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 04. 14. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 21. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
KUNSZIGET SE
2019. 04. 27. 17:00
Dunaszeg SE sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 05. 05. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
BÖRCS KSE
2019. 05. 12. 17:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 05. 19. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRÚJFALU SE
2019. 05. 25. 17:00
Győrújbarát SE
2019. 05. 25. 17:00
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 06. 02. 17:00
Kajárpéc SE
2019. 06. 02. 17:00
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 06. 09. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
ABDA SC

TÉTI SOKORÓ FC

2018. 08. 12. 18:00
Kunsziget SE sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Kunsziget SE sportpálya
KUNSZIGET SE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 08. 19. 18:00
Téti Sokoró FC
2018. 08. 19. 18:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
DUNASZEG SE
2018. 08. 26. 17:00
Börcs KSE
2018. 08. 26. 17:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 02. 17:00
Téti Sokoró FC
2018. 09. 02. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2018. 09. 09. 16:00
Győrújfalu SE sportpálya
2018. 09. 09. 16:00
Győrújfalu SE sportpálya
GYŐRÚJFALU SE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 16. 16:00
Téti Sokoró FC
2018. 09. 16. 16:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRÚJBARÁT SE
2018. 09. 23. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 30. 16:00
Téti Sokoró FC
2018. 09. 30. 16:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
ABDA SC
2018. 10. 07. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 10. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
2018. 10. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
DAC-UP
2018. 10. 21. 15:00
Enese SC
2018. 10. 21. 15:00
Enese SC
ENESE SC
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 10. 28. 14:00
Téti Sokoró FC
2018. 10. 28. 14:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 11. 04. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 11. 04. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 11. 11. 14:30
Téti Sokoró FC
2018. 11. 11. 14:30
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
BŐNY SE
2018. 11. 18. 14:00
Kajárpéc SE
2018. 11. 18. 14:00
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 03. 03. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 03. 03. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
KUNSZIGET SE
2019. 03. 09. 15:00
Dunaszeg SE sportpálya
2019. 03. 09. 15:00
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 03. 17. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 03. 17. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
BÖRCS KSE
2019. 03. 24. 15:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 03. 31. 16:00
Téti Sokoró FC
2019. 03. 31. 16:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRÚJFALU SE
2019. 04. 07. 17:00
Győrújbarát SE
2019. 04. 07. 17:00
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 04. 14. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 04. 14. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 21. 17:00
Abda SC sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 04. 28. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 04. 28. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
KORONCÓ KSSZE
2019. 05. 05. 17:00
DAC sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
DAC sporttelep
DAC-UP
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 05. 12. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 05. 12. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
ENESE SC
2019. 05. 19. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 05. 26. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 05. 26. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 06. 02. 17:00
Bőny SE sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 06. 09. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 06. 09. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom