Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 16:00

Budapest, Budatétény SE

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
TIRINGER MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH ZSOMBOR, PÁL ZSUZSANNA
LURKÓ SE
`33` FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

RIBÉNYI MÁTÉ

 

0 - 2

12'

BÁNYAY CSONGOR

 

0 - 3

30'

BÁNYAY CSONGOR

 

0 - 4

37'

BÁNYAY CSONGOR

 

0 - 5

59'

VARGYAS SZILÁRD

 

0 - 6

73'

BÁNYAY CSONGOR

 

0 - 7

85'

BÁNYAY CSONGOR

 

0 - 8

87'

SIMÓ SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 4 4 0 0 18 4 14 12 8.5
2 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 4 4 0 0 14 2 12 12 8
3 `33` FC `33` FC 4 3 0 1 21 6 15 9 7.3
4 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 4 2 1 1 15 7 8 7 8.3
5 INTER CDF SE INTER CDF SE 4 2 1 1 12 9 3 7 8.5
6 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 4 2 1 1 12 11 1 7 6.3
7 BÜSKE BÜSKE 4 2 1 1 8 10 -2 7 7
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 4 2 0 2 11 7 4 6 8.5
9 MERKAPT SE MERKAPT SE 4 2 0 2 9 14 -5 6 7.3
10 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 4 1 1 2 16 12 4 4 8.3
11 ESMTK II. ESMTK II. 4 1 0 3 9 21 -12 3 7.3
12 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 4 0 1 3 8 18 -10 1 7
13 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 4 0 0 4 5 21 -16 0 7.8
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 4 0 0 4 4 20 -16 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 8 0 8 12
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 1 0 4 2 2 7 4 3 1 0 9 3 6 10
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 10 2 8 9
4 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 7 2 5 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 10 3 7 9
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 5 4 1 9
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 7 5 2 6
8 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 2 0 2 6 9 -3 6
9 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
10 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
11 LURKÓ SE BÜSKE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 1 3 3 8 -5 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 1 9 -8 1
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 6 1 5 3 3 3 0 0 12 3 9 9 4 4 0 0 18 4 14 12
2 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 8 0 8 6 2 2 0 0 6 2 4 6 4 4 0 0 14 2 12 12
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 6 5 1 3 2 2 0 0 15 1 14 6 4 3 0 1 21 6 15 9
4 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 1 0 9 3 6 4 4 2 1 1 15 7 8 7
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 1 1 0 7 3 4 4 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 2 1 1 12 9 3 7
6 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 11 4 7 6 2 0 1 1 1 7 -6 1 4 2 1 1 12 11 1 7
7 LURKÓ SE BÜSKE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 6 3 3 3 4 2 0 2 11 7 4 6
9 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 7 8 -1 3 2 1 0 1 2 6 -4 3 4 2 0 2 9 14 -5 6
10 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 10 5 5 3 2 0 1 1 6 7 -1 1 4 1 1 2 16 12 4 4
11 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 5 10 -5 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 9 21 -12 3
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 1 3 8 18 -10 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 4 14 -10 0 4 0 0 4 5 21 -16 0
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 2 17 -15 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 4 20 -16 0
 
`33` FC
-1 - 5---5 - 0-------
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 0-------6 - 0--
BP. ERDÉRT SE
---------6 - 1---
BUDATÉTÉNY SE
---1 - 2--4 - 2------
BÜSKE
--------3 - 2--1 - 1-
ESMTK II.
-------3 - 2---2 - 8-
INTER CDF SE
-----6 - 2----1 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 4-----4 - 4----
LURKÓ SE
0 - 81 - 4----1 - 5------
MARGITSZIGET
--1 - 3---------9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7------6 - 1-----
MFC FAVORIT SE
----6 - 25 - 2-------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 2----------5 - 2
VÁROSGAZDA
---1 - 6------0 - 1--

Meccsek

LURKÓ SE

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény SE
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 09. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
LURKÓ SE
2018. 09. 16. 16:00
Budatétény SE
2018. 09. 16. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
INTER CDF SE
2018. 09. 23. 16:00
Budatétény SE
2018. 09. 23. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
`33` FC
2018. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
LURKÓ SE
2018. 10. 07. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 07. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 10. 14. 16:30
Budatétény SE
2018. 10. 14. 16:30
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
LURKÓ SE
2018. 10. 21. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 21. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
MARGITSZIGET
2018. 10. 27. 10:00
Merkapt Maraton SE
2018. 10. 27. 10:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
LURKÓ SE
2018. 11. 04. 16:00
Budatétény SE
2018. 11. 04. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE
2018. 11. 11. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 11. 11. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
LURKÓ SE
2018. 11. 18. 16:00
Budatétény SE
2018. 11. 18. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
VÁROSGAZDA
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
LURKÓ SE
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 17. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
ESMTK II.
2019. 03. 24. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 16:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
LURKÓ SE
2019. 03. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
LURKÓ SE
2019. 04. 06. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
MFC FAVORIT SE
2019. 04. 13.
Nagytétényi SE
2019. 04. 13.
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
LURKÓ SE
2019. 04. 17. 19:00
Budatétény SE
2019. 04. 17. 19:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 04. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
LURKÓ SE
2019. 05. 04. 14:00
Vecsési Sportcentrum
2019. 05. 04. 14:00
Vecsési Sportcentrum
LURKÓ SE
MERKAPT SE
2019. 05. 11. 19:00
Goldball Park
2019. 05. 11. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
LURKÓ SE
2019. 05. 18. 14:00
Vecsési Sportcentrum
2019. 05. 18. 14:00
Vecsési Sportcentrum
LURKÓ SE
KÖZGÁZ DSE
2019. 05. 25.
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 05. 25.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
LURKÓ SE
2019. 06. 01. 14:00
Vecsési Sportcentrum
2019. 06. 01. 14:00
Vecsési Sportcentrum
LURKÓ SE
BÜSKE

`33` FC

2018. 09. 02. 12:00
Goldball Park
2018. 09. 02. 12:00
Goldball Park
MERKAPT SE
`33` FC
2018. 09. 09. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
INTER CDF SE
2018. 09. 16. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 23. 16:00
Budatétény SE
2018. 09. 23. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
`33` FC
2018. 09. 30. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
`33` FC
2018. 10. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
VÁROSGAZDA
2018. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
`33` FC
2018. 10. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
BÜSKE
2018. 11. 03. 15:00
Budatétény SE
2018. 11. 03. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
`33` FC
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
`33` FC
2018. 11. 25. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ESMTK II.
2019. 03. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
MERKAPT SE
2019. 03. 16. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 16. 16:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
`33` FC
2019. 03. 23. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 23. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
`33` FC
2019. 03. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
LURKÓ SE
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
`33` FC
2019. 04. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
MFC FAVORIT SE
2019. 04. 20. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
`33` FC
2019. 04. 25. 19:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 25. 19:00
Nagytétényi SE
`33` FC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 05. 23. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 23. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
BÜSKE
`33` FC
2019. 05. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
MARGITSZIGET
2019. 06. 01. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
`33` FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom