Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 10:00

Budapest, ESMTK Utánpótlás Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HAJNAL PÉTER, KURTEJ JÁNOS
ESMTK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

KORDÉ ANDRÁS

 

0 - 2

12'

JEDENÁK GYULA
SZABÓ NORBERT

30'

1 - 2

 

KOMJÁTHY ZOLTÁN

36'

2 - 2

 

 

2 - 3

40'

KORDÉ ANDRÁS

 

2 - 4

50'

JEDENÁK GYULA

 

2 - 5

54'

BAKK ATTILA

 

2 - 6

56'

MARCZI GÁBOR

 

2 - 7

76'

VARGA ATTILA

 

2 - 8

88'

KORDÉ ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 4 4 0 0 18 4 14 12 8.5
2 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 4 4 0 0 14 2 12 12 8
3 `33` FC `33` FC 4 3 0 1 21 6 15 9 7.3
4 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 4 2 1 1 15 7 8 7 8.3
5 INTER CDF SE INTER CDF SE 4 2 1 1 12 9 3 7 8.5
6 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 4 2 1 1 12 11 1 7 6.3
7 BÜSKE BÜSKE 4 2 1 1 8 10 -2 7 7
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 4 2 0 2 11 7 4 6 8.5
9 MERKAPT SE MERKAPT SE 4 2 0 2 9 14 -5 6 7.3
10 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 4 1 1 2 16 12 4 4 8.3
11 ESMTK II. ESMTK II. 4 1 0 3 9 21 -12 3 7.3
12 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 4 0 1 3 8 18 -10 1 7
13 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 4 0 0 4 5 21 -16 0 7.8
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 4 0 0 4 4 20 -16 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 8 0 8 12
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 1 0 4 2 2 7 4 3 1 0 9 3 6 10
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 10 2 8 9
4 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 7 2 5 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 10 3 7 9
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 5 4 1 9
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 7 5 2 6
8 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 2 0 2 6 9 -3 6
9 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
10 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
11 LURKÓ SE BÜSKE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 1 3 3 8 -5 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 1 9 -8 1
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 6 1 5 3 3 3 0 0 12 3 9 9 4 4 0 0 18 4 14 12
2 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 8 0 8 6 2 2 0 0 6 2 4 6 4 4 0 0 14 2 12 12
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 6 5 1 3 2 2 0 0 15 1 14 6 4 3 0 1 21 6 15 9
4 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 1 0 9 3 6 4 4 2 1 1 15 7 8 7
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 1 1 0 7 3 4 4 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 2 1 1 12 9 3 7
6 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 11 4 7 6 2 0 1 1 1 7 -6 1 4 2 1 1 12 11 1 7
7 LURKÓ SE BÜSKE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 6 3 3 3 4 2 0 2 11 7 4 6
9 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 7 8 -1 3 2 1 0 1 2 6 -4 3 4 2 0 2 9 14 -5 6
10 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 10 5 5 3 2 0 1 1 6 7 -1 1 4 1 1 2 16 12 4 4
11 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 5 10 -5 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 9 21 -12 3
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 1 3 8 18 -10 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 4 14 -10 0 4 0 0 4 5 21 -16 0
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 2 17 -15 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 4 20 -16 0
 
`33` FC
-1 - 5---5 - 0-------
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 0-------6 - 0--
BP. ERDÉRT SE
---------6 - 1---
BUDATÉTÉNY SE
---1 - 2--4 - 2------
BÜSKE
--------3 - 2--1 - 1-
ESMTK II.
-------3 - 2---2 - 8-
INTER CDF SE
-----6 - 2----1 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 4-----4 - 4----
LURKÓ SE
0 - 81 - 4----1 - 5------
MARGITSZIGET
--1 - 3---------9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7------6 - 1-----
MFC FAVORIT SE
----6 - 25 - 2-------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 2----------5 - 2
VÁROSGAZDA
---1 - 6------0 - 1--

Meccsek

ESMTK II.

2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
ESMTK II.
2018. 09. 09. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
LURKÓ SE
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ESMTK II.
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 09. 29. 17:30
Budatétény SE
2018. 09. 29. 17:30
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
ESMTK II.
2018. 10. 07. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 07. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
MARGITSZIGET
2018. 10. 14. 10:00
Merkapt Maraton SE
2018. 10. 14. 10:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
ESMTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
BP. ERDÉRT SE
2018. 10. 28. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 10. 28. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ESMTK II.
2018. 11. 21. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 21. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
VÁROSGAZDA
2018. 11. 11. 20:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2018. 11. 11. 20:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ESMTK II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 25. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ESMTK II.
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
INTER CDF SE
2019. 03. 17. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 17. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
ESMTK II.
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ESMTK II.
2019. 04. 07. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 07. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
BUDATÉTÉNY SE
2019. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ESMTK II.
2019. 04. 20. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
MERKAPT SE
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
ESMTK II.
2019. 05. 05. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 05. 05. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 05. 11. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
ESMTK II.
2019. 05. 19. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
BÜSKE
2019. 05. 25. 10:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
`33` FC

NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ

2018. 09. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
VÁROSGAZDA
2018. 09. 09. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
INTER CDF SE
2018. 10. 07. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 07. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MFC FAVORIT SE
2018. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
`33` FC
2018. 10. 27. 15:00
Budatétény SE
2018. 10. 27. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 12. 02. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 12. 02. 14:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MARGITSZIGET
2018. 11. 11. 10:00
Merkapt Maraton SE
2018. 11. 11. 10:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BP. ERDÉRT SE
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 09. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 16. 16:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 16. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BÜSKE
2019. 03. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ESMTK II.
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 13.
Nagytétényi SE
2019. 04. 13.
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
LURKÓ SE
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 25. 19:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 25. 19:00
Nagytétényi SE
`33` FC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 05. 04. 17:00
Nagytétényi SE
2019. 05. 04. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 05. 18. 17:00
Nagytétényi SE
2019. 05. 18. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MERKAPT SE
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 06. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2019. 06. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
KÖZGÁZ DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom