Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Aranyhal Étterem Megyei II. U-19 7. forduló

2018.09.23 - 14:00

Nagyszentjános, Nagyszentjános SC sportpálya

Győr-Moson-Sopron

Aranyhal Étterem Megyei II. U-19

Játékvezető
TÓTH TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URBÁN RICHÁRD
NAGYSZENTJÁNOS SC
TÉTI SOKORÓ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

KÁLLAI KRISZTIÁN
KOVÁCS ÁDÁM

19'

1 - 1

 

SOMOGYI PATRIK

35'

2 - 1

 

SOMOGYI PATRIK

39'

3 - 1

 

BOROS PÉTER

41'

4 - 1

 

BOROS PÉTER

79'

5 - 1

 

KOVÁCS ÁDÁM

81'

6 - 1

 

BARANYAI BARNABÁS

85'

7 - 1

 

GYÖRE ÁDÁM DOMINIK

90'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE 7 6 1 0 40 6 34 19 9.4
2 BŐNY SE BŐNY SE 7 6 1 0 34 11 23 19 7
3 NAGYSZENTJÁNOS SC NAGYSZENTJÁNOS SC 7 5 1 1 37 13 24 16 9
4 ABDA SC ABDA SC 7 5 0 2 38 5 33 15 9.6
5 GYŐRÚJBARÁT SE GYŐRÚJBARÁT SE 7 5 0 2 36 10 26 15 8.9
6 GYŐRZÁMOLYI SE GYŐRZÁMOLYI SE 7 4 1 2 14 14 0 13 6.7
7 BÖRCS KSE BÖRCS KSE 7 4 0 3 24 17 7 12 11.1
8 KUNSZIGET SE KUNSZIGET SE 7 3 0 4 18 30 -12 9 10
9 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 7 2 1 4 17 20 -3 7 9
10 DAC-UP DAC-UP 7 2 1 4 17 32 -15 7 8
11 GYŐRASSZONYFA-T. SE GYŐRASSZONYFA-T. SE 7 2 0 5 10 27 -17 6 6.3
12 TÉTI SOKORÓ FC TÉTI SOKORÓ FC 7 2 0 5 10 32 -22 6 7.6
13 ENESE SC ENESE SC 7 2 0 5 13 40 -27 6 6.9
14 DUNASZEG SE DUNASZEG SE 7 4 1 2 41 12 29 2 8.7 (-11 pont)
15 RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  7 0 1 6 13 37 -24 1 8.6
16 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 7 0 0 7 2 58 -56 0 9.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE GYŐRÚJBARÁT SE 4 3 1 0 11 3 8 10 3 3 0 0 9 1 8 9 7 6 1 0 20 4 16 19
2 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 11 1 10 12 3 2 1 0 6 2 4 7 7 6 1 0 17 3 14 19
3 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE NAGYSZENTJÁNOS SC 5 4 1 0 15 3 12 13 2 1 1 0 3 2 1 4 7 5 2 0 18 5 13 17
4 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE ABDA SC 3 2 1 0 8 0 8 7 4 3 0 1 9 2 7 9 7 5 1 1 17 2 15 16
5 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE BŐNY SE 3 1 2 0 4 2 2 5 4 2 1 1 7 4 3 7 7 3 3 1 11 6 5 12
6 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KUNSZIGET SE 3 1 0 2 3 5 -2 3 4 2 1 1 8 5 3 7 7 3 1 3 11 10 1 10
7 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE BÖRCS KSE 4 2 1 1 5 3 2 7 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 3 1 3 7 7 0 10
8 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KORONCÓ KSSZE 4 2 0 2 4 7 -3 6 3 1 1 1 2 2 0 4 7 3 1 3 6 9 -3 10
9 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE DAC-UP 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 3 0 2 8 12 -4 9 7 3 1 3 10 15 -5 10
10 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE GYŐRZÁMOLYI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 3 1 5 7 -2 6 7 1 4 2 6 9 -3 7
11 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 3 8 -5 3 4 1 0 3 3 9 -6 3 7 2 0 5 6 17 -11 6
12 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE ENESE SC 3 1 0 2 3 5 -2 3 4 1 0 3 2 13 -11 3 7 2 0 5 5 18 -13 6
13 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 1 0 2 4 9 -5 3 4 0 1 3 0 7 -7 1 7 1 1 5 4 16 -12 4
14 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 0 0 4 3 11 -8 0 3 1 0 2 4 7 -3 3 7 1 0 6 7 18 -11 3
15 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 0 0 5 1 9 -8 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 7 0 0 7 1 18 -17 0
16 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE DUNASZEG SE 4 1 1 2 10 5 5 2 3 2 0 1 8 2 6 -3 7 3 1 3 18 7 11 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 24 1 23 12 3 2 1 0 16 5 11 7 7 6 1 0 40 6 34 19
2 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE BŐNY SE 3 2 1 0 17 5 12 7 4 4 0 0 17 6 11 12 7 6 1 0 34 11 23 19
3 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE NAGYSZENTJÁNOS SC 5 4 1 0 31 5 26 13 2 1 0 1 6 8 -2 3 7 5 1 1 37 13 24 16
4 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE ABDA SC 3 2 0 1 13 1 12 6 4 3 0 1 25 4 21 9 7 5 0 2 38 5 33 15
5 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE GYŐRÚJBARÁT SE 4 2 0 2 24 8 16 6 3 3 0 0 12 2 10 9 7 5 0 2 36 10 26 15
6 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE GYŐRZÁMOLYI SE 2 1 0 1 6 6 0 3 5 3 1 1 8 8 0 10 7 4 1 2 14 14 0 13
7 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE BÖRCS KSE 4 3 0 1 17 6 11 9 3 1 0 2 7 11 -4 3 7 4 0 3 24 17 7 12
8 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KUNSZIGET SE 3 1 0 2 4 11 -7 3 4 2 0 2 14 19 -5 6 7 3 0 4 18 30 -12 9
9 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KORONCÓ KSSZE 4 1 1 2 12 12 0 4 3 1 0 2 5 8 -3 3 7 2 1 4 17 20 -3 7
10 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE DAC-UP 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 2 1 2 15 26 -11 7 7 2 1 4 17 32 -15 7
11 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 1 0 2 6 14 -8 3 4 1 0 3 4 13 -9 3 7 2 0 5 10 27 -17 6
12 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 7 10 -3 3 4 1 0 3 3 22 -19 3 7 2 0 5 10 32 -22 6
13 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE ENESE SC 3 1 0 2 7 11 -4 3 4 1 0 3 6 29 -23 3 7 2 0 5 13 40 -27 6
14 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE DUNASZEG SE 4 2 1 1 29 8 21 5 3 2 0 1 12 4 8 -3 7 4 1 2 41 12 29 2
15 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 0 0 4 5 23 -18 0 3 0 1 2 8 14 -6 1 7 0 1 6 13 37 -24 1
16 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 0 0 5 2 31 -29 0 2 0 0 2 0 27 -27 0 7 0 0 7 2 58 -56 0
 
ABDA SC
0 - 1-9 - 0------4 - 0------
BŐNY SE
-7 - 0------3 - 3----7 - 2--
BÖRCS KSE
---1 - 6-1 - 0----9 - 0----6 - 0
DAC-UP
---------1 - 2---1 - 4--
DUNASZEG SE
-3 - 4--------18 - 0-5 - 1-3 - 3-
ENESE SC
3 - 2--4 - 5---0 - 4--------
GYŐRASSZONYFA-T. SE
0 - 6------1 - 4------5 - 4-
GYŐRASSZONYFA-T. SE
----------------
GYŐRÚJBARÁT SE
-2 - 3-9 - 2-----2 - 3--11 - 0---
TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE
----3 - 19 - 05 - 0--------7 - 0
GYŐRZÁMOLYI SE
---------2 - 6-4 - 0----
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
0 - 13--0 - 4-1 - 5-----1 - 30 - 6---
KORONCÓ KSSZE
1 - 4--4 - 4-6 - 11 - 3---------
KUNSZIGET SE
--3 - 2------0 - 7-----1 - 2
NAGYSZENTJÁNOS SC
-----13 - 06 - 1---1 - 1-3 - 2--8 - 1
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
-1 - 91 - 5-------0 - 2--3 - 7--
TÉTI SOKORÓ FC
----0 - 5---1 - 4------6 - 1

Meccsek

NAGYSZENTJÁNOS SC

2018. 08. 12. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 08. 12. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
KORONCÓ KSSZE
2018. 08. 19. 16:00
DAC sporttelep
2018. 08. 19. 16:00
DAC sporttelep
DAC-UP
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 08. 26. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 08. 26. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
ENESE SC
2018. 09. 02. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 02. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 09. 09. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 09. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 09. 16. 14:00
Bőny SE sporttelep
2018. 09. 16. 14:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 09. 23. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 30. 14:00
Kunsziget SE sportpálya
2018. 09. 30. 14:00
Kunsziget SE sportpálya
KUNSZIGET SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 10. 07. 13:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
DUNASZEG SE
2018. 10. 14. 13:00
Börcs KSE
2018. 10. 14. 13:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 10. 21. 13:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 10. 21. 13:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2018. 10. 28. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2018. 10. 28. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 11. 04. 12:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 11. 04. 12:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRÚJBARÁT SE
2018. 11. 11. 12:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 11. 11. 12:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
2018. 11. 18. 12:00
Abda SC sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 03. 13:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 03. 03. 13:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 10. 13:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 03. 10. 13:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
DAC-UP
2019. 03. 17. 13:00
Enese SC
2019. 03. 17. 13:00
Enese SC
ENESE SC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 17. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 04. 17. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 31. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 03. 31. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 07. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 04. 07. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
BŐNY SE
2019. 04. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 04. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 21. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 04. 21. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
KUNSZIGET SE
2019. 04. 27. 15:00
Dunaszeg SE sportpálya
2019. 04. 27. 15:00
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 05. 05. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 05. 05. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
BÖRCS KSE
2019. 05. 12. 15:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 05. 19. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 05. 19. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE
2019. 05. 25. 15:00
Győrújbarát SE
2019. 05. 25. 15:00
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 06. 02. 15:00
Kajárpéc SE
2019. 06. 02. 15:00
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 06. 09. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 06. 09. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
ABDA SC

TÉTI SOKORÓ FC

2018. 08. 12. 16:00
Kunsziget SE sportpálya
2018. 08. 12. 16:00
Kunsziget SE sportpálya
KUNSZIGET SE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 08. 19. 15:00
Téti Sokoró FC
2018. 08. 19. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
DUNASZEG SE
2018. 08. 26. 15:00
Börcs KSE
2018. 08. 26. 15:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 02. 15:00
Téti Sokoró FC
2018. 09. 02. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2018. 09. 09. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2018. 09. 09. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 16. 14:00
Téti Sokoró FC
2018. 09. 16. 14:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRÚJBARÁT SE
2018. 09. 23. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 09. 30. 14:00
Téti Sokoró FC
2018. 09. 30. 14:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
ABDA SC
2018. 10. 07. 13:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 10. 14. 13:00
Téti Sokoró FC
2018. 10. 14. 13:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
DAC-UP
2018. 10. 21. 13:00
Enese SC
2018. 10. 21. 13:00
Enese SC
ENESE SC
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 10. 28. 12:00
Téti Sokoró FC
2018. 10. 28. 12:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 11. 04. 12:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 11. 04. 12:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 11. 11. 12:30
Téti Sokoró FC
2018. 11. 11. 12:30
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
BŐNY SE
2018. 11. 18. 12:00
Kajárpéc SE
2018. 11. 18. 12:00
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 03. 03. 13:00
Téti Sokoró FC
2019. 03. 03. 13:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
KUNSZIGET SE
2019. 03. 09. 13:00
Dunaszeg SE sportpálya
2019. 03. 09. 13:00
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 03. 17. 13:00
Téti Sokoró FC
2019. 03. 17. 13:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
BÖRCS KSE
2019. 03. 24. 13:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2019. 03. 24. 13:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 03. 31. 14:00
Téti Sokoró FC
2019. 03. 31. 14:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
TURBO-TEC GYŐRÚJFALU SE
2019. 04. 07. 15:00
Győrújbarát SE
2019. 04. 07. 15:00
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 04. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 04. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 21. 15:00
Abda SC sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 04. 28. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 04. 28. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
KORONCÓ KSSZE
2019. 05. 05. 15:00
DAC sporttelep
2019. 05. 05. 15:00
DAC sporttelep
DAC-UP
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 05. 12. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 05. 12. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
ENESE SC
2019. 05. 19. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 05. 19. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 05. 26. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 05. 26. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 06. 02. 15:00
Bőny SE sporttelep
2019. 06. 02. 15:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 06. 09. 15:00
Téti Sokoró FC
2019. 06. 09. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom