Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 5. forduló

2018.09.23 - 12:00

Szeged, Szegedi Felső Tisza-parti Stadion

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
MUCSI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BURZON MÁRK, KOVÁCS ATTILA
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 5 5 0 0 27 2 25 15 6.4
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5 4 0 1 43 6 37 12 6
3 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 5 4 0 1 38 10 28 12 7.4
4 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 3 1 1 13 5 8 10 8
5 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 5 3 0 2 24 11 13 9 4.8
6 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 5 2 0 3 11 22 -11 6 3.4
7 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 5 1 1 3 9 30 -21 4 6
8 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 1 0 4 10 27 -17 3 5.4
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 0 4 10 35 -25 3 4.6
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 5 0 0 5 0 37 -37 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 2 1 0 9 1 8 7 2 2 0 0 5 1 4 6 5 4 1 0 14 2 12 13
2 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 3 3 0 0 13 2 11 9 2 1 0 1 8 2 6 3 5 4 0 1 21 4 17 12
3 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 3 2 0 1 10 2 8 6 2 1 1 0 8 2 6 4 5 3 1 1 18 4 14 10
4 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 3 0 3 9 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 3 1 1 3 3 0 10
5 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 8 3 5 6 5 3 0 2 13 6 7 9
6 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 3 2 0 1 5 2 3 6 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 2 0 3 6 13 -7 6
7 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 0 3 4 16 -12 3 5 1 1 3 4 16 -12 4
8 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 9 8 1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 0 4 9 12 -3 3
9 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 2 11 -9 0 3 1 0 2 2 9 -7 3 5 1 0 4 4 20 -16 3
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 2 0 1 1 0 7 -7 1 3 0 1 2 0 5 -5 1 5 0 2 3 0 12 -12 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 3 0 0 19 1 18 9 2 2 0 0 8 1 7 6 5 5 0 0 27 2 25 15
2 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 3 3 0 0 26 3 23 9 2 1 0 1 17 3 14 3 5 4 0 1 43 6 37 12
3 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 3 2 0 1 23 6 17 6 2 2 0 0 15 4 11 6 5 4 0 1 38 10 28 12
4 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 13 1 12 9 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 3 1 1 13 5 8 10
5 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 2 1 0 1 11 4 7 3 3 2 0 1 13 7 6 6 5 3 0 2 24 11 13 9
6 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 3 2 0 1 8 5 3 6 2 0 0 2 3 17 -14 0 5 2 0 3 11 22 -11 6
7 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 0 3 9 30 -21 3 5 1 1 3 9 30 -21 4
8 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 10 15 -5 3 2 0 0 2 0 12 -12 0 5 1 0 4 10 27 -17 3
9 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 6 15 -9 0 3 1 0 2 4 20 -16 3 5 1 0 4 10 35 -25 3
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 2 0 0 2 0 19 -19 0 3 0 0 3 0 18 -18 0 5 0 0 5 0 37 -37 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
4 - 1------0 - 44 - 0
DAFC SZEGED
--------0 - 0
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
11 - 0-5 - 3---10 - 0--
Gyulasport Nonprofit Kft.
----10 - 0--1 - 4-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-2 - 3---4 - 12---
L-IT-SZEAC
--0 - 16--0 - 3---
MAROS-MENTI UFC
6 - 316 - 0-1 - 3-----
OMTK-ULE 1913
-8 - 5-1 - 71 - 3----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
--3 - 1-13 - 03 - 0---
SZEOL SC KFT.
----6 - 15 - 0-2 - 0-

Meccsek

SZEOL SC KFT.

2018. 09. 12. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 12. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 09. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 09. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 15. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 15. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 23. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
2018. 09. 29. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 07. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 07. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 10. 14. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 14. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2018. 11. 11. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 11. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 23. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 23. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
2018. 12. 02. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 23. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
SZEOL SC KFT.
2019. 03. 31. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 03. 31. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 04. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 18. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 18. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 02. 16:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 02. 16:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 05. 05. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
2019. 05. 18. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 18. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 26. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 26. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 06. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 06. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC

L-IT-SZEAC

2018. 10. 03. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 03. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
L-IT-SZEAC
2018. 09. 01. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 09. 01. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 09. 09. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 09. 09. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
L-IT-SZEAC
2018. 09. 26. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 09. 26. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 23. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
2018. 09. 29. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 09. 29. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
DAFC SZEGED
2018. 10. 06. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 06. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
L-IT-SZEAC
2018. 10. 31. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 31. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 20. 12:00
Orosháza Rákóczi-telep Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Orosháza Rákóczi-telep Sporttelep
OMTK-ULE 1913
L-IT-SZEAC
2018. 11. 14. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 14. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 06. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 06. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
L-IT-SZEAC
2018. 11. 10. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 11. 17. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 17. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
L-IT-SZEAC
2018. 11. 23. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 23. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
2018. 12. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
L-IT-SZEAC
2019. 03. 23. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 03. 23. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 31. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 03. 31. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
L-IT-SZEAC
2019. 04. 23. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 04. 23. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 13. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
L-IT-SZEAC
2019. 04. 18. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 04. 18. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 04. 28. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 04. 28. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
L-IT-SZEAC
2019. 05. 04. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 05. 04. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
2019. 05. 18. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 05. 18. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
DAFC SZEGED
2019. 05. 26. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 26. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
L-IT-SZEAC
2019. 06. 01. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 06. 01. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 29. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 29. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
ELMARDT
L-IT-SZEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom