Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 5. forduló

2018.09.23 - 16:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ŐSZ MÁTÉ, NAGY ARNOLD JÁNOS
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
90'
45'

Gólok

LOPEZ LIBARDI GABRIEL

2'

1 - 0

 

KRESHNIK MORINA

63'

2 - 0

 

PICOLLI KORBES MATHIAS

70'

3 - 0

 

 

3 - 1

79'

SZILÁGYI GÁBOR
KRESHNIK MORINA

89'

4 - 1

 

MURADYAN SARKIS

90'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 5 4 1 0 13 3 10 13 10.2
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 5 4 1 0 16 7 9 13 11.4
3 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 5 3 2 0 19 11 8 11 9
4 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 4 3 1 0 16 7 9 10 8
5 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 5 3 0 2 11 6 5 9 6.2
6 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 5 2 1 2 25 9 16 7 8.8
7 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 2 1 2 16 13 3 7 10.2
8 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 5 2 0 3 7 12 -5 6 9.6
9 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 1 2 1 9 11 -2 5 7.3
10 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 5 1 1 3 8 10 -2 4 8.4
11 MUN SE II. MUN SE II. 4 1 1 2 10 14 -4 4 4.5
12 HENGER VL FC HENGER VL FC 5 1 1 3 9 14 -5 4 6.6
13 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 1 0 4 5 20 -15 3 6.2
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 4 1 0 3 5 22 -17 3 4.3
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 4 0 0 4 11 21 -10 0 4.5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 4 2 2 7 5 3 2 0 7 4 3 11
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 3 1 1 8 6 2 10
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 3 1 1 1 4 4 0 4 2 2 0 0 4 2 2 6 5 3 1 1 8 6 2 10
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 6 1 5 6 4 3 0 1 10 2 8 9
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 2 0 3 0 3 5 5 2 2 1 5 2 3 8
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 1 2 5 3 2 7
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 4 0 4 0 1 1 0 4 1 1 0 0 2 1 1 3 5 1 4 0 3 2 1 7
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 1 2 2 4 6 -2 5
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 7 6 1 4
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 1 2 5 8 -3 4
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 6 -3 4
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 3 0 2 1 0 4 -4 2 2 0 2 0 1 1 0 2 5 0 4 1 1 5 -4 4
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 1 7 -6 2
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 4 3 1 0 8 2 6 10 1 1 0 0 5 1 4 3 5 4 1 0 13 3 10 13
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 2 1 1 0 6 2 4 4 3 3 0 0 10 5 5 9 5 4 1 0 16 7 9 13
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 2 1 1 0 8 4 4 4 3 2 1 0 11 7 4 7 5 3 2 0 19 11 8 11
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 1 1 0 0 7 3 4 3 3 2 1 0 9 4 5 7 4 3 1 0 16 7 9 10
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 0 2 11 6 5 9
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 3 1 1 1 17 4 13 4 2 1 0 1 8 5 3 3 5 2 1 2 25 9 16 7
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 14 4 10 7 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 2 1 2 16 13 3 7
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 3 0 0 3 2 10 -8 0 2 2 0 0 5 2 3 6 5 2 0 3 7 12 -5 6
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 1 0 6 4 2 4 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 1 2 1 9 11 -2 5
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 8 10 -2 4
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 2 1 0 1 8 8 0 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 1 2 10 14 -4 4
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 2 0 0 2 3 8 -5 0 3 1 1 1 6 6 0 4 5 1 1 3 9 14 -5 4
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 3 0 0 3 1 11 -10 0 2 1 0 1 4 9 -5 3 5 1 0 4 5 20 -15 3
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 4 18 -14 3 4 1 0 3 5 22 -17 3
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 2 0 0 2 5 9 -4 0 2 0 0 2 6 12 -6 0 4 0 0 4 11 21 -10 0
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 2----
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 2-----------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 0------1 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
----------1 - 4----
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3---1 - 5-------
GB Hegyalja 2050
-------2 - 2-6 - 2-----
HENGER VL FC
----2 - 3---1 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 1----3 - 1-----2 - 2--
II. KER. UFC II.
--------------7 - 3
ISSIMO SE II.
---15 - 1-1 - 1--1 - 2------
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-----------1 - 1--5 - 3
KÜLKER SC
------2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1-------
MUN SE II.
-----4 - 5---4 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 5-----3 - 4---

Meccsek

MAHATMA GANDI

2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
AMATŐR SE
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
MAHATMA GANDI
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MAHATMA GANDI
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
MAHATMA GANDI
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE II.
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MAHATMA GANDI
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
ISSIMO SE II.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MAHATMA GANDI
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
II. KER. UFC II.
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
3R SPARTACUS
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDATÉTÉNY SE II.

HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3R SPARTACUS
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
ISSIMO SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
II. KER. UFC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom