Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. DÉL 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Tataháza, Tataháza Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. DÉL

Játékvezető
BARÁTH GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÉTER-SZABÓ MÁRK, BECZE MILÁN
TATAHÁZA SE
KELEBIA KNSK II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

CSAMANGÓ DÁNIEL

 

0 - 2

32'

SZEGEDI ATTILA

 

0 - 3

61'

SZEGEDI ATTILA

 

0 - 4

68'

FÜLÖP HENRIK

 

0 - 5

85'

FÜLÖP HENRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISSZÁLLÁSI SC KISSZÁLLÁSI SC 7 5 2 0 29 8 21 17 6.7
2 GARAI KSE GARAI KSE 7 5 1 1 40 8 32 16 5.3
3 KUNFEHÉRTÓ KSE KUNFEHÉRTÓ KSE 7 5 0 2 21 9 12 15 7.6
4 MADARASI SE MADARASI SE 7 5 0 2 24 13 11 15 7.3
5 SZILÁDY RFC KISKUNHALAS SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 7 4 1 2 21 12 9 13 6.4
6 VASKÚTI BÁCSKA SE VASKÚTI BÁCSKA SE 7 2 3 2 14 16 -2 9 7.4
7 ÖREGCSERTŐ KSE ÖREGCSERTŐ KSE 7 2 2 3 18 19 -1 8 6.3
8 DUNAFALVA SE DUNAFALVA SE 7 2 0 5 25 20 5 6 6.7
9 RÉMI SZSE RÉMI SZSE 7 1 2 4 9 23 -14 5 6.5
10 KELEBIA KNSK II. KELEBIA KNSK II. 7 3 1 3 21 16 5 3 6.4 (-7 pont)
11 TATAHÁZA SE TATAHÁZA SE 7 1 0 6 8 45 -37 3 6
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 7 1 0 6 6 47 -41 3 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 3 3 0 0 8 0 8 9 4 2 2 0 6 2 4 8 7 5 2 0 14 2 12 17
2 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 4 2 1 1 3 2 1 7 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 1 2 8 5 3 13
3 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 4 3 1 0 8 1 7 10 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 3 2 2 8 4 4 11
4 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 1 3 0 10 3 7 6 7 2 5 0 13 4 9 11
5 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 4 1 3 0 3 2 1 6 3 1 1 1 7 1 6 4 7 2 4 1 10 3 7 10
6 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 3 2 1 0 5 3 2 5 4 3 0 1 6 2 4 4 7 5 1 1 11 5 6 9
7 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 4 3 0 1 6 3 3 9 3 0 0 3 0 5 -5 0 7 3 0 4 6 8 -2 9
8 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 4 2 1 1 9 4 5 7 3 0 2 1 4 6 -2 2 7 2 3 2 13 10 3 9
9 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 3 1 1 1 1 2 -1 4 4 1 1 2 3 3 0 4 7 2 2 3 4 5 -1 8
10 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 3 1 0 2 1 5 -4 3 4 0 1 3 1 11 -10 1 7 1 1 5 2 16 -14 4
11 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 3 0 0 3 1 17 -16 0 4 1 0 3 3 9 -6 3 7 1 0 6 4 26 -22 3
12 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 4 0 2 2 4 7 -3 2 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 0 3 4 6 11 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 3 2 1 0 11 5 6 7 4 3 1 0 18 3 15 10 7 5 2 0 29 8 21 17
2 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 3 3 0 0 31 2 29 9 4 2 1 1 9 6 3 7 7 5 1 1 40 8 32 16
3 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 4 3 0 1 7 6 1 9 3 2 0 1 14 3 11 6 7 5 0 2 21 9 12 15
4 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 4 4 0 0 20 5 15 12 3 1 0 2 4 8 -4 3 7 5 0 2 24 13 11 15
5 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 4 2 1 1 12 4 8 7 3 2 0 1 9 8 1 6 7 4 1 2 21 12 9 13
6 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 4 2 2 0 10 5 5 8 3 0 1 2 4 11 -7 1 7 2 3 2 14 16 -2 9
7 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 4 2 1 1 12 10 2 7 3 0 1 2 6 9 -3 1 7 2 2 3 18 19 -1 8
8 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 4 2 0 2 19 8 11 6 3 0 0 3 6 12 -6 0 7 2 0 5 25 20 5 6
9 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 3 0 1 2 1 9 -8 1 4 1 1 2 8 14 -6 4 7 1 2 4 9 23 -14 5
10 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 3 1 0 2 7 9 -2 1 4 2 1 1 14 7 7 2 7 3 1 3 21 16 5 3
11 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 3 1 0 2 5 11 -6 3 4 0 0 4 3 34 -31 0 7 1 0 6 8 45 -37 3
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 3 0 0 3 1 26 -25 0 4 1 0 3 5 21 -16 3 7 1 0 6 6 47 -41 3
 
BÁCSBOKODI SK
---1 - 120 - 11---0 - 3--
DUNAFALVA SE
10 - 0--2 - 4---2 - 4-5 - 0-
GARAI KSE
-----4 - 0---23 - 04 - 2
KELEBIA KNSK II.
----0 - 2-4 - 3-3 - 4--
KISSZÁLLÁSI SC
--2 - 2------3 - 26 - 1
KUNFEHÉRTÓ KSE
-3 - 22 - 1-0 - 2--2 - 1---
MADARASI SE
6 - 06 - 2-5 - 2--3 - 1----
ÖREGCSERTŐ KSE
-3 - 21 - 3----3 - 35 - 2--
RÉMI SZSE
---0 - 5--0 - 3---1 - 1
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
--1 - 3-0 - 0-4 - 1-7 - 0--
TATAHÁZA SE
2 - 5--0 - 5-3 - 1-----
VASKÚTI BÁCSKA SE
3 - 0--2 - 2---2 - 2--3 - 1

Meccsek

TATAHÁZA SE

2018. 10. 27. 14:30
Vaskút Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Vaskút Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
TATAHÁZA SE
2018. 11. 04. 13:30
Tataháza Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 08. 26. 17:00
Dunafalva Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
TATAHÁZA SE
2018. 09. 02. 16:30
Kisszállás Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
TATAHÁZA SE
2018. 09. 09. 16:30
Tataháza Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 16. 16:30
Gara Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Gara Sporttelep
GARAI KSE
TATAHÁZA SE
2018. 09. 23. 16:00
Tataháza Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 29. 16:00
2018. 09. 29. 16:00
RÉMI SZSE
TATAHÁZA SE
2018. 10. 07. 15:00
Tataháza Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 10. 14. 15:00
Madaras Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
TATAHÁZA SE
2018. 10. 21. 14:30
Tataháza Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2019. 05. 12. 17:00
Tataháza Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 05. 18. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
TATAHÁZA SE
2019. 03. 10. 14:30
Tataháza Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
DUNAFALVA SE
2019. 03. 17. 15:00
Tataháza Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
KISSZÁLLÁSI SC
2019. 03. 23. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
TATAHÁZA SE
2019. 03. 31. 16:00
Tataháza Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
GARAI KSE
2019. 04. 06. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
TATAHÁZA SE
2019. 04. 14. 16:30
Tataháza Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
RÉMI SZSE
2019. 05. 25. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
TATAHÁZA SE
2019. 04. 28. 17:00
Tataháza Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
MADARASI SE
2019. 05. 04. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 04. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
TATAHÁZA SE

KELEBIA KNSK II.

2018. 10. 27. 14:30
2018. 10. 27. 14:30
RÉMI SZSE
KELEBIA KNSK II.
2018. 11. 03. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 08. 26. 17:00
Madaras Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 02. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2018. 09. 08. 16:30
Vaskút Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Vaskút Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 16. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 09. 23. 16:00
Tataháza Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 29. 16:00
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KELEBIA KNSK II.
2018. 10. 14. 15:00
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
GARAI KSE
2018. 10. 21. 14:30
Dunafalva Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
KELEBIA KNSK II.
2019. 05. 12. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
RÉMI SZSE
2019. 05. 18. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 03. 10. 14:30
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
MADARASI SE
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
KELEBIA KNSK II.
2019. 03. 24. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 03. 31. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 04. 06. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
TATAHÁZA SE
2019. 04. 13. 16:30
Kisszállás Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
KELEBIA KNSK II.
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
BÁCSBOKODI SK
2019. 04. 28. 17:00
Gara Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Gara Sporttelep
GARAI KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 05. 04. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
DUNAFALVA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom