Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. DÉL 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Dunafalva, Dunafalva Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. DÉL

Játékvezető
ALLAGA IVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSOVCSICS RÓBERT, SUI XINDY
DUNAFALVA SE
BÁCSBOKODI SK
90'
45'

Gólok

CSÁSZÁR NORBERT

10'

1 - 0

 

GÁL ANDOR ANDRÁS

23'

2 - 0

 

GYÖNGYÖS JÓZSEF

33'

3 - 0

 

GARAI RÓBERT

46'

4 - 0

 

KIRÁLY JÓZSEF

48'

5 - 0

 

GYÖNGYÖS JÓZSEF

55'

6 - 0

 

GÁL ANDOR ANDRÁS

62'

7 - 0

 

KIRÁLY JÓZSEF

63'

8 - 0

 

GÁL ANDOR ANDRÁS

70'

9 - 0

 

CSÁSZÁR NORBERT

84'

10 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISSZÁLLÁSI SC KISSZÁLLÁSI SC 7 5 2 0 29 8 21 17 6.7
2 GARAI KSE GARAI KSE 7 5 1 1 40 8 32 16 5.3
3 KUNFEHÉRTÓ KSE KUNFEHÉRTÓ KSE 7 5 0 2 21 9 12 15 7.6
4 MADARASI SE MADARASI SE 7 5 0 2 24 13 11 15 7.3
5 SZILÁDY RFC KISKUNHALAS SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 7 4 1 2 21 12 9 13 6.4
6 VASKÚTI BÁCSKA SE VASKÚTI BÁCSKA SE 7 2 3 2 14 16 -2 9 7.4
7 ÖREGCSERTŐ KSE ÖREGCSERTŐ KSE 7 2 2 3 18 19 -1 8 6.3
8 DUNAFALVA SE DUNAFALVA SE 7 2 0 5 25 20 5 6 6.7
9 RÉMI SZSE RÉMI SZSE 7 1 2 4 9 23 -14 5 6.5
10 KELEBIA KNSK II. KELEBIA KNSK II. 7 3 1 3 21 16 5 3 6.4 (-7 pont)
11 TATAHÁZA SE TATAHÁZA SE 7 1 0 6 8 45 -37 3 6
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 7 1 0 6 6 47 -41 3 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 3 3 0 0 8 0 8 9 4 2 2 0 6 2 4 8 7 5 2 0 14 2 12 17
2 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 4 2 1 1 3 2 1 7 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 1 2 8 5 3 13
3 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 4 3 1 0 8 1 7 10 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 3 2 2 8 4 4 11
4 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 1 3 0 10 3 7 6 7 2 5 0 13 4 9 11
5 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 4 1 3 0 3 2 1 6 3 1 1 1 7 1 6 4 7 2 4 1 10 3 7 10
6 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 3 2 1 0 5 3 2 5 4 3 0 1 6 2 4 4 7 5 1 1 11 5 6 9
7 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 4 3 0 1 6 3 3 9 3 0 0 3 0 5 -5 0 7 3 0 4 6 8 -2 9
8 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 4 2 1 1 9 4 5 7 3 0 2 1 4 6 -2 2 7 2 3 2 13 10 3 9
9 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 3 1 1 1 1 2 -1 4 4 1 1 2 3 3 0 4 7 2 2 3 4 5 -1 8
10 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 3 1 0 2 1 5 -4 3 4 0 1 3 1 11 -10 1 7 1 1 5 2 16 -14 4
11 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 3 0 0 3 1 17 -16 0 4 1 0 3 3 9 -6 3 7 1 0 6 4 26 -22 3
12 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 4 0 2 2 4 7 -3 2 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 0 3 4 6 11 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 3 2 1 0 11 5 6 7 4 3 1 0 18 3 15 10 7 5 2 0 29 8 21 17
2 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 3 3 0 0 31 2 29 9 4 2 1 1 9 6 3 7 7 5 1 1 40 8 32 16
3 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 4 3 0 1 7 6 1 9 3 2 0 1 14 3 11 6 7 5 0 2 21 9 12 15
4 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 4 4 0 0 20 5 15 12 3 1 0 2 4 8 -4 3 7 5 0 2 24 13 11 15
5 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 4 2 1 1 12 4 8 7 3 2 0 1 9 8 1 6 7 4 1 2 21 12 9 13
6 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 4 2 2 0 10 5 5 8 3 0 1 2 4 11 -7 1 7 2 3 2 14 16 -2 9
7 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 4 2 1 1 12 10 2 7 3 0 1 2 6 9 -3 1 7 2 2 3 18 19 -1 8
8 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 4 2 0 2 19 8 11 6 3 0 0 3 6 12 -6 0 7 2 0 5 25 20 5 6
9 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 3 0 1 2 1 9 -8 1 4 1 1 2 8 14 -6 4 7 1 2 4 9 23 -14 5
10 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 3 1 0 2 7 9 -2 1 4 2 1 1 14 7 7 2 7 3 1 3 21 16 5 3
11 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 3 1 0 2 5 11 -6 3 4 0 0 4 3 34 -31 0 7 1 0 6 8 45 -37 3
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 3 0 0 3 1 26 -25 0 4 1 0 3 5 21 -16 3 7 1 0 6 6 47 -41 3
 
BÁCSBOKODI SK
---1 - 120 - 11---0 - 3--
DUNAFALVA SE
10 - 0--2 - 4---2 - 4-5 - 0-
GARAI KSE
-----4 - 0---23 - 04 - 2
KELEBIA KNSK II.
----0 - 2-4 - 3-3 - 4--
KISSZÁLLÁSI SC
--2 - 2------3 - 26 - 1
KUNFEHÉRTÓ KSE
-3 - 22 - 1-0 - 2--2 - 1---
MADARASI SE
6 - 06 - 2-5 - 2--3 - 1----
ÖREGCSERTŐ KSE
-3 - 21 - 3----3 - 35 - 2--
RÉMI SZSE
---0 - 5--0 - 3---1 - 1
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
--1 - 3-0 - 0-4 - 1-7 - 0--
TATAHÁZA SE
2 - 5--0 - 5-3 - 1-----
VASKÚTI BÁCSKA SE
3 - 0--2 - 2---2 - 2--3 - 1

Meccsek

DUNAFALVA SE

2018. 10. 27. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
DUNAFALVA SE
2018. 11. 04. 13:30
Dunafalva Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
RÉMI SZSE
2018. 08. 26. 17:00
Dunafalva Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
TATAHÁZA SE
2018. 09. 01. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
DUNAFALVA SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunafalva Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 09. 16. 16:30
Madaras Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
DUNAFALVA SE
2018. 09. 23. 16:00
Dunafalva Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 29. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 29. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
DUNAFALVA SE
2018. 10. 07. 15:00
Dunafalva Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
GARAI KSE
2018. 10. 14. 15:00
Vaskút Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Vaskút Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
DUNAFALVA SE
2018. 10. 21. 14:30
Dunafalva Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
KELEBIA KNSK II.
2019. 05. 12. 17:00
Dunafalva Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2019. 05. 18. 17:00
2019. 05. 18. 17:00
RÉMI SZSE
DUNAFALVA SE
2019. 03. 10. 14:30
Tataháza Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
DUNAFALVA SE
2019. 03. 17. 15:00
Dunafalva Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 03. 24. 15:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
DUNAFALVA SE
2019. 03. 31. 16:00
Dunafalva Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
MADARASI SE
2019. 04. 06. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
DUNAFALVA SE
2019. 04. 14. 16:30
Dunafalva Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2019. 04. 20. 17:00
Gara Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Gara Sporttelep
GARAI KSE
DUNAFALVA SE
2019. 04. 28. 17:00
Dunafalva Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 05. 04. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
DUNAFALVA SE

BÁCSBOKODI SK

2018. 10. 27. 14:30
Madaras Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 11. 03. 13:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2018. 08. 25. 17:00
Vaskút Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Vaskút Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 01. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 09. 09. 16:30
Tataháza Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 15. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 09. 23. 16:00
Dunafalva Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 30. 16:00
Gara Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Gara Sporttelep
GARAI KSE
BÁCSBOKODI SK
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KELEBIA KNSK II.
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
RÉMI SZSE
BÁCSBOKODI SK
2018. 10. 20. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 05. 11. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
MADARASI SE
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
BÁCSBOKODI SK
2019. 03. 09. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 03. 16. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
BÁCSBOKODI SK
2019. 03. 23. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
TATAHÁZA SE
2019. 03. 31. 16:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
BÁCSBOKODI SK
2019. 04. 06. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
DUNAFALVA SE
2019. 04. 13. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
GARAI KSE
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
BÁCSBOKODI SK
2019. 04. 27. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
RÉMI SZSE
2019. 05. 04. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
BÁCSBOKODI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom