Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 7. forduló

2018.09.23 - 14:00

Fertőszentmiklós, Fertőszentmiklósi SE

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
MÉSZÁROS NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RIGÓ MARTIN
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

KISS DÁVID

 

0 - 2

10'

KISS DÁVID
NÉMETH PÉTER

13'

1 - 2

 

 

1 - 3

16'

TÓTH BÁLINT

 

1 - 4

24'

SZÉKELY PATRIK

 

1 - 5

26'

NAGY RÓBERT

 

1 - 6

33'

SZÉKELY PATRIK

 

1 - 7

43'

MIDECZKI DÁVID

 

1 - 8

57'

MIDECZKI DÁVID
ORBÁN BENCE

68'

2 - 8

 

 

2 - 9

72'

VIDA JÓZSEF BENCE

 

2 - 10

84'

SZOLLINGER DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 6 6 0 0 48 3 45 18 8.7
2 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 7 5 2 0 38 9 29 17 8.3
3 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 6 5 0 1 20 14 6 15 9
4 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 6 4 2 0 32 10 22 14 7.5
5 JÁNOSSOMORJA SE JÁNOSSOMORJA SE 6 3 1 2 20 21 -1 10 4.3
6 PANNONHALMA SE PANNONHALMA SE 4 2 1 1 9 10 -1 7 7.5
7 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 2 0 4 22 24 -2 6 5.8
8 ÖTTEVÉNYI TC ÖTTEVÉNYI TC 3 1 0 2 5 7 -2 3 6
9 BELEDI SE BELEDI SE 5 0 1 4 13 22 -9 1 4.2
10 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 5 0 1 4 6 29 -23 1 3.2
11 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 5 0 0 5 4 21 -17 0 4
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 5 0 0 5 2 49 -47 0 3.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERTŐSZENTMIKLÓS SE KAPUVÁRI SE 3 3 0 0 13 0 13 9 3 3 0 0 11 0 11 9 6 6 0 0 24 0 24 18
2 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LÉBÉNY SE 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 9 2 7 10 6 4 2 0 13 4 9 14
3 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 3 0 0 10 1 9 9 4 1 1 2 3 2 1 4 7 4 1 2 13 3 10 13
4 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 1 1 1 5 5 0 4 3 2 0 1 10 7 3 6 6 3 1 2 15 12 3 10
5 FERTŐSZENTMIKLÓS SE JÁNOSSOMORJA SE 4 2 0 2 7 5 2 6 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 0 3 10 8 2 9
6 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GÖNYŰ SE 3 2 0 1 4 2 2 6 3 1 0 2 3 7 -4 3 6 3 0 3 7 9 -2 9
7 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÖTTEVÉNYI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 1 6 3 2 0 1 3 2 1 6
8 FERTŐSZENTMIKLÓS SE PANNONHALMA SE 4 2 0 2 3 5 -2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 3 5 -2 6
9 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LOLAND NYÚL SC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 0 3 3 6 -3 6
10 FERTŐSZENTMIKLÓS SE BELEDI SE 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 0 0 3 4 9 -5 0 5 1 0 4 5 12 -7 3
11 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SOPRONI FAC 1900 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 0 0 5 3 14 -11 0
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 3 0 0 3 1 14 -13 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 5 0 0 5 1 25 -24 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERTŐSZENTMIKLÓS SE KAPUVÁRI SE 3 3 0 0 31 1 30 9 3 3 0 0 17 2 15 9 6 6 0 0 48 3 45 18
2 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 2 1 0 22 4 18 7 4 3 1 0 16 5 11 10 7 5 2 0 38 9 29 17
3 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GÖNYŰ SE 3 3 0 0 12 3 9 9 3 2 0 1 8 11 -3 6 6 5 0 1 20 14 6 15
4 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LÉBÉNY SE 2 0 2 0 8 8 0 2 4 4 0 0 24 2 22 12 6 4 2 0 32 10 22 14
5 FERTŐSZENTMIKLÓS SE JÁNOSSOMORJA SE 4 2 0 2 15 17 -2 6 2 1 1 0 5 4 1 4 6 3 1 2 20 21 -1 10
6 FERTŐSZENTMIKLÓS SE PANNONHALMA SE 4 2 1 1 9 10 -1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 1 1 9 10 -1 7
7 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 0 0 3 5 10 -5 0 3 2 0 1 17 14 3 6 6 2 0 4 22 24 -2 6
8 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÖTTEVÉNYI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 7 -2 3 3 1 0 2 5 7 -2 3
9 FERTŐSZENTMIKLÓS SE BELEDI SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 1 2 12 14 -2 1 5 0 1 4 13 22 -9 1
10 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SOPRONI FAC 1900 3 0 0 3 2 17 -15 0 2 0 1 1 4 12 -8 1 5 0 1 4 6 29 -23 1
11 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LOLAND NYÚL SC 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 2 12 -10 0 5 0 0 5 4 21 -17 0
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 3 0 0 3 2 23 -21 0 2 0 0 2 0 26 -26 0 5 0 0 5 2 49 -47 0
 
BELEDI SE
----0 - 5---1 - 3------
CSORNAI SE
---------------
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
----2 - 10--0 - 80 - 5------
GÖNYŰ SE
3 - 2-7 - 0------2 - 1-----
GYIRMÓT FC GYŐR II.
---------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
---2 - 3-3 - 4-0 - 3-------
JÁNOSSOMORJA SE
6 - 5--8 - 2--0 - 51 - 5-------
KAPUVÁRI SE
--19 - 0------8 - 14 - 0----
LÉBÉNY SE
5 - 5-------3 - 3------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-----12 - 21 - 1-----9 - 1--
LOLAND NYÚL SC
---------1 - 51 - 4----
ÖTTEVÉNYI TC
---------------
PANNONHALMA SE
-------2 - 6--2 - 02 - 13 - 3--
SOPRONI FAC 1900
---1 - 3---0 - 61 - 8------
SC SOPRON
---------------
ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA
---------------

Meccsek

FERTŐSZENTMIKLÓS SE

2018. 08. 19. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 08. 19. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 08. 30. 16:00
Gönyű SE
2018. 08. 30. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 09. 09. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
2018. 09. 09. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2018. 09. 15. 16:00
Fertőszentmiklósi SE
2018. 09. 15. 16:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
LÉBÉNY SE
2018. 09. 23. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
2018. 09. 23. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 09. 30. 14:00
Beled SE
2018. 09. 30. 14:00
Beled SE
BELEDI SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 10. 07. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
2018. 10. 07. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
JÁNOSSOMORJA SE
2018. 10. 20. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 10. 28. 12:00
Fertőszentmiklósi SE
2018. 10. 28. 12:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
LOLAND NYÚL SC
2018. 11. 11. 12:00
Fertőszentmiklósi SE
2018. 11. 11. 12:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
ÖTTEVÉNYI TC
2018. 11. 18. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 03. 02. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 03. 02. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
KAPUVÁRI SE
2019. 03. 17. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 03. 17. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
GÖNYŰ SE
2019. 03. 23. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 03. 23. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 03. 31. 14:00
Lébény SE sporttelep
2019. 03. 31. 14:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 04. 06. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 04. 14. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 04. 14. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
BELEDI SE
2019. 04. 20. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2019. 04. 20. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 05. 03. 18:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 05. 03. 18:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
SOPRONI FAC 1900
2019. 05. 11. 16:00
Nyúl SC sporttelep
2019. 05. 11. 16:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 05. 25. 11:00
Öttevényi TC sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Öttevényi TC sporttelep
ÖTTEVÉNYI TC
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 06. 02. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 06. 02. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
PANNONHALMA SE

GYŐRSZENTIVÁN SE

2018. 08. 12. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 08. 12. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
GÖNYŰ SE
2018. 08. 19. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2018. 08. 19. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 08. 26. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 08. 26. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LÉBÉNY SE
2018. 09. 09. 14:00
Beled SE
2018. 09. 09. 14:00
Beled SE
BELEDI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 09. 16. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 09. 16. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
JÁNOSSOMORJA SE
2018. 09. 23. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
2018. 09. 23. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 09. 30. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
SOPRONI FAC 1900
2018. 10. 07. 13:00
Nyúl SC sporttelep
2018. 10. 07. 13:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 10. 21. 13:00
Öttevényi TC sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Öttevényi TC sporttelep
ÖTTEVÉNYI TC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 10. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 10. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PANNONHALMA SE
2018. 11. 11. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
KAPUVÁRI SE
2018. 11. 25. 12:00
Gönyű SE
2018. 11. 25. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 03. 03. 13:00
Gönyű SE
2019. 03. 03. 13:00
Gönyű SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 03. 10. 13:00
Lébény SE sporttelep
2019. 03. 10. 13:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 03. 24. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 03. 24. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BELEDI SE
2019. 03. 31. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2019. 03. 31. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 04. 06. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2019. 04. 13. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2019. 04. 13. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 05. 28. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 05. 28. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LOLAND NYÚL SC
2019. 05. 05. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 05. 05. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ÖTTEVÉNYI TC
2019. 05. 12. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 05. 25. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 05. 25. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom