Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ SERDÜLŐ U-15 4. forduló

2018.09.23 - 16:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ SERDÜLŐ U-15

Játékvezető
BAKOS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GLORIETT SE GLORIETT SE 4 4 0 0 38 2 36 12 6.3
2 FC BUDAPEST FC BUDAPEST 4 3 0 1 50 8 42 9 9.8
3 RAFC RAFC 4 2 2 0 14 5 9 8 8
4 T-BÁLINT LA T-BÁLINT LA 4 2 1 1 8 2 6 7 6.5
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 1 1 17 12 5 7 9
6 KISPEST SE KISPEST SE 4 2 0 2 24 21 3 6 9
7 GOLDBALL `94. FC GOLDBALL `94. FC 4 2 0 2 11 8 3 6 8.8
8 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 5 5 0 6 9
9 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 4 2 0 2 12 14 -2 6 6.5
10 CSEPEL UP SE CSEPEL UP SE 4 2 0 2 19 23 -4 6 8.5
11 GERRZO KFT GERRZO KFT 3 1 1 1 15 5 10 4 11.3
12 ASI-DINAMO STAR ASI-DINAMO STAR 3 1 0 2 7 33 -26 3 10
13 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 3 0 1 2 3 5 -2 1 10.5
14 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  4 0 0 4 3 36 -33 0 5.8
15 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 4 0 0 4 4 51 -47 0 5
16 FUTURE STARS FC (Kizárva) FUTURE STARS FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FUTURE STARS FC (Kizárva) GLORIETT SE 2 2 0 0 13 1 12 6 2 1 1 0 6 1 5 4 4 3 1 0 19 2 17 10
2 FUTURE STARS FC (Kizárva) RAFC 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 2 4 8
3 FUTURE STARS FC (Kizárva) FC BUDAPEST 2 1 0 1 14 6 8 3 2 1 1 0 11 1 10 4 4 2 1 1 25 7 18 7
4 FUTURE STARS FC (Kizárva) GOLDBALL `94. FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 2 0 0 4 0 4 6 4 2 1 1 5 2 3 7
5 FUTURE STARS FC (Kizárva) T-BÁLINT LA 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 1 1 5 2 3 7
6 FUTURE STARS FC (Kizárva) Szent Pál Akadémia - HSE 3 1 1 1 4 4 0 4 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 1 1 6 4 2 7
7 FUTURE STARS FC (Kizárva) KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 15 8 7 6 4 2 0 2 15 8 7 6
8 FUTURE STARS FC (Kizárva) AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 3 2 1 6
9 FUTURE STARS FC (Kizárva) CSEPEL UP SE 2 1 0 1 6 3 3 3 2 1 0 1 5 9 -4 3 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 FUTURE STARS FC (Kizárva) FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 2 1 6 6 0 5
11 FUTURE STARS FC (Kizárva) GERRZO KFT 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 1 0 0 7 0 7 3 3 1 1 1 7 2 5 4
12 FUTURE STARS FC (Kizárva) ASI-DINAMO STAR 2 0 0 2 0 19 -19 0 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 2 20 -18 3
13 FUTURE STARS FC (Kizárva) VÁROSGAZDA 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 2 -2 1
14 FUTURE STARS FC (Kizárva) KASTÉLYDOMBI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 2 18 -16 1 4 0 1 3 2 23 -21 1
15 FUTURE STARS FC (Kizárva) KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET 3 0 0 3 1 14 -13 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 4 0 0 4 2 20 -18 0
16 FUTURE STARS FC (Kizárva) FUTURE STARS FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FUTURE STARS FC (Kizárva) GLORIETT SE 2 2 0 0 29 1 28 6 2 2 0 0 9 1 8 6 4 4 0 0 38 2 36 12
2 FUTURE STARS FC (Kizárva) FC BUDAPEST 2 1 0 1 29 7 22 3 2 2 0 0 21 1 20 6 4 3 0 1 50 8 42 9
3 FUTURE STARS FC (Kizárva) RAFC 2 1 1 0 7 0 7 4 2 1 1 0 7 5 2 4 4 2 2 0 14 5 9 8
4 FUTURE STARS FC (Kizárva) T-BÁLINT LA 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4 4 2 1 1 8 2 6 7
5 FUTURE STARS FC (Kizárva) FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 11 8 3 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 17 12 5 7
6 FUTURE STARS FC (Kizárva) KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 24 21 3 6 4 2 0 2 24 21 3 6
7 FUTURE STARS FC (Kizárva) GOLDBALL `94. FC 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 2 0 0 8 2 6 6 4 2 0 2 11 8 3 6
8 FUTURE STARS FC (Kizárva) AIRNERGY FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 4 2 2 6 3 2 0 1 5 5 0 6
9 FUTURE STARS FC (Kizárva) Szent Pál Akadémia - HSE 3 1 0 2 8 11 -3 3 1 1 0 0 4 3 1 3 4 2 0 2 12 14 -2 6
10 FUTURE STARS FC (Kizárva) CSEPEL UP SE 2 1 0 1 10 5 5 3 2 1 0 1 9 18 -9 3 4 2 0 2 19 23 -4 6
11 FUTURE STARS FC (Kizárva) GERRZO KFT 2 0 1 1 4 5 -1 1 1 1 0 0 11 0 11 3 3 1 1 1 15 5 10 4
12 FUTURE STARS FC (Kizárva) ASI-DINAMO STAR 2 0 0 2 3 30 -27 0 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 0 2 7 33 -26 3
13 FUTURE STARS FC (Kizárva) VÁROSGAZDA 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 FUTURE STARS FC (Kizárva) KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET 3 0 0 3 1 26 -25 0 1 0 0 1 2 10 -8 0 4 0 0 4 3 36 -33 0
15 FUTURE STARS FC (Kizárva) KASTÉLYDOMBI SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 0 0 3 4 42 -38 0 4 0 0 4 4 51 -47 0
16 FUTURE STARS FC (Kizárva) FUTURE STARS FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AIRNERGY FC
-----------1 - 3---
ASI-DINAMO STAR
-----0 - 11---3 - 19-----
CSEPEL UP SE
----------10 - 2--0 - 3-
FC BUDAPEST
------1 - 7-28 - 0------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--------7 - 4--4 - 4---
FUTURE STARS FC
---------------
GERRZO KFT
------------3 - 4-1 - 1
GLORIETT SE
--18 - 0------11 - 1-----
GOLDBALL `94. FC
-3 - 4-----0 - 2-------
KASTÉLYDOMBI SE
--0 - 9------------
KISPEST SE
---------------
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
---0 - 180 - 6-----1 - 2----
RAFC
---------7 - 0---0 - 0-
Szent Pál Akadémia - HSE
---1 - 3----1 - 6-6 - 2----
T-BÁLINT LA
1 - 2---4 - 0----------
VÁROSGAZDA
1 - 2-------1 - 2------

Meccsek

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2018. 10. 10. 13:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 10. 10. 13:30
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
ELMARDT
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 25. 10:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 11. 25. 10:00
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 09. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 09. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KASTÉLYDOMBI SE
2018. 10. 04. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 04. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
T-BÁLINT LA
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2018. 09. 29. 10:00
Szily Kálmán Szakközépiskola
2018. 09. 29. 10:00
Szily Kálmán Szakközépiskola
AIRNERGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 24. 15:00
Csepel Stadion
2018. 10. 24. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL UP SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 14. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 14. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
FC BUDAPEST
2018. 11. 10. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 10. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KISPEST SE
2018. 10. 28. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 28. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
GOLDBALL `94. FC
2018. 11. 04. 12:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
GERRZO KFT
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 11. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 11. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
FUTURE STARS FC
2018. 11. 17. 11:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 17. 11:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 24. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 24. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASI-DINAMO STAR
2018. 12. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
2018. 12. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
Szent Pál Akadémia - HSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 26. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 26. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
GLORIETT SE
2019. 03. 10. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 10. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
2019. 05. 29. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 29. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KASTÉLYDOMBI SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 23. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 23. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
T-BÁLINT LA
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
RAFC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 06. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
AIRNERGY FC
2019. 04. 13. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 13. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL UP SE
2019. 04. 24. 15:30
Ikarus BSE
2019. 04. 24. 15:30
Ikarus BSE
FC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 27. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 27. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KISPEST SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 06. 02. 09:00
Goldball Park
2019. 06. 02. 09:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 12. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 12. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
GERRZO KFT
2019. 05. 18. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 18. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
FUTURE STARS FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 25. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 25. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
VÁROSGAZDA
2019. 03. 02. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
2019. 03. 02. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
ASI-DINAMO STAR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 08. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 08. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 05. 22. 17:00
Gloriett SE
2019. 05. 22. 17:00
Gloriett SE
GLORIETT SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

RAFC

2018. 11. 14. 15:30
Ikarus BSE
2018. 11. 14. 15:30
Ikarus BSE
RAFC
KASTÉLYDOMBI SE
2018. 09. 09. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 09. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
T-BÁLINT LA
2018. 09. 15. 14:00
Goldball Park
2018. 09. 15. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
RAFC
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2018. 09. 30. 15:00
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 30. 15:00
Mátyásföldi LTC
RAFC
CSEPEL UP SE
2018. 10. 07. 13:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 07. 13:00
Vasas Sporttelep
FC BUDAPEST
ELMARDT
RAFC
2018. 11. 28. 15:30
Ikarus BSE
2018. 11. 28. 15:30
Ikarus BSE
FC BUDAPEST
RAFC
2018. 10. 30. 14:00
Ikarus BSE
2018. 10. 30. 14:00
Ikarus BSE
RAFC
KISPEST SE
2018. 10. 21. 10:00
Goldball Park
2018. 10. 21. 10:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC
RAFC
2018. 10. 27. 13:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 13:00
Ikarus BSE
RAFC
GERRZO KFT
2018. 11. 03. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 03. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
FUTURE STARS FC
RAFC
2018. 11. 11. 16:30
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 16:30
Ikarus BSE
RAFC
VÁROSGAZDA
2018. 11. 17. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
2018. 11. 17. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
ASI-DINAMO STAR
RAFC
2018. 11. 25. 10:00
Ikarus BSE
2018. 11. 25. 10:00
Ikarus BSE
RAFC
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 09. 12. 17:00
Gloriett SE
2018. 09. 12. 17:00
Gloriett SE
GLORIETT SE
RAFC
2018. 12. 01. 18:00
Ikarus BSE
2018. 12. 01. 18:00
Ikarus BSE
RAFC
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
2019. 03. 09. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KASTÉLYDOMBI SE
RAFC
2019. 03. 17. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 17. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
T-BÁLINT LA
RAFC
2019. 03. 23. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 23. 10:00
Ikarus BSE
RAFC
AIRNERGY FC
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
RAFC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 07. 10:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 10:00
Csepel Stadion
CSEPEL UP SE
RAFC
2019. 04. 13. 11:00
Mátyásföldi LTC
2019. 04. 13. 11:00
Mátyásföldi LTC
RAFC
FC BUDAPEST
2019. 05. 24. 19:30
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 05. 24. 19:30
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
KISPEST SE
RAFC
2019. 04. 28. 15:30
Ikarus BSE
2019. 04. 28. 15:30
Ikarus BSE
RAFC
GOLDBALL `94. FC
2019. 05. 02. 14:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 02. 14:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
GERRZO KFT
RAFC
2019. 05. 11. 15:00
Mátyásföldi LTC
2019. 05. 11. 15:00
Mátyásföldi LTC
RAFC
FUTURE STARS FC
2019. 05. 18. 10:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 05. 18. 10:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
RAFC
2019. 05. 26. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 26. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
ASI-DINAMO STAR
2019. 03. 02. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 02. 10:00
BKV Előre Stadion
Szent Pál Akadémia - HSE
RAFC
2019. 05. 15. 18:00
Gloriett SE
2019. 05. 15. 18:00
Gloriett SE
RAFC
ELMARDT
GLORIETT SE
2019. 05. 20. 18:00
Gloriett SE
2019. 05. 20. 18:00
Gloriett SE
RAFC
GLORIETT SE
2019. 05. 22. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2019. 05. 22. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom