Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP. 2. forduló

2018.11.08 - 17:00

Budapest, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont

Budapest

BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÚJBUDA FC
JÖVŐ SE
70'
35'

Gólok

ELEK ÁBEL

5'

1 - 0

 

GECSE-SÁFÁR ANTÓNIÓ ANDRÁS

12'

2 - 0

 

 

2 - 1

18'

VARGALUTA JULIO NICOLAS
HEIL PÉTER

35'

3 - 1

 

 

3 - 2

46'

PERON MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GERRZO KFT GERRZO KFT 2 2 0 0 17 0 17 6 11.5
2 MÉSZÖLY FOCISULI MÉSZÖLY FOCISULI 2 2 0 0 12 2 10 6 10
3 GLORIETT SE GLORIETT SE 2 2 0 0 4 1 3 6 5.5
4 ÚFC ÚFC 2 1 1 0 10 2 8 4 9
5 JÖVŐ SE JÖVŐ SE 3 1 0 2 12 7 5 3 8
6 PUEBLA 13 FC PUEBLA 13 FC 2 1 0 1 6 2 4 3 5
7 Csep-Gól FC Csep-Gól FC 2 1 0 1 5 6 -1 3 8
8 MLTC MLTC 2 1 0 1 7 10 -3 3 8
9 ÚJBUDA FC ÚJBUDA FC 2 1 0 1 5 13 -8 3 3.5
10 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 2 0 1 1 1 5 -4 1 5.5
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 0 3 -3 0 1.5
12 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  3 0 0 3 2 30 -28 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  GERRZO KFT 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  MÉSZÖLY FOCISULI 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  ÚFC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  GLORIETT SE 2 1 1 0 3 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 0 3 4
5 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  PUEBLA 13 FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
6 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  Csep-Gól FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
7 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  JÖVŐ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  MLTC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  ÚJBUDA FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
11 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  PESTSZENTIMREI SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
12 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET 2 0 0 2 0 10 -10 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  GERRZO KFT 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 15 0 15 3 2 2 0 0 17 0 17 6
2 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  MÉSZÖLY FOCISULI 1 1 0 0 11 2 9 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 12 2 10 6
3 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  GLORIETT SE 2 2 0 0 4 1 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 1 3 6
4 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  ÚFC 1 1 0 0 9 1 8 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 10 2 8 4
5 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  JÖVŐ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 12 7 5 3 3 1 0 2 12 7 5 3
6 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  PUEBLA 13 FC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 6 2 4 3
7 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  Csep-Gól FC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
8 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  MLTC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 1 0 1 7 10 -3 3
9 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  ÚJBUDA FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 11 -9 0 2 1 0 1 5 13 -8 3
10 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  PESTSZENTIMREI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
11 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
12 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET 2 0 0 2 1 24 -23 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 0 0 3 2 30 -28 0
 
Csep-Gól FC
------4 - 0----
GERRZO KFT
--------2 - 0--
GLORIETT SE
--3 - 1----1 - 0---
JÖVŐ SE
-----------
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
-0 - 15-1 - 9-------
MÉSZÖLY FOCISULI
----------11 - 2
MLTC
----6 - 1------
PESTSZENTIMREI SK
---------1 - 1-
PUEBLA 13 FC
6 - 1----------
RÁKOSMENTI KSK
-----0 - 1-----
ÚFC
------9 - 1----
ÚJBUDA FC
---3 - 2-------

Meccsek

ÚJBUDA FC

2018. 11. 21. 14:30
Külker SC
2018. 11. 21. 14:30
Külker SC
MÉSZÖLY FOCISULI
ÚJBUDA FC
2018. 11. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
JÖVŐ SE
2018. 09. 16. 09:30
Gloriett SE
2018. 09. 16. 09:30
Gloriett SE
GLORIETT SE
ÚJBUDA FC
2018. 09. 23. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 23. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
ÚJBUDA FC
2018. 09. 30. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
2018. 10. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ÚJBUDA FC
2018. 10. 14. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 14. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
Csep-Gól FC
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC
PUEBLA 13 FC
ÚJBUDA FC
2018. 10. 28. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 28. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 04. 14:00
Mátyásföldi LTC
2018. 11. 04. 14:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
ÚJBUDA FC
2018. 11. 15. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 15. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
GERRZO KFT
2019. 03. 10. 09:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 09:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
MÉSZÖLY FOCISULI
2019. 03. 16. 13:30
Postás Sporttelep
2019. 03. 16. 13:30
Postás Sporttelep
JÖVŐ SE
ÚJBUDA FC
2019. 03. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
INFO
GLORIETT SE
2019. 03. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
03. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2019. 04. 06.
Kocsis Sándor Sportközpont
2019. 04. 06.
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
04. 06.
ÚJBUDA FC
2019. 04. 13.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 13.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
04. 13.
ÚFC
2019. 04. 24.
Csep-Gól FC
2019. 04. 24.
Csep-Gól FC
Csep-Gól FC
04. 24.
ÚJBUDA FC
2019. 04. 27.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 27.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
04. 27.
PUEBLA 13 FC
2019. 05. 04.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 04.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
05. 04.
ÚJBUDA FC
2019. 05. 11.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 11.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
05. 11.
MLTC
2019. 05. 19. 12:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 19. 12:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
GERRZO KFT
05. 19. 12:00
ÚJBUDA FC

JÖVŐ SE

2018. 10. 17. 16:00
Gloriett SE
2018. 10. 17. 16:00
Gloriett SE
GLORIETT SE
JÖVŐ SE
2018. 11. 24. 16:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 11. 24. 16:00
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
JÖVŐ SE
2018. 11. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
JÖVŐ SE
2018. 09. 20. 16:30
Postás Sporttelep
2018. 09. 20. 16:30
Postás Sporttelep
JÖVŐ SE
RÁKOSMENTI KSK
2018. 11. 18. 12:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 11. 18. 12:00
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
ELMARDT
JÖVŐ SE
2018. 09. 27. 16:30
Postás Sporttelep
2018. 09. 27. 16:30
Postás Sporttelep
JÖVŐ SE
ÚFC
2018. 10. 05. 14:00
Csep-Gól FC
2018. 10. 05. 14:00
Csep-Gól FC
Csep-Gól FC
JÖVŐ SE
2018. 10. 11. 16:30
Postás Sporttelep
2018. 10. 11. 16:30
Postás Sporttelep
JÖVŐ SE
PUEBLA 13 FC
2018. 10. 25. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 25. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
JÖVŐ SE
2018. 10. 31. 10:00
Mátyásföldi LTC
2018. 10. 31. 10:00
Mátyásföldi LTC
JÖVŐ SE
MLTC
2018. 11. 21. 14:45
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 21. 14:45
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
JÖVŐ SE
GERRZO KFT
2018. 11. 25. 11:15
Postás Sporttelep
2018. 11. 25. 11:15
Postás Sporttelep
JÖVŐ SE
MÉSZÖLY FOCISULI
2019. 05. 31.
Ismeretlen
2019. 05. 31.
Ismeretlen
JÖVŐ SE
05. 31.
GLORIETT SE
2019. 03. 16. 13:30
Postás Sporttelep
2019. 03. 16. 13:30
Postás Sporttelep
JÖVŐ SE
ÚJBUDA FC
2019. 03. 20. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 20. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
JÖVŐ SE
2019. 03. 30.
Ismeretlen
2019. 03. 30.
Ismeretlen
JÖVŐ SE
03. 30.
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
2019. 04. 06. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 06. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
04. 06. 17:00
JÖVŐ SE
2019. 04. 13.
Ismeretlen
2019. 04. 13.
Ismeretlen
JÖVŐ SE
04. 13.
Csep-Gól FC
2019. 04. 24.
Csep-Gól FC
2019. 04. 24.
Csep-Gól FC
PUEBLA 13 FC
04. 24.
JÖVŐ SE
2019. 04. 27.
Ismeretlen
2019. 04. 27.
Ismeretlen
JÖVŐ SE
04. 27.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 04.
Mátyásföldi LTC
2019. 05. 04.
Mátyásföldi LTC
MLTC
05. 04.
JÖVŐ SE
2019. 05. 11.
Ismeretlen
2019. 05. 11.
Ismeretlen
JÖVŐ SE
05. 11.
GERRZO KFT
2019. 05. 18.
Külker SC
2019. 05. 18.
Külker SC
MÉSZÖLY FOCISULI
05. 18.
JÖVŐ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol