Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U17 12. forduló

2019.01.12 - 11:00

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U17

Játékvezető
BEDI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ OTTÓ, TÓTH RÓBERT
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

HAJDU BÁLINT
GEIGER ÁDÁM

10'

1 - 1

 

VOLNER BENCE

12'

2 - 1

 

VATAMANIUC-BARTHA DÁVID

14'

3 - 1

 

VOLNER BENCE

17'

4 - 1

 

MERCS LÁSZLÓ

22'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 11 11 0 0 129 25 104 33 8.9
2 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  11 10 0 1 100 18 82 30 7.8
3 ARAMIS SE ARAMIS SE 11 8 1 2 75 25 50 25 9
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 12 7 1 4 66 28 38 22 7.6
5 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 11 7 0 4 44 43 1 21 8.3
6 ELTE SE ELTE SE 11 6 0 5 58 46 12 18 7.2
7 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 11 5 0 6 80 59 21 15 8.5
8 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 11 5 0 6 71 73 -2 15 8.8
9 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 5 0 6 44 56 -12 15 7.9
10 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 11 4 1 6 55 61 -6 13 7
11 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 12 4 0 8 47 62 -15 12 8.6
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 12 3 2 7 36 84 -48 11 7.7
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 11 3 1 7 51 75 -24 10 7.7
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 11 1 1 9 40 116 -76 4 8.3
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 11 1 1 9 26 151 -125 4 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 6 5 1 0 32 7 25 16 5 5 0 0 33 4 29 15 11 10 1 0 65 11 54 31
2 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 6 5 1 0 26 2 24 16 5 4 1 0 15 4 11 13 11 9 2 0 41 6 35 29
3 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 3 2 1 17 6 11 11 6 4 1 1 13 2 11 13 12 7 3 2 30 8 22 24
4 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 5 2 2 1 13 9 4 8 6 3 3 0 22 4 18 12 11 5 5 1 35 13 22 20
5 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 5 3 1 1 27 8 19 10 6 3 0 3 12 19 -7 9 11 6 1 4 39 27 12 19
6 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 1 2 12 11 1 7 6 3 1 2 16 19 -3 10 11 5 2 4 28 30 -2 17
7 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 0 1 11 6 5 12 7 1 2 4 13 23 -10 5 12 5 2 5 24 29 -5 17
8 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 5 3 1 1 14 5 9 10 6 1 3 2 14 9 5 6 11 4 4 3 28 14 14 16
9 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 5 2 1 2 13 19 -6 7 6 2 2 2 11 17 -6 8 11 4 3 4 24 36 -12 15
10 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 5 1 2 2 7 11 -4 5 6 2 2 2 11 16 -5 8 11 3 4 4 18 27 -9 13
11 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 2 0 4 5 13 -8 6 5 2 0 3 17 10 7 6 11 4 0 7 22 23 -1 12
12 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 7 4 0 3 26 17 9 12 4 0 0 4 5 19 -14 0 11 4 0 7 31 36 -5 12
13 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 0 1 4 7 24 -17 1 6 1 1 4 13 24 -11 4 11 1 2 8 20 48 -28 5
14 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 6 0 3 3 6 14 -8 3 6 0 1 5 5 23 -18 1 12 0 4 8 11 37 -26 4
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 7 0 1 6 5 49 -44 1 4 0 0 4 1 28 -27 0 11 0 1 10 6 77 -71 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 6 6 0 0 61 14 47 18 5 5 0 0 68 11 57 15 11 11 0 0 129 25 104 33
2 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 6 6 0 0 62 7 55 18 5 4 0 1 38 11 27 12 11 10 0 1 100 18 82 30
3 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 5 4 0 1 28 11 17 12 6 4 1 1 47 14 33 13 11 8 1 2 75 25 50 25
4 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 4 0 2 28 15 13 12 6 3 1 2 38 13 25 10 12 7 1 4 66 28 38 22
5 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 5 4 0 1 18 19 -1 12 6 3 0 3 26 24 2 9 11 7 0 4 44 43 1 21
6 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 5 4 0 1 25 17 8 12 6 2 0 4 33 29 4 6 11 6 0 5 58 46 12 18
7 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 5 3 0 2 52 21 31 9 6 2 0 4 28 38 -10 6 11 5 0 6 80 59 21 15
8 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 7 5 0 2 63 36 27 15 4 0 0 4 8 37 -29 0 11 5 0 6 71 73 -2 15
9 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 2 0 4 13 36 -23 6 5 3 0 2 31 20 11 9 11 5 0 6 44 56 -12 15
10 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 0 2 26 19 7 9 6 1 1 4 29 42 -13 4 11 4 1 6 55 61 -6 13
11 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 25 19 6 9 7 1 0 6 22 43 -21 3 12 4 0 8 47 62 -15 12
12 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 6 2 2 2 19 29 -10 8 6 1 0 5 17 55 -38 3 12 3 2 7 36 84 -48 11
13 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 5 2 1 2 29 36 -7 7 6 1 0 5 22 39 -17 3 11 3 1 7 51 75 -24 10
14 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 20 64 -44 3 6 0 1 5 20 52 -32 1 11 1 1 9 40 116 -76 4
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 7 1 1 5 23 87 -64 4 4 0 0 4 3 64 -61 0 11 1 1 9 26 151 -125 4
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-5 - 313 - 210 - 315 - 27 - 211 - 2-------
ARAMIS SE
----3 - 111 - 4---3 - 08 - 1-3 - 5-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-2 - 1-14 - 3----15 - 1--17 - 13 - 111 - 0
DEBRECENI EGYETEMI AC
-1 - 7------6 - 1-11 - 32 - 4-5 - 4
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---2 - 9---4 - 124 - 1-10 - 314 - 10 - 169 - 5
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--3 - 76 - 27 - 1-3 - 5--7 - 4----
ELTE SE
--1 - 73 - 26 - 1-10 - 3--5 - 4----
KINCSEM LOVASPARK SE
-6 - 7-11 - 1----19 - 0--8 - 2-8 - 11
MVFC BERETTYÓÚJFALU
1 - 7-1 - 123 - 2-6 - 52 - 6--0 - 4----
NYÍRGYULAJ KSK
4 - 181 - 14----2 - 20-3 - 15-3 - 39 - 61 - 11-
RUBEOLA FC
--1 - 95 - 4---4 - 3---5 - 3-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 30----4 - 104 - 15 - 14--5 - 9---
SZILÁGYI DSE
2 - 91 - 1------3 - 8--7 - 63 - 33 - 2
HALADÁS VSE
2 - 4----6 - 33 - 05 - 18 - 2-4 - 5---
ZALAEGERSZEGI USC
-3 - 17---8 - 8--2 - 5--13 - 4-3 - 2

Meccsek

HALADÁS VSE

2018. 09. 09. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 16. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 29. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 06. 10:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 10:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 03. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2018. 11. 11. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2018. 11. 25. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 10:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 10:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 08. 12:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 12:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 12. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 16:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 16:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 04. 26. 17:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 26. 17:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
INFO
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 16. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 16. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 07. 12:30
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 12:30
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 10:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 10:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 04. 28. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
INFO
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 10:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 10:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
05. 05. 10:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 11. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
INFO
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 10:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 10:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
05. 19. 10:00
ARAMIS SE
2019. 05. 25. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 25. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
05. 25. 16:00
HALADÁS VSE
2019. 06. 02. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 02. 11:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 17. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 10:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 10:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 15:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 15:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 15:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 15:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 13:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 13:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 15:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 15:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 12:30
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:30
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 15:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 17:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 17:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 11. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 11. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
05. 11. 16:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 19. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 19. 13:00
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 25. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 25. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
05. 25. 16:00
HALADÁS VSE
2019. 06. 02. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 06. 02. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
06. 02. 10:00
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
06. 08. 16:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
06. 15. 14:00
KINCSEM LOVASPARK SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol