Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 2.csoport 14. forduló

2021.09.15 - 19:30

Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 2.csoport

Játékvezető
LANTOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK ZSOLT, BENCZE ANDRÁS
METIS NFC-STAND 98
"33" FC II.
90'
45'

Gólok

BORBÉLY ZSOLT

3'

1 - 0

 

FEHÉR GYULA

5'

2 - 0

 

FEHÉR GYULA

23'

3 - 0

 

RADNÓ GERGELY TAMÁS

36'

4 - 0

 

BORBÉLY ZSOLT

42'

5 - 0

 

RADNÓ GERGELY TAMÁS

50'

6 - 0

 

FEHÉR GYULA

52'

7 - 0

 

 

7 - 1

58'

KELLER MÁRTON

 

7 - 2

67'

BOLLA FERENC
BORBÉLY ZSOLT

73'

8 - 2

 

FEHÉR GYULA

74'

9 - 2

 

FEHÉR GYULA

84'

10 - 2

 

MÁNDOKI LÁSZLÓ

90'

11 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 METIS NFC-STAND 98 METIS NFC-STAND 98 6 6 0 0 37 5 32 18
2 PUEBLA FS TFC PUEBLA FS TFC 8 5 2 1 23 8 15 17
3 KISE KISE 6 5 1 0 34 8 26 16
4 BME V152 FC BME V152 FC 7 5 0 2 21 3 18 15
5 TABAHON SE TABAHON SE 6 5 0 1 20 14 6 15
6 BEAC II BEAC II 5 4 0 1 20 8 12 12
7 BMC BMC 4 3 1 0 8 2 6 10
8 MARGITSZIGETI FC II. MARGITSZIGETI FC II. 7 3 0 4 12 16 -4 9
9 AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II. AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II. 8 3 0 5 14 33 -19 9
10 KÖZTERÜLET SK II KÖZTERÜLET SK II 8 2 2 4 17 24 -7 8
11 "33" FC II. 6 2 0 4 16 24 -8 6
12 LA STRADA SE LA STRADA SE 5 1 0 4 3 10 -7 3
13 ZUGLÓI KINIZSI SE ZUGLÓI KINIZSI SE 6 1 0 5 20 30 -10 3
14 PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE 7 1 0 6 10 27 -17 3
15 SIKETEK SC SIKETEK SC 9 0 0 9 8 51 -43 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SIKETEK SC METIS NFC-STAND 98 2 2 0 0 7 1 6 6 4 4 0 0 11 1 10 12 6 6 0 0 18 2 16 18
2 SIKETEK SC KISE 3 2 1 0 10 2 8 7 3 3 0 0 7 2 5 9 6 5 1 0 17 4 13 16
3 SIKETEK SC BME V152 FC 4 3 0 1 6 1 5 9 3 2 0 1 5 2 3 6 7 5 0 2 11 3 8 15
4 SIKETEK SC PUEBLA FS TFC 3 1 1 1 4 3 1 4 5 2 3 0 6 1 5 9 8 3 4 1 10 4 6 13
5 SIKETEK SC TABAHON SE 3 2 0 1 8 5 3 6 3 1 2 0 2 1 1 5 6 3 2 1 10 6 4 11
6 SIKETEK SC "33" FC II. 3 2 1 0 5 2 3 7 3 0 2 1 0 5 -5 2 6 2 3 1 5 7 -2 9
7 SIKETEK SC ZUGLÓI KINIZSI SE 4 1 2 1 6 7 -1 5 2 1 0 1 6 4 2 3 6 2 2 2 12 11 1 8
8 SIKETEK SC BEAC II 5 2 1 2 6 6 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 1 2 6 6 0 7
9 SIKETEK SC KÖZTERÜLET SK II 3 1 1 1 3 3 0 4 5 0 3 2 4 7 -3 3 8 1 4 3 7 10 -3 7
10 SIKETEK SC BMC 3 0 3 0 1 1 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 4 1 3 0 3 1 2 6
11 SIKETEK SC MARGITSZIGETI FC II. 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 7 1 3 3 2 4 -2 6
12 SIKETEK SC PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE 3 0 2 1 2 5 -3 2 4 1 1 2 3 5 -2 4 7 1 3 3 5 10 -5 6
13 SIKETEK SC AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II. 4 1 2 1 3 2 1 5 4 0 0 4 1 16 -15 0 8 1 2 5 4 18 -14 5
14 SIKETEK SC LA STRADA SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 0 2 3 1 5 -4 2
15 SIKETEK SC SIKETEK SC 3 0 0 3 0 8 -8 0 6 0 2 4 4 16 -12 2 9 0 2 7 4 24 -20 2
16 SIKETEK SC SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SIKETEK SC METIS NFC-STAND 98 2 2 0 0 13 3 10 6 4 4 0 0 24 2 22 12 6 6 0 0 37 5 32 18
2 SIKETEK SC PUEBLA FS TFC 3 2 0 1 7 5 2 6 5 3 2 0 16 3 13 11 8 5 2 1 23 8 15 17
3 SIKETEK SC KISE 3 2 1 0 17 3 14 7 3 3 0 0 17 5 12 9 6 5 1 0 34 8 26 16
4 SIKETEK SC BME V152 FC 4 3 0 1 10 1 9 9 3 2 0 1 11 2 9 6 7 5 0 2 21 3 18 15
5 SIKETEK SC TABAHON SE 3 2 0 1 12 12 0 6 3 3 0 0 8 2 6 9 6 5 0 1 20 14 6 15
6 SIKETEK SC BEAC II 5 4 0 1 20 8 12 12 0 0 0 0 0 0 0 0 5 4 0 1 20 8 12 12
7 SIKETEK SC BMC 3 2 1 0 6 2 4 7 1 1 0 0 2 0 2 3 4 3 1 0 8 2 6 10
8 SIKETEK SC MARGITSZIGETI FC II. 4 2 0 2 8 8 0 6 3 1 0 2 4 8 -4 3 7 3 0 4 12 16 -4 9
9 SIKETEK SC AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II. 4 2 0 2 9 9 0 6 4 1 0 3 5 24 -19 3 8 3 0 5 14 33 -19 9
10 SIKETEK SC KÖZTERÜLET SK II 3 1 1 1 7 9 -2 4 5 1 1 3 10 15 -5 4 8 2 2 4 17 24 -7 8
11 SIKETEK SC "33" FC II. 3 2 0 1 14 7 7 6 3 0 0 3 2 17 -15 0 6 2 0 4 16 24 -8 6
12 SIKETEK SC LA STRADA SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 1 0 4 3 10 -7 3
13 SIKETEK SC ZUGLÓI KINIZSI SE 4 1 0 3 11 17 -6 3 2 0 0 2 9 13 -4 0 6 1 0 5 20 30 -10 3
14 SIKETEK SC PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE 3 0 0 3 5 17 -12 0 4 1 0 3 5 10 -5 3 7 1 0 6 10 27 -17 3
15 SIKETEK SC SIKETEK SC 3 0 0 3 0 15 -15 0 6 0 0 6 8 36 -28 0 9 0 0 9 8 51 -43 0
16 SIKETEK SC SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
-------6 - 0----0 - 28 - 5
AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II.
-----2 - 1---1 - 31 - 25 - 3--
BEAC II
3 - 010 - 0------0 - 32 - 1---5 - 4
BMC
3 - 0-----1 - 0---2 - 2---
BME V152 FC
-4 - 0----2 - 0--4 - 00 - 1---
KISE
-8 - 1---2 - 2-----7 - 0--
KÖZTERÜLET SK II
----0 - 8-----0 - 07 - 1--
LA STRADA SE
-------2 - 1----1 - 4-
MARGITSZIGETI FC II.
-----1 - 33 - 0-1 - 5--3 - 0--
METIS NFC-STAND 98
11 - 2---2 - 1---------
PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE
-----2 - 103 - 4-0 - 3-----
PUEBLA FS TFC
-----2 - 4-2 - 0--3 - 1---
SIKETEK SC
---0 - 20 - 2------0 - 11--
TABAHON SE
------5 - 3--0 - 9--7 - 0-
ZUGLÓI KINIZSI SE
-2 - 4-------1 - 7--7 - 41 - 2

Meccsek

METIS NFC-STAND 98

2021. 09. 05. 17:00
Goldball Park
2021. 09. 05. 17:00
Goldball Park
ZUGLÓI KINIZSI SE
METIS NFC-STAND 98
2021. 09. 10. 20:00
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 09. 10. 20:00
Pluhár István Labdarúgópálya
BEAC II
METIS NFC-STAND 98
2021. 09. 19. 14:00
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 09. 19. 14:00
Pluhár István Labdarúgópálya
TABAHON SE
METIS NFC-STAND 98
2021. 11. 03. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 03. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
METIS NFC-STAND 98
11. 03. 19:30
BMC
2021. 10. 03. 15:00
Panoráma Sportközpont
2021. 10. 03. 15:00
Panoráma Sportközpont
MARGITSZIGETI FC II.
METIS NFC-STAND 98
2021. 10. 10. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 10. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
METIS NFC-STAND 98
BME V152 FC
2021. 10. 17. 14:00
KISE Sporttelep
2021. 10. 17. 14:00
KISE Sporttelep
KISE
INFO
METIS NFC-STAND 98
2021. 10. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
METIS NFC-STAND 98
10. 24. 15:00
PUEBLA FS TFC
2021. 10. 30. 18:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 10. 30. 18:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK II
10. 30. 18:00
METIS NFC-STAND 98
2021. 11. 06. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 06. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
METIS NFC-STAND 98
11. 06. 14:00
PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE
2021. 11. 14. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 11. 14. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
11. 14. 16:00
METIS NFC-STAND 98
2021. 11. 20. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 20. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
METIS NFC-STAND 98
11. 20. 16:00
LA STRADA SE
2021. 11. 27.
Nagytétényi SE
2021. 11. 27.
Nagytétényi SE
AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II.
11. 27.
METIS NFC-STAND 98
2021. 09. 15. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 15. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
METIS NFC-STAND 98
"33" FC II.

"33" FC II.

2021. 09. 11. 18:00
Goldball Park
2021. 09. 11. 18:00
Goldball Park
"33" FC II.
ZUGLÓI KINIZSI SE
2021. 09. 18. 12:30
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 09. 18. 12:30
Pluhár István Labdarúgópálya
BEAC II
ELMARDT
"33" FC II.
2021. 09. 19.
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 09. 19.
Pluhár István Labdarúgópálya
BEAC II
"33" FC II.
2021. 09. 25. 16:00
Goldball Park
2021. 09. 25. 16:00
Goldball Park
"33" FC II.
TABAHON SE
2021. 10. 02.
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 02.
Ikarus BSE Sporttelep
BMC
"33" FC II.
2021. 10. 02. 15:30
Varga Zoltán Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Varga Zoltán Sporttelep
BMC
ELMARDT
"33" FC II.
2021. 10. 09. 18:00
Goldball Park
2021. 10. 09. 18:00
Goldball Park
"33" FC II.
MARGITSZIGETI FC II.
2021. 10. 17. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 10. 17. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BME V152 FC
INFO
"33" FC II.
2021. 12. 01. 19:00
Goldball Park
2021. 12. 01. 19:00
Goldball Park
"33" FC II.
12. 01. 19:00
KISE
2021. 10. 30. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
PUEBLA FS TFC
10. 30. 13:30
"33" FC II.
2021. 11. 06. 16:00
Goldball Park
2021. 11. 06. 16:00
Goldball Park
"33" FC II.
11. 06. 16:00
KÖZTERÜLET SK II
2021. 11. 14. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 14. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE
11. 14. 14:30
"33" FC II.
2021. 11. 20. 18:00
Goldball Park
2021. 11. 20. 18:00
Goldball Park
"33" FC II.
11. 20. 18:00
SIKETEK SC
2021. 11. 27. 15:00
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 11. 27. 15:00
Pluhár István Labdarúgópálya
LA STRADA SE
11. 27. 15:00
"33" FC II.
2021. 09. 15. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 15. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
METIS NFC-STAND 98
"33" FC II.
2021. 09. 30. 20:30
Goldball Park
2021. 09. 30. 20:30
Goldball Park
AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II.
"33" FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->