Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány Regionális U-19 Keleti csoport 3. forduló

2021.09.15 - 17:30

Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep

MLSZ

Leány Regionális U-19 Keleti csoport

Játékvezető
PÁL GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAPP JÁNOS, CZINEGE TAMÁS
BALMAZÚJVÁROSI FC
NYÍRSÉG NSC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

BÁLINT REGINA
KOSINA BEATRIX

9'

1 - 1

 

 

1 - 2

11'

KOCSOVÁ KITTI
JAKAB EMÍLIA

32'

2 - 2

 

 

2 - 3

38'

KOCSOVÁ KITTI

 

2 - 4

62'

KOCSOVÁ KITTI
TÓTH GRÉTA

90'

3 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍRSÉG NSC NYÍRSÉG NSC 3 2 1 0 8 3 5 7
2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2 2 0 0 26 0 26 6
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 2 2 0 0 16 2 14 6
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 1 1 0 8 4 4 4
5 DVSC-DEAC DVSC-DEAC 2 1 1 0 4 2 2 4
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 7 7 0 3
7 PETŐFI DSZSE CSENGER PETŐFI DSZSE CSENGER 3 1 0 2 7 12 -5 3
8 VÁRDA SPORT EGYESÜLET VÁRDA SPORT EGYESÜLET 2 0 1 1 0 4 -4 1
9 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 2 0 0 2 7 12 -5 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 0 0 1 0 18 -18 0
11 TISZAKÉCSKE VSE TISZAKÉCSKE VSE 3 0 0 3 4 23 -19 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TISZAKÉCSKE VSE NYÍRSÉG NSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 4 2 2 7 3 2 1 0 4 2 2 7
2 TISZAKÉCSKE VSE KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 9 0 9 6
3 TISZAKÉCSKE VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 10 2 8 6
4 TISZAKÉCSKE VSE EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 1 0 0 7 2 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 7 2 5 4
5 TISZAKÉCSKE VSE PETŐFI DSZSE CSENGER 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 1 1 6 8 -2 4
6 TISZAKÉCSKE VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 2 0 5 5 0 2
7 TISZAKÉCSKE VSE DVSC-DEAC 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
8 TISZAKÉCSKE VSE VÁRDA SPORT EGYESÜLET 2 0 1 1 0 1 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
9 TISZAKÉCSKE VSE TISZAKÉCSKE VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 0 1 2 3 11 -8 1
10 TISZAKÉCSKE VSE BALMAZÚJVÁROSI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 4 10 -6 0
11 TISZAKÉCSKE VSE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TISZAKÉCSKE VSE NYÍRSÉG NSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 8 3 5 7 3 2 1 0 8 3 5 7
2 TISZAKÉCSKE VSE KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 18 0 18 3 2 2 0 0 26 0 26 6
3 TISZAKÉCSKE VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 1 1 0 0 10 0 10 3 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 16 2 14 6
4 TISZAKÉCSKE VSE EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 1 0 0 8 4 4 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 8 4 4 4
5 TISZAKÉCSKE VSE DVSC-DEAC 2 1 1 0 4 2 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 4 2 2 4
6 TISZAKÉCSKE VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 5 4 1 3 2 1 0 1 7 7 0 3
7 TISZAKÉCSKE VSE PETŐFI DSZSE CSENGER 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 1 0 2 7 12 -5 3
8 TISZAKÉCSKE VSE VÁRDA SPORT EGYESÜLET 2 0 1 1 0 4 -4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 4 -4 1
9 TISZAKÉCSKE VSE BALMAZÚJVÁROSI FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 2 0 0 2 7 12 -5 0
10 TISZAKÉCSKE VSE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 0 0 1 0 18 -18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 18 -18 0
11 TISZAKÉCSKE VSE TISZAKÉCSKE VSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 0 0 2 0 18 -18 0 3 0 0 3 4 23 -19 0
 
ASTRA HFC-KISKUNF.
---------------------------------------------------------
ASTRA HFC-SIKLÓS
---------------------------------------------------------
Balmazújvárosi FC
---------------------------------------------------------
BALMAZÚJVÁROSI FC
-------------------------------------3 - 4-------------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-----------------------------------------2 - 3---------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------------------------------------------------------
Budaörs
---------------------------------------------------------
BVSC-ZUGLÓ
---------------------------------------------------------
CEGLÉDI VSE
---------------------------------------------------------
Csákvári TK
---------------------------------------------------------
CSEPEL FC
---------------------------------------------------------
Csornai SE
---------------------------------------------------------
DEAC
---------------------------------------------------------
DOROGI FC
---------------------------------------------------------
DVSC-DEAC U-19
---------------------------------------------------------
DVSC-DEAC
-------------------------------------0 - 0---4 - 2---------------
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
---8 - 4-----------------------------------------------------
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
---------------------------------------------------------
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
---------------------------------------------------------
Érdi VSE
---------------------------------------------------------
MOL FEHÉRVÁR FC
---------------------------------------------------------
FC AJKA
---------------------------------------------------------
Gyirmót SE Győr
---------------------------------------------------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
---------------------------------------------------------
BUDAPEST HONVÉD
---------------------------------------------------------
JOBSFORWARD KFT.
---------------------------------------------------------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------------------------------------------------
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
--------------------------------------------------8 - 0------
Kolorcity Kazincbarcika SC
---------------------------------------------------------
KECSKEMÉTI LC
---------------------------------------------------------
KELEN SC
---------------------------------------------------------
KISE
---------------------------------------------------------
BMTE-Airnergy FC
---------------------------------------------------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
---------------------------0 - 18-----------------------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---------------------------------------------------------
MONORI SE
---------------------------------------------------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
--------------------------------------------------10 - 0------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---------------------------------------------------------
NYÍRSÉG NSC
---------------------------------------------------------
NYÍRSÉG NSC
---------------------------------------------------------
PAKSI SE
---------------------------------------------------------
PELC
---------------------------------------------------------
PETŐFI DSZSE CSENGER
------------------------------------2 - 6--------------------
Petőfi DSZSE Csenger
---------------------------------------------------------
Siófoki Bányász SE
---------------------------------------------------------
SOROKSÁR SC
---------------------------------------------------------
SC SOPRON
---------------------------------------------------------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------------------------------------------------
SZENTLŐRINC-DPASE
---------------------------------------------------------
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
---------------------------------------------------------
Tatabányai SC
---------------------------------------------------------
TISZAKÉCSKE VSE
----4 - 5----------------------------------------------------
Tiszakécske VSE
---------------------------------------------------------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---------------------------------------------------------
VÁRDA SPORT EGYESÜLET
----------------0 - 0---------------------0 - 4------------------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
---------------------------------------------------------
VFC USE
---------------------------------------------------------
ZTE FC
---------------------------------------------------------

Meccsek

BALMAZÚJVÁROSI FC

2021. 10. 28. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2021. 10. 28. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
INFO
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2021. 08. 31. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 08. 31. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2021. 09. 15. 17:30
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2021. 09. 15. 17:30
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
NYÍRSÉG NSC
2021. 09. 26. 12:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2021. 09. 26. 12:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
PETŐFI DSZSE CSENGER
2021. 10. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 10. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKE VSE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2021. 10. 17. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2021. 10. 17. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 10. 30. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 30. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
10. 30. 13:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2021. 11. 06. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2021. 11. 06. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
11. 06. 11:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
2021. 11. 13.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 11. 13.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DEAC
11. 13.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2021. 10. 24. 12:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2021. 10. 24. 12:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA SPORT EGYESÜLET
2022. 03. 05.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 03. 05.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
03. 05.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2022. 03. 12.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2022. 03. 12.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 12.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 03. 19.
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 03. 19.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
03. 19.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2022. 04. 02.
Csenger Városi Sportcentrum
2022. 04. 02.
Csenger Városi Sportcentrum
PETŐFI DSZSE CSENGER
04. 02.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2022. 04. 16.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2022. 04. 16.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 16.
TISZAKÉCSKE VSE
2022. 04. 23.
Kazincbarcika Pete András stadion
2022. 04. 23.
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
04. 23.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2022. 04. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2022. 04. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 05. 14.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 14.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
05. 14.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2022. 05. 21.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2022. 05. 21.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 21.
DVSC-DEAC
2022. 05. 28.
Kisvárda Labdarúgó és Kézilabda Akadémia
2022. 05. 28.
Kisvárda Labdarúgó és Kézilabda Akadémia
VÁRDA SPORT EGYESÜLET
05. 28.
BALMAZÚJVÁROSI FC

NYÍRSÉG NSC

2021. 08. 31. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 31. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC-DEAC
NYÍRSÉG NSC
2021. 09. 08. 17:30
Kisvárda Labdarúgó és Kézilabda Akadémia
2021. 09. 08. 17:30
Kisvárda Labdarúgó és Kézilabda Akadémia
VÁRDA SPORT EGYESÜLET
NYÍRSÉG NSC
2021. 09. 15. 17:30
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2021. 09. 15. 17:30
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
NYÍRSÉG NSC
2021. 09. 22. 17:00
Nyírtelek Sportpálya
2021. 09. 22. 17:00
Nyírtelek Sportpálya
NYÍRSÉG NSC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 09. 26. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2021. 09. 26. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
NYÍRSÉG NSC
2021. 10. 10. 11:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 10. 10. 11:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
PETŐFI DSZSE CSENGER
2021. 10. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 10. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKE VSE
10. 27. 13:00
NYÍRSÉG NSC
2021. 11. 06.
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 06.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
11. 06.
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 11. 13. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 11. 13. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
11. 13. 13:30
NYÍRSÉG NSC
2021. 11. 20.
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
11. 20.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
2022. 03. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 03. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
03. 05.
DVSC-DEAC
2022. 03. 12.
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 03. 12.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
03. 12.
VÁRDA SPORT EGYESÜLET
2022. 03. 19.
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 03. 19.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
03. 19.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2022. 03. 26.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 03. 26.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
03. 26.
NYÍRSÉG NSC
2022. 04. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 04. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
04. 02.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2022. 04. 23.
Csenger Városi Sportcentrum
2022. 04. 23.
Csenger Városi Sportcentrum
PETŐFI DSZSE CSENGER
04. 23.
NYÍRSÉG NSC
2022. 04. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 04. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
04. 30.
TISZAKÉCSKE VSE
2022. 05. 14.
Kazincbarcika Pete András stadion
2022. 05. 14.
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
05. 14.
NYÍRSÉG NSC
2022. 05. 21.
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 05. 21.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
05. 21.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 05. 28.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 28.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
05. 28.
NYÍRSÉG NSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->